کرمان رصد

آخرين مطالب

اقتصادي

توزیع 60 تن مرغ در جنوب استان کرمان آغاز شد

کرمان رصد - جیرفت - با توجه به گلایه مندی برخی از اهالی جنوب استان کرمان در خصوص کمبود مرغ و پیرو دستور فوری محمدجواد فدایی استاندار کرمان نسبت به حل این مشکل، توزیع 60 تن مرغ گرم در این منطقه آغاز شد.

168 هکتار زمین در رفسنجان به متقاضیان واگذار شد

کرمان رصد - کرمان - رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رفسنجان گفت: 168 هکتار زمین در بخش های مختلف این شهرستان از ابتدای سال 95 تاکنون به متقاضیان واگذار شده است.

تولید در قلعه گنج استان کرمان رونق گرفته است

کرمان رصد - جیرفت - دستیار سابق رئیس جمهوری در امور ادیان و اقوام گفت: اجرای موفقیت آمیز طرح های اقتصاد مقاومتی در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی موجب رونق تولید در این منطقه شده است.

رخدادهای تلخ و شیرین استان کرمان در سال 97

کرمان رصد - کرمان - استان کویری کرمان در سال 97 شاهد اتفاقات و رویدادهای تلخ و شیرین زیادی بود که بی شک در حوزه کشوری نیز تاثیرگذار بوده و موفقیت این استان در عرصه اقتصاد مقاومتی با کمک گرفتن از توان بخش خصوصی را باید از جمله رویدادهای شیرین و موثر سال گذشته نام برد.

توسعه صادرات و ارزآوری؛ در گرو «رونق تولید»/ از طریق بخش معادن می‌توانیم اشتغال و رونق اقتصادی را ایجاد کنیم

کرمان رصد - نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی توسعه صادرات و ارزآوری را در گرو رونق تولید دانست و عنوان کرد: اگر در چند سال پس از انقلاب توجه ...

رونق تولید با همکاری دستگاههای اجرایی و غیر دولتی محقق می شود

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری گفت : تحقق شعار سال با همکاری تمامی دستگاههای اجرایی و موسسات عمومی غیر دولتی میسر می شود.

110 کیلومتر راه روستایی در رفسنجان احداث شد

کرمان رصد - کرمان - نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: طی سه سال گذشته 110 کیلومتر راه روستایی در این شهرستان با اعتبار بالغ بر 330 میلیارد ریال احداث شده است.

برای «رونق تولید» باید به پیشنیازها توجه کرد

کرمان رصد - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید برآنکه برای رونق تولید باید به پیشنیازها توجه کرد، افزود: دستگاه‌های مختلفی باید دست ...

در سال «رونق تولید»، موسسات مالی عمومی و بانک‌ها به کمک واحدهای تولیدی بشتابند

کرمان رصد - استاندار کرمان گفت: متاسفانه تعداد زیادی از واحدهای تولیدی ما راکد یا نیمه راکد هستند که امیدواریم نامگذاری سال جدید موجب شود همه دستگاه ها ...

کاشت بذرِ اشتغال در جنوب کرمان

کرمان رصد - جیرفت - گلخانه های کشاورزی منبع غنی برای اشتغالزایی در جنوب کرمان به شمار می روند و به نوعی می توان گفت بذرِ اشتغال در گلخانه ها باروری زیادی دارد از این رو می توان این بخش را بازوی توانمند دولت در ایجاد شغل برشمرد.

کسری اعتبارات مربوط به هزینه های جاری است

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان با بیان اینکه حقوق و عیدی کارکنان دستگاه های اجرایی این استان پرداخت شده است گفت: کسری اعتبارات مربوط به هزینه های جاری است.

بخشی از مالیات پرداختی به استان برگشت داده شود

کرمان رصد - مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کرمان گفت: ما تابع قانون هستیم و مردم استان در پرداخت مالیات وظیفه قانونی خود را انجام داده اند و انتظار داریم ...

هشت کمپ نوروزی راهداری در جنوب کرمان راه اندازی شد

کرمان رصد - جیرفت - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: هشت کمپ نوروزی توسط این اداره کل در هفت شهرستان جنوبی کرمان برای راهنمایی میهمانان نوروزی ایجاد شد.

عرضه مرغ سال آینده کیلویی 13400 تومان!/گوشت‌های گرم وارداتی در کرمان فقط 10 روز تاریخ انقضاء دارند

کرمان رصد - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری کرمان به قیمت گوشت مرغ در استان اشاره کرد و افزود: قیمت مرغ در شهر کرمان 14 هزار و ...

توزیع 13 تن گوشت منجمد و 560 تن شکر از فردا در کرمان

کرمان رصد - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری کرمان گفت: با هدف تنظیم بازار گوشت شهر کرمان و کنترل قیمت شکر در استان، 13 تن گوشت ...

دستگیری 16 نفر به اتهام اخلال در نظام اقتصادی/واریز مبلغ 99999999999999 ریال از یکی از بانک‌های کشور به یک شرکت صوری

کرمان رصد - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: کیفرخواست متهمان هزاران میلیارد ریالی به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور صادر شد. به گزارش ...

کشاورزان نهاده های خود را از فروشگاه های معتبر تهیه کنند

کرمان رصد - جیرفت - رئیس سازمان جهادکشاورزی جنوب کرمان گفت: کشاورزان نهاده های استاندارد و با کیفیت را از فروشگاه های معتبر و مجاز دریافت کنند زیرا نهاده با کیفیت، ضامن تولید سالم است.

سامانه صدور بارنامه در کهنوج راه اندازی شد

کرمان رصد - جیرفت - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان از راه اندازی سامانه صدور و تحویل بارنامه در چهار شهرستان جنوبی استان کرمان در کهنوج خبر داد.

چیزی عاید استان از فروش معادن نمی‌شود

کرمان رصد - استاندار کرمان گفت: فروش سال 96 معادن استان کرمان 30 هزار میلیارد تومان بوده و می توانستیم 300 میلیارد تومان برای پروژه های این مناطق هزینه ...

53 درصد از هدف استان در واگذاری پروژه‌های بخش دولتی محقق شد/احتمال تخصیص 100 درصدی اعتبارات هزینه‌ای

کرمان رصد - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان درباره واگذاری پروژه های دولتی تصریح کرد: 89 پروژه با 163 میلیارد تومان اعتبار در استان کرمان ...

کلاف سردرگم افزایش قیمت‌ها در سایه نبود نظارت‌ها/ شکر 8 هزار تومانی در کرمان!

کرمان رصد- جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمان امروز 27 اسفندماه در حالی برگزار شد که به گفته دبیر شورا، 25 دقیقه از وقت این جلسه به بحث شکر و افزایش قیمت آن و مسائل پیرامون آن صرف شد.

53 درصد از هدف استان در واگذاری پروژه‌های بخش دولتی محقق شد

کرمان رصد- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان درباره واگذاری پروژه های دولتی تصریح کرد: 89 پروژه با 163 میلیارد تومان اعتبار در استان کرمان باید واگذار می شد که این مسئله در شورای برنامه ریزی مصوب و قرار بود تا پایان سال انجام شود

380 تن میوه شب عید در جنوب کرمان ذخیره شده است

کرمان رصد - جیرفت - مدیرکل تعاون روستایی جنوب استان کرمان با بیان اینکه 380 تن میوه برای شب عید ذخیره کرده ایم گفت: 19 غرفه در هفت شهرستان جنوب کرمان، از روز گذشته میوه های تنظیم بازار را عرضه می کنند.

پرورش بز کرکی رایینی در کرمان با مشکلاتی روبرو است

کرمان رصد - کرمان - کارشناس مرکز تحقیقات کشاورزی استان کرمان با اشاره به صرفه اقتصادی و درآمدزایی پرورش بز رایینی گفت: این مهم در استان با چالش های عدیده ای روبرو است که می طلبد مسئولان در راستای رفع آن اقدام کنند.

پرورش بز کرکی رایینی در کرمان با مشکلاتی روبرو است

کرمان رصد- کارشناس مرکز تحقیقات کشاورزی استان کرمان با اشاره به صرفه اقتصادی و درآمدزایی پرورش بز رایینی گفت: این مهم در استان با چالش های عدیده ای روبرو است که می طلبد مسئولان در راستای رفع آن اقدام کنند.

750 هکتار اراضی ملی کرمان رفع تصرف شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل منابع طبیعی استان کرمان از رفع تصرف 750 هکتار اراضی ملی شمال استان کرمان طی سال جاری شد.

70 درصد باغات پسته رفسنجان صرفه اقتصادی ندارند

کرمان رصد - رفسنجان - معاون اقتصادی استانداری کرمان گفت: نزدیک به 70 درصد باغات پسته رفسنجان صرفه اقتصادی ندارند، البته مناطقی در رفسنجان داریم که درآمدشان هنوز قابل توجه است.

قیمت میوه نوروز در کرمان تصویب شد

کرمان رصد - کرمان - رئیس تعاون روستایی استان کرمان گفت: در کمیته راهبری و اجرایی ساماندهی خرید، ذخیره ‌سازی و توزیع میوه نوروز سال 98، قیمت هر کیلو سیب درختی 6 هزار و 800 تومان و پرتقال والنسیا پنج هزار تومان اعلام شد.

سند کاداستر افزون بر هشت میلیون هکتار از اراضی کرمان صادر شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان گفت: سند کاداستر بیش از هشت میلیون هکتار از مجموع بیش از 13 میلیون هکتار اراضی ملی شمال این استان تاکنون صادر شده است.

سالانه 14 میلیارد دلار کالای اساسی وارد کشور می شود

کرمان رصد - کرمان- عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: سالانه 14 میلیارد دلار واردات کالاهای اساسی را داریم و هنوز مردم برای دریافت برخی اقلام اساسی در صف می ایستند.

اعلام قیمت میوه شب عید در کرمان

کرمان رصد - رییس سازمان جهادکشاورزی شمال استان کرمان گفت: در ایام عید نوروز پرتقال کیلویی 5 هزار تومان و سیب درختی 6 هزار و 800 تومان عرضه می‌شود "عباس ...

از پروژه‌های عمرانی شهر کرمان چه خبر؟

کرمان رصد - در حالی که قرار بود پروژه تقاطع ابوذر شهر کرمان و همچنین مراحل آزمایشی تست تله کابین در پایان اسفندماه سال جاری به بهره برداری برسد حال ...

قیمت آجیل بین 45 تا 110 هزار تومان/کاهش 15 درصدی قیمت آجیل و خشکبار در سال آینده

کرمان رصد- رییس اتحادیه صنف خشکبار کرمان اعلام کرد: قیمت آجیل شب عید بین 45 هزار تا 90 هزار تومان و آجیل‌هایی که در آنها مغز بیشتری استفاده شده است، 110 هزار تومان است

استقبال کم رنگ از بیمه محصولات کشاورزی و دامی در جنوب کرمان

کرمان رصد- -کشاورزان ،باغداران و عشایر جنوب استان کرمان آنگونه که باید از بیمه محصولات کشاورزی ،باغی و دامی استقبال نمی کنند و این در حالی است که این مساله موجب ورود خسارت های زیادی آنها شده است.

تعطیلی یک چهارم واحدهای پوشاک کرمان

کرمان رصد- رییس اتحادیه صنف پوشاک کرمان اظهار کرد: براساس آمار ثبتی در سال جاری 92 واحد صنفی پوشاک مجوز خود را باطل کرده‌اند و 248 واحد صنفی ما غیرفعال شده‌اند، گفتنی است که این آمار بیشتر است زیرا خیلی‌ها هنوز در سیستم ثبت نکرده‌اند و این ابطال یا غیرفعال شده بیش از 25 درصد واحدهای صنفی ما، یک فاجعه است.

توزیع مرغ منجمد با قیمت کیلویی 10 هزار و 500 تومان در سطح استان از 2 روز آینده

کرمان رصد- مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمان اظهار کرد: توزیع مرغ منجمد با قیمت کیلوگرم برای مصرف کننده 10 هزار و 500 تومان در سطح استان نیز از دوالی سه روز آینده در استان آغاز خواهد شد.

تعطیلی یک چهارم واحدهای پوشاک کرمان/تصمیمات نادرست «ندار» را به «ندار»، «بدهکار» و «گرفتار» تبدیل کرد

کرمان رصد - رییس اتحادیه صنف پوشاک کرمان با اعلام این خبر که 340 واحد صنف پوشاک در سال جاری تعطیل شده‌اند، اظهار کرد: براساس آمار ثبتی در سال جاری 92 ...

مسئولان ریشه گرانی های داخلی را رفع کنند

کرمان رصد - کرمان - ایرنا – امام جمعه کرمان با اشاره به فرا رسیدن سال نو گفت : برخی از این گرانی‌های کمرشکن که مردم را اذیت می‌کند ریشه داخلی دارند و دولتمردان و مسئولان با تلاش جهادی گرانی هایی که ریشه داخلی دارند را رفع کنند.

نظر فعالان اقتصادی برای قانون گذاری گرفته شود

کرمان رصