آخرين مطالب

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

حضور مردم در راهپیمایی‌ها عین دموکراسی است سياسي

حضور مردم در راهپیمایی‌ها عین دموکراسی است

  بزرگنمايي:

کرمان رصد - قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حضور مردم در راهپیمایی‌ها را عین دموکراسی دانست و بیان کرد: نگاه ما(به فجر انقلاب امسال) محدود به زمان نیست و از فجر 96 تا 97 برنامه ریزی کردیم زیرا کجای تاریخ ایران اینقدر ابراز برای شبهه افکنی جوانان بود؟ و تشدید شیطنت های معاندترین معاند نظام اسلامی یعنی آمریکای جهانخوار؟ آنان دریافتند با برخورد قهری و جنگ نظامی نمی شود با ما مقابله کنند و این توانمندی های ایران کجای تاریخ سابقه داشت؟
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "نصرت الله لطفی" امروز 18 مهرماه درهمایش استانی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: مأموریت حساس، خطیر و زمان، استثنائی نه با 39 سال گذشته که با تاریخ می خواهیم ادای دین نسبت به اسلام داشته باشیم لذا لحظه شناسی مهم است؛ لذا در عرصه های گوناگون جامعه باید شناخت لحظه و عمل متناسب با آن مد نظر باشد.
وی بیکاری و گرانی را واقعیت‌های تلخ و غیرقابل انکاری در جامعه دانست و عنوان کرد: مردم از بیکاری و گرانی رنج می برند اما هر مسئولی در این شرایط باید به عنوان یک مقطع دفاع مقدس در برابر نظام سلطه و برای عمل به تکلیف دینی و انقلابی لباس رزم متناسب با این مقطع به تن کند و شب و روز خود را وقف مردم کند.
لطفی با بیان این مطلب که بعضی از مسائل در کشور متناسب با شناخت لحظه و عمل متناسب با آن نیست؛ در این باره مسائلی چون قانون منع به کار گیری بازنشستگان را از مصادیق این موضوع دانست و تصریح کرد: آیا در شرایط مشکلات کشور 15 استاندار انتخاب شود که یکسال زمان ببرد استان را بشناسد و بعد دوباره جابجا کنند؟! و این استیضاح‌ها متناسب شناخت لحظه و کار متناسب با لحظه انجام دادن نیست.
وی بیان کرد: این ستاد با این عظمت و ترکیب شکل گرفته و نگاه ما صرفا دهه فجر نیست بلکه نگاه ما به ستاد چهلمین سالگرد یک سنگر دفاع مقدس و مقابله با نظام سلطه با محوریت شیطان بزرگ آمریکا است.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان این مطلب که نظام سلطه از اسلام سیلی خورده و لذا هدف آنها تقابل با اسلام است، خاطرنشان کرد: ایجاد شکاف بین مردم و نظام دینی، بزرگ نمایی مشکلات و ضعف ها، القای ناکارآمدی نظام دینی، مأیوس کردن مردم از آن از دیگر اهداف دشمن است.
وی عنوان کرد: آیا نباید با ابزار هنری دستاوردهای نظام را بر مردم تشریح کرد؟ آن هم در مقطعی از زمان که انقلاب در 40 سالگی به عنوان دوره بلوغ و تکامل آن قرار گرفته که بیش از 80 درصد مردم در آن دوران یا متولد نشده و یا کودک بودند.
لطفی مطرح کرد: اگر یک مومیایی بهانه ای برای ساختار شکنی می شود، بیایید قبل و بعد انقلاب و حتی با منطقه مقایسه کنید و اگر درود بر یک سفاک فرستاده می شود به گواه وزیر او، مردم ایران در زمان آن سفاک فقیرترین مردم بودند اما امروز دشمن، مردم را هدف قرار داده زیرا خلق حماسه مردمی در مراسم ایام الله دهه به ویژه ایام الله دهه فجر متجلی می شود.
وی حضور مردم در راهپیمایی‌ها را عین دموکراسی دانست و بیان کرد: نگاه ما(به فجر انقلاب امسال) محدود به زمان نیست و از فجر 96 تا 97 برنامه ریزی کردیم زیرا کجای تاریخ ایران اینقدر ابراز برای شبهه افکنی جوانان بود؟ و تشدید شیطنت های معاندترین معاند نظام اسلامی یعنی آمریکای جهانخوار؟ آنان دریافتند با برخورد قهری و جنگ نظامی نمی شود با ما مقابله کنند و این توانمندی های ایران کجای تاریخ سابقه داشت؟
 قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: جنایت نابخشودنی اهواز را مرتکب شدند و موشک های ما آنگونه یک مجموعه حتی اتاق مشخصی را هدف قرار داد؛ لذا می گویند باید تلاش کرد مردم را از نظام شان جدا کرد با بزرگ نمائی از ضعف ها و مشکلات موجود و افزایش نارضایتی اجتماعی و به زعم خود بستر برای نافرمانی مدنی ایجاد کنند تا فضای اغتشاش شکل بگیرد و اینجاست که باید بگوییم شرایط دفاع مقدس است؛ زیرا دشمن جنگ ترکیبی بر ما تحمیل کرده و فشار روانی رسانه ای با 300 شبکه فارسی زبان ماهواره ای که 100 شبکه را ماه‌های اخیر فعال کردند، به دنبال تنزل اعتماد اجتماعی مردم به نظام هستند.
 وی ادامه داد: این تنزل اجتماعی را با ریشه در اختلافات سیاسی و جناحی و یکدیگر را به فساد متهم کردن و امنیت ملی و منافع ملی و سرنوشت نظام را نادیده گرفتن دنبال می کنند البته ما معتقدیم با کوچکترین فساد شدیدترین برخورد را باید کرد اما نظام را نباید متهم کرد.
لطفی با تأکید بر این موضوع که این انگیزه در همه باید ایجاد و سرباز دفاع مقدس باشند که نیاز به حضوردر صحنه و انجام وظیفه است؛ افزود: نگاه ما صرفاً مراسمی نباید باشد و مجموعه نظام، دولت، ملت و همه و همه با هر اختلاف سلیقه و گرایش جناحی به خاطر اسلام و این ملت سلحشور در عمل، ید واحده همدل و یکپارچه که نیاز امروز است، کنار هم باشند.
وی با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی، آن را فرصتی برای جهان اسلام قلمداد کرد و گفت: برای تقویت این مانور جهان تشیع در کشوری با همه ناامنی ها و تهدیدات، همت کنید؛ مبادا با گرانی های اخیر آسیب ببیند؛ دستگاه های مختلف نگاه درآمدی و کار در برابر پول نداشته باشند بلکه نگاه خدمت رسانی باشد در برابر این مردمی که همه چیز را به جان خریدند.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان این مطلب که در ستاد اربعین برای تأمین امنیت و امکانات اربعین تلاش زیادی شده؛ اظهار کرد: مردم با حداقل پرداخت ها در این پیاده روی حضور پیدا کنند.
وی در پایان با اشاره به اینکه همه نهادها در شورای هماهنگی به حکم قانون حضور دارند؛ خاطر نشان کرد: هیچ شائبه دولتی بودن نباید باشد؛ تبیین دستاوردهای انقلاب، کارنامه 40 ساله نظام برآمده از انقلاب و پاسخ به شبهات برنامه های تبیینی داریم و در بخش آیینی در بیان کارنامه انقلاب دستمان کاملاً پر است.
انتهای پیام
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

یکی از مظنونان قتل خاشقجی در حادثه رانندگی در ریاض کشته شد

تلاش دوجانبه ایران و پاکستان برای عملیات فوری علیه گروگان‌گیرهای ایرانی

مردم به مدیران عملگرا نیاز دارند

برنامه ریزی دقیق برای عینیت بخشیدن به ارزشهای دینی در زندگی مردم

روزنامه های استان کرمان 26 مهر 1397

احمد توکلی: این جملات از من نیست

واکنش مطهری به اظهارات دادستان درباره حضور زنان در استادیوم

اجرای طرح «نه به نازیبایی‌ها»/طراحی و ساخت المان شخصیت های بزرگ

دست‌فروشان میدان هفت‌باغ در قالب جمعه بازار سامان‌دهی می شوند

صداوسیما اشتهایی سیری‌ناپذیر برای عزاداری و مداحی دارد

متلک به خاطرات هاشمی، وزیردیپلمه احمدی نژاد و شنود مهاجرانی

287 واحد اقامتگاه بوم گردی در استان کرمان راه اندازی شد

دو دستگاه تریلر کشنده حامل 50 تن چوب متوقف شد

رهبری:در دوران پهلوی تعداد دانشجویان کشور150 هزار نفر بود اما حالا بیش از 4 میلیون است

اگر حضور زنان در ورزشگاه تکرار شود به دادستان تهران دستور ورود می دهم

مرغداران نگران نهاده ها نباشند

گوگل نیز عربستان را تحریم کرد

مدیر شرکت نمایندگی تویوتا در ایران دستگیر شد+جزییات

مرزبانان میرجاوه بیهوش و سپس ربوده شدند

گنبد حرم مطهر امام حسین (ع) پایان امسال به کربلا منتقل می شود

گذری بر روند ساخت گنبد حرم مطهر امام حسین (ع) در کرمان

50 گفتمان دینی در کرمان برگزار می شود

روایت هولناک از قتل خاشقچی/مدیر پزشک قانونی سعودی جسد را مثله کرده

کیهان: در دانشگاه علامه چه می گذرد؟ منتظر فتنه بزرگ باشید

پشت پرده استعفای جنجالی عارف

پاسخ رهبری به یک استفتاء درباره نگهداری سگ

علم الهدی: حدود 2-3 میلیون حقوق می گیرم

وضعیت نابسامان کاروانسرای تاریخی شفیع آباد

معدوم کردن سگ‌های بدون صاحب در کرمان انجام نمی‌شود

مردم بدانند که نظام با مستضعفان و محرومان است

نامزد خاشقجی مرگ وی را اعلام کرد+عکس

حادثه رانندگی در محور بم - زاهدان و مصدومیت 13 نفر

تحریم های جدید و گسترده آمریکا علیه چندین بانک،شرکت و سازمان بسیج

اولین کاروان کمک های مردمی شهر بم به کربلا ارسال شد

حضور گسترده گردشگران اروپایی در ارگ بم

تجمع بازنشستگان مقابل مجلس

هاشمی شاهرودی در جلسات شورای نگهبان هم دیگر شرکت نمی کند

تمهیدات لازم برای مقابله با تحریم‌های دشمن دیده شده است

گواهی استاندارد برای 466 محموله صادراتی پسته در رفسنجان صادر شد

واکنش زاکانی به داستان «چشمک معنادار نعمتی»

40 هزار نفر در استان کرمان برای پیاده روی اربعین ثبت نام کردند

5 هزار و 479 مورد بازرسی طرح طاها در کرمان انجام شد

گزارش کیهان از مهمانی مختلط ایرانی ها در سفارت فرانسه

... تو هم بزن!

یکی ازعوامل شهادت فرمانده پاسگاه نهضت آبادجازموریان به هلاکت رسید

وانت‌بارهای عرضه‌ میوه سیار در کرمان سامان‌دهی می‌شوند

تجدید خط‌کشی معابر اصلی کرمان/ محدوده مدارس ایمن سازی می شود

اعتبارات دولتی پاسخگوی مرمت بناهای تاریخی کرمان نیست

محموله سنگین و میلیاردی مرفین در بم متوقف شد

8 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی برای کالاهای اساسی اختصاص یافت