آخرين مطالب

گفتگو

FATF هیچ تضمین مالی، سیاسی و امنیتی برای کشور نخواهد داشت/وزیر علوم نتوانست انتظارات را برآورده کند

کرمان رصد- نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در یکی از بندهای FATF به صراحت آمده که اگر این کنوانسیون به فردی حتی مظنون و مشکوک به حمایت از تروریسم شود، اگر از آن کشور درخواست کنند، آن کشور بدون درنگ باید آن فرد را تحویل مقامات قضایی بین‌المللی بدهد تا محاکمه شود.

بازسازی خانه های روستایی پشت سد تسهیلات بانکی/زلزله در کمین است

کرمان رصد - کرمان - مقاوم سازی خانه های روستایی در کرمان این روزها به دلیل تاخیر در پرداخت تسهیلات مقاوم سازی با چالش مواجه شده این در حالیست که 18 گسل فعال این استان را تهدید می کنند.

30 ناظر شرعی بر ذبح دام در کرمان نظارت می کنند

کرمان رصد- مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کرمان با اشاره به تامین امنیت غذایی در این استان گفت: 30 ناظر شرعی بر ذبح دام در بیش از 30 کشتارگاه شمال کرمان نظارت می کنند.

برگزیدگان پنجمین جشنواره مطبوعات کرمان آبان معرفی می ‌شوند

کرمان رصد - کرمان - دبیر پنجمین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان کرمان از ارسال 684 اثر در بخش های حرفه ای این جشنواره خبر داد و گفت: برگزیدگان پنجمین جشنواره مطبوعات و رسانه‌ ها در آبان ماه معرفی می‌ شوند.

بیش از 1.5تن فرآورده دامی فاسد در شهربابک معدوم شد

کرمان رصد - کرمان - رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان شهربابک گفت: در یک سال گذشته در شهربابک یکهزار و 521 کیلوگرم فرآورده خام دامی فاسد شامل گوشت قرمز، گوشت سفید، ماهی و آلایش دام و طیور ضبط، معدوم و از چرخه مصرف انسانی خارج شد.

روند احداث پل ابوذر در کرمان مطلوب است

کرمان رصد - کرمان - معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهردار کرمان از نصب 63 سگمنت از مجموع 220 سگمنت در تقاطع غیرهم‌سطح شهید الله‌دادی خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این تقاطع سرعت و شتاب خوبی دارد.

استانداری هیچ آورده‌ای برای اجرای پروژه‌های عمران شهری نداشته است/افتتاح پروژه میدان آزادی؛ بهمن ماه

کرمان رصد - شهردار کرمان در واکنش به صحبت های سرپرست استانداری کرمان پیرامون این موضوع«که دیگر استانداری کرمان هیچگونه مسئولیتی در قبال پروژه های عمران ...

کاهش بیماری تب مالت از 170 به 25 مورد در 100 هزار نفر/ توضیح درباره استفاده جیوه و سرب در مرغداری‌ها

کرمان رصد- مدیرکل دامپزشکی استان کرمان درباره مطلبی تحت عنوان استفاده از جیوه و سرب در مرغداری ها گفت: متاسفانه در فضای مجازی اخبار کذب و نادرست که به عقل هم جور در نمی آید منتشر می کنند در حالی که جیوه و سرب فلزات سنگینی هستند که میلی گرم آن مسمویت زاست و معقول نیست که به خوراک دام و طیور فلز سنگینی اضافه کنند که مصرف آن در حد میلی گرم مسمویت می آورد و طیور از بین می رود.

جمعه بازار بزرگ خودرو کرمان افتتاح شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرعامل سازمان سامان‌دهی مشاغل شهری شهرداری کرمان از آغاز فعالیت جمعه بازار خودرو در ضلع جنوبی شهربازی جنب پمپ گاز خبر داد.

پیشرفت 45 درصدی پروژه انتقال آب شرب سد نساء به بم و براوات/سال 98؛ زمان رسیدن آب شرب سد نسا به بم

کرمان رصد- سرپرست استانداری کرمان در بدو ورود به شهرستان بم و پس از استقبال امام جمعه ، فرماندار و سایر مسئولان شهرستانی از طرح آبرسانی به بم و بروات از طریق سد نسا بازدید کرد.

ذبح حیات وحش کرمان پیش پای خشکسالی

کرمان رصد - کرمان - بی تدبیری های گذشته و شرایط اقلیمی موجود و خشکیدن تالاب ها و برکه ها بر اثر نبود آب محیط زیست را تحت تاثیر قرار داده به نوعی که گونه های مختلف حیات وحش استان کرمان پیش پای خشکسالی ذبح می شود.

گردشگری کرمان در کما

کرمان رصد- نایب رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان کرمان با بیان اینکه مسوولان خود را به خواب زده و مردم را به حال خود رها کرده اند، گفت: دل ما برای استان می سوزد و مستاصل شده ایم که در این شرایط به کار ادامه بدهیم یا نه؟ هیچ کس حامی نیست و کوچک ترین مسئله ای که پیش می آید همه پای خود را کنار می کشند.

دفاع مقدس خون بهای بیمه جمهوری اسلامی بود

کرمان رصد- فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دفاع مقدس خون بهای بیمه جمهوری اسلامی بود که ایران را با هشت سال دفاع مقدس بیمه کردیم و باید این هزینه را می دادیم تا جمهوری اسلامی بیمه می شد.

پاییز امسال پر باران‌تر از سال گذشته/45.6 میلی‌متر؛ میانگین بارش‌های استان در سال زراعی جاری

کرمان رصد- رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به وضعیت بارندگی‌های پاییز سال گذشته در سطح استان، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم که میزان بارندگی پاییز امسال نسبت به سال گذشته بیشتر شده و بارندگی پاییز امسال در حد نرمال باشد

امکان انتقال مجروحان حادثه اتوبوس تهران – کرمان فراهم شد

کرمان رصد- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: امکانات و تجهیزات لازم برای انتقال مجروحان حادثه اتوبوس تهران - کرمان به این استان فراهم شده تا خانواده های این افراد نیازی به تردد به خارج از استان نداشته باشند.

دهمین جایگاه سی.ان.جی تک منظوره راه اندازی شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمان از راه اندازی دهمین جایگاه سی.ان.جی تک منظوره توسط این سازمان در بزرگراه غربی، رو بروی شهرک ایرانمنش خبر داد.

اگر 100 میلیون تومان تزریق اعتبار داشتیم، امروز داغدار 2 شهید در محیط زیست استان نبودیم

کرمان رصد- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان با اشاره به خشکسالی و برداشت 123 درصدی آب های تجدیدپذیر استان کرمان اظهار کرد: محیط زیست و اکوسیستم ما نیاز آبی زیادی دارد و اگر 100 میلیون تومان اعتبار به محیط زیست تزریق می شد امروز داغدار دو شهید در محیط زیست استان نبودیم

طرح احیای قلاع دختر و اردشیر فازبندی شد

کرمان رصد- مدیرعامل سازمان قلعه دختر و اردشیر شهرداری کرمان گفت: طرح احیای بنای تاریخی قلعه دختر و اردشیر بر اساس اولویت‌های شورای سیاست‌گذاری شهرداری کرمان فازبندی شد

برگزاری جشنواره ستاره‌های صحنه کشور در کرمان

کرمان رصد - دبیر سومین جشنواره ستاره های صحنه کشور گفت: سومین جشنواره ستاره های صحنه با حمایت مس سرچشمه رفسنجان در بخش های مجریان صحنه، خوانندگی ...

12 شهریورماه، پایان 7 سال بلاتکلیفی پل سیدی کرمان/ادامه مشکل قضایی انتقال آب از سد شهیدان امیرتیموری

کرمان رصد- معاون هماهنگی امور عمرانی و فنی استانداری کرمان گفت: از دیروز 10 شهریورماه عملیات آسفالت کردن پل سیدی آغاز شده و حداکثر تا دو روز آینده آسفالت این پروژه به اتمام خواهد رسید و طبق قولی که شهرداری به استانداری کرمان داده است، روز دوشنبه 12 شهریورماه جاری، عبور وسایل نقلیه از پل سیدی شهر کرمان آغاز خواهد شد.

18 رویشگاه انار شیطان در جنوب کرمان شناسایی شد

کرمان رصد - جیرفت - رئیس اداره جنگلداری و جنگلکاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از شناسایی 18 رویشگاه درخت انار شیطان در منطقه جنوب کرمان خبر داد و گفت: این رویشگاه بیش از 120 هکتار وسعت دارد.

افزایش 27 درصدی آمار ورود به شهربازی کرمان

کرمان رصد - کرمان - مدیرعامل مجموعه شهربازی کرمان از افزایش 27 درصدی ورود شهروندان به این مجموعه از فروردین ماه تا اواخر مردادماه امسال خبر داد.

تصادف در محور «باغین-بردسیر» قربانی گرفت

کرمان رصد - کرمان - رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان از مرگ یک نفر و مصدومیت هفت نفر در اثر تصادف در محور «باغین-بردسیر» خبر داد.

سرویس‌دهی ویژه 60 دستگاه اتوبوس در روز عرفه

کرمان رصد- مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرمان و حومه از سرویس‌دهی60 دستگاه اتوبوس به منظور سهولت در جابه‌جایی‌ شهروندان برای شرکت در مراسم دعای پر فیض عرفه خبر داد.

معدن «بحرآسمان»؛ توسعه یا فاجعه

کرمان رصد - جیرفت - قانونی بودن و یا نبودن عملیات معدن کاری در «بحرآسمان» جیرفت چند ماهی است در جنوب کرمان بالا گرفته به گونه ای که سازمان های مردم نهاد حافظ محیط زیست در مخالفت با آن لب به اعتراض گشوده اند، اما برخی معتقدند این اقدام توسعه اقتصادی منطقه را رقم خواهد زد.

ساخت مصلی رفسنجان 30 میلیارد تومان هزینه دارد

کرمان رصد - رفسنجان - امام جمعه رفسنجان گفت: پروژه ساخت مصلای رفسنجان بیش از 30 میلیارد تومان هزینه دارد که تاکنون حدود هفت میلیارد تومان هزینه شده است.

شمار مصدومان زلزله سیرچ به 95 نفر رسید

کرمان رصد - کرمان - رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان از افزایش آمار مصدومان زلزله 5.8 ریشتری سیرچ به 95 نفر رسید.

اصول ایمنی آتش‌نشانی در مساجد آموزش داده می شود

کرمان رصد - کرمان - شهردار منطقه چهار کرمان گفت: آموزش اصول ایمنی آتش‌نشانی در مساجد به منظور آمادگی شهروندان هنگام مقابله با حوادث غیرمترقبه انجام می‌شود.

ادامه گرما در کرمان/بارش های رگباری در جنوب استان رخ می دهد

کرمان رصد - کرمان-کارشناس هواشناسی کرمان با اشاره به اینکه پدیده مانسون مناطق جنوب و جنوب شرق این استان را تحت تاثیر قرار داده است، گفت: هوای گرم تا اواخر هفته در کرمان ادامه دارد.

موانع موجود در معابر کرمان جمع‌آوری می‌شود

کرمان رصد - کرمان - مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمان گفت: طبق قرارداد شهرداری با نیروی انتظامی، موانع موجود در معابر پیاده و سواره جمع‌آوری می شود.

سرباز انقلاب هستم و هرجا لازم باشد در خدمت نظام خواهم بود/امیدوارم معین‌های اقتصادی در استان بمانند

کرمان آنلاین - استاندار سابق کرمان گفت: خوشبختانه در دولت یازدهم و دوازدهم، اقدامات بسیار خوبی در راستای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی صورت گرفت و ...

امکانات پلیس پاسخگوی مشکلات نیست

کرمان آنلاین - کرمان - فرمانده پلیس راه شمال استان کرمان امکانات پلیس را پاسخگوی مشکلات ندانست و گفت: ارتقاء نیروی انسانی در پلیس‌راه کرمان مهمترین مسئله در کاهش تصادفات است.

آمار تلفات جاده‌ای در استان کرمان بالاست

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست استانداری کرمان با انتقاد از آمار بالای تلفات جاده ای در این استان گفت: برای رفع مشکل تلفات ناشی از تصادفات باید به دنبال راهکارهای مناسبی باشیم.

آمار اعتیاد زنان در استان کرمان بیشتر از دیگر استان‌ها نیست/تعطیلی تنها مرکز ماده 16 زنان استان

کرمان آنلاین - معاون امور توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی استان کرمان با بیان اینکه آمار اعتیاد زنان در استان کرمان بیشتر از دیگر استان ها نیست تصریح ...

5 کشته و زخمی بر اثر واژگونی سمند

کرمان آنلاین - مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کرمان از کشته و زخمی شدن 5 نفر بر اثر واژگونی سمند در محور چترود – کرمان خبر داد. ...

قلعه گنج در مسیر توسعه/اقتصاد جنوب کشور در گروی پرورش بز مورسیا

کرمان آنلاین - قلعه گنج اززمانی که به عنوان شهر نمونه اقتصاد مقاومتی انتخاب شد،تحولات زیادی را شاهد بوده که راه اندازی دامپروی‌های مدرن وجایگزینی دام محلی با دام سازگار با محیط، از مهمترین این اقدامات است.

در هیچ جای دنیا تولیدکننده مجازات نمی شود/ فساد زنجیره ای پدر بخش خصوصی را در آورده است

کرمان آنلاین - نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با انتقاد از عدم حمایت از تولیدات گفت: چقدر توانستیم با سیاست های خود تولیدات را نجات بدهیم؟ در ...

رتبه برتر امنیتی استان کرمان در سال‌های 95 و 96

کرمان آنلاین - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: استان کرمان در سال های 95 و 96 برابر برآورد وزارت کشور، رتبه برتر امنیتی کشور را به خود ...

7 زندانی جرائم غیر عمد آزاد شدند

کرمان آنلاین - کرمان - مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان از آزادی هفت زندانی جرائم غیرعمد به مناسبت هفته قوه قضائیه و سالروز شهدای هفتم تیر ماه خبر داد.

هزار فرسنگ زیر خط فقر

کرمان آنلاین - کرمان - سرت را در روستای حسین آباد دامداری شهرستان ریگان به هر طرف بچرخانی کویر است و خاک، نخل هایی نیمه جان و کپرهایی که هنوز نشانه هایی از حیات بشر را در گوشه ای از دل خود جای داده اند.

جوان 19 ساله کرمانی به داخل چاه سقوط کرد

کرمان آنلاین - کرمان - مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از نجات دو نفر از شهروندان در دو حادثه امروز شهر کرمان خبر داد.

نرخ مسکن خریداران را شوکه کرد/ نظارت حلقه مفقود شده در بازار

کرمان آنلاین - کرمان – مردم کرمان طی هفته های اخیر با رشد بی سابقه قیمت مسکن مواجه شده اند این در حالیست که به گفته انبوه سازان روند ساخت و سازها نیز به دلیل افزایش قیمت مصالح تحت تاثیر قرار گرفته است.

برخورد تریلر و ال90 منجر به مرگ 5 نفر شد

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: بر اثر برخورد شدید تریلر و سواری ال 90، پنج نفر جان خود را از دست دادند.

اخذ وثیقه برای شهریه‌ی مدرسه ممنوع است!

کرمان آنلاین - کرمان- محمد لطیف کار فعال رسانه ای در استان کرمان در آستانه ثبت نام سال جدید تحصیلی در کانال فضای سایبری خود مطلبی با عنوان `اخذ وثیقه برای شهریه ی مدرسه ممنوع است ! را انتشار داده است .

10 جایگاه غیر ایمن گاز سی.ان.جی در کرمان پلمب شد

کرمان آنلاین - کرمان - دادستان کرمان از پلمب 10 جایگاه غیر ایمن گاز سی.ان.جی در شهر کرمان طی یک سال گذشته خبر داد و گفت: دادستانی با هدف احقاق حقوق عمومی مردم هر جا لازم باشد بدون تاخیر ورود خواهد کرد.

پارک بانوان در شهربابک افتتاح می شود

کرمان آنلاین - شهربابک - شهردار شهربابک از افتتاح بوستان تخصصی ویژه بانوان شهربابک در آینده ای نزدیک خبر داد.

گرد و غبار در کرمان 28 نفر را راهی مراکز درمانی کرد

کرمان آنلاین - کرمان - مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان کرمان با اشاره به تشدید پدیده گرد و غبار از صبح امروز در شهرهای کرمان، رفسنجان و زرند گفت: افزایش غلظت گرد و غبار در این سه شهر 28 نفر را راهی مراکز درمانی کرد.

دو میلیارد تومان برای آزادی 112 مددجوی جرائم غرعمد کرمان نیاز است

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرعامل ستاد دیه استان کرمان گفت: هم اکنون در کرمان 112 زندانی جرایم غیرعمد وجود دارد که برای آزادی این تعداد زندانی دو میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

کشف 496 کیلو مواد مخدر در استان کرمان

کرمان آنلاین - فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 368 کیلوگرم تریاک و 128 کیلوگرم هروئین در عملیات‌های مشترک پلیس کرمان، استان مرکزی و خراسان ...

گردوغبار 253 کرمانی را راهی مراکز درمانی کرد/ 195 نفر بستری شدند

کرمان آنلاین - کرمان - مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کرمان از مراجعه 253 نفر به مراکز درمانی به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از گردوغبار خبر داد و گفت: از این تعداد 195 نفر بستری شدند.

توفان شن موجب اختلال در تردد محورهای کرمان می شود

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: توفان شن و بروز پدیده گرد و غبار در محورهای مواصلاتی کرمان - یزد، کرمان - فارس و کرمان - سیستان و بلوچستان موجب کاهش دید افقی و در نهایت اختلال در تردد در این محورها طی امروز (یکشنبه) پیش بینی می شود.

کشف 7 میلیارد و 600 میلیون تومان کالای قاچاق در فروردین‌ماه سال جاری در استان کرمان

کرمان آنلاین - جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان این مطلب که برای حمایت از کالای ایرانی تدابیر لازم را انجام داده‌ایم تصریح کرد: در سال جاری ...

ما باید برای چه کسی اجراء کنیم!؟

کرمان آنلاین - یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی درحالی برپا شد که جای نوازنده‌های زن موسیقی اقوام در آن خالی بود و کم و کاستی‌های هم به اذعان هنرمندان ...

شورای شهر پنجم با احداث مترو در کرمان موافق است/داستان المان میدان آزادی منتفی نیست/عدم دخالت شورا در چیدمان سازمانی شهرداری

کرمان آنلاین - رییس شورای اسلامی شهر کرمان با اعلام این خبر که شورای اسلامی شهر کرمان با احداث مترو موافق است لذا منتظر موافقت وزارت کشور هستیم، ...

سانحه رانندگی در جیرفت یک کشته برجا گذاشت

کرمان آنلاین - فرمانده قرارگاه پلیس راه جنوب کرمان گفت: بر اثر تصادف 2 دستگاه ماشین سنگین در محور جیرفت به جبالبارز یک نفر کشته و یک نفر زخمی شدند.

اختلاف چند ساله دو طایفه در قلعه گنج با صلح و آشتی به پایان رسید

کرمان آنلاین - قلعه گنج - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج گفت: اختلاف دو طایفه در قلعه گنج با میانجی گری مدعی العموم و در راستای پیشگیری از وقوع جرم با صلح و آشتی به پایان رسید.

سانحه رانندگی عروسی را عزا کرد/درگذشت 3 نفر

کرمان آنلاین - کرمان - مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان از مرگ سه نفر بر اثر واژگونی پژو پارس در بلوار آیت الله خامنه ای کرمان خبر داد و گفت: این حادثه در مراسم عروسی رخ داده است.

جلوگیری از قاچاق کالا تولید داخلی را تقویت می کند

کرمان آنلاین - کرمان- نماینده مردم شهرستانهای رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی گفت : جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق به تحقق شعار سال که تقویت تولید داخلی است کمک می کند.

کمیته تحقق شعار سال در استانداری کرمان تشکیل شد

کرمان آنلاین - کرمان - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان `حمایت از کالای ایرانی` از تشکیل کمیته تحقق شعار سال در این استانداری به منظور دستیابی به اهداف عالیه این شعار محوری خبر داد.

10 دفتر تسهیل گری امور اجتماعی و فرهنگی در کرمان راه اندازی شد

کرمان آنلاین - کرمان- مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان به تاسیس 10 دفتر تسهیل گری در شهر کرمان اشاره کرد و گفت: 10 استان در کشور به طور پایلوت موفق شده اعتباراتی را برای راه اندازی این دفاتر دریافت کنند که کرمان نیز یکی از این استان ها است.

کاهش 7 درصدی مسافران اتوبوسی استان کرمان/27 میلیارد تومان هزینه‌های ایمن‌سازی جاده‌های استان در سال جاری

کرمان آنلاین - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان بیان کرد: 27 میلیارد تومان از ابتدای سال جاری تا کنون هزینه‌های ایمن‌سازی جاده‌های ...

ساير مطالب

اعلام مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در کرمان

مقابله با آسیب های اجتماعی با رویکرد اجتماع محور در کرمان

زلزله هجدک کرمان خسارت نداشت

راه‌اندازی بزرگترین کلکسیون اختصاصی گیاهان دارویی کشور تا سال 1400 در باغ فتح‌آباد

غلظت ریزگردها 26 نفر از اهالی ریگان را راهی مراکز درمانی کرد

تمامی محورهای کرمان باز است/هشدار در خصوص یخ زدگی سطح جاده ها

جزئیات طرح سوال از وزیر اقتصاد و دارایی

سامانه بارشی جدید وارد کرمان می شود/ثبت دمای 8 درجه زیر صفر

حریق بازار تاریخی کرمان توسط آتش‌نشانان مهار شد

نجات 15 فرد گرفتار برف در جیرفت

جانشین پلیس راهور شمال استان: تردد در برخی از مسیرهای استان با زنجیر چرخ

ثبت دمای9درجه زیر صفر در لاله زار/احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی

147 نفر در شهرستان زرند بی سواد هستند

متعهدیم آزادی و امنیت را با هم تامین کنیم

زلزله 4.8 ریشتری هجدک کرمان خسارتی نداشت

دولت در برابر گلایه‌های مردم پاسخگو باشد/مردم موجی درست نکنند که افراد فرصت‌طلب سوار آن شوند

تولد هزار و 973 نفر در زرند/ نمودار سنی رو به کهنسالی است

کاهش محسوس دما در کرمان/احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی وجود دارد

تخریب دیوارهای برخی ساختمان ها بر اثر زلزله 4.7 ریشتری کوهبنان

برنامه ریزی برای ایام نوروز/تابلوهای دو زبانه در کرمان نصب می شود

سرما 660 میلیارد ریال به کشاورزان جیرفت خسارت وارد کرد

مردم آرامش خود را حفظ کنند/ استقرار نیروهای امدادی در معابرعمومی

مکان یابی کارخانجات در زرند اشتباه است

شناسایی 3500 واحد مسکونی نیاز به مقاوم سازی در کرمان و راور/ 560 پس لرزه هجدک را لرزاند

آسیبی به قلعه تاریخی سموران عنبرآباد وارد نشده است

برخورد پژو 206 با تیر برق در کرمان منجر حادثه آفرید

زمین لرزه هجدک باعث تخریب 30 تا 80 درصدی قنوات شد

زمین لرزه 4.3 ریشتری بار دیگر هجدک را تکان داد

رفتارهای زمین در هجدک عادی است/اعطای وام های قرض الحسنه

زلزله 4.4 ریشتری هجدک کرمان خسارتی نداشت

زیرگذر حجر بن عدی در جیرفت قربانی گرفت

130 متکدی از سطح شهر کرمان جمع‌آوری شد

بانک کشاورزی بیش از 2هزار میلیاردریال تسهیلات به کشاورزان جنوب کرمان پرداخت کرد

برگزاری دوره آموزشی تخصصی آتش نشانی در کرمان

«سام» نیامده، رفت!!

قاتل نامرعی همچنان در کمین خانواده‌ها

دستگیری قاتلان فراری در جیرفت

مشکل جایگاههای سی ان جی در سیرجان

قیمت بلیط پرواز «کرمان - نجف» چند؟

مصرف تن ماهی فاسد منجر به مسمومیت 18دانش آموز در استان کرمان شد

سه زمین لرزه شهرستان فاریاب خسارتی نداشت

در حوزه زنان و خانواده به دنبال افزایش حساسیت در سازمان‌ها هستیم

بنگاه های اقتصادی شهرستان های کرمان را آموزش فوتبالی دهند

برخورد اتوبوس و تریلر در محور فهرج - زاهدان یک کشته بر جا گذاشت

پلمپ 15واحد صنفی متخلف در عنبرآباد

سرنوشت 2 نوجوان محکوم به قصاص در کرمان با آزادی پیوند خورد

2000 قلیان از سطح شهرستان جیرفت جمع آوری شد

پرداخت وام های مشاغل خانگی در ریگان

ارزش آثاری چون خانه حاج آثا علی بالاتر از نفت برای کشور می باشد/این آثار ایران را به دنیا معرفی می کند

فلورایدتراپی 40 هزاردانش آموز در رفسنجان و انار آغاز شد

بستر لازم برای ارائه آموزش های همگانی ایمنی فراهم شده است

کرمان به‌زودی به جرگه کلان‌شهرهای دارای مصوب می‌پیوندد/لزوم برنامه‌ریزی برای مترو در کرمان

خط پروازی كرمان- قشم راه اندازی می شود

نمایش «پا» یک تئاتر جدیست/ خنده زیاد در تئاتر کاربرد آن را از بین می برد

اجرايي شدن طرح نجات در همه مناطق حاشيه نشيني کرمان/ طرح نجات پاياني ندارد

انتخاب شهردار کرمان در جلسه فوق العاده شورا در پايان هفته آينده

11.4 درصد نرخ بيکاري استان کرمان است

آماده باش کامل سازمان آتش نشاني در روز دعاي عرفه

600 هزار نهال فصلي در کرمان کاشته شده است

ادامه بررسي کانديداهاي شهرداري کرمان/مترو نيازمند مصوبه دولتي است

لابي‌هاي ربيعي براي جلوگيري از افشاي مفاسد وزرات رفاه/ورود پول هاي کثيف در راي اعتماد به ربيعي

احتمال طغيان رودخانه هاي فصلي جنوب استان/گرد و خاک در مناطق شرقي از روز جمعه

بايد با ملاحظه دغدغه‌هاي اصلي نظام به وزراي پيشنهادي راي داده شود

پايان مرمت ارگ بم تا 2 سال آينده

6 ملک اطراف بناي قبه سبز خريداري شده است

مراتب ثبت «خانه شهر» به استاندار کرمان ابلاغ شد

برگزاري مرحله پنجم آموزش عملي 200 آتش نشان داوطلب در کرمان

افزايش آمار زندانيان جرائم غير عمد در کرمان

افزايش دما در کرمان محسوس نيست/شدت ريزگردها افزايش مي يابد

کشف سنگ نگاره ها در مناطق کوهستاني ريگان

از مرثيه سرايي پياز کاران تا چشمان خيس مردم/ مرغ هم پرکشيد

عضويت دانشگاه جيرفت در سامانه تحقيقات و نوآوري اتحاديه اروپا

حضور مردم در خيابانها/لزوم پرهيز از حضور درساختمان هاي غيرمستحکم

ميزان خسارت بارش‌هاي اخير در جنوب کرمان 5 ميليارد ريال برآورد شد

در عصر سرعت، چگونه وقت خود را مديريت کنيم؟

توسعه سيستم هاي نوين آبياري از اولويت هاي سازمان تعاون روستايي است

گرد و غبار استان کرمان را فرا گرفت

دومين همايش بين المللي باستان شناسي دردانشگاه جيرفت برگزار مي شود

کاهش مصرف سموم کشاورزي در کرمان دستاورد مهم جهادکشاورزي است

١٢ هکتار از اراضي ملي جيرفت رفع تصرف شد

رشد 180 درصدي استانداردسازي جايگاه هاي CNG در کرمان

مسجد طراز اسلامي، تنها يک مَعبد نيست

پيش بيني تجهيز 10 هزارهکتار در جنوب کرمان به سيستم آبياري نوين

اهداي 200 سري جهيزيه توسط مؤسسه فرهنگي هنري سفيران جنوب کرمان

اجراي عمليات آبياري قطره اي در 851 هزار مترمربع فضاي سبز کرمان

300 هزار مترمربع شبکه آبياري شهر کرمان اصلاح شد

منابع آب زير زميني کرمان در بحران

رشد 12 درصدي صدور گواهينامه هاي صادراتي کرمان در يک سال گذشته

فرماندار: 12ميليارد ريال به آسفالت معابر ريگان اختصاص يافت

سم موونتو پاکستاني غير مجاز است

جاده جلوگيري از دو قطبي شدن جامعه دو طرفه است

گروهک هاي وهابي تکفيري قادر به هيچ تحرکي در استان کرمان نبوده اند

سياسيون و مديران دستگاه هاي اجرايي به راحتي با آبرو و حيثيت افراد بازي نکنند

مردم کرمان هرگز آرمان آزادي قدس شريف را فراموش نخواهند کرد

خيرين در شهرستان جيرفت 34مدرسه ساختند

کسب رتبه برتر کشوري اداره کل اوقاف کرمان براي ششمين سال متوالي

اعلام اولويت هاي جديد حج تمتع در استان کرمان

پرداخت 515ميلياردريال تسهيلات به طرحهاي کشاورزي در جيرفت

زمين لرزه 4.7 ريشتري کشيت خسارت نداشت

پذيرش استعفاي استاندار کرمان منوط به اظهار نظر وزير کشور است

ريزگردها 23 نفر از اهالي ريگان را راهي مراکز درماني کرد

تشکيل پرونده براي نامزدهايي که در تبليغات انتخاباتي تخلف کرده‌اند

مانور آموزشي انتخابات مکانيزه در جيرفت برگزار شد

انصاري: عظمت حقوقي برجام بيش از ملي شدن صنعت نفت است

افتتاح چندين پروژه بهداشتي و درماني در شهرستان کرمان

450 تن مرغ منجمد در جنوب کرمان توزيع شد

مسير خيابان بهمنيار به سمت آزادي بازگشايي مي شود

ارائه خدمت 14 دندانپزشک خانواده در رفسنجان و انار

بيش از 7000 نفر در آيين اعتکاف رفسنجان نام نويسي کردند

بارش ها تا جمعه در کرمان ادامه دارد/ احتمال تگرگ در جنوب استان

بررسي مسير دسترسي خودروها از بلوار جمهوري به خيابان شهيد بهشتي

پايان تراژدي جبالبارز/کارگران مفقود نجات يافتند

93 طرح عمراني در ريگان به بهره برداري رسيد

بريدن شاخه يا قطع درختان جريمه نقدي تا حبس در پي دارد

2 کارگر خط انتقال برق در ارتفاعات جبالبارز جان خود را از دست دادند

2300 فقره تسهيلات خرد روستايي در شهرستان قلعه گنج پرداخت شد

زمين لرزه هاي فارياب خسارت نداشت

67 پروژه برق رساني دهه فجر در شمال کرمان به بهره داري مي رسد

طبقه فوقاني قبرهاي دو طبقه به افراد درجه يک ميّت پيش‌فروش مي‌شود

کهنوج رکوردار اولين بارش هاي زمستاني در کرمان

يک هکتار از اراضي کشاورزي کرمان رفع تصرف شد

مظلوميت شوراي شهر کرمان/ ناديده گرفته شدن شوراي شهر توسط استاندار

توضيح در خصوص ابهام درآمار مجروحان حادثه واژگوني اتوبوس دررفسنجان

زمين لرزه 3.8 ريشتري در فارياب به وقوع پيوست

ورود سامانه بارشي از جمعه به کرمان

10 ميليارد ريال براي احداث مرکز بهداشت جبالبارز هزينه شده است

پيش بيني سرد شدن هوا و بارش باران در کرمان

آيت الله هاشمي رفسنجاني از هيچ کوششي در تثبيت انقلاب کوتاهي نکردند

احداث جايگاههاي سوخت دومنظوره در جاده ها در اولويت قرار دارد

کاهش 91 درصدي بارندگي در استان کرمان/ روزهاي گرم در انتظار کرماني‌ها

90 درصد طرح رونق واحدهاي صنعتي تعطيل با تلاش دولت يازدهم محقق شده است

عمليات اجرايي بيمارستان ريگان 60 درصد پيشرفت فيزيکي دارد

گواهينامه استاندارد بيش از 26 هزار تن پسته در رفسنجان صادر شد

نماينده مجلس: اقتصاد بخش مهمي از توسعه استان کرمان است

زمين لرزه فارياب خسارت نداشت

12 هزار اصله درخت خرما در ريگان با آب آشاميدني آبياري مي شود

مهار آتش سوزي در دانشگاه ولي عصر(عج)/علت در حال بررسي است

اجراي عمليات احداث پارک حاشيه‌اي در بزرگراه امام رضا (ع)

همايش علمي مديريت يکپارچه سيل در کرمان برگزار مي ‎شود

وقوع 2 تصادف فوتي در راه هاي استان کرمان

کرمان از فردا باراني خواهد شد/ دماي امروز، 4 درجه زير صفر

واگذاري موقت پارکينگ شهربازي کرمان به جمعه بازار خودرو

درجه بندي نانوايي ها در شهرستان ريگان آغاز شد

دو تن از شهداي فاجعه تروريستي سامرا سيرجاني هستند

فعاليت 420 معدن در استان کرمان/هشدار کمبود مواد معدني در آينده نزديک در استان

فرماندار جيرفت: درمان از مهمترين مشکلات بازنشستگان است

دليل قيمت زياد بليط هواپيمايي ماهان اير

فرماندار: اختلاف شهرداري و اداره برق کهنوج رفع شد

شيوع بيماري روتاويروسي در بين نوزادان رفسنجاني

شهر زرندکانون زمين لرزه/غيرقابل سکونت بودن ساختمان شرط توزيع چادر