کرمان رصد

آخرين مطالب

سياسي

راه برون رفت از چالش ها تحقق شعار رهبری است

کرمان رصد - جیرفت - نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: راه برون رفت از چالش های معیشتی، تحقق شعار مقام معظم رهبری در زمینه رونق تولید است.

حل مشکلات اقتصادی اولویت مسئولان باشد

کرمان رصد - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تبریک سال جدید گفت: مسئولان در سال 98 حل مشکل معیشت و اقتصاد را باید اولویت و مورد توجه قرار دهند.

حمام گنجعلیخان؛ شاهکاری از هنر معماری و سنن کرمان

کرمان رصد - کرمان - حمام گنجعلیخان شاهکار معماری صفوی و تلفیقی از هنر معماری کهن و سنن تمدن کارمانیا است و به عنوان یکی از زیباترین بناهای تاریخی نمایی از زندگی پیشینیان این دیار را منعکس می کند.

فراز و فرود ملی شدن نفت ایران

کرمان رصد - کرمان - نهضت و مبارزات مردم ایران برای ملی شدن صنعت نفت با حمایت جناح های ملی و مذهبی سرانجام در روز 29 اسفندماه 29 به بار نشست و در این تاریخ قانون ملی شدن نفت به تصویب رسید و دست بیگانگان از منافع ملی کشور کوتاه شد.

«گلباف» در کرمان لرزید

کرمان رصد - کرمان- زلزله‌ای به بزرگی 3.3 ریشتر بخش «گلباف» از توابع استان کرمان را تکان داد.

قیمت شکر در بازار کرمان به 8000 تومان رسید

کرمان رصد - کرمان - رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از فروش هر کیلو شکر در بازار کرمان با قیمت هشت تا 9 هزار تومان انتقاد کرد.

28 جشن گلریزان در استان کرمان برگزار شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرعامل ستاد دیه استان کرمان گفت: در بحث جشن‌های گلریزان امسال کرمان در کشور پیشتاز شد در همین راستا 28 جشن گلریزان در کل استان برگزار شد.

آسمان زیر پا می‌رود/ دریاچه «مخرگه» بزرگترین آینه طبیعی ایران

کرمان رصد - کرمان – منظره حیرت‌انگیز انعکاس پهنه بزرگ آسمان در بزرگ‌ترین آینه طبیعی ایران در دریاچه «مخرگه» نفس را در سینه هر بیننده تنگ می‌کند جایی که انعکاس نور دست‌های زمین و آسمان را به هم می‌رساند.

دره راگه؛ بهشتی در قلب کویر/ رود گیودری در عمق 70 متری زمین

کرمان رصد - کرمان - ژئوپارک دره راگه که به دلیل پدیده فرسایش آبی در دشت رفسنجان شکل گرفته است با عمقی معادل 70 متر و وجود چشمه ساران متعدد در عمق زمین از جمله بکرترین و زیباترین مناطق کویری ایران است.

از دست دادن افرادی تاثیرگذار و با تجربه در مجلس امر مطلوبی نیست

کرمان رصد- نماینده مردم رفسنجان و انار در خانه ملت با اشاره به مصوبه مجلس درباره ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگان با سابقه سه دوره متوالی نمایندگی اظهار کرد: از دست دادن افرادی تاثیرگذار و با تجربه در مجلس امر مطلوبی نیست.

علل جرایم ریشه یابی و رفع شود

کرمان رصد - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان کرمان خواستار ریشه یابی علل وقوع جرایم شد و گفت: باید برای کاهش آمار جرائم اقدام جدی انجام شود.

تغییرات جدید تقسیمات کشوری در استان کرمان

کرمان رصد- مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمان گفت: با مصوبات اخیر هیات وزیران دو بخش ، پنج شهر و سه دهستان جدید به تقسیمات کشوری استان افزوده شد.

محور سخنان ائمه جمعه استان کرمان

کرمان رصد - کرمان - موفقیت با مدیریت جهادی و تاکید بر رفع ریشه های داخلی گرانی از جمله محورهای سخنان این هفته ائمه جمعه شهرهای استان کرمان است.

نرخ بیکاری استان کرمان 11.5 درصد است

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان نرخ بیکاری این استان را 11.5 درصد ذکر کرد و گفت: دولت توان سرمایه‌گذاری برای رفع مشکلات اشتغال را ندارد.

جای خالی تیم لیگ برتری درکرمان/وضعیت فوتبال بانوان کرمان خوب است

کرمان رصد - کرمان - رئیس فدراسیون فوتبال کشور با اشاره به اینکه براساس ارزیابی‌ها از عملکرد هیئت فوتبال استان کرمان راضی هستیم، گفت: جای یک تیم لیگ برتری در این استان خالی است.

شماره 37 مجله «ایران‌مهر» منتشر شد

کرمان رصد - شماره سی‌وهفتم مجله ایران‌مهر با نگاهی به برخی جاذبه‌های گردشگری ایران‌زمین و نمایه گزارش‌های استانی منتشر شد.

لزوم چاره اندیشی در خصوص فقر و بیکاری در استان کرمان

کرمان رصد - کرمان - نماینده مردم شهرستان‌های شرقی استان کرمان گفت: استان کرمان روی اقیانوسی از ثروت قرار دارد اما ما شاهد فقر و بیکاری در جامعه هستیم که باید در این خصوص فکری شود.

محدودیت منابع مالی نداریم

کرمان رصد - کرمان - رئیس اتاق ایران گفت: محدودیت منابع مالی نداریم اما دچار مشکل چگونگی تخصیص و مصرف منابع هستیم که باید بخش دولتی و خصوصی برای این مساله چاره اندیشی کند.

دروازه های دومین بنای بزرگ خشتی جهان به روی گردشگران باز شد

کرمان رصد - کرمان - ارگ راین یکی از بزرگترین بناهای خشتی جهان است که با شکوهی وصف ناشدنی، قرن هاست که بر فراز تپه‌ای در جنوب غربی شهری به همین نام آرمیده و پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است.

ماجرای تغییر معاون مالی شهردار کرمان چه بود؟

کرمان رصد - معاون مالی شهرداری کرمان تغییر کرد. به گزارش ایسنا منطقه کویر، در پی تغییر جدید در شهرداری کرمان و انتصاب معاون مالی از سوی مهندس عالم زاده ...

روش های کار متناسب با تکنولوژی روز شود

کرمان رصد - بافت - معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: روش‌های کار باید همراه با تکنولوژی روز باشد.

شرکت خودروسازی رنو به ایران برمی گردد

کرمان رصد - کرمان - معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به حجم بالای سرمایه گذاری شرکت رنو در ایران گفت: این شرکت به ایران باز خواهد گشت.

همگان برای اجرای محورهای گام دوم انقلاب بسیج شوند

کرمان رصد - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به محورهای هفت گانه بیانیه رهبر معظم انقلاب در خصوص گام دوم انقلاب گفت: همه دستگاه‌ها و نهادها باید برای اجرای این محورها بسیج شوند.

حوادث کار در بافت 40 درصد کاهش یافت

کرمان رصد - بافت - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافت از کاهش 40 درصدی حوادث کار در این شهرستان طی سال جاری خبر داد.

کتاب «لحظه های عاشقی» رونمایی شد

کرمان رصد - کرمان - کتاب «لحظه های عاشقی» پیرامون خاطرات شهید محمد شیخ بیگ با حضور مسئولان استانی رونمایی شد.

کشف شیشه در کرمان 150 درصد افزایش یافت

کرمان رصد - کرمان - فرمانده انتظامی استان کرمان از افزایش 150 درصدی آمار کشفیات ماده مخدر «شیشه» در این استان طی سال جاری خبر داد.

کشفیات موادمخدر در کرمان 23 درصد کاهش یافت

کرمان رصد - کرمان-دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان کرمان آمار کشفیات مواد مخدر کرمان طی 11 ماه امسال را 105 تن ذکر کرد و گفت:این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 23 درصد کاهش یافته است.

باید این کشور را از خود و نسل های آینده بدانیم

کرمان رصد - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: باید این کشور را از خود و نسل های آینده بدانیم و حرکت بزرگ تاریخی که در ایران اسلامی در سال ...

فعال کردن نظام اداری از اولویت های استان است

کرمان رصد- استاندار کرمان گفت: فعال کردن نظام اداری یکی از اقداماتی است که در سال آینده باید به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد و در این رابطه لازم است همه به اشکالات نظام اداری توجه کرده و آنها را برطرف کنیم.

بارش برف در کوهستان های شمال کرمان

کرمان رصد - کرمان - بارش برف در کوهستان های شمال کرمان موجب شادی کشاورزان و مردم این مناطق بعد از سال ها خشکسالی شد.

1.3 میلیارد تومان در حوزه آبخیزداری رفسنجان جذب شد

کرمان رصد - رفسنجان - فرماندار رفسنجان گفت: یک میلیارد و 300 میلیون تومان در حوزه آبخیزداری و آبخوان داری جذب کردیم و در این زمینه رتبه اول استان کرمان را داریم.

ما ملتی صلح طلب هستیم - حامد سالاری*

کرمان رصد - کرمان - باور صلح طلبی و برقراری نظم و امنیت در جامعه به عنوان چالش اصلی امروز ملت ها، آینده مردم دنیا را تضمین می کند و حفاظت از این باورها در تمامی ادوار تاریخی همواره مطالبه مردم و وظیفه دولت ها بوده است.

میزان دستیابی به شاخص های فرهنگی مورد ارزیابی قرار گیرد

کرمان رصد - کرمان- استاندار کرمان با اشاره به اینکه در شورای فرهنگ عمومی باید مشخص باشد که می خواهیم به چه اهدافی برسیم و تا چه میزان به این اهداف دست یافته ایم ،ارزیابی از میزان دستیابی به شاخص های فرهنگی در استان را مورد تاکید قرار داد.

استاندار کرمان دریافت نشان افتخار ذوالفقار را به سردار سلیمانی تبریک گفت

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان به سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران بخاطر دریافت نشان ذوالفقار از جانب مقام معظم رهبری تبریک گفت .

یک ماه حقوق کارگران روغن نباتی گلناز پرداخت شد

کرمان رصد - کرمان - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با پی گیری های انجام شده یک ماه حقوق کارگران کارخانه روغن نباتی گلناز پرداخت شده و دو ماه حقوق دیگر تا پایان ماه پرداخت می‌شود.

راهبرد پیشگیرانه دیوان محاسبات در بروز تخلفات تاثیرگذار است

کرمان رصد- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: نقش بی بدیل دستگاههای نظارتی و راهبرد پیشگیرانه دیوان محاسبات این استان در جلوگیری از تخلفات مالی و حیف و میل بیت المال در دستگاههای اجرایی موثر است.

120 هزار نهال فصلی و دائمی در شهر کرمان کاشته شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمان از کاشت بیش از 120 هزار نهال فصلی و دائمی در شهر کرمان طی بهمن ماه امسال خبر داد.

پروژه های عمرانی شهر کرمان سال آینده به اتمام می رسد

کرمان رصد - کرمان - شهردار کرمان گفت: سال آینده با برنامه‌ریزی‌های منسجمی که صورت گرفته، در کنار تعیین تکلیف و اتمام پروژه‌های عمرانی، پروژه‌های جدیدی را نیز اجرا خواهیم کرد.

اداره تعزیرات رفسنجان مسئول ندارد

کرمان رصد - رفسنجان - امام جمعه رفسنجان از نبود مسئول در اداره تعزیرات رفسنجان گلایه کرد و گفت: این ظلم به حق مردم رفسنجان است.

176 نخبه شاهد و ایثارگر در استان کرمان حضور دارند

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان تعداد نخبگان شاهد و ایثار گر استان کرمان 176 نفر است که از این تعداد 48 نفر دکترای تخصصی دارند.

4دولت و یک پروژه/ مردم ریگان با بیمارستان 100 کیلومتر فاصله دارند

کرمان رصد - ریگان – مردم شهرستان حادثه خیز و محروم ریگان طی چهار دولت هنوز هم منتظر افتتاح بیمارستان 32 تختخوابی این شهر هستند و برای رسیدن به اولین بیمارستان 100کیلومتر راه می پیمایند.

واگذاری شستا به بخش خصوصی درست نیست

کرمان رصد- نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: با واگذاری شرکت شستا (شرکت زیر مجموعه سازمان تامین اجتماعی) به بخش خصوصی موافق نیستم زیرا یک شرکت خصوصی را نمی توان دوباره خصوصی‌سازی کرد.

خودروسازها باید پاسخگوی مردم باشند/ انتقاد از نظام انتخاباتی کشور

کرمان رصد - کرمان-نمایند مردم کرمان و راور با انتقاد از رفتار ناشایست نمایندگی سایپا در کرمان با یکی از مشتریان گفت:خودروسازها باید پاسخگوی مردم باشند و یکی از مطالبات ما ساماندهی وضعیت خودروسازان است.

نظام انتخاباتی کشور حزبی شود

کرمان رصد - کرمان - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم حزبی شدن نظام انتخاباتی کشور گفت: استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی راه را برای اصلاح نظام انتخابات و اجرایی کشور هموار می کند.

2000 مصاحبه با خانواده‌های شهدای کرمان انجام شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: به بهانه کنگره شهدا بیش از دو هزار مصاحبه از والدین، همسر، فرزندان و هم‌رزمان انجام شده است.

اروپایی‌ها ما را تحقیر کردند/چرا برادر رییس جمهور محاکمه نمی‌شود؟/آغاز عملیات اجرایی پتروشیمی کرمان از سال آینده

کرمان رصد- نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از گذشت 40 سال از انقلاب هنوز مشخص نیست رجل سیاسی یعنی چه؟.

تکمیل پروژه‌های بنیاد مسکن در روستاهای کرمان و راور

کرمان رصد - کرمان - در نشست مشترک نماینده مردم کرمان و راور با معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور برای حل مشکل آسفالت روستایی بر لزوم تکمیل پروژه‌های بنیاد مسکن در روستاهای کرمان و راور تاکید شد.

محور سخنان ائمه جمعه استان کرمان

کرمان رصد - کرمان - لزوم رعایت انصاف توسط بازاریان ،ضرورت توجه مسئولان به تذکرات مقام معظم رهبری ،صیانت از منابع طبیعی و برخورد قاطع قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی از جمله محورهای سخنان ائمه جمعه شهرستان های استان کرمان است.

کرمان با کمبود قاضی مواجه است

کرمان رصد - کرمان - رئیس کل دادگستری کرمان گفت: در حالی کرمان قطب کارآموزی قضائی در جنوب شرق کشور است که در این استان با کمبود قاضی مواجه ایم.

ساير مطالب

آیین روز درختکاری در بوستان شهروند رفسنجان برگزار شد

اقدامات خوبی در زمینه امنیت و سلامت منابع آبی کرمان انجام شده است

15 درصد جمعیت استان کرمان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی است

2 کمپ نوروزی در ورودی‌های شهر رفسنجان مستقر می‌شود

دادستان کل کشور وارد کرمان شد

کرمان بیشترین آمار کودکان دچار سوءتغذیه را دارد

سفره خالی کارگران کارخانه روغن نباتی گلناز / مسئولان وعده می‌دهند

طرح بزرگ باغبان کوچولو در کرمان اجرا شد

برنامه های سفر دادستان کل کشور به کرمان تشریح شد

فرهنگ نیکوکاری و خیررسانی در جامعه تعمیق شود

بهره‌برداری از 520 نیروگاه خورشیدی خانگی در مناطق محروم کرمان

کانون وکلا نمی‌تواند برای قوه قضائیه تعیین تکلیف کند

کرمان، میزبان دادستان کل کشور

دادستان کل کشور به کرمان سفر می‌کند

وزش باد نسبتاً شدید در شرق کرمان/ بارش پراکنده باران در ارتفاعات

میانگین بارندگی امسال کرمان 70 میلی‌متر است

نیازمندان در حاشیه شهرهای استان کرمان مورد توجه قرار گیرند

مجمع ملی خانواده در کشور تشکیل می‌شود

نخستین نشست مجمع خیرین استان کرمان برگزار شد

کرمان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی/ ظرفیت هتل‌ها تکمیل شد

سیاسیون به جوانان بی‌اعتماد هستند/ نباید دچار آفت پیرشدگی شویم

20 درصد بودجه دستگاه‌ها صرف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شود

9 مدرسه در بافت برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است

سومین دفتر نمایندگی مسجد جمکران در رفسنجان افتتاح شد

ظرفیت‌های گردشگری کرمان به گردشگران خارجی معرفی شود

روابط گردشگری کرمان و ژاپن تقویت شود

نظارت بر قیمت کالاهای اساسی در بافت افزایش یابد

تدابیر لازم برای کاهش آمار تصادفات در ایام نوروز به کار گرفته شود

ظرفیت‌های گردشگری کرمان به مسافران نوروزی معرفی می‌شود

وضعیت مجتمع‌های خدمات رفاهی بین راهی کرمان بررسی شود

چیدمان12سفره هفت سین در کرمان/آماده میزبانی از مسافران هستیم

طرح نوروزی هلال احمر 27 اسفند آغاز می‌شود

مرغ از مغازه‌های کرمان پر کشید/ مردم: با سودجویان برخورد کنید

اراده دولت بر ارتقای مناطق کم برخوردار

دولت تدبیر و امید به دنبال توسعه پایدار است/ اجرای پروژه های عمرانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است

فعالیت های عمرانی موجب حرکت زنجیره تولید می شود

دکتر امیر محبیان: عارف قدرت ائتلاف با لاریجانی را ندارد

زمین لرزه 3.5 ریشتری سیرچ را تکان داد

نشست هم اندیشی شهردار کرمان با برگزیدگان مسابقه طراحی میدان آزادی

آخرین وضعیت مناطق سیل زده/ راه ارتباطی 100 روستای ریگان قطع است

اختصاص 25 میلیارد تومان به حوزه آبخیزداری شمال استان کرمان

پلیس نباید تحت تاثیر نام افراد قرار بگیرد

سیلاب 142 میلیارد تومان به کهنوج خسارت وارد کرد

سروش: آقای خمینی باسوادترین رهبر ایران بود

ناصری: مردم سال ٩٨ به راحتی رأی نمی‌دهند

نظارت بر عرضه مواد خام دامی در بردسیر تشدید می شود

سیلاب در جنوب کرمان/ طغیان رودخانه کهنوج و آبگرفتگی شهر

زمین لرزه 4.5 ریشتری هجدک را تکان داد

ریگان در محاصره سیل و ریزگردها/ سیل جنوب کرمان را فرا گرفت

زمین لرزه هجدک خسارت نداشت

برای انتخابات پیش رو مساله کارآمدی مورد توجه مردم است

برای انتخابات پیش رو مساله کارآمدی مد نظر مردم است

باید در دفاع از رئیس جمهوری و دولت راسخ تر از گذشته باشیم

انتقال مصدومان واژگونی اتوبوس به بیمارستان‌های قم/ اسامی مصدومان

عیادت استاندار قم از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس کرمان

واژگونی اتوبوس کرمان در اتوبان قم - تهران

نقش جوانان در دهه چهارم انقلاب پررنگ شود

تصویب لایحه جامع انتخابات بسیاری از مشکلات احزاب را برطرف می کند

چین نفت و گاز آمریکا را تحریم کرد

علم زمینه ساز خدمت مورد توجه مقام معظم رهبری است

محور سخنان ائمه جمعه استان کرمان

ظریف خطاب به مردم: همه در یک کشتی نشسته‌ایم

کنایه تند کدخدایی به منتقدان نظارت استصوابی

بعیدی نژاد: بی بی سی فارسی برای ایجاد تغییرات سیاسی در ایران ایجاد شد

طوفان شن زندگی را در ریگان مختل کرد/ آلودگی 65 برابر حد استاندارد

پیام خداحافظی معنادار «محمد جواد ظریف»

هدف برجام 2 خشکاندن ریشه ایران و اسلام است/ با قدرت ایستاده ایم

یکی از آثار کنگره 6500 شهید استان کرمان آزادی 52 زندانی جرایم غیرعمد بود

هفت گزینه احتمالی تولیت آستان قدس

آمادگی کره شمالی برای خلع سلاح هسته‌ای

آرامش جامعه را مدیون شهدا هستیم

لزوم همکاری دستگاه ها برای اجرای پروژه های مزین به نام شهدا

آزادی 52 زندانی جرائم غیرعمد در استان کرمان

اهمیت برپایی کنگره های گرامیداشت شهدا

40 کتاب و تمبر یادبود کنگره شهدای کرمان رونمایی شد

پیام جاودانه شهیدان برحذر داشتن جامعه از ترس و اندوه است

وکیل سابق ترامپ: او شیاد و فریبکار است

دیدار رهبران کره شمالی و آمریکا؛ ترامپ: دیدن «کیم» برایم افتخار بود، اون: به نتیجه می‌رسیم

حضرتی: استعفا‌های وزرا فقط یک شایعه است

مساله آمریکا با ایران بر سر مساله هویتی بین دو ایدئولوژی است

توئیت جالب دکتر امیر محبیان پس از بازگشت ظریف؛ همه گره ها با انگشت تدبیر و نیت خیر باز می شود

روحانی با استعفای ظریف مخالفت کرد

بازگشت ظریف؛ خوش و بش با روحانی و واعظی+عکس

انبار مواد محترقه غیرمجاز در جیرفت کشف شد

کرمان جزو استان های پیش رو در زمینه راه اندازی مراکز رشد است

برنامه های نوروزی شهرداری کرمان تشریح شد

وزیر کشور به شهرستان های شرقی استان کرمان سفر می کند

اولین واکنش وزارت خارجه به خداحافظی ظریف

آمریکا آماده حمله نظامی به ونزوئلا می‌شود

روحانی: از ظریف متشکرم، او نماینده مردم است

رهبر انقلاب: دشمن به دنبال از بین بردن حیا است

آیا روحانی هم استعفا می‌دهد؟

ظریف: نیازی به دلجویی ندارم

موسوی و خاتمی در متن استعفای خود چه نوشتند؟

طرح نوروزی بازرسی و نظارت بر تأسیسات گردشگری استان کرمان آغاز شد

عملیات احداث پارک بلوار پیروزی کرمان 80 در صد پیشرفت دارد

جریانات سیاسی به خط و مشی رهبری توجه کنند

توصیه رهبری به مدیران: «بی‌حوصلگی» و «ناامیدی» را از خود دور کنید

دیدار تعدادی از اعضای ستاد کنگره شهدای کرمان با مقام معظم رهبری

احمدی‌نژاد: وضع آزادی از زمان طاغوت بدتر شده

لاریجانی: هیچ مدیر بازنشسته‌ای در مجلس نیست

عقب‌نشینی ترامپ درباره خلع سلاح کره‌شمالی

آمریکا در برابر قدرت دفاعی ایران ریسک نمی کند

پسته دانه‌ای 1000 تومان/ رشد قیمت «طلای سبز» از «زر» پیشی گرفت

وقوع 5 حادثه در شهر کرمان/ یک نفر جان باخت

لزوم هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان

در برجام دوم به‌جایی نمی‌رسید؛ غرب را قربانی کنید

جیرفت در گام دوم انقلاب پیشگام است

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

خط و نشان مشاور روحانی برای کشورهای منطقه

ظریف: مردم تا کی مقاومت کنند، پس ما چکاره‌ایم؟

پسر ترامپ، نامزد انتخابات آمریکا می‌شود

احتمال حکم انفصال از خدمات دولتی برای جهرمی

رئیسی: روحانیون کمترین حقوق را دارند

طرح استیضاح روحانی جدی شد

پزشکیان: برخی موسسات مالی، پول مردم را می‌خورند

450 میلیارد تومان زکات در کشور جمع آوری شد

پرداخت زکات در کرمان 25 درصد رشد دارد

120 میلیون مترمکعب روان‌آب‌ در استان کرمان جمع آوری شد

محرومیت زدایی در کنگره شهدای کرمان مورد توجه ویژه قرار گرفته است

فرهنگ زکات در جامعه تعمیق شود

همایش زکات در استان کرمان برگزار شد

15 درصد جمعیت استان کرمان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند

دشمنان به دنبال نابودی نظام و اسلام هستند

سردار سلامی از پروژه ساخت گنبد حرم مطهر امام حسین(ع) بازدید کرد

اولین سالگرد شهدای گمنام دانشگاه آزاد رفسنجان برگزار شد

همانگونه که جوانان کرمانی، اروند را خجل کردند؛ امروز نیز دشمنان را خجل کنید

برای اشتغال خانواده های ایثارگر باید تصمیمی اساسی اتخاذ شود

آستان قدس مکلف به پرداخت مالیات شد

خبرسازی تازه رضا پهلوی با پروژه «ققنوس»!

کرمان جزو سه استان کم باران کشور است/ بی آبی چالش اصلی پیش رو

نذورات اهدایی مردم به عتبات عالیات افزایش یافته است

احداث پارک شهید اخلاقی کرمان 45 درصد پیشرفت دارد

تابلوهای راهنمای مسیر درون شهری کرمان کامل می شوند

ظرفیت‌های خود و دشمن را می شناسیم/ با مقاومت زودتر پیش می‌رویم

220 پروژه محرومیت زدایی در کرمان اجرا می شود

زمین لرزه 3.6 ریشتری کهنوج را تکان داد

کرمان جز سه استان کم باران کشور قرار دارد/بی آبی چالش اصلی پیش رو

گام های شتابان دولت تدبیر و امید در کرمان

جوانان انقلابی باید در همه عرصه ها جهادی عمل کنند

کاهش نشر کتاب های دفاع مقدس/فرهنگ دفاع مقدس راه حل مشکلات اقتصادی

ساماندهی میدان هفت باغ/ وضعیت ترافیک شهر کرمان بهبود می یابد

زیرگذر آزادی شهر کرمان به بهره برداری رسید

اقتصاد کشور با فرهنگ دفاع مقدس نجانت پیدا می‌کند

صالحی: آماده مذاکره با عربستان هستیم

شناسایی و دستگیری 2 تیم تروریستی در کردستان

پمپئو: امیدوارم تهران را به عقب برانیم

فرصت دوباره و چهار ماهه FATF به ایران

جنگ و جدل نماینده مشهد و دولتی‌ها ادامه دارد

خاطره شنیدنی احمدی‌نژاد درباره تعطیلات عید فطر