کرمان رصد

آخرين مطالب

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:

استکبار، مرگ تدریجی خود را با انقلاب اسلامی قطعی می‌داند/مذاکره تاکتیک جدید استکبار برای تحقق فشار است سياسي

استکبار، مرگ تدریجی خود را با انقلاب اسلامی قطعی می‌داند/مذاکره تاکتیک جدید استکبار برای تحقق فشار است

  بزرگنمايي:

کرمان رصد - نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز انقلاب اسلامی و امت ما زنده است و استکبار مرگ تدریجی خود را با انقلاب اسلامی قطعی دانسته و اعتراف می کند. زیرا این قانون الهی است که جبهه حق بر جبهه باطل پیروز شود.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام"عبدالله حاجی‌صادقی" عصر امروز 13 خردادماه در آیین ویژه سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) در مصلی امام علی علیه السلام شهر کرمان با بیان اینکه امام راحل بر ما حق حیات دارد که به ما حیاتی داد از جنس حیاتی که پیامبرصلی الله علیه و آله داد، اظهار کرد: این نص قرآن کریم است که یکی از کارکردهای دین حیات بخشی است و انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل تولد جدید اسلام ناب بود.
وی با اشاره به اینکه با انقلاب اسلامی و انقلاب امام، اسلام حیات پیدا کرد و با حیات اسلام ما زنده شدیم، افزود: در فرهنگ دینی ما انسان بدون دین، شریعت و معارف اسلامی مُرده است، نه مرده نباتی بلکه مرده انسانی. حیات طیبه فقط در پرتو ایمان و عمل صالح به دست می آید و انسان را در افقی بالاتر از افق فرشتگان عالم قرار می دهد و انسان را به مقام خلیفه‌اللهی می رساند.
حاجی‌صادقی تصریح کرد: این حیات طیبه با دینی به دست می آید که حاکمیت را در صحنه زندگی انسان در دست خدا ببیند و ولایت الله بر انسان حکومت کند که از این دین قبل از انقلاب پوسته ای داشتیم و حقیقت دین با انقلاب اسلامی زنده و احیاء شد.
وی بیان کرد: ما خود را مدیون امام می دانیم و این حیات عزتمند امروز، سربلندی و تن ندادن به ذلت استبار دشمنان را در پرتو حیات الهی می دانیم. روحیه عاشورایی، فرهنگ مقاومت و بیداری اسلامی در سراسر جهان را نتیجه حیات طیبه ای می دانیم که با انقلاب اسلامی امام به ما هدیه شد.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی حیات طیبه آورد و مهم این است این حیات طیبه را حفظ کنیم و تداوم ببخشیم و نگذاریم بار دیگر راهزنان و دشمنان این حیات را از ما بگیرند و باید مراقب این حیات بود.
وی افزود: در صراط مستقیم ماندن، از حضور در صراط مستقیم دشوارتر است و کسانی به سعادت می رسند که علاوه بر حضور در صراط مستقیم، در آن بمانند. استقامتی که قرآن کریم معنا کرده استقامت فکری و استقامت در عمل است که و در برابر حمله فرهنگی دشمن با جهاد کبیر به میدان بیاییم.
حاجی‌صادقی با تاکید بر اینکه استقامت فکری این است که هجمه شبهات و دشمنان فکری و اعتقادی، آنها را متزلزل نکند و روحیه انقلابی را از دست ندهند و پشیمان نباشند از اینکه لانه جاسوسی امریکا را فتح کردند، بیان کرد: جامعه مومن و زنده چنین ویژگی هایی دارد و امام و انقلاب این را برای ما آورد و نباید بگذاریم این جامعه بمیرد و دچار فرسودگی شود.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هر چه بگذرد این مردم وفادار، می‌دانند عزت، سربلندی، افتخار حسینی بودن به معنای واقعی را از انقلاب دارند و این مردم 40 سال است که همه فتنه گران و معاویه صفتان استکباری را دیده اند اما با بصیرت و روحیه جهادی در همه صحنه ها زنده مانده اند.
وی افزود: امروز انقلاب اسلامی و امت ما زنده است و استکبار مرگ تدریجی خود را با انقلاب اسلامی قطعی دانسته و اعتراف می کند. زیرا این قانون الهی است که جبهه حق بر جبهه باطل پیروز شود.
حاجی صادقی اظهار کرد: امروز رژیم اشغالگر قدس که روزی شعار نیل تا فرات می داد، انواع موانع را از جمله دیوارهای بتنی را خیلی بزرگ تر از دیوار چین دور خود می گذارد که حزب اللهی ها به آن حمله نکنند و گنبد آهنین می سازد و گنبد آهنین آنها قدرت مقاومت ندارد.
وی بیان کرد: رژیم اشغالگری که ظرف چند روز همه ارتش های عربی را در هم شکست حالا به قول خودش نمی تواند در مقابل گروه پارتیزانی حزب الله در 33 روز مقاومت کند و امسال با گذشت 48 ساعت با اعتراف به شکست عقب نشینی کرد.
