آخرين مطالب

سياسي

تاخیر در واگذاری تفویض اختیارات از سوی رییس جمهور به استان کرمان موجب بدبینی مردم به دولت خواهد شد

کرمان آنلاین - نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت گفت: تاخیر در واگذاری تفویض اختیارات از سوی رییس جمهور به استان کرمان موجب بدبینی مردم به ...

رژه نیروهای مسلح در کرمان برگزار شد

کرمان آنلاین - کرمان - نیروهای مسلح با برگزاری مراسم رژه در کرمان آمادگی خود را برای دفاع از کشور به نمایش گذاشتند.

وزیر اقتصاد و دارایی به کرمان سفر می کند

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان جزئیات برنامه های سفر وزیر اقتصاد و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس به کرمان را تشریح کرد.

ایران به برکت ارتش مرکز امنیت پایدار منطقه است

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان با بیان اینکه با وجود آشوب ها و نا امنی های منطقه ای، در مرزهای ما امنیت پایداری وجود دارد، گفت: جمهوری اسلامی ایران به برکت وجود نیروهای مسلح و ارتش، مرکز امنیت پایدار در منطقه خاورمیانه است .

میزان بارش سال زراعی کرمان 30.7 میلیمتر است

کرمان آنلاین - کرمان - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان میزان بارش کرمان در سال زراعی جاری را 30.7 میلیمتر عنوان کرد و گفت: این آمار در مدت مشابه سال قبل 128.9 میلیمتر بوده است.

نیروهای مسلح آماده دفاع از اقتدار جمهوری اسلامی هستند

کرمان آنلاین - کرمان - فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش با بیان اینکه نیروهای مسلح ید واحده و آماده دفاع از اقتدار جمهوری اسلامی هستند گفت: ما از از بازدارنگی گذشتیم و امروز نیروهای مسلح دشمن را زمینگیر کرده اند.

شفاف شدن درآمدهای حوزه‌های مختلف با اجرای طرح خزانه‌داری مشترک

کرمان آنلاین - کرمان - شهردار کرمان از شفاف شدن درآمدها و هزینه‌های حوزه‌های مختلف با اجرای طرح خزانه‌داری مشترک خبر داد و گفت: سازمان‌ها و واحدهای مختلف شهرداری باید خودکفا شوند.

اقتدار نیروهای مسلح ایران دشمنان را زمین گیر کرده است

کرمان آنلاین - کرمان - فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران آماده تر و مقتدرتر از گذشته است و اقتدار نیروهای مسلح ایران دشمنان را زمین گیر کرده است.

روز ارتش برای ملت مایه امید و قوت است

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان با انتشار پیامی 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت و این روز را مایه امید و قوت برای ملت و نیز تزلزل و هراس برای دشمنان دانست.

ضرورت تست هیدرواستاتیک مخزن خودروهای دوگانه سوز

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمان بر ضرورت انجام تست هیدرواستاتیک روی مخزن سی‌ان‌جی تمامی خودروهای دوگانه سوز تاکید کرد.

مراسم گرامیداشت چهلمین سالروز ارتش آغاز شد

کرمان آنلاین - مراسم گرامیداشت چهلمین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور استاندار کرمان و جمعی از فرماندهان عالی‌رتبه نظامی در کرمان آغاز شد. ...

دستگیری 15 سارق در کرمان/ 30 فقره سرقت کشف شد

کرمان آنلاین - کرمان - فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری 15سارق و کشف 30 فقره سرقت در طرح های انتظامی و ترافیکی 48 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

فاز اول پروژه فروکروم رفسنجان افتتاح می شود

کرمان آنلاین - رفسنجان - فرماندار رفسنجان گفت: فاز اول پروژه مهم فروکروم در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با سرمایه گذاری 120 میلیون دلار توسط چینی‌ها روز پنجشنبه با حضور وزیر اقتصاد افتتاح می شود.

تمامی جاده های شمال استان کرمان باز است

کرمان آنلاین - کرمان - فرمانده پلیس راه شمال استان کرمان از تردد روان و عدم وجود گره ترافیکی در محورهای شمال این استان خبر داد.

وضعیت آب کرمان بحرانی است/تاکنون گزارشی از وقوع سیلاب نداشته ایم

کرمان آنلاین - کرمان - جانشین رئیس ستاد بحران استان کرمان وضعیت آبی این استان را بحرانی دانست و گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر وقوع سیلاب در اثر بارندگی های امروز دریافت نکرده ایم.

ملاک انتخاب مدیران جدید شهرداری کرمان توانایی افراد است

کرمان آنلاین - کرمان - شهردار کرمان با اشاره به اینکه انتخاب مدیران جدید شهرداری کرمان براساس توانایی افراد انجام شده است، گفت: نیاز بود در شهرداری ساختار جدیدی ایجاد شود که البته تبعاتی را به‌دنبال دارد.

یک کارخانه صنعتی در رفسنجان با حضور سفیر چین افتتاح می شود

کرمان آنلاین - رفسنجان - فرماندار رفسنجان از افتتاح یک کارخانه صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با حضور سفیر چین، استاندار کرمان و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در روز پنجشنبه هفته جاری خبر داد.

کارگروه خاص تنش آبی در استان کرمان تشکیل شود

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به میانگین 67تا 92درصدی کاهش بارندگی نسبت به سال قبل آبی در مناطق مختلف این استان ،پیشنهاد داد برای پشت سرگذاشتن سخت ترین سال کم آبی کارگروه خاص تنش آبی تشکیل شود.

آزادی 348 زندانی توسط شعب شوراهای حل اختلاف ویژه زندان در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس شوراهای حل اختلاف استان کرمان با اشاره به وجود هشت شعبه شورای حل اختلاف ویژه زندان در استان کرمان گفت: تعداد 348 زندانی توسط این شوراها آزاد شده اند.

دشمنان توان ضربه زدن به ایران را ندارند

کرمان آنلاین - رفسنجان - امام جمعه رفسنجان گفت: تا زمانی که اینگونه ولایت، رهبری و اینگونه نظام مقدسی را داریم و اینگونه مجالس را داریم کسی توان ضربه به نظام را نخواهد داشت.

شهرداری کرمان به افزایش درآمدپایدار نیاز دارد

کرمان آنلاین - کرمان - عضو شورای شهر کرمان ایجاد درآمد پایدار در شهرداری کرمان را ضروری دانست و بیان کرد: باید فرهنگ پرداخت عوارض و همیاری در کرمان توسعه یابد.

ارتش ایران یکی از ارتش های قدرتمند جهان است

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، نخستین محور ویژگی ارتش را قدرتمندی این مجموعه نظامی دانست و گفت: امروز این نهاد یکی از ارتش های قدرتمند جهان است.

سخنان امامان جمعه این هفته شهرهای کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - تهدیدهای آمریکا علیه سوریه، اهمیت و جایگاه بعثت و روز ارتش از عمده محورهای سخنان این هفته امامان جمعه شهرهای مختلف استان کرمان بود.

جناح ما در کرمان خدمت به مردم است

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان با اشاره به اینکه در این استان جناحی کار نکرده ایم گفت: جناح ما جناح خدمت به مردم است.

خانه تاریخی شهداد در حال تخریب است

کرمان آنلاین - کرمان - خانه صادقی های یکی از خانه های تاریخی قطب گردشگری کرمان در حال تخریب است.

جزئیات ساخت تالار مرکزی کرمان/پروژه به پیمانکار جدید واگذار شد

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال استان کرمان با اشاره به پیشرفت 87 درصدی پروژه احداث تالار مرکزی کرمان گفت: پیمانکار جدید برای این پروژه انتخاب شده است.

توصیه هایی برای سلامتی/تغذیه و ورزش شاه‌راهای مهم سلامت هستند

کرمان آنلاین - رفسنجان - معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: تغذیه سالم،ورزش سالم و خواب سالم سه شاه‌راه مهم سلامتی هستند و توجه به آنها در زندگی موجب می شود انسان تندرست و سلامت باشد.

ضرورت نظارت بر حُسن اجرای قوانین در شهرداری کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - شهردار کرمان با تاکید بر ضرورت نظارت بر حُسن اجرای قوانین در شهرداری کرمان گفت: تهیه و تدوین قوانین و مقررات شهرداری در حوزه‌های مختلف، یکی از اقدامات زیرساختی محسوب می‌شود.

ثبت دادخواست های شورای حل اختلاف در دفاتر خدمات قضائی

کرمان آنلاین - کرمان - معاون آمار وفناوری اطلاعات دادگستری کل استان کرمان گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه امسال ثبت دادخواست های شورای حل اختلاف در دفاتر خدمات قضائی انجام می شود.

آثار مثبت ظرفیت های معدنی کرمان در زندگی مردم محسوس نیست

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به وجود معادن فراوان در این استان گفت: متاسفانه آثار مثبت این ظرفیت در زندگی کرمانی ها محسوس نیست و باید در این زمینه تلاش بیشتری انجام شود.

6000 میلیارد تومان پروژه در کرمان افتتاح می شود

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان از افتتاح شش هزار میلیارد تومان پروژه تا پایان سال جاری در این استان خبر داد.

810 واحد صنفی متخلف در شمال استان کرمان شناسایی شد

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس اداره نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان با اشاره به بازرسی پنج هزار و 200 واحد صنفی در کرمان گفت: از این تعداد 810 واحد صنفی متخلف شناسایی شد.

50 پروژه بزرگ در کرمان به بهره برداری می رسد

کرمان آنلاین - کرمان - معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان از افتتاح 50 پروژه بزرگ طی پنج سال آینده در این استان خبر داد.

اصولگرایان هم نگران قیمت دلار هستند

کرمان انلاین- در تبلیغات انتخاباتی دو انتخابات 92 و 96 همواره شنیده می‌شد که اگر می‌خواهید کشور از رخدادهای نابهنگام و تصمیم‌های خلق‌الساعه و بی‌ثباتی و تکانه‌های شدید اقتصادی رهایی یابد و شاهد تکرار «مدیریت احمدی‌نژادی» بر کشور نباشیم، به حسن روحانی رأی بدهید

300 مددجوی جرائم غیرعمد در زندان های استان کرمان به سر می برند

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس ستاد دیه استان کرمان با اشاره به حضور 300 مددجویی جرائم غیر عمد در زندان های استان کرمان گفت: امیدواریم با کمک خیران بتوانیم این افراد را از زندان های استان آزاد کنیم.

نبض فرهنگی استان باید خوب بزند

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان با تاکید بر اینکه نبض فرهنگی در استان کرمان باید خوب بزند و حیات داشته باشد گفت: باور ما این است کار اقتصادی باید همراه با کار فرهنگی انجام شود و طبق قانون شورای فرهنگ عمومی مسئولیت فرهنگ استانها را بر عهده گرفته است.

آمادگی کامل برای حمایت از کالای ایرانی در کرمان وجود دارد

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: آهنگ اقتصاد مقاومتی در استان کرمان نواخته شده است و آمادگی کامل برای حمایت از کالای ایرانی در این استان وجود دارد.

استاندار کرمان دو تابعیتی نیست

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان گفت: استاندار کرمان دو تابعیتی نیست و این مساله کذب محض است.

6500 کودک اتباع خارجی در رفسنجان علیه فلج اطفال واکسینه می شوند

کرمان آنلاین - رفسنجان - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از اجرای طرح تکمیلی واکسیناسیون علیه فلج اطفال برای شش هزار و 500 کودک زیر پنج سال از اتباع خارجی در این شهرستان خبر داد.

ارتش خدمات جاودانه ای در دفاع مقدس داشته است

کرمان آنلاین - کرمان- استاندار کرمان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران خدمات جاودانه ای را در دفاع مقدس و دیگر برهه های زمانی پس از این دوران داشته است

تمام همت خود را برای تحقق شعار سال بکار می گیریم

کرمان آنلاین - کرمان- استاندار کرمان با تاکید بر اینکه تمام همت خود را برای تحقق شعار سال بکار می گیریم گفت : راهکارها و قوانین لازم برای خرید کالاهای داخلی از سوی دستگاه ها وجود دارد و در این زمینه باید برنامه ریزی های لازم انجام گیرد.

تریبون های نظام باید امیدآفرین باشند

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان با تاکید بر اینکه تریبون های ما باید امید آفرین باشد، گفت: از مایوس کردن مردم ثمری حاصل نمی شود، بلکه با امید آفرینی می توان به اهداف شهدا، امام و رهبر معظم انقلاب اسلامی دست یافت.

125 هزار مسافر نوروزی از رفسنجان بازدید کردند

کرمان آنلاین - رفسنجان - رئیس اداره میراث فرهنگی رفسنجان با اشاره به حضور 125 هزار نفر در رفسنجان طی نوروز، گفت: بازدید از جاذبه های این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل 50 درصد رشد داشته است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ارتشی مدرن و متدین است/تقدیر از همراهی ارتش با مدیریت استان کرمان

کرمان آنلاین - استاندار کرمان گفت: خدا را شاکریم که ارتش جمهوری اسلامی ایران یک آبرویی برای کشور است و امروز به عنوان یک ارتش مدرن و متدین در سطح ...

ایجاد خط دوچرخه‌سواری از میدان شهدا تا میدان توحید اولویت دارد

کرمان آنلاین - کرمان - مشاور شهردار کرمان در حوزه ترافیک و حمل‌ونقل شهری گفت: در طرح جامع ترافیک شهر کرمان 17 خط ویژه‌ دوچرخه‌سواری در طرح جامع ترافیک شهر کرمان پیش‌بینی شده است.

تشدید نظارت مدعی‌العموم بر خرید کالای ایرانی توسط نهادهای دولتی

کرمان آنلاین - کرمان - دادستان مرکز استان کرمان با تاکید به اینکه قاچاق کالا آفت تولید و اقتصاد کشور است، گفت: نظارت مدعی‌العموم بر خرید کالای ایرانی توسط نهادهای دولتی در سال 97 تشدید می‌شود.

ورود ریزگردها به شهر فهرج

کرمان آنلاین - کرمان - طوفان شدید و بروز پدیده ریزگردها مردم فهرج را با مشکلات متعدد روبرو کرده است.

27 مرکز متخلف در استان کرمان تعطیل شد

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان کرمان از تعطیلی 27 مرکز متخلف در استان کرمان خبر داد.

خرید کالای داخلی بمعنای ایجاد شغل برای جوانان است

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم بدانند استقبال از خرید کالای داخلی زمینه ساز ایجاد شغل پایدار برای جوانان و در نتیجه کاهش بیکاری در جامعه است .

کارنامه جمهوری اسلامی ایران قابل دفاع است

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: کارنامه جمهوری اسلامی ایران، قابل دفاع است و دلیل این ادعا افزایش دشمنی ها علیه این نظام در صحنه های بین المللی است.

کرمان در جذب گردشگر استانی برتر است

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان با اشاره به ورود بیش از چهار میلیون گردشگر در ایام نوروز 97 به این استان گفت: کرمان جزو استانهای برتر کشور در حوزه ورود گردشگر در ایام نوروز سال جاری است.

2794 کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف در رفسنجان معدوم شد

کرمان آنلاین - رفسنجان - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: دو هزار و 794 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیر قابل مصرف از سطح مراکز تهیه و عرضه در دو شهرستان رفسنجان و انار جمع آوری و معدود شد.

مردم به تولیدکنندگان کالاهای داخلی اعتماد کنند

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده مردم شهرستانهای زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به تولید کنندگان کالاهای داخلی اعتماد کنند، زیرا اشتغال پایدار و توسعه اشتغال به حمایت از کالاهای تولیدی داخل وابسته است.

خرید کالاهای خارجی در دادگستری استان کرمان ممنوع شد

کرمان آنلاین - کرمان - معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان کرمان با اشاره به لزوم حمایت از کالاهای ایرانی گفت: خرید کالاهای خارجی در دادگستری استان کرمان ممنوع شد.

حرف های خائنانه آل سعود علیه فلسطین دروغ هایشان را برملا کرد

کرمان آنلاین - کرمان-امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه سردمداران آل سعود حرف های خائنانه ای علیه فلسطین سردادند،گفت:رسما اعلام کردند که با اسرائیل مشکلی ندارند و معلوم شد هر چه تا به حال می گفتند دروغ بود.

سخنان ائمه جمعه این هفته شهرهای کرمان

کرمان آنلاین - کرمان – ایرنا – تاکید بر بی اعتمادی نسبت به آمریکا، توجه به خرید و کیفیت کالای داخلی و اشاره به روز ملی دستیابی به انرژی هسته ای از عمده محورهای سخنان این هفته امامان جمعه شهرهای مختلف استان کرمان بود.

آغاز ناپایداری های جوی در کرمان/کاهش 80 درصدی بارندگی

کرمان آنلاین - کرمان - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان از آغاز ناپایداریهای جوی در استان کرمان از امروز خبر داد و گفت: این شرایط جوی تا اوایل هفته آینده به طور متناوب ادامه خواهد داشت.

80 هزار اصله درخت و درختچه در شهر کرمان کاشت شد

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کرمان از کاشت بیش از 80 هزار اصله درخت و درختچه در شهر کرمان در سال گذشته خبر داد.

افزایش گرد و غبار و کاهش بارندگی در کرمان/ کم آبی را جدی بگیریم

کرمان آنلاین - کرمان– کاهش شدید بارندگی در کرمان در حالی روی داده که این استان 20 سال خشکسالی پی در پی را نیز تجربه کرده و در شهرستان کرمان در سال زراعی جاری تنها 29 میلیمتر باران باریده است.

کرمان رکورددار آثار ثبت جهانی/ نگاهی به 6گانه‌های گردشگری کریمان

کرمان آنلاین - کرمان - این روزها کرمان به یکی از مهمترین مقاصد گردشگری کشور تبدیل شده است در این میان بازدید از شش اثر ثبت جهانی استان که در فهرست یونسکو ثبت شده اند تنور داغ تری دارد.

ساير مطالب

امنیت گردشگران در کرمان کاملا تامین است

فرد مصدوم از میان آهن پاره های خودروی واژگون شده نجات یافت

استفاده از کالای خارجی برای برخی «پرستیژ» شده است

از بزرگترین خانه خشتی جهان تا هنرنمایی طبیعت در رفسنجان

معاون اول رییس جمهور از روند بازسازی ارگ تاریخی بم بازدید کرد

فرهنگ ما می توانیم باید در جامعه نهادینه شود

مهمترین مسئله در سال 97 ارتقا وضعیت معیشت مردم است

معاون اول رئیس جمهور در گلزار شهدای کرمان حضور یافت

معاون اول رییس جمهور با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد

اصلاح قانون نظام بانکی اولین اولویت حل مشکلات اقتصادی کشور است

هیچ دستگاه دولتی حق خرید کالای خارجی با بودجه دولتی ندارد

معاون اول رئیس جمهور به کمپین «نه به تصادف» پیوست

ادای احترام معاون اول رئیس جمهور به مقام شهدا در سیرجان

حل مسایل ایران در گرو حل مسایل سیاسی است نه تکنیکی و فنی/ هیچ دستگاه دولتی حق خرید کالای خارجی مشابه کالای ایرانی با بودجه دولتی را ندارد

ادای احترام معاون اول رییس جمهور به مقام شامخ شهدای سیرجان

اجرای سفره هفت سین مقابل سازمان پارک ها و فضای سبز کرمان

شعار امسال در راستای تقویت اقتصاد ملی است

نخستین واحد بازسازی شده زلزله راور توسط معاون رئیس جمهوری تحویل شد

بازسازی واحدهای مسکونی مناطق زلزله‌زده کرمان تیرماه تکمیل می‌شود

200 میلیون دلار برای بازسازی مناطق زلزله زده اختصاص یافت

اولین واحد بازسازی شده روستای زلزله زده گورک تحویل داده شد

بازسازی واحدهای مسکونی مناطق زلزله زده کرمان تیرماه تکمیل می شود

جشن ملی نوروزگاه در کرمان برگزار می شود

معاون اول رئیس جمهوری از مناطق زلزله زده راور بازدید کرد

معاون اول رئیس جمهوری به مقام شهدای کرمان ادای احترام کرد

بررسی مشکلات حوزه تولید ملی اولویت کمیسیون اقتصادی مجلس است

رهبرانقلاب با تبریک سال نو: شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است

برنامه‌های اولویت دار استان کرمان در سال 97/ با پیروی از راه شهیدان اتفاقات خوبی را برای استان رقم خواهیم زد

مشکلات پیش روی ملت با همدلی و تلاش مضاعف حل شدنی است

معاون اول رئیس جمهور وارد کرمان شد

امیدوارم بتوانیم در سال 97 بر مشکلات پیش روی ملت، فائق بیایم

معاون اول رئیس جمهوری وارد کرمان شد

سفر معاون اول رییس جمهور به کرمان

کرمان، حلاوت توسعه را به خوبی در سال 96 به جان تجربه کرد

لزوم برخورد با مسئولان غیرپاسخگو/مردم باید مطالبه گر باشند

طرح تفویض اختیارات کلید توسعه کرمان/وقتی بروکراسی رنگ می بازد

مطالبه‌گری معقول و شایسته باید عمومیت پیدا کند

وظیفه سپاه حفاظت از دست آوردهای انقلاب اسلامی است

ایستادگی مقابل آمریکا موجب عقب نشینی حاکمان قلدر این کشور می شود

ملی شدن صنعت نفت منجر تربیت مهندسان ایرانی در این حوزه شد

امنیت کرمان زمینه ساز حضور سرمایه گذاران خارجی در استان شده است

پایش معین های اقتصادی کرمان/ظرفیت های راکد استان به کار گرفته شود

عدم توازن در اختصاص اعتبارات دولتی و خصوصی از دلایل بیکاری است

تجمع کارگران شهرداری مقابل شورای شهر کرمان

مجمع استانی مدیران به بررسی چالش ها می پردازد

استاندار کرمان بر لزوم بررسی علت فرار سرمایه از این استان تاکید کرد

تاج گردشگری جنوب شرق بر سر «تخت سرتشتک»/اینجا درب بهشت باز می‌شود

دستگاه قضائی همواره به دنبال تقویت و حمایت از مدیریت شهری است

زمینه همکاری های مشترک زیادی بین کرمان و اتریش وجود دارد

نقد پذیری و سعه صدر پیش شرط موفقیت گفت و گوی سیاسی

استادان دانشگاه با دستآوردهای دولت در کرمان آشنا شوند

معاون رییس جمهوری با خبرنگاران حادثه دیده جیرفتی دیدار کرد

شهر دقیانوس در انتظار گردشگران نوروزی/ هندوستان کوچک غرق در گل شد

استان کرمان از جمله مناطق اصلی سرمایه‌گذاری اتریش در ایران است

طرح ویژه نوروزی اورژانس در کرمان اجرا می شود

مسئولان مردم را نسبت به نظام امیدوار کنند

آرمان های شهدا برای دانش آموزان تبیین شود

بستر لازم برای میزبانی مناسب از مسافران نوروزی در کرمان فراهم شود

حفظ ارزش ها یک جهاد محسوب می شود

استاندار کرمان بر ایجاد نشاط اجتماعی در ایام نوروز تاکید کرد

امکان اخذ «شناسنامه‌ فنی ساختمان» همزمان با صدور پروانه

اخذ تدابیر ویژه برای کاهش تلفات جاده ای استان کرمان در ایام نوروز

سال 96 دوره طلایی اشتغال در کرمان بود

آیین تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری کرمان برگزار شد

مهمترین برنامه دولت ریشه کنی فقر در کشور است

استاندار کرمان به حاشیه ها پایان داده است

برخورد قاطع و قانونی با مخلان نظم و امنیت در چهارشنبه پایان سال

مسئولان رفع مشکلات مردم را در اولویت قرار دهند

تلاش برای حفظ ارزش پول ملی/لزوم پرهیز از ایجاد ناامیدی در جامعه

فضای مطلوب برای انجام کار در استان کرمان وجود دارد

آنان که بذر ناامیدی می کارند توفان درو خواهند کرد

هماهنگی ارکان حکومتی فضای خوبی در استان کرمان فراهم کرده است

مسئولان برای حل مشکلات مردم اهتمام جدی داشته باشند

کسانیکه به دنبال ایجاد نامیدی هستند، حتما طوفان و تخریب درو می کنند

کار، تلاش و خدمت به مردم در استان کرمان مشهود است

با همراهی همه ارکان حکومتی، امروز شاهد فضای خوبی برای کار در استان کرمان هستیم

پرهیز از عافیت طلبی و مصلحت اندیشی منجر به خدمت مطلوب تر به مردم می شود

دکتر امیرمحبیان: فرقه سازی درون مذاهب رویکرد دیرینه انگلیسی هاست

60 نخبه بسیجی در واحدهای صنعتی استان کرمان شناسایی شدند

کرمان رتبه برتر شاخص های امنیتی کشور را کسب کرد

جهاد اقتصادی لازمه توسعه است

میزان مطالبات شهرداری کرمان 100 میلیارد تومان است

برنامه های روز بزرگداشت شهدا در کرمان تشریح شد

خدمت رسانی به زلزله زدگان در ایام نوروز تعطیل نمی شود

اصحاب رسانه شجاعانه ضعف‌ها و قوت‌ها را بیان کنند

خط کشی های سیاسی حاصلی جز اعتمادگریزی مردم ندارد

مردم اشتغال می‌خواهند نه خط‌کشی‌های جناحی/با شعار نمی‌توانیم توسعه اقتصادی را داشته باشیم

استاندار کرمان وارد سیرجان شد

ادامه فعالیت ربیعی در وزارت کار به صلاح کشور نیست

ادامه فعالیت ربیعی در وزارت تعاون حتی یک روز هم به صلاح کشور نیست/ریز تخلفات اقتصادی را به مردم کرمان خواهیم گفت

حجاب فاطمی در جامعه نهادینه شود

مدعیان حجاب اختیاری از استکبار خط می گیرند

انتقادپذیری مسئولان تهدیدها را به فرصت تبدیل می کند

استاندار کرمان فردا به سیرجان سفر می‌کند

رویکرد بودجه 97 عدالت محوری است

مردم همواره در صحنه های دفاع از نظام حاضر هستند

اشتغال اولویت نخست مسئولان باشد

هیچ چاه جدیدی برای پتروشیمی حفر نشده است

احیای بافت تاریخی و بازآفرینی محله گلبازخان شهر کرمان

امسال بدترین پاییز از لحاظ بارندگی در 30 سال گذشته را داشتیم

اعطای تسهیلات صندوق توسعه ملی به شرکت‌های زغالی

الگوی اقتصاد مقاومتی کرمان سبک مدیریت اداری 100 ساله کشور را شکست

کرمان جزو استان های برتر در پرداخت تسهیلات

کاهش بیش از 40 هزار پرونده از موجودی دادگستری استان کرمان

کمیته تفویض اختیار به استان ها در وزارت کشور تشکیل می شود

نگاه عدالت گرایانه به تمامی مناطق کرمان داریم

لازمه جذب سرمایه‌گذار، آبادانی پیشانی استان است

نگاه عدالت‌گرایانه به استان دارم/ الگوی اقتصاد مقاومتی در استان پاسخ داد

ایجاد مجلس جوانان ثمره دولت دوازدهم

مطالبه گری همراه با منطق راهگشا است

وزیر کشور با تبدیل دو روستا به شهر موافقت کرد

وای به حال مسئولینی که دستور واردات کود انسانی را داده‌اند!!

شوراهای اسلامی باید به حکومت و مردم پاسخگو باشند

اگر نگاه اعضای شورا به رای آوردن در دوره بعد باشد، شهر نمی‌تواند منتفع شود

هیچگاه در حوزه امنیتی در این دولت به دانشگاه‌ها ورود پیدا نکرده و نخواهیم کرد/باید مردم را محرم نظام بدانیم

تالیف کتاب وصیتنامه‌های شهدا از ابتکارات استان کرمان است

استاندار کرمان از عمارت وزیری بازدید کرد

دلیل ارتکاب جرم 70 درصد زندانیان کرمان فقر مطلق است

مسئولان فساد اقتصادی را از خود و اطرافیانشان دور کنند

مقاومت نسخه شفابخش در مقابل زورگوئیهای استکبار جهانی است

مقاومت ملت موجب عزت و اقتدار ایران اسلامی شده است

شبیخون فرهنگی هر روز پیچیده تر می شود

اتحاد توام با مقاومت راه مقابله با تحرکات دشمن است

کیفرخواستی برای پرونده «مهدی جهانگیری» صادر نشده است/رسیدگی خارج از نوبت به تخلفات بانک مرکزی در عدم نظارت کافی بر موسسات مالی

نظام اداری ناکارآمد اقتصاد و فرهنگ باید کارآمد شود

نیمی از 10 عنوان اتهامی اول کشور مرتبط با خشونت است

هجمه ها علیه قوه قضائیه خللی در اراده مسئولان ایجاد نکرده است

هجمه‌ها علیه قوه قضائیه؛ هیچ خللی در عزم و اراده مسئولان قضائی ایجاد نکرده است

لزوم جلوگیری از زد و بندها برای دریافت تسهیلات بانکی

مردم از بی‌عدالتی رنج می‌برند نه نداری/هشدار دستگاه قضا به زد‌وبندهای تسهیلات نامتعارف/کسی با مسدودکردن فضای مجازی مخالف نیست

تاکید استاندار کرمان بر اجرای مصوبات شورای معادن این استان

فقر مهارتی معضل اساسی جامعه کنونی است

لزوم نجات فارغ التحصیلان دانشگاهی از بیکاری و بلاتکلیفی

«ما از مرتضوی حمایت نکردیم»

ضربه زدن به دولت با کلیپ‌ های تخریبی وضعیت منطقه زلزله زده کوهبنان

لزوم ایجاد مدیریت یکپارچه در حوزه کشاورزی استان کرمان

واگذاری اختیارات به استاندار کرمان، آغازگر تحولی بزرگ در نظام اداری کشور است

واگذاری اختیارات به استاندار کرمان آغازگر تحول بزرگ در نظام اداری

7 میلیارد تومان پروژه آماده اجرا در استان کرمان وجود دارد

فرمان توسعه به بخش های غیردولتی واگذار شده است

شرایط برای سرمایه گذاری در استان کرمان فراهم است

هسته مرکزی عدالت، رفع تبعیض است/ هنوز در رفع تبعیض، موفق نبوده ایم

تغییر سه فرماندار شهرستان های جنوبی استان کرمان

جابجایی فرمانداران در راستای انتقال تجربه ها انجام می شود

قطار تغییرات فرمانداران استان در ایستگاه جنوبی

ورود دادستان شهربابک به مشکلات بزرگ راه خلیج فارس

استان کرمان 140 دانشجو را تقدیم نظام اسلامی کرده است

عدم پرداختن به فلسفه علوم، غفلت امروز کشور/باید از میان‌برها و خلاقیت عقب ماندگی کشور را جبران کنیم

شاخص‌های محرومیت راور بازنگری شود

پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی 300 هزار زن سرپرست خانوار