آخرين مطالب

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان:

امروز آمریکا 40 برابر از گذشته ضعیف تر شده است سياسي

امروز آمریکا 40 برابر از گذشته ضعیف تر شده است

  بزرگنمايي:

کرمان رصد - نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز امریکا 40 برابر از گذشته ضعیف تر شده به طوری که در عرصه سیاسی و نرم افزاری و در سخت افزاری دارد قدرت خود را از دست می دهد و سربازان امریکا فراوان خودکشی می کنند و در عرصه اقتصادی 800 میلیارد دلار کسری بودجه دارند.
  حجت الاسلام و المسلمین"سیداحمد خاتمی" امروز در جمع راهپیمایان کرمانی به مناسبت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با تشکر از اجتماع بسیار باشکوه مردم کرمان اظهار کرد: مردم و مسوولان با حضور خود این همایش ملی را تبدیل به وحدت و صفای ملی کردند.
وی با اشاره به حضور نسل سوم و چهارم انقلاب در راهپیایی امروز افزود: امریکا 65 سال است در کشور ما جنایت می کند. از کودتای 28 مرداد 32 تا امروز مدام علیه این مردم در حال جنایت است.
خاتمی تصریح کرد: مسلط کردن رژیم وابسته، جنایتکار و غارتگر بر کشور که 57 سال دین ستیزی، اخلاق ستیزی و اسلام ستیزی و جنایت و غارت کارشان بود، کار امریکاست و بعد از انقلاب نیز آنی علیه ملت فروگذار نکرده و سفارت آنها لانه جاسوسی علیه ملت بود که جوانان دانشجوی مسلمان به حق این جاسوسخانه را اشغال کردند و انقلاب دوم را صورت دادند. انقلابی که در پی آن فریاد مرگ بر امریکا طنین انداز شد.
وی با اشاره به جنایت امریکا در صحرای طبس عنوان کرد: هواپیما بسیج کردند که به کشور ما آمده و جاسوس های خود را نجات بدهند.
امام جمعه موقت تهران گفت: حمله صدام به ایران بی تردید با مشورت امریکا انجام شد و حمله به هواپیمای مسافربری و جنگ اقتصادی از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون از دیگر توطئه های امریکا علیه ملت فداکار ایران است که این روزها اوج جنگ اقتصادی است.
وی افزود: اقدام دیگر این جنایتکار، جنگ نرم افزاری رسانه ای و روانی علیه ملت ماست که لحظه ای از آن فروگذار نمی کنند و با ابزار فضای مجازی آن را ادامه می دهند.
خاتمی تصریح کرد: تقویت گروهک های منافقین(داعش های وطنی) کار دیگر امریکاست. منافقینی که پوست سه پاسدار را زنده زنده کندند و امریکا حامی اینهاست.
وی بیان کرد: در همه اغتشاشاتی که علیه ملت ما بوده و در فتنه 88 و اغتشاشات دی ماه سال 96 امریکا دست داشته و طراحی مدام توطئه علیه ایران در مجامع بین المللی را انجام می دهد.
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان گفت: اینکه آمده ایم و سراسر کشور به صحنه آمده دلیل آن این جنایات است که پرونده سیاهی از این جنایات دارند و ما هدفمند و با حساب آمده ایم.
وی افزود: امام(ره) فرمودند"امریکا شیطان بزرگ است" و آمده ایم فریاد بزنیم تا بار دیگر دنیا بداند که ایران امروز به همان شکوه سال 58 مرگ بر امریکا را فریاد می زند.
خاتمی اظهار کرد: امروز امریکا 40 برابر از گذشته ضعیف تر شده به طوری که در عرصه سیاسی و نرم افزاری و در سخت افزاری دارد قدرت خود را از دست می دهد و سربازان امریکا فراوان خودکشی می کنند و در عرصه اقتصادی 800 میلیارد دلار کسری بودجه دارند.
وی تصریح کرد: این کشور در حال فروپاشی است آنچنان که ابرقدرت شرق فروپاشید و دیر یا زود دنیا خواهد دید این قدرت پوشالی نیز ساقط خواهد شد.
خاتمی با اشاره به روی کار بودن دروغگوترین رییس جمهور دنیا در امریکا بیان کرد: از روزی که سر کار آمده، بیش از 2 هزار دروغ گفته و به ملت و سایر ملت ها دروغ می گوید.
امام جمعه موقت تهران با اشاره به جنایتی که امروز در یمن صورت می گیرد، گفت: 12 میلیون یمنی در خطر قحطی قرار دارند و اتاق فرماندهی این جنایات در وزارت جنگ امریکاست و همه این جنایات را از چشم امریکای جنایتکار می دانیم و با حمایت امریکا بحرین تبدیل به یک زندان برای شهروندانش شده است.
وی افزود: جنایاتی که در فلسطین و غزه انجام می شود همه با حمایت از این دولت خونخوار و جنایتکار است.
وی در ادامه با بیان اینکه پیروز این میدان ایران اسلامی و شما مردم هستید، اظهار کرد: این دیوانه گفت"تحریم بی نظیر را علیه ایران اعمال می کنیم". مرحله اول گذشت گفت" مرحله دوم از 13 آبان است".
خاتمی تصریح کرد: این دروغگو گفته بود تا 13 آبان صادرات نفت ایران را به صفر می رسانیم. دیدید که مجبور به عقب نشینی شدید و نمی توانید غلطی در رابطه با ایران انجام بدهید و اکنون هم می گوییم امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
امام جمعه موقت تهران در ادامه گفت: شرایط امریکا بسیار شکننده است و چقدر نادان هستند کسانی که در این شرایط نسخه تسلیم و سازش با امریکا را می پیچند که این تحلیل تحلیل خائنانه است و مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران در برابر این تحلیل خائنانه خواهند ایستاد.
وی افزود: نه تسلیم و نه مذاکره ای هست و مقام معظم رهبری مانند حضرت امام فرمودند به هیچ کس و در هیچ سطحی اجازه مذاکره نخواهیم داد.
خاتمی اظهار کرد: ملت بزرگ ایران 40 سال در برابر امریکا مقاومت کرده و تا به پوزه به خاک مالیدن امریکا تا آخر خواهد ایستاد.
وی تصریح کرد: امریکایی ها در شرایط کنونی فریبکاری می کنند و می گویند "ما با ملت ایران بد نیستیم، با دولت ایران بد هستیم". شما با ملت درگیر هستید و می خواهید این ملت به پا ایستاده را از پا در آورید و نخواهید توانست.
خاتمی با اشاره به اینکه نباید فریب این شیادان جنایتکار را خورد، بیان کرد: توطئه دیگر امریکا دو قطبی کردن جامعه و اختلاف در این جامعه متحد و جدا کردن مردم از ولایت است که باید بیدار باشیم و این در زمره جنگ روانی و نرم افزاری امریکاست که با وحدت و همدلی انشاءالله دست در دست هم از این گردنه های سخت عبور خواهیم کرد.
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان گفت: در جنگ روانی با استفاده از فضای مجازی مدام فعالیت می کند و همان که در جنگ احزاب گفتند نظام نبوی در شیب سقوط است، امروز اینها می گویند نظام اسلامی در شیب سقوط است.
وی افزود: شما در شیب سقوط هستید و نظام اسلامی در حال اوج گرفتن و رسیدن به قله هاست.
خاتمی تصریح کرد: این سختی ها انقلاب را آب دیده تر می کند آنچنان که جنگ هشت ساله نظام را در برابر تهاجم بیگانه بیمه کرد و مقابله با فتنه 88 نظام را در مقابل تهاجم داخلی بیمه کرد، این سختی و مشکلات انقلاب را در برابر مشکلات آبدیده می کند و نظام در حال صعود است و دشمنان ملت در حال سقوط.
وی بیان کرد: در شرایط کنونی، امریکا به دنبال ایجاد بدبینی در بین مردم با نظام اسلامی است و می خواهند مردم را از آینده نا امید کنند و این نقشه امریکاست و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند" آینده به مراتب روشن تر از گذشته خواهد بود" و رمز آن مقاومت است.
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان اظهار کرد: 6 موشکی که سپاه پاسداران به شرق فرات به داعش زد، سکه ای که می رفت تا 5 میلیون تومان، به زیر 4 میلیون تومان سقوط کرد و این به معنی است حتی در عرصه مقابله با مشکلات هم ضعیف شدن و کوتاه آمدن و تن دادن به قوانین بین المللی، دزدهایی که 40 سال قبل آنها را از در بیرون کردیم، از دروازه این قوانین وارد شوند، دلار و سکه را بالا می برد.
وی با بیان اینکه آنچه که کمر گرانی را در این عرصه می شکند، مقاومت است، گفت: تا الان می گفتند 13 آبان مرحله دوم تحریم ها را آغاز می کنیم تا قیمت سکه و ارز بالا برود. امروز 13 آبان است و انشاءالله خواهید دید هیچ غلطی نتوانستند بکنند و بعید نیست از این پس ضرب الاجل قرار داده و ملت را در انتظار قرار بدهند که به ملت می گویم با مقاومت و ایستادگی شما تا این مرحله سر امریکا به سنگ خواهد خورد و با همین مقاومت امریکا نابودی نهایی اش را خواهد دید.
خاتمی در پاسخ به اینکه فردا چه خواهد شد؟ افزود: قرآن کریم پیش بینی کرده که صبر کنید و تقوا پیشه کنید، دشمنان نمی توانند هیچ غلطی بکنند و تا زمانی که شما امام حسین علیه السلام، راهپیمایی باشکوه اربعین، عاشورا را و هیهات من الذله را دارید، مطمئن باشید آسیب نخواهید دید.
وی تصریح کرد: کربلایی ها در عاشورا آسیب دیدند اما همین قیام الهی دودمان بنی امیه را از بین برد و این حضورهای شکوهمندانه شما به فضل خداوند مصداق صبر و تقواست و همه توطئه های دشمنان را خنثی خواهد کرد.
امام جمعه موقت تهران گفت: این ملت با داشتن دو سرمایه پیروز است و پیروزی های آینده در انتظار اوست و آینده این ملت روشن تر از گذشته خواهد بود.
وی افزود: نخستین سرمایه، داشتن رهبری فقیه، مجتهد، جانباز، مخلص، دوراندیش، زیرک، هوشیار و سرمایه دوم، مردم همراه است.
خاتمی اظهار کرد: صابون گرانی به تن همه مردم خورده و تحلیل این است که پای دین و اعتقادات ایستادن هزینه دارد و شما با این شکوه آمده و از مسوولان انتظار دارید با مدیریت جهادی و شبانه روزی تلاش کنند این سختی و فشار کاهش پیدا کند و در عین حال در کنار آن در روز بیعت با انقلاب و نظام شما آمده اید و خواهید آمد و این قیام شما و انقلاب انشاء الله زمینه ساز ظهور بقیه الله الاعظم باشد.
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

عاملان نزاع دسته جمعی در عنبرآباد دستگیر شدند

سرگردانی زائران کرمانی در پایانه مرزی مهران

تشابه اقدام احمدی‌نژاد با محمدرضا شاه

اظهارات ظریف برایش دردسرساز شد

اینفوگرافی؛ شهرداران تهران از ابتدای انقلاب تا امروز

میراث: سردر بیمارستان باهنر تخریب شد/ علوم پزشکی: تکذیب می کنیم

واکنش آخوندی به شهردار شدن حناچی: از پا نمی‌نشینیم

تروج فرهنگ قرآنی در جامعه مورد توجه ویژه قرار گیرد

هشتمین یادواره شهدای صنعت مس و شهدای گمنام برگزار شد

زنگ خطر برای استان کرمان از پاکدشت به صدا در آمد

یادواره 267 شهید شهرستان بافت برگزار می شود

صدور مجوزهای غیرقانونی زیر ذره‌بین دستگاه قضایی

سایه قانون بازنشستگی و دو تابعیتی بر کرمان افتاد/ معمای یک صندلی

558 هکتار اراضی ملی کرمان به بیت المال اعاده شد

بازنشستگان از 27 آبان نباید سمتی داشته باشند

14 استاندار بازنشسته کشور مشخص شدند

میشل اوباما: هرگز ترامپ را نمی‌بخشم

جنجال بر سر 8 میلیون رای احمدی نژاد

میزان مجاز خرید 8 کشور از نفت ایران

"ظریف" آخرین وضعیت مرزبانان ربوده شده را تشریح کرد

زیباسازی بنای تاریخی تخت درگاه قلی‌بیگ در مراحل پایانی است

اختصاص 50میلیارد تومان برای تجهیز کرمان به دوربین‌های پایش تصویری

نجات 3 نفر از چنگال آدم‌ربایان/ 5 نفر دستگیر شدند

حوادث پر تلفات ترافیکی در کشور افزایش یافته است

باتلاق جازموریان در جنوب کرمان باید احیاء شود

5000 جلد کتاب در میان کتابخانه های استان کرمان توزیع می شود

کمبود کپسول گاز در آستانه زمستان/ راه حلی که مشکل ساز شد

مجلس منتظر لایحه افزایش حقوق معلمان و کارگران از سوی دولت است

تحریم ها موجب پیشرفت کشور شده است

مسئولان رویکرد جهادی را سرلوحه امور قرار دهند

ایران خود را آماده صادرات جهانی بنزین می‌کند

وزیر رفاه دولت احمدی‌نژاد بازداشت شد

دمای هوای کرمان کاهش می یابد

دو تابعیتی دکتر «فدایی» را وزارت اطلاعات باید مشخص کند/ احتمال سکانداری «فدایی» بر استانداری کرمان قوت گرفت

آخرین کلمات خاشقجی قبل از قتل چه بود؟

ترامپ با مکرون دوست شد!

تخلف دولت در انتقال مالکیت سهام عدالت به سازمان های حمایتی

قیمت کالاهای اساسی 50 تا 70 درصد افزایش یافت

اولویت نمایندگان حضور استانداری مقتدر با رویکردی اقتصادی است

برگزاری یادواره یک هزار و 319 شهید دانش آموز کرمان

دامن زدن به اختلافات در شرایط تحریم کمک به آمریکا است

آمار وزیر کشور از استانداران بازنشسته

حادثه در کارگاه ساختمانی/ فرد گرفتار در دستگاه بالابر نجات یافت

جایگزینی برای نفت جمهوری اسلامی وجود ندارد

هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان کرمان کلید خورد

تایید حکم اعدام یکی از اشرار مسلح مواد مخدر شرق کشور

ابراز تاسف از سرانه پایین مطالعه/کتاب در سبد خانوار قرار گیرد

کرمانی‌ها استاندار بدون حاشیه سیاسی می‌خواهند

جمعه بازار دام و طیور در شهر کرمان راه‌اندازی می شود

تولید گل وگیاه 2 برابر شده است/خودکفایی در تولید درختان خیابانی