حاجی صادقی افزود: این رژیم اشغالگر در شکست اخیر نگفت آتش بس را می پذیرم، گفت شرایط جبهه مقاومت را پذیرفت و تسلیم شد و امروز سنگ در دست فلسطینی ها، مقاومت یمنی ها نتیجه انقلاب اسلامی است که باید این ها را زنده نگه داشت و حیات انسانی و طیبه ما با حیات انقلاب پیوند خورده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران و نظام ولایی امام برای نخستین بار در طول تاریخ 40 ساله شد در حالی که انبیاء گذشته و پیامبر اسلام نظام و حاکمیت الهی را مستقر کردند اما استمرار نیافت و سئوال این است چه شد مسلمانان از حقیقت دین فاصله گرفتند و امام حسین را به شهادت رساندند و به نام دین کربلا درست کردند؟
وی افزود: علت ماندگاری انقلاب این است که بعد از امام(ره) کسی سکانداری انقلاب را به دست کسی قرار گرفت که از جنس امام بود و این تحلیل دشمنان است که این انقلاب نمی شکند زیرا جانشین امام راحل گفت هدف و راه ما هدف و راه امام است و این فرد تربیت شده مکتب امام بود.
حاجی صادقی با اشاره به هدایتگری های بصیر، شجاعانه و قاطع مقام معظم رهبری خطاب به مسوولان گفت: با هیچ کدام از شما دشمنی نداریم. اما گلایه داریم و حرفمان این است که تجربه را ببینید، هر کجا به تدابیر و هدایت های رهبری ملتزم بودید، دشمن عقب رفت و موفق بودید و هر جا عمل نکردیم، آسیب دیدیم.
وی تصریح کرد: در نظام اسلامی، سیاست گذار و نظریه پرداز، ولایت است و همه مسوولان و قوا و نیروهای مسلح باید ولایت مدارانه در اندیشه و عمل باشند و بفهمند اراده رهبری چیست به همان عمل کنند.
حاجی صادقی اظهار کرد: اگر در برجام به تمام دستورات مقام معظم رهبری عمل کرده بودیم، اکنون وضعمان بهتر از این بود و اگر به 9 شرطی که رهبری اعلام کردند و 6 شرطی که در دیدار رمضانی سال قبل درباره اروپایی ها بیان کردند، اعلام می کردیم، امروز طرف اروپایی یک سال ما را معطل خودشان نمی کردند.
وی خطاب به سران سه قوه بیان کرد: بدانید در نظام ولایی تابع قرآنی هستیم که می گوید در همه چیز باید حکمیّت ولی خدا را قبول کرد. خدا را شاکر هستیم که خداوند خبرگان ما را هدایت کرد و بعد از امام، خمینی دیگری را برای انقلاب در راس انقلاب گذاشتند.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت افزود: دشمنان می گویند باید رهبری سوم از جنس رهبری اول و دوم نباشد تا بتوانیم اثرگذار باشیم و خبر ندارند که انقلاب صاحب دارد و انشاءالله رهبری سوم مولای رهبر اول و دوم است.
حاجی صادقی با اشاره به اینکه عامل دوم 40 سالگی انقلاب، امت است که از ولایت تبعیت کند، اظهار کرد: امام علی علیه السلام مرید داشت اما سرباز فداکار و جان برکفانی که همه چیز خود را فدای اسلام کنند، نداشت.
وی با اشاره به ایستادگی مردم ایران عنوان کرد: آنچه این انقلاب را حفظ کرده، امتی بوده که در برابر حمله سخت، فتنه ها، فشارها و انواع نقشه های دشمن هم خوب فهمیده و هم خوب عمل کرده است. این یعنی ولایت مداری و آنچه دشمن را عصبانی کرده این است که می گوید مادامی که ملت با ولایت اتصال دارد انقلاب نمی شکند و باید نقطه اتصال را بزنیم. اما زهی خیال باطل و مادامی که این اتصال و پیوند و ولایت مداری باشد، این انقلاب بیمه است.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: باید دشمن و تهاجم دشمن را ببینیم و توجه کنیم و آنچه این انقلاب را حفظ کرده پیوند امت با ولایت است و باید پیوند را تقویت کنیم.
وی با تاکید بر اینکه از همه مردم، بدون جناح و چپ و راست می خواهیم نسبت به ولایت فرمان بر مطلق باشید و از همه مسوولان می خواهیم به سیاست ها و تدابیر توجه کنند، اظهار کرد: مسوولان یادشان هست در حادثه منا عربستان چطور با ما رفتار می کرد؟ اما یک نهیب رهبری همه را لرزاند و متشکریم در تبعیت از رهبری خوب اعلام موضع کردید.
حاجی صادقی بیان کرد: امروز مذاکره تاکتیک جدید استکبار برای تحقق فشار است. آنها به دنبال توافق منطقی نیستند بلکه هدف آنها تحلیل اراده و بردگی شماست. انرژی هسته ای هدف آنها نیست. حضور در منطقه و حقوق بشر بهانه است. مشکل آنها دین شماست و می خواهند آن را بگیرند.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه چه شده امریکایی که مذاکره را ترک کرد، حالا شماره تلفن می دهد؟ گفت: امریکا در فشار ناکام مانده و به ذلت کشیده شده و نتوانسته ملت را تسلیم کند، می خواهد از مذاکره برای فشار استفاده کند.
وی افزود: باید تولی نسبت به ولایت و تبری نسبت به دشمنان را که حقیقت دین تولی و تبری است، داشته باشیم و حقیقت دین اشداء علی الکفار و رحما بینهم است.
حاجی صادقی اظهار کرد: حقیقت دین این است که در برابر استکبار مانند کوه بایستیم و باید صراحت داشت و با قاطعیت وارد شد و نسبت به ولایت سرباز بود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

30 هزار لیتر نفت سفید قاچاق در کرمان کشف شد

اقدامات خلاف قانون انتخابات مستندسازی و رسیدگی می شود

ظرفیت رسانه های اجتماعی برای ارتقای دانش سیاسی مردم استفاده شود

604 کیلوگرم موادمخدر در کهنوج کشف شد

رزمایش پدافند غیرعامل در کرمان اجرا می شود

سطح آگاهی جامعه از پدافند غیرعامل افزایش یابد

درآمد 12 میلیون ریالی مددجویان کمیته امداد از نیروگاه خورشیدی

13 شتر قاچاق به ارزش 2 میلیارد ریال در انار کشف شد

تصادفات زخم مزمنی برای جامعه شده اند

شماره 42 مجله «ایران‌مهر» منتشر شد

سرویس های مدارس در بافت قانون مند شوند

برگزاری همایش ملی بررسی اندیشه‌های تفسیری آیت‌الله جوادی‌آملی

ایمن سازی محدوده مدارس در بافت انجام شود

رسالت حوزه‌های علمیه نشر معارف دینی و اهل‌بیت است

زیباکلام: مردم، نگران جنگ با آمریکا هستند

استاندار کرمان: مدیران به تعهدات خود پایبند باشند

انتخابات، ابزار سنجش توان اجرایی و مدیریتی است

گل‌گهر سیرجان در تولید گندله و کنستانتره صدرنشین کشور شد

دشمنان جمهوری اسلامی پاسخ سنگینی از نیروهای نظامی ما دریافت میکنند

رفع فقر و محرومیت مدنظر فرمانداران باشد

دانشگاه فرهنگیان در رفسنجان راه اندازی می شود

62 خانه کودکان و نوجوانان به همت خیران در کرمان اداره می شود

اولویت‌بندی عوامل موثر بر کاهش رشد جمعیت ضروری است

تک فرزندی و بی فرزندی سلامت افراد و جامعه را به خطر می اندازند

زنگ خطر رشد منفی جمعیت کشور/کاهش موالید در استان تهران

سهمیه سوخت پایه ناوگان بالای 10 تن که باربرگ ندارند کاهش می یابد

لزوم توجه طرح های اقتصادی به مسائل زیست محیطی و تأمین آب

نحوه اجرا و احیای خانه موزه هنر لطفی در کرمان بررسی شد

ساماندهی وضعیت بانوان آسیب دیده در گرو همکاری تمامی دستگاه ها

دستگاه های اداری و اجرایی کرمان فرآیند صدور مجوزها را تسریع کنند

دستورالعمل جدید نحوه تهاتر اوراق تسویه خزانه باید تسهیل شود

خدمات فوریت های پزشکی برای زندانیان در نظر گرفته شود

وجود مدارس کانکسی در مناطق محروم کرمان/با کمبود نیرو مواجهیم

موکب «ماهان» ساماندهی شود

لغو برنامه های کنترل جمعیت در مناطق آسیب زا نگران کننده است

وضعیت بهداشتی موکب های اربعین در کرمان بررسی شود

افزایش سطح آگاهی شهروندان مهمترین راهکار پیشگیری از سرقت است

مسائل اقتصادی باعث افزایش سن ازدواج شده است

رمز موفقیت پلیس مردم‌ محوری و اخلاق مداری در همه عرصه ها است

صرفه جویی 45 میلیون مترمکعبی آب با کنترل چاههای کشاورزی رفسنجان

برخورد جدی با رانندگان متخلف سرویس های مدارس در استان کرمان

جرائم فضای مجازی در زرند 38 درصد کاهش یافته است

شناسایی پنج هزار بانوی فرهیخته در استان کرمان

لزوم تعیین رایزن اقتصادی در حوزه اشتغال بانوان

طرح‌های مقابله با آسیب اجتماعی از حالت کتابخانه‌ای خارج شود

رهبری : در هیچ سطحی با آمریکا مذاکره نمی‌ کنیم

رئیسی: با اقدام کانادا مقابله‌ به‌ مثل می‌ کنیم

بیانیه گام دوم انقلاب مبتنی بر رسالت امام حسین(ع) است

قیام عاشورا بشریت را به سمت آرمان‌های انسانی سوق می‌دهد

مکتب امام خمینی (ره)، هادی و راهنمای بشریت