آخرین اخبار

سياسي

عدم پرداختن به فلسفه علوم، غفلت امروز کشور/باید از میان‌برها و خلاقیت عقب ماندگی کشور را جبران کنیم

کرمان آنلاین - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان این مطلب که علم متعلق به یک ملت و منطقه نیست بلکه متعلق به همه بشریت است اظهار کرد: ...

3400 شرکت دانش‌بنیان در کشور راه اندازی شده است

کرمان آنلاین - رفسنجان - معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه‌ معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری گفت: سه هزار و 400 شرکت دانش‌بنیان در کشور راه اندازی شده است.

اعتماد و اتکا به کشورهای خارجی اشتباه است

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان اعتماد و اتکا به کشورهای خارجی و بیگانگان را اشتباه دانست و گفت: باید با استفاده از ظرفیت‌های داخلی برای توسعه کشور تلاش کنیم.

«فردگرایی»تمام شده و بی‌اثر است

کرمان انلاین- این روزها بحث گفت‌وگوی ملی به عنوان یکی از راهکارهای برون‌رفت جامعه از شرایط فعلی و رسیدن به یک شرایط ایده‌آل مطرح می‌شود. عده‌ای براین باور‌هستند که به طور کلی گفت‌وگو در این شرایط معنایی ندارد اما در مقابل جمع زیادی از سیاسیون از جناح‌های مختلف بر این عقیده هستند که همواره گفت‌وگو و نشر فرهنگ گفت‌‌وگو در جامعه بسیاری از مشکلات را حل می‌کند و گره‌گشای مشکلات است

دیدار استاندار کرمان با خانواده یکی از جانباختگان سانحه پرواز تهران - یاسوج

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان به همراه مدیرکل روابط عمومی استانداری با خانواده مرحوم `محمدهادی فهیمی هنزایی` از کشته شدگان سانحه پرواز تهران به یاسوج دیدار و ابراز همدردی خود را با خانواده آن مرحوم اعلام کرد.

اجازه تضییع حقوق مردم در پروژه های عمرانی شهر کرمان را نمی دهیم

کرمان آنلاین - کرمان-رئیس کل دادگستری کرمان از برخورد با اخلال گران در پروژه های عمران شهری خبر داد و گفت:دستگاه قضائی بر تکمیل و بهره برداری از پروژه های عمرانی شهر کرمان نظارت و از آنها حمایت می کند.

جلسه کمیسیون اقتصادی با سیف، کرباسیان و نهاوندیان پیرامون سئوال از رییس جمهوری

کرمان آنلاین - کرمان- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس جزییاتی از جلسه دو ساعت و نیم امروز این کمیسیون با رییس کل بانک مرکزی، وزیر اقتصاد و معاون اقتصادی رییس جمهوری در مورد سوال از رییس جمهور در مورد موسسات مالی واعتباری ارائه کرد و گفت ادامه این جلسه به عصر امروز موکول شد.

جزئیات پروژه های انتقال آب به کرمان تشریح شد

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان جزئیات پروژه های انتقال آب به استان کرمان را تشریح کرد و گفت: نسل های آینده از منافع این پروژه ها بهره مند می شوند.

سردار سلیمانی شناسنامه فرهنگ مقاومت اسلامی در منطقه است

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان با بیان اینکه سردار سلیمانی شناسنامه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی در استان کرمان است گفت: این سردار بزرگوار امروز شناسنامه فرهنگ مقاومت اسلامی در منطقه به شمار می روند.

استقلال سیاسی و امنیتی از ضرورت های اجتناب ناپذیر است

کرمان آنلاین - کرمان – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، استقلال اقتصادی کشور و معیشت مردم را مورد تاکید قرار داد و گفت: استقلال سیاسی و امنیتی از ضرورت های اجتناب ناپذیر کشور است و در این راستا باید از امنیتی که به برکت انقلاب به دست آورده ایم،حراست کنیم.

کرمان در اوج حماسه ای دیگر

کرمان آنلاین - کرمان - مردم کرمان با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن سال 96، در راه خلق حماسه ای دیگر گام نهادند و بهار را در زمستان به جان زمان و مردمان این دیار میهمان کردند.

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن شکرگزاری در قبال نعمت انقلاب اسلامی است

کرمان آنلاین - کرمان - امام جمعه ریگان حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن را شکرگزاری در قبال نعمت انقلاب اسلامی دانست و گفت: انقلاب اسلامی در آستانه 40 سالگی قرار دارد و برای قدردانی از این نعمت الهی باید تا می توان حضوری حماسی و دشمن شکن داشت.

حضور مردم کرمان در راهپیمایی 22 بهمن پررنگتر از گذشته بود

کرمان آنلاین - کرمان - امام جمعه موقت کرمان با اشاره به حضور خیل عظیم مردم در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن ماه گفت: راهپیمایی و آیین 22 بهمن ماه هر سال با شکوهتر و بهتر از سال های گذشته برگزار می شود و امسال حضور مردم کرمان نسبت به سال های گذشته پر رنگتر بود.

حضور مردم در صحنه ضریب امنیتی نظام اسلامی را ارتقا داد

کرمان آنلاین - کرمان - فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه حضور گسترده مردم کرمان در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال عظیم تر از سالهای گذشته بود گفت: حضور مردم در صحنه ضریب امنیتی نظام اسلامی را بیش از پیش ارتقا داد.

اقشار مختلف مردم از ابتدای انقلاب در مسیر توحید ایستاده اند

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اقشار مختلف ملت همانند ابتدای انقلاب به عشق اهل بیت (ع) در مسیر توحید، عزت و نفی ذلت و سلطه بیگانگان با اقتدار ایستاده اند.

امروز ملت ایران پیروز شده و در جان ها جا گرفته است

کرمان آنلاین - کرمان – فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: امروز ملت ایران به عنوان حامی ملتهای مظلوم پیروز شده و به اقرار دوست و دشمن در جان ها جا گرفته است .

انقلاب اسلامی با حضور مردم در صحنه ماندگار شده است

کرمان آنلاین - کرمان - امام جمعه موقت کرمان به نقش دشمنان برای جدایی مردم از انقلاب و نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: انقلاب ایران با حضور پرشور مردم در صحنه های مختلف ماندگار شده است.

قدردانی امام جمعه و استاندار کرمان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی22بهمن

کرمان آنلاین - کرمان - حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان روز دوشنبه طی پیامی مشترک از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه 96 تقدیر کردند.

مردم به وظیفه الهی و سیاسی خود در 22 بهمن عمل کردند

کرمان آنلاین - کرمان - امام جمعه رفسنجان ضمن تقدیر از حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن سال جاری گفت: مردم با حضور خود در صحنه امروز نیز دشمن ضمن ناکام کردن دشمن به وظیفه الهی و سیاسی خود عمل کردند.

تاکید ابتکار بر ارتقای مهارت های ارتباطی در حوزه زنان و خانواده

کرمان آنلاین - کرمان - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده بر لزوم نگاه متعادل در حوزه زنان و خانواده بمنظور جبران عقب ماندگی ها تاکید کرد و گفت: در حوزه بانوان و خانواده بر ارتقای مهارت های ارتباطی تاکید ویژه ای داریم.

ابتکار : دانشجو باید همیشه آماده پذیرش تحول باشد

کرمان آنلاین - کرمان - معاون امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری بر حرکت دانشجویان در مرزهای علم تاکید کرد و گفت: دانشجویان باید همیشه آماده پذیرش تحولات باشند و هرگز دچار رکود فکری و ذهنی نشوند.

شرایط پیش روی حمل و نقلی در کرمان امیدوار کننده است

کرمان آنلاین - کرمان- نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به در دست اجرا بودن پروژه های مختلف شهری در کرمان ، شرایط پیش روی حمل ونقلی در این شهر را بسیار امیدوار کننده خواند .

امام جمعه جیرفت بر نهادینه شدن روحیه انقلابیگری در جامعه تاکید کرد

کرمان آنلاین - جیرفت – ایرنا – امام جمعه جیرفت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه روحیه انقلابیگری که نشان از اهمیت این موضوع دارد ، گفت : باید این روحیه در بین مردم و مسئولان نهادینه شود.

مسائل شهری را بدون توجه به جناح بندی ها دنبال می کنیم

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان با تاکید بر اینکه بودجه های دولتی جوابگوی اجرای پروژه های عمرانی و توسعه ای نیست، گفت: مسائل عمران شهری را بدون توجه به جناح بندی ها دنبال می کنیم.

استفاده مطلوب از سرمایه اجتماعی در سایه همگرایی امکانپذیر است

کرمان آنلاین - کرمان- استاندار کرمان از سرمایه اجتماعی به عنوان عامل مهم در تحرک بخشی به جامعه یاد کرد و گفت : باید با همدلی و همگرایی از ظرفیت سرمایه‌های اجتماعی این استان استفاده مطلوب ببریم .

بحث بازآفرینی در شهر رفسنجان به طور جدی آغاز شود

کرمان آنلاین - رفسنجان - شهردار رفسنجان با اشاره به گستردگی و نیاز شهر رفسنجان، گفت: امیدواریم با همکاری تمام دستگاه‌ها و حمایت مجموعه دولت بحث بازآفرینی در شهر رفسنجان به طور جدی آغاز شود.

7 تعاونی و 11 سمن منابع طبیعی در جنوب کرمان فعالیت می کنند

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس اداره آموزش، ترویج و مشارکت‌های مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان گفت: در حال حاضر هفت تعاونی فعال و 11 تشکل‌ مردم‌نهاد منابع طبیعی در جنوب کرمان وجود دارد.

هدف سپاه درآمدزایی نیست/افتتاح پروژه های کرمان تا 2 سال آینده

کرمان آنلاین - کرمان - جانشین قرارگاه خاتم الانبیاء بااشاره به اینکه هدف سپاه درآمدزایی نیست، گفت: همه درآمدهابه خزانه کشور واریز و بخشی نیز پس از تفکیک به حسابهای دفاعی کشور واریز می شود.

ایران پرشتاب‌ترین کشور از منظر توسعه‌انسانی

کرمان آنلاین - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری بر حرکت دانشجویان در مرزهای علم تاکید کرد و گفت: مهمتر از حرکت در مرزهای ...

امکانات خوبی در اختیار استان ها قرار گرفته است

کرمان آنلاین - کرمان - معاون استاندار کرمان با اشاره به اینکه دولت فعلی امکانات و منابع بسیار خوبی در اختیار استان ها گذاشته است، گفت: متاسفانه در مسیر عمل و اجرا تناقضاتی وجود دارد.

دکتر امیر محبیان: روحانی درباره همه پرسی توضیح بیشتری بدهد

کرمان انلاین- هنوز مشخص نیست که رئیس جمهوری منظورش از این همه‌پرسی چیست. اگر منظور او همه پرسی است باید ببینیم که ایشان چه موضوعی را برای همه پرسی پیشنهاد و مطرح می‌کند. بعد از طرح موضوع می‌توان نظر داد که آیا مسأله‌ای که ایشان مد نظر دارد آیا نیاز به همه پرسی دارد یا می‌توان از طرق دیگر آن را حل و فصل کرد.

پرونده های مهم خارج از نوبت رسیدگی می شوند

کرمان آنلاین - کرمان-رئیس کل دادگستری کرمان با تاکید بر رسیدگی خارج از نوبت به پرونده های مهم که منجر به جریحه دار شدن احساسات عمومی جامعه می شود گفت:با عوامل پرونده های خشن با قاطعیت برخورد قضائی خواهدشد.

معرفی بخشدار های جدید ریگان، صوغان و فردوس

کرمان آنلاین - طی احکامی جداگانه از سوی استاندار کرمان، سرپرست بخشداری های ریگان، صوغان و فردوس منصوب شدند. به گزارش گروه دریافت ایسنا منطقه ...

نمایشگاه تخصصی گردشگری، فناوری و خدمات سفر در کرمان برگزار می شود

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری کرمان از برگزاری نمایشگاه تخصصی گردشگری، فناوری و خدمات سفر استان از تاریخ 24 لغایت 28 بهمن ماه جاری در محل بازار موبایل شهر کرمان خبر داد.

جام زهر رابطه با آمریکا جان اسلام و ایران را می‌گیرد

کرمان آنلاین - کرمان - فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: پیروی از رهبر معظم انقلاب این حکیم وارسته و والامقام که همه وجودشان با وجود امام عجین شده است راه موفقیت نظام به شمار می‌آید.

حضور سردار قاسم سلیمانی در مراسم 22بهمن در کرمان

کرمان آنلاین - مراسم 22بهمن در کرمان باحضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، آیت‌الله سید یحیی جعفری، سردار قاسم سلیمانی، استاندار کرمان، ...

سردار سلیمانی شناسنامه مقاومت در منطقه است

کرمان آنلاین - استاندار کرمان گفت: سردار سلیمانی شناسنامه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی استان کرمان هستند، همانظور که امروز شناسنامه مقاومت در منطقه ...

استقلال سیاسی و امنیتی، دستاورد مهم انقلاب و ضرورتی اجتناب ناپذیر است

کرمان آنلاین - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، استقلال اقتصادی کشور و معیشت مردم را مورد تاکید قرار داد و گفت: استقلال سیاسی و امنیتی از ضرورت های اجتناب ناپذیر کشور است و در این راستا باید از امنیتی که به برکت انقلاب به دست آورده ایم،حراست کنیم.

سردار سلیمانی سمبل جهاد و شهادت است

کرمان آنلاین - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: سردار سلیمانی سمبل جهاد و شهادت است. به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام"حسن ...

«پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و استاندار کرمان به مناسبت 22 بهمن‌ماه»

کرمان آنلاین - حجت‌الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان طی پیامی مشترک ...

خانه های ترک خورده فراموش شده اند/ آب های زیرزمینی خطر عمده کرمان

کرمان آنلاین - کرمان – زمین لرزه های متعدد دو ماه گذشته در شمال کرمان به بسیاری از خانه های فرسوده در شهر کرمان خسارت زده است این در حالی ست که هیچ راهکاری برای مقاوم سازی این خانه ها وجود ندارد.

راهپیمایی 22بهمن باعث تقویت همبستگی بین ملت و کشور می شود

کرمان آنلاین - کرمان- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باعث تقویت همبستگی و استحکام بین ملت و کشور خواهد شد و دشمنان ملت را مایوس خواهد کرد.

اعلام مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در کرمان

کرمان آنلاین - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: راهپیمایی باشکوه مردم شهر کرمان در روز 22 بهمن ماه از چهار راه طالقانی به سمت میدان ...

عملیاتی شدن 41 درصد از 76 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان کرمان

کرمان آنلاین - استاندار کرمان با بیان اینکه کارنامه عمرانی و امنیتی انقلاب اسلامی قابل قبول و قابل دفاع است، گفت: در استان کرمان 41 درصد از مجموع 76 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری جذب شده در دولت تدبیر و امید، عملیاتی شده است.

روند رو به رشد اشتغال در سطح روستاهای استان

کرمان آنلاین - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان، در افتتاحیه طرح های اقتصاد مقاومتی شهرستان زرند ضمن اعلام روند روبه رشد اشتغال در سطح روستاهای استان، گفت: یکی از اولویت های استاندار کرمان ایجاد اشتغال در سطح روستاها به منظور ارتقاء و توسعه جایگاه روستاها در اقتصاد کشور است.

دیدار استاندار کرمان با خانواده شهید مدافع حرم

کرمان آنلاین - استاندار کرمان به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و‌ مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان با خانواده شهید غلامرضا لنگری زاده دیدار کرد.

روکش آسفالت مسیر کرمان _زرند افتتاح شد

کرمان آنلاین - پروژه روکش آسفالت مسیر کرمان _زرند به طول 27 کیلومتر با حضور استاندار کرمان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.

«پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و استاندار کرمان به مناسبت 22 بهمن ماه»

کرمان آنلاین - حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان طی پیامی مشترک به مناسبت 22 بهمن ماه، پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به آحاد ملت، روحانیت، دولت مردان، گروه ها و احزاب سیاسی و ... تبریک گفته و ضمن تجلیل از حضور همیشگی، ولایی و آگاهانه مردم در صحنه های دفاع از نظام و انقلاب اسلامی از جمله در 15 دی ماه سال جاری، از تمامی دلسوزان و دلباختگان این سرزمین برای حضور پرشور در 22 بهمن ماه دعوت کردند.

توسعه آبادانی و اشتغال وظیفه امروز قرارگاه خاتم الانبیاء است

کرمان آنلاین - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: وظیفه امروز این قرارگاه، توسعه اشتغال و آبادانی در کشور است و معتقدیم باید به شکلی جهادی، انقلابی و اعتقادی برای اجرای فرامین رهبری تمام تلاش خود را به کار گیریم.

مدیریت جهادی، شرط اصلی برای عبور کشور از بحران ها است/ کرمان الگوی عدالت محوری در توسعه

کرمان آنلاین - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: موضوع مدیریت جهادی لازمه مدیریت در همه سطوح و در همه جای کشور است و از بالاترین سطح تا پائین ترین سطوح اجرایی باید بدانند که مدیریت جهادی شرط اصلی برای عبور کشور از بحران ها است.

کارنامه عمرانی و امنیتی انقلاب اسلامی قابل قبول و قابل دفاع است/نقش مردم در توسعه مورد توجه قرار گیرد

کرمان آنلاین - استاندار کرمان با بیان اینکه کارنامه عمرانی و امنیتی انقلاب اسلامی قابل قبول و قابل دفاع است، گفت: ما آمده ایم که روز به روز در توسعه دیانت، فرهنگ و معیشت پیشرفت کنیم.

حل بحران اقتصادی کشور از بحران جنگ راحتر است/آزادی کامل سوریه را در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود

کرمان آنلاین - فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دارای دو بعد خارجی و داخلی است تصریح کرد: انقلاب اسلامی در بعد خارجی ...

از چند طرح های اقتصاد مقاومتی رودبار جنوب و پایگاه امداد و نجات جاده ای بهادر آباد بهره برداری شد

کرمان آنلاین - با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رئیس جمعیت هلال احمر کشور و استاندار کرمان، تعدادی از طرح های اقتصاد مقاومتی رودبار جنوب و پایگاه امداد و نجات بین شهری (جاده ای) بهادر آباد مورد بهره برداری قرار گرفت.

شرکت های خصوصی استان کرمان، پیشگام در تحقق اقتصاد مقاومتی

کرمان آنلاین - فرمانده کل سپاه پاسداران ظهر امروز در دیدار صمیمی با دانش آموزان پیش دانشگاهی و کنکوری شهرستان منوجان، گفت: در هیچ استانی به غیر از استان کرمان شرکت های خصوصی در زمینه اقتصاد مقاومتی ورود پیدا نکرده اند.

تلاش معین های اقتصادی کرمان برای کاهش فاصله طبقاتی قابل تقدیر است

کرمان آنلاین - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در حاشیه بازدید از پروژه های اقتصاد مقاومتی شهرستان منوجان، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، در جمع خبرنگاران گفت: تلاش معین های اقتصادی استان کرمان در راستای کاهش فاصله طبقاتی قابل تقدیر است.

غفلت از نقش بانوان در جامعه یک خسران بزرگ را به دنبال دارد

کرمان آنلاین - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، با بیان این که غفلت از نقش بانوان در جامعه یک خسران بزرگ را به دنبال خواهد داشت، گفت: زنان در دوران انقلاب اسلامی کارنامه درخشانی داشته اند.

اخبار خواندنی

تشکیل پنج سرای تخصصی بانوان در استان کرمان

احیاء بافت فرسوده با مشارکت دولت و انبوه سازان در کرمان آغاز می شود

مکانی برای مطالبه گری مردم در استان در نظر گرفته شود

تفویض اختیارات به استان‌ها، آغاز تحولات اساسی در رویکرد تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور

اشتغال 300 نفری در صنعت گردشگری رفسنجان/ احداث 7 مجتمع گردشگری

دکتر امیر محبیان: نباید تریبون‌ها را به کسانی داد که شعور مردم را دست کم می‌گیرند

ورود جدی دادستان های استان کرمان به موضوع حقوق عامه

امام جمعه کرمان: حضور مردم در صحنه انسجام داخلی و وحدت را نشان می دهد

وجود یک مدیریت قدرتمند در استان در راستای چیدن میوه تفویض اختیارات/ادارات استان هماهنگ با استاندار حرکت کنند

لزوم ارائه راهکارهای مدبرانه برای حل مشکلات واحدهای تولیدی

5 طرح جهاد کشاورزی در رفسنجان افتتاح و کلنگ‌زنی شد

دانشگاه انقلابی،تربیت انسان خدمت ‌محور را مورد توجه قرار دهد

نگرش مردم و مسئولان نسبت به زندانیان تغییر کند

برای جذب تسهیلات اشتغال فراگیر تلاش شود

قدردانی دفتر رئیس جمهور از استقبال مردم کرمان از کاروان دولت

وفاق جمعی؛ موجب ناکامی اغتشاشگران در کرمان شد

شهردار جدید نگار معرفی شد

«احمد علی طیاری» شهردار رابر شد

لزوم استفاده از اندیشه نخبگان در مدیریت استان و کشور/کرمان پایلوت تفویض اختیارات شد

نواختن زنگ انقلاب در کرمان/ تلاش جوانان، تحریم ها را خنثی می کند

زنگ انقلاب در کرمان نواخته شد

تشکر استاندار از رئیس جمهوری برای پایلوت شدن کرمان در تفویض اختیارات

ضرورت واگذاری اختیارات به استان‌ها- محمدرضا پورابراهیمی*

پیش بینی ردیفی برای کمک‌های فنی و اعتباری در بودجه 97

مردم سیرجان به برکات سفر رئیس جمهوری امید دارند

جنایت در یمن سند روسیاهی مدعیان حقوق بشر است

دستاوردهای انقلاب موجب وحشت و هراس دشمن شده است

امیدواریم با سفر رئیس جمهور به کرمان در زندگی مردم تحول ایجاد شود

انقلاب اسلامی ایران تمام معادلات بین المللی استکبار را برهم زده است

رئیس جمهوری کرمان را به مقصد تهران ترک کرد

انتخاب استان کرمان به عنوان پایلوت تفویض اختیارات در کشور

عبور از خط قرمزهای اسلام و انقلاب قابل تحمل نیست

حضور و مشارکت مردم یک نیاز همیشگی است/کرمان تحرک بسیار خوبی در حوزه های مختلف دارد

کرمان به صادر کننده برق در کشور تبدیل شده است/امیدواریم تا پایان این دولت، آب به سیرجان برسد

گزارش تصویری سفر رئیس جمهور محترم به استان کرمان

نشست خبری رئیس جمهور آغاز شد

بازسازی و مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی به طور جدی دنبال می شود

بازسازی و مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی باید به طور جدی تری دنبال شود

تشکر رئیس جمهوری از صبر و تحمل زلزله زدگان استان کرمان/ تیرماه 97اتمام بازسازی

مقاوم سازی، یکی از برنامه های جدی دولت در سال آینده

رئیس جمهور از مناطق زلزله زده استان کرمان بازدید کرد

رئیس جمهوری وارد روستای زلزله زده گُورک راور شد

بازدید رییس جمهور از مناطق زلزله‌زده استان کرمان

آمارها نشان می دهد که استان کرمان در مسیر پیشرفت و توسعه است/ افتتاح طرح هایی با اعتبار بیش از 10 هزار میلیارد تومان در استان کرمان افتخارآمیز است

مناطق زلزله زده استان نیازمند توجه بیشتر است/دولت تدابیری اتخاذ کند که مردم مواهب وجود معادن را در زندگی خود احساس کنند

رئیس جمهور فردا از مناطق زلزله زده استان بازدید می کند

پرداخت کامل اعتبارات سفر نخست کاروان تدبیر و امید به استان تا پایان امسال

3520 میلیارد تومان پروژه شرکت صنایع ملی مس ایران به بهره برداری رسید

آغاز عملیات اجرایی پروژه راه آهن کرمان - سیرجان

8 میلیارد دلار منابع برای فعالیت‌های درون صنعت نیاز است/ 62 درصد تولید فولاد خاور میانه در ایران

نمی‌توان با فناوری‌های گذشته، کشور را در مسیر پیشرفت قرار دهیم/عزت کشور در عمل است نه کلام

بیش از 1700طرح کشاورزی در استان کرمان افتتاح و کلنگ زنی شد

سهام مس به 161هزار میلیاردریال افزایش یافت

اتباع بیگانه فضای کار و امنیت را گرفته‌اند

معین‌های اقتصادی استان زیرساخت‌های فرهنگی و دینی را نیز تقبل کنند

حضور رییس جمهور فردا در مناطق زلزله زده استان کرمان

عملیات اجرایی 2 پروژه اقتصادی در رابر استان کرمان آغاز شد

حذف مخالف تفکری نادرست و مخرب است

دولت رسالت خود را خدمت به مردم می داند

افزایش 70 درصدی سرمایه گذاری کشور طی سال جاری

پیشرفت کشور در سایه وحدت میسر می شود

آبرسانی و برق رسانی از جلوه‌های خدمت به مردم است

امروز 10 هزار میلیارد تومان پروژه در استان افتتاح می شود/قول مساعد رئیس جمهور برای تحویل مسکن های دائمی به مردم زلزله زده کوهبنان و راور

افتتاح طرح های توسعه ای استان کرمان با اعتبار 10 هزار میلیارد تومان

دولت مجوز احداث شهرک انرژی سیرجان را صادر کند

خط هفت کنسانتره سنگ آهن گل گهر سیرجان افتتاح شد

نباید کارهای مهم خود را کوچک بشماریم

نخستین هتل چهار ستاره رفسنجان با حضور وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد

نیروگاه سیکل ترکیبی سمنگان در سیرجان افتتاح شد

افتتاح 2 هزار و 150 میلیارد ریال پروژه راهسازی در جیرفت

پاشیدن پول اشتغال ایجاد نمی کند

بازدید وزیر جهاد کشاورزی از زنجیره تولید گوشت مرغ در رفسنجان

همواره در مراسمات افتتاحیه به یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی می‌افتم/در سراسر ایران، امید و نور وجود دارد

آغاز طرح اعطای تسهیلات اشتغالزایی روستایی در استان کرمان

76 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان/بالاترین نرخ اشتغال مربوط به شهرستان سیرجان است

استقبال کم نظیر مردم سیرجان از رئیس جمهوری

عملیات اجرایی کارخانه تولید شیر خشک در کرمان آغاز شد

سیاست دولت تکمیل پروژه های نیمه تمام است

سیاست دولت تدبیر و امید، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است

بازدید وزیر جهاد کشاورزی از ترمینال تولید مغز سبز پسته در کرمان

سالن ورزشی چند منظوره کارگران راور در استان کرمان بهره برداری شد

اعلام حمایت وزیر علوم از رشته دانشگاهی باستان شناسی جیرفت

امروز بیش از 10 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در استان کرمان افتتاح می شود

بدون انتقاد و رای مردم نمی‌توانیم مسیر پیشرفت و سعادت را بپیماییم/واشنگتنی‌های فکر نکنند می‌توانند برای مردم ایران تصمیم بگیرند

رئیس جمهوری وارد سیرجان شد

افتتاح طرح های امروز در کرمان در تاریخ سال های اخیر کشور بی نظیر است

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان رفسنجان نواخته شد

وزیر ورزش و جوانان وارد شهربابک شد + برنامه ها

رییس جمهور وارد ورزشگاه تختی سیرجان شد

وزیر اقتصاد وارد بم شد + برنامه‌ها

رئیس جمهوری وارد سیرجان شد

پروژه های افتتاح شده در سفر به استان کرمان، کم نظیر در تاریخ کشور خواهد بود

رییس جمهور وارد سیرجان شد

معاون رییس جمهور وارد کرمان شد

رییس جمهور وارد سیرجان شد

16 مسئول کشوری رئیس جمهور را در سفر به کرمان همراهی می کنند

افتتاح و کلنگ زنی 15 هزار میلیارد تومان پروژه در سفر ریاست جمهوری به استان کرمان

طرح‌های مس با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح می‌شود

نماینده مردم کرمان در خانه ملت: بخش‌های پتروشیمی و فولاد استان کرمان نیازمند نگاه ویژه رییس جمهور

نماینده شهرستان‌های شرقی استان: دستورات ویژه برای خروج مردم شرق استان از وضعیت کنونی

چه کسانی روحانی را در سفر به استان کرمان همراهی خواهند کرد؟

نماینده مردم سیرجان در خانه ملت: سرعت بخشیدن به ابر پروژه انتقال آب از خلیج فارس به گل‌گهر

هوای سرد تا اوایل هفته آینده در کرمان پایدار است

رئیس جمهور از مناطق زلزله زده کوهبنان بازدید می کند

نماینده مردم جیرفت در خانه ملت: نگاه ویژه‌ به جنوب استان کرمان

دعوت امام جمعه، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان کرمان از مردم برای استقبال از رئیس جمهوری

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان: تسریع در ساخت و ساز و اسکان موقت و دائم مردم زلزله‌زده کرمان

رئیس جمهوری به کرمان ، استان موفق در حوزه اقتصاد مقاومتی سفر می کند

سفر رئیس جمهوری به کرمان ، استان موفق در حوزه اقتصاد مقاومتی

مقاوم سازی در کرمان جدی گرفته شود

استقبال مردم از شهید مدافع حرم در کرمان

مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن به جمهوری اسلامی رای مثبت می دهند

هر کسی در استان در مقابل انقلاب و هنجارهای انقلاب بایستد؛ سپاه با آن مقابله خواهد کرد/سناریو اغتشاشات اخیر از خرداد طراحی شده بود

استقبال از رییس جمهور، برگ زرین افتخار آفرین دیگری در تاریخ این دیار ثبت خواهد کرد + برنامه سفر

بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه، استاندار کرمان و رئیس مجمع نمایندگان استان در آستانه سفر ریاست جمهوری

شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را به عموم شیعیان جهان تسلیت عرض می نماییم

افتتاح بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان طرح‌های صنعتی در سفر دکتر روحانی به کرمان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان منصوب شد

رئیس جمهوری پنجشنبه به کرمان سفر می کند

پذیرش سرمایه گذاران تنها از طریق مرکز خدمات سرمایه گذاری استان باشد

سالانه به 640 هزار پرونده توسط قضات کرمان رسیدگی می شود

متقاضیان سرمایه گذاری به مرکز خدمات سرمایه گذاری مراجعه کنند

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و استاندار کرمان به مناسبت 12 بهمن ماه

سفر رئیس جمهور 2 روزه شد/نمایندگان کرمان روحانی را همراهی می کنند

200 برنامه کلیدی ویژه دهه فجر در کرمان در نظر گرفته شده است

دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان با استاندار کرمان

دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان با استاندار کرمان

نظارت‌ بر پروژه‌های شهری کرمان فنی‌تر خواهد شد

نسل چهارمی های انقلاب را دریابیم- بهنام احمدی*

اجرای 200 برنامه کلیدی از سوی کمیته بانوان ستاد دهه فجر استان

باید برنامه‌های دهه فجر تاثیر مثبتی بر نشاط و امید مردم داشته باشد

محتوای برنامه های دهه فجر امیدبخش باشد

شهید لنگری نمونه بارز تفکر عاشورایی است

شهید لنگری نمونه بارز تفکر عاشورایی است/ حرکت در مسیر ولایت حرکت در مسیر شهدا است

زمان سفر رئیس جمهور به کرمان به پنجشنبه موکول شد

لزوم توجه به معنویت و ایجاد امید در برنامه های دهه فجر/ برنامه های دهه فجر باید دستاوردهای نظام و انقلاب را تعمیق بخشد

شرایط نامساعد جوی موجب لغو سفر رئیس جمهوری به استان کرمان شد

برنامه های دهه فجر باید دستاوردهای نظام و انقلاب را تعمیق ببخشد

سفر رییس جمهور به کرمان به تعویق افتاد

مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در کرمان مشخص شد

لزوم استفاده از ظرفیت نظرات کارشناسان رسمی دادگستری در شهرداری

دیار کریمان میزبان سکاندار دولت تدبیر

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت بحران برای کلیه فرمانداران شهرستان های سراسر استان

برنامه های سفر رئیس جمهور به کرمان

با حضور رئیس جمهوری سه طرح صنعتی و معدنی در سیرجان به بهره برداری می رسد

سفر رئیس جمهوری به کرمان و افتتاح بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان طرح های صنعتی

افتتاح بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان طرح‌های صنعتی در سفر دکتر روحانی به کرمان

سفر ریاست جمهوری به کرمان و افتتاح بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان طرح های صنعتی

قانون بودجه 97 اوایل اسفند تقدیم دولت می شود

80 پروژه در زرند افتتاح و کلنگ زنی می شود