آخرين مطالب

سياسي

سمپاشی رایگان اماکن دامی در استان کرمان آغاز شد

کرمان آنلاین - کرمان - مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان از آغاز سمپاشی رایگان اماکن دامی علیه کنه ها و سایر انگل های خارجی دام توسط اداره کل دامپزشکی استان کرمان خبر داد.

50 هزار لیتر سوخت قاچاق در بم کشف شد

کرمان آنلاین - کرمان - فرمانده انتظامی بم از کشف 50 هزار لیتر سوخت قاچاق از دو دستگاه تانکر حمل سوخت در این شهرستان خبر داد.

28 زندانی در کرمان از قصاص رهایی یافتند

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: 28 نفر محکوم به قصاص در زندان‌ها با مداخله قضات، دادستان‌ها و خیران رهایی یافته و مجازات آنها به حبس تبدیل شد.

طرح «نماد» برای 3000 دانش‌آموز کرمانی اجرایی شد

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: طرح «نماد» به عنوان پایلوت در دو شهرستان کرمان و بم برای سه هزار و 336 دانش‌آموز در 46 دوره آموزشی به اجرا درآمد.

مصرف مواد مخدر زمینه ساز بروز آسیب های اجتماعی است

کرمان آنلاین - کرمان - مدیر کل بهزیستی کرمان مصرف موادمخدر را در بروز آسیب های اجتماعی موثر دانست و گفت: مراقبت از اقشار سالم جامعه و آگاهسازی افراد جامعه نیازمند اجرای برنامه های پیشگیرانه و مراقبتی است.

کشاورزان کرمان نیازمند حمایت دولت هستند

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست استانداری کرمان گفت: کشاورزان این استان در مواجهه با شرایط ویژه خشکسالی در سال جاری نیازمند حمایت دولت و اختصاص کمک های ویژه مدیریت بحران هستند.

23 کلبه بازیافت در شهر کرمان راه اندازی شده است

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان از راه اندازی 23 کلبه بازیافت در سطح شهر کرمان خبر داد و گفت: شهروندان می توانند زباله خشک خود را به این کلبه ها تحویل دهند.

449 طرح اقتصاد مقاومتی کرمان 62 درصد پیشرفت دارند

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان اظهار داشت: در سال گذشته 449 طرح اقتصاد مقاومتی با 62/66 درصد پیشرفت فیزیکی در استان اجرایی شده است.

تصادف در شهر کرمان 6 مصدوم بر جای گذاشت

کرمان آنلاین - کرمان - مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کرمان از مصدومیت شش نفر بر اثر برخورد پراید و وانت پیکان در بلوار شاهد شهر کرمان خبر داد.

موقوفات براساس نیاز جامعه انجام شود

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: موقوفات باید براساس نیاز جامعه انجام شود.

پیشنهاد ایجاد صندوق پسته/130 هزار فرصت شغلی در رفسنجان از بین رفت

کرمان آنلاین - رفسنجان - مدیر جهاد کشاورزی رفسنجان با پیشنهاد ایجاد صندوق پسته، گفت: برای ایجاد صندوق پسته حاضریم 50 درصد سرمایه این صندوق را مالکان بگذارند و 50 درصد دولت کمک کند.

حل مشکلات مردم اولویت مسئولان باشد

کرمان آنلاین - کرمان - امام جمعه کرمان با تاکید بر اینکه حل مشکلات مردم اولویت مسئولان باشد، گفت: یکی از میدان های بسیار سخت دوران مدیریت است.

900 وقف در استان کرمان ثبت شد

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: در 12 سال گذشته 900 وقف جدید در این استان ثبت شده که 100 مورد از آنها با توجه به رویکرد مقام معظم رهبری در زمینه علم و فناوری است.

ضرورت به‌روزرسانی طرح جامع ترافیک شهر کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - ضرورت به‌روزرسانی طرح جامع ترافیک شهر کرمان و نام‌گذاری تقاطع «سیدی» به نام «شهید بهشتی» از جمله موارد مطرح شده در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان است.

سازه های ترک خورده کرمان فراموش شده اند/ زلزله زیر پوست شهر

کرمان آنلاین - کرمان – زمین لرزه های سال گذشته که شهر را در ترس و هراس فرو برده بود حالا پس از ماه ها به کلی فراموش شده اند و هزاران خانه ترک خورده و فرسوده در شهر کرمان به دست فراموشی سپرده شده است.

لانه فساد و فحشا با پوشش قهوه خانه بانوان متلاشی شد

کرمان آنلاین - جیرفت - دادستان جیرفت از شناسایی و انهدام یک مرکز فساد و فحشا در این شهرستان تحت پوشش قهوه خانه بانوان خبر داد وگفت: متهمان پرونده تحت پیگرد قضائی قرار گرفته اند.

تنش آبی در روستاهای کرمان/ کشاورزان آب خوردن هم ندارند

کرمان آنلاین - کرمان – استان کرمان در حالی 41 درصد جمعیتش در روستاها زندگی می کنند که این افراد در صف مقدم مقابله با کم آبی هستند و برخی از آن ها برای فرار از تبعات خشکسالی به شهرها مهاجرت می کنند.

برخی خواب‌های خاصی برای کرمان دیده‌اند!!/کسی باید استاندار شود که اولویتش توسعه استان باشد

کرمان آنلاین - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: کسی باید امروز استاندار کرمان شود که اولویتش توسعه استان با حفظ مبانی دینی و ...

سیاست زدگی بزرگترین آفت در انجام امور است

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس کل دادگستری استان کرمان بر تعامل و همکاری مسئولان در تمامی بخش ها برای توسعه شهری تاکید کرد و گفت: سیاست زدگی بزرگترین آفت در انجام کارهای اجرایی و عمرانی است.

ورود مدعی العموم به مسائل خدمات شهری در راستای حفظ حقوق عامه

کرمان آنلاین - کرمان - دادستان کرمان گفت: دادستانی به عنوان مدعی العموم و من باب حقوق مردم در جهت حل معضلات شهری و مشکلات مردم دخالت مقتضی را در مسائل خدمات شهری انجام خواهد داد.

ضریب نیروی پرستاری به تخت بیمارستانی در کرمان 1.2 است

کرمان آنلاین - کرمان - مدیر اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: : در حال حاضر نسبت ضریب نیروی پرستاری به تخت بیمارستانی در کرمان 1.2 است؛ که این شاخص باید به 1.8 برسد.

42 متکدی از سطح شهر کرمان جمع آوری شدند

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست اجراییات و امور انتظامی شهرداری کرمان گفت: طی اردیبهشت ماه امسال 42 متکدی از سطح شهر کرمان جمع‌آوری شد.

قفل پروژه های نیمه تمام شهر کرمان باز می شود/ ادامه توسعه کرمان

کرمان آنلاین - کرمان – زمان وعده داده شده توسط مسئولان برای افتتاح ده ها پروژه شهری کرمان در حالی سپری شده است که شهرداری کرمان میراث دار طرح های نیمه تمام لقب گرفته و مردم همچنان در انتظار مانده اند.

خاتون آباد یکی از آلوده ترین دشت های ایران/ سکوت در مقابل آلودگی

کرمان آنلاین - کرمان – سکوت مسئولان کرمان در مقابل آلودگی های زیست محیطی صنایع این نگرانی را ایجاد کرده است که پس از هدر رفت منابع آبی حالا نوبت منابع زیست محیطی است که در مقابل توسعه صنایع قربانی شوند.

سخن شهردار کرمان با کارکنان شهرداری

کرمان آنلاین - کرمان - شهردار کرمان در یادداشتی ضمن تبریک عید فطر به کارکنان شهرداری از زحمات آنان تشکر کرد و بر ادامه تلاش و خدمت بی وقفه به مردم این شهر تاکید کرد.

مسئولان با تیزهوشی مراقب توطئه چینی های دشمنان باشند

کرمان آنلاین - کرمان - امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه دشمنان همواره به دنبال توطئه چینی علیه جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: امیدواریم با تیزهوشی مسئولان از این گذرگاه های سخت تاریخی با موفقیت گذر کنیم.

قرارداد fatf برای کشور بسیار خطرساز است

کرمان آنلاین - رفسنجان - امام جمعه رفسنجان با اشاره به قراداد fatf گفت: قرارداد fatf برای کشور بسیار خطرساز است و همه مردم باید در این خصوص مطالبه داشته باشند.

ولایت فقیه محور وحدت کشور است

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: محور وحدت در جامعه اسلامی نبوت، امامت و ولایت فقیه است و امروز باید مردم در زمینه وحدت حول محور ولایت فقیه هوشیار باشند و آن را جدی بگیرند.

کم کاری دستگاه های اجرایی در زمینه ارائه تسهیلات پذیرفته نمی شود

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست استانداری کرمان گفت: دستگاه‌های اجرایی موظف هستند با متقاضیان دریافت تسهیلات همکاری لازم را داشته باشند و در این خصوص هیچگونه کم‌کاری پذیرفته نمی‌شود.

زمین لرزه 5 ریشتری راور خسارت نداشت

کرمان آنلاین - کرمان - معاون عمرانی استاندار کرمان با اشاره به زمین لرزه 5 ریشتری راور گفت: طبق آخرین بررسی ها این زمین لرزه هیچ خسارتی به جای نگذاشته است.

لزوم رسیدگی به وضعیت فاجعه بار مسیر «راور - دیهوک»

کرمان آنلاین - کرمان-نماینده مردم کرمان و راور طی تذکر کتبی به وزیر راه وشهرسازی ضمن انتقاد ازطولانی شدن مدت زمان عملیات ساخت جاده راور-دیهوک خواستار تسریع در عملیات تعریض،بهسازی و دوبانده شدن این مسیر شد.

برخورد با تخلفات حادثه ساز در تعطیلات عید سعید فطر

کرمان آنلاین - کرمان-رئیس پلیس راه شمال استان کرمان با اشاره به افزایش حجم تردد در جاده های بین شهری با توجه به تعطیلات عید سعید فطر گفت: با تخلفات رانندگی به ویژه تخلفات مهم و حادثه ساز برخورد جدی می شود.

حضور عقرب های سیاه در جنوب کرمان/ «گادین» در کمین کودکان محروم

کرمان آنلاین - کرمان – گرمای هوا این روزها در جنوب کرمان به 50 درجه رسیده و همزمان گزارش های مردمی از افزایش عقرب زدگی به خصوص در بین کودکان حکایت دارد، داستانی تلخ که سال گذشته جان چندین کودک را گرفت.

طرح سنجش دانش‌آموزان کرمانی اجرا می شود

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان گفت: طرح سنجش دانش‌آموزان پیش‌دبستانی و بدو ورود به دبستان از دوم تیرماه سال جاری آغاز می‌شود.

97 درصد پناهندگان در ایران در شهرها زندگی می کنند

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در ایران گفت گفت: 97 درصد پناهندگان در ایران در شهرها و تنها 3 درصد در مهمانشرها زندگی می کنند.

6 دفتر خدمات مسافرتی در استان کرمان تعلیق شد

کرمان آنلاین - کرمان - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون شش دفتر خدمات مسافرتی در سطح استان کرمان تعلیق شده اند.

جمهوری اسلامی به بهترین شکل از پناهندگان استقبال کرده است

کرمان آنلاین - کرمان- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: در سال های اخیر جمهوری اسلای ایران به بهترین نحو از حضور پناهندگان استقبال کرده و کمک های خوبی را نیز در حوزه های معیشت، بهداشت ، سلامت و آموزش برای این افراد داشته است.

انتخاب استاندار غیربومی به صلاح کرمان نیست/اولویت مجمع «شهباز حسن پور» نماینده مردم سیرجان و بردسیر است

کرمان آنلاین - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در واقع دولت نیز دو سال فرصت کار کردن دارد و سال آخر عملا صرف مسائل حاشیه ای ...

کشاورزی باید اقتصادی شود

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی شمال کرمان گفت: باید به سمتی حرکت کنیم که کشاورزی ما اقتصادی شود این در حالیست که خیلی از افراد کشاورزی را به دلیل اینکه اقتصادی نبوده رها کرده اند.

مشکلات بخش کشاورزی دغدغه جدی استان کرمان است

کرمان آنلاین - رفسنجان - رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به مشکلات بخش کشاورزی که در اثر خشکسالی ایجاد شده است، گفت: امسال دغدغه جدی استان کرمان هم در حوزه قضا و هم در حوزه استانداری بخش کشاورزی است.

مشکل پلاک 2094 رفسنجان حل شود

کرمان آنلاین - رفسنجان - فرماندار رفسنجان گفت: پلاک 2094 رفسنجان از سال 53 مشکلاتی دارد که باید مشکل این پلاک برطرف شود.

تحریم ها را با وحدت ملی پشت سر می گذاریم

کرمان آنلاین - کرمان - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت:با وحدت ملی، استفاده از توان و ظرفیت مردم، درایت مسئولان و بویژه همدلی و تقویت روحیه مشکلات تحریم ها را پشت سر می گذاریم.

کرمان در راه اندازی اقامتگاههای بوم گردی رتبه اول کشور را دارد

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: این استان در زمینه راه اندازی اقامتگاههای بوم گردی رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.

وقوع 108 فقره تصادف در استان کرمان/25 نفر جان باختند

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس پلیس راه شمال استان کرمان گفت: بی توجهی به جلو از سوی رانندگان با سهم 45 درصدی، مهمترین علت وقوع حوادث رانندگی در جاده های شمال استان طی نیمه نخست خردادماه بوده است.

58 درصد از جرائم فضای مجازی مربوط به مسائل مالی است

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس پلیس فتای استان کرمان گفت: بیش از 58 درصد از جرائم فضای مجازی سال جاری مربوط به مسائل مالی و بیشتر از نوع برداشت غیرمجاز از حساب های بانکی است.

دستگاه های اجرایی در تدوین کتاب وصیت نامه شهدا مشارکت کنند

کرمان آنلاین - کرمان- سرپرست استانداری کرمان بر مشارکت دستگاه های اجرایی برای تدوین کتاب وصیت نامه های شهدا تاکید کرد و گفت: تهیه آثار هنری از جمله انیمیشن با همکاری فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نیز باید انجام شود.

انجام 190 مورد عملیات امداد آسانسور/600 فرد محبوس نجات یافتند

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرعامل آتش نشانی کرمان گفت: بیش از 190 مورد عملیات امداد آسانسور در سال گذشته توسط آتش نشانان انجام شده که در این عملیات ها بالغ بر 600 نفر از شهروندان نجات یافتند.

7 طرح کشاورزی در بردسیر افتتاح می شود

کرمان آنلاین - بردسیر - مدیر جهاد کشاورزی بردسیر از افتتاح هفت طرح کشاورزی در بردسیر طی هفته جهاد کشاورزی خبر داد.

پیکر شهید نیروی انتظامی در جیرفت تشییع شد

کرمان آنلاین - پیکر مطهر شهید فردین سنجری شهید مامور نیروی انتظامی که توسط قاچاقچیان مواد مخدر در این شهرستان به مقام شهادت نائل آمد پیش از ظهر ...

ساير مطالب

مسابقات بسکتبال جام رمضان زرند برگزار می شود

طرح کتابت قرآن در زرند برگزار شد

افزایش قیمت مصالح در کوهبنان/ زلزله زده ها خواستار نظارت هستند

دمای قلعه گنج به 49 درجه رسید/گرد و خاک پدیده جوی غالب در کرمان

اولویت های شهری مناطق مختلف کرمان شناسایی شود

درود بر اهالی دیار کریمان

هزار فساد اقتصادی در شرکت ملی مس به اسم تحریم ها انجام شد

اختصاص تسهیلات شهرداری کرمان به «شهروند خوب»

اجازه برگشت جریان‌های سیاسی تندرو را به حاکمیت در کرمان نمی‌دهیم

اجرای فاز اول آسفالت و بهسازی معابر محله‌های کرمان

عاملان اصلی شهادت و زخمی شدن ماموران انتظامی جیرفت دستگیر شدند

رزم‌حسینی، چگونه رزم‌حسینی شد؟

معادلات آمریکا درمنطقه تحت تاثیر رفتار سیاسی ایران قرار گرفته است

انتفاضه ملت فلسطین زنده شده است

مطالب 6 گانه رهبری در بحث هسته‌ای مورد توجه قرار گیرد

محور سخنان امامان جمعه شهرهای استان کرمان

کشور نیاز به وحدت حول محور ولایت فقیه دارد

ملت ایران در شرایط سخت بیش از گذشته پای نظام ایستاده است

جبهه سیاسی، نظامی و امنیتی رژیم غاصب اسرائیل تضعیف شده است

قطعنامه راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس

آزادی قدس به مساله اول آزادیخواهان جهان تبدیل شده است

دشمنان انسجام داخلی ایران را هدف قرار داده اند

آل سعود مهره حلقه به گوش اسرائیل و آمریکای جهانخوار است

اسرائیل موفق به ملت سازی نشده است

پیروزی نهایی برای مسلمین و فلسطینیان نزدیک است/آل سعود، همان آل یهود است/فتنه آمریکایی‌ها با عنوان «معامله قرن»

سخنرانی روز قدس در کرمان آغاز شد

شعار مرگ بر اسرائیل در کرمان طنین انداز شد

اتحادی که لرزه بر اندام دشمنان انداخت/آزادی قدس آرمان مقدس ما است

صفوی: هیچ‌یک از حکام سعودی به اندازه حکام کنونی به آرمان فلسطین و اسلام خیانت نکرده اند

راهپیمایی روز جهانی قدس در کرمان آغاز شد

حضور و عدم حضور آمریکا در برجام هیچ نفعی برای ایران نداشت/احیای ظرفیت‌های معادن شهرستان راور

مسیر راهپیمایی و برنامه های جانبی روز جهانی قدس در کرمان

راهپیمایی روز قدس در 100 نقطه کرمان برگزار می شود

تصادف در محور «سیرچ – کرمان» 2 قربانی گرفت

روز قدس امسال حماسی تر از‌ گذشته برگزار می شود

تعدیل قانون کار ضروری است

دعوت مجمع‌ نمایندگان استان کرمان از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

بیانیه سپاه ثارالله کرمان به مناسبت روز جهانی قدس/ دفاع از ملّت مظلوم فلسطین وظیفه اسلامی همه ماست

دغدغه امام خمینی توجه به معیشت محرومان بود

مقام معظم رهبری سرچشمه ماندگاری انقلاب هستند

کرمان در سوگ آفتاب

انقلاب اسلامی برای دشمنان سراسر بیم است

ریزگردها مشکل جدید مردم کرمان

نسخه ناقص شرکت مس برای فوتبال کرمان/ فرصت سوزی ادامه دارد

افزایش شاخص آلایندگی در هوا ادارات کرمان را تعطیل کرد

طرح ویژه برقراری نظم و امنیت لیالی قدر در کرمان اجرا می شود

فعالیت تاکسی اینترنتی در کرمان بدون مجوز است

در پی بروز ریزگردها؛ دید در شهر کرمان به 2 کیلومتر رسید/وزش شدید گرد و غبار در روز پنجشنبه

کیفیت هوا در کرمان کاهش یافت/پایداری گرد و غبار تا پایان هفته

وضعیت هوای زرند ناسالم است/احتمال تعطیلی ادارات

باند سرقت مسلحانه در جنوب استان کرمان متلاشی شد

ادای احترام به شهدای کرمان؛ پایان بخش حضور «علیرضا رزم حسینی» در استان کرمان

کرمان نخبه اقتصادی می خواهد نه مرد سیاست/بازار داغ رایزنی سیاسیون

استاندار بومی برای کرمان انتخاب شود

تعادل سیاسی در استان کرمان ایجاد شده است

لیست مجمع نمایندگان کرمان برای استانداری براساس نگاه اقتصادی است

کرمان جزو امن ترین استان های کشور است

نام «رزم‌حسینی» با تاریخ کرمان پیوند خورد

رزم حسینی در اجرای طرح ها خلاقیت و نوآوری داشت

اجازه نخواهیم داد مدیر جناحی و حزبی در کرمان مسئولیت بگیرد

کارهای جاری را با قوت و جدیت دنبال می کنیم

چهار پیشنهاد به وزارت کشور تقدیم شده است

عذرخواهی از مردم به دلیل کناره گیری از استانداری کرمان

سرپرست استانداری کرمان منصوب شد

اجازه نمی دهیم در استان کرمان مدیر حزبی، جناحی و گروهی مسئولیت گیرد

دولت با درایت استاندار جدید کرمان را انتخاب کند

اعلام گزینه‌های پیشنهادی برای منصب استانداری کرمان

8 زندانی جرائم غیر عمد منوجانی در انتظار کمک خیران هستند

عذرخواهی رزم‌حسینی از مردم دیار کریمان

دوست دارم در دانشگاه ادامه مسئولیت دهم

بیست و چهارمین جشنواره شعر رضوی در کرمان برگزار می شود

مردمی بودن از اصول مسئولیت در نظام است

برخی سیاسیون منتظر زمین خوردن رزم حسینی در ابتدای سکانداری استانداری کرمان بودند

ارایه لیست 4 نفره پیشنهادی مجمع نمایندگان استان به وزیر کشور

« رزم‌حسینی» واژه خواستن و شدن را در استان صرف کرد

رزم‌حسینی برای اقدامات خود نقشه راه داشت/رزم‌حسینی یک ریال از حقوق این دوران را در زندگی خود خرج نکرد

«محمدجواد فدایی» و «شهباز حسن پور» از گزینه های مجمع برای سکانداری استانداری کرمان

4 گزینه برای استانداری کرمان به وزارت کشور معرفی شد

«شهباز حسن‌پور»؛ گزینه مجمع نمایندگان برای استانداری کرمان

فرمایشات رهبری در زمینه برجام مورد توجه ویژه مسئولان قرار گیرد

امروز کشور در اوج قدرت قرار دارد

محور سخنان امامان جمعه شهرهای استان کرمان

کرمان؛ تو را می‌خواند

56 درصد جمعیت شهری کرمان در تابستان وضعیت بحرانی دارند

کرمان در وضعیت بحرانی کم آبی/امسال بدترین سال از لحاظ بارندگی است

849 روستای کرمان با مشکل کمبود آب مواجه هستند

دولت با تفکر سلامت محور توسعه کشور را برنامه ریزی کرد

فدایی سرپرست استانداری کرمان شد

10 درصد تسهیلات روستایی در استان کرمان پرداخت شده است

«محمد جواد فدایی» سرپرست استانداری کرمان شد

مربی سابق تراکتورسازی سرمربی مس کرمان شد

نظام مبتنی بر ولایت فقیه، کشور را پایدار نگه دارد

فشارهای سیاسی در تصمیم استعفای من نقشی نداشته است

انتخاب استاندار حق دولت است/جمع‌بندی نهایی از طرف مجمع صورت نگرفته است

«رزم‌حسینی» باید کارهایی که آغاز کرده بود، را به اتمام می‌رساند/سکان استانداری کرمان باید به افراد بومی داده شود

صحبت های استاندار کرمان در خصوص استعفایش/ نه به گزینه های سیاسی

هیچ عامل و فشار سیاسی در تصمیم من برای کناره‌گیری نقش نداشته است/تا زمان انتخاب جانشین به فعالیت خود ادامه خواهم داد

جزئیات راهپیمای روز قدس در کرمان تشریح شد

مشکلات خانوادگی تنها دلیل کناره گیری ام از استانداری کرمان است

تمامی زندانیان جرائم غیرعمد کرمان تا پایان رمضان آزاد می شوند

تجهیز جاده های جیرفت به سیستم پایش تصویری ضروری است

آرمان های امام (ره) عالمانه به نسل جوان منتقل شود

ساخت بیمارستان سینای زرند 83 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

بازدید ایمنی از جایگاه های سی ان جی شهر کرمان انجام شد

وظیفه سنگینی در مقابله با توطئه های دشمنان داریم

«محمدجواد فدایی» سرپرست استانداری کرمان شد

قاتل فراری در فاریاب دستگیر شد

وضعیت آب در کرمان مطلوب نیست

کشف 40 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد در کرمان کشف شد

دموکراسی بدون آزادی مطبوعات مفهوم پیدا نمی کند

18 نشریه محلی در رفسنجان فعالیت می کنند

خانه مطبوعات شهرستان رفسنجان افتتاح شد

218 هزار و 500 تن گندم در کرمان تولید شد

کرمان جزو استان های بحرانی کشور در حوزه آب است

روحانیون به موضوع کاهش آسیب های اجتماعی ورود کنند

کشف محموله مواد مخدر در زرند/6 قاچاقچی در چنگال قانون گرفتار شدند

خط کشی های سیاسی فتنه دشمن است

قلیان به شهر کرمان بازگشت/ دود شدن اوقات فراغت با طعم میوه

ادامه گرد و خاک در استان کرمان/دمای هوا به تدریج افزایش می یابد

مشکلات خانوادگی دلیل استعفای استاندار کرمان

هیچ کس «رزم‌حسینی» نخواهد شد/ مجمع نمایندگان از استاندار بعدی نیز حمایت خواهد کرد

ساخت بیمارستان شهید باهنر کرمان 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

استعفای استاندار کرمان رسما تایید نشده است

استاندار کرمان استعفا کرد

استاندار کرمان استعفا داد

با استعفای استاندار کرمان موافقت شد

کارگر ساختمانی از طبقه پنجم به داخل چاله آسانسور سقوط کرد

12 طرح کشاورزی و دامپروری در شهربابک افتتاح می شود

تخطی از سرعت مطمئنه جان راننده عجول را گرفت

800پرونده مرتبط با تعاونی های مسکن مهر در دادگستری کرمان مطرح است

مسئولان با نگاه مساعدتی پروژه های مسکن مهر را به سرانجام برسانند

نرخ شن و ماسه باید عقلانی و عقلایی باشد/نظارت مستمر بر بازار

5800 نخ سیگار قاچاق در رفسنجان کشف شد

یکی از اراذل و اوباش مسلح زرند دستگیر شد

گرد و غبار مهمان ناخوانده تابستان کرمان/احتمال بارندگی اندک است

با تفویض اختیارات به استان، انجام امور اداری سرعت می‌گیرد

خدمات مشاوره خانواده نباید پراکنده و سلیقه ای باشد

650 سکه تقلبی در کرمان کشف شد/ دستگیری 11 حفار غیرمجاز

برنامه شناسایی بیماران کم کاری تیروئید در رفسنجان انجام می شود

پوشش 100 درصدی غربالگری تیروئید نوزادان در رفسنجان و انار

سرمایه‌هایی موجود را درست مدیریت کنیم

55 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در عنبرآباد توقیف شد

ادامه آلایندگی مس سرچشمه در سکوت/ میزان دقیق آلودگی ها اعلام شود

اثرات سوء مصرف قلیان برای جوانان تبیین شود

46 واحد قهوه خانه در کرمان پلمب شد

قلیان دروازه ورود اعتیاد به جامعه است

مافیای قلیان بسیار قوی است/سوداگری با سلامت مردم

ویژه‌ برنامه های بزرگداشت ارتحال امام راحل (ره) در کرمان تشریح شد

نظارت بر بازار عرضه کالا و خدمات در کرمان تشدید می شود

ادامه طرح تحول نظام سلامت از موارد مورد تاکید دولت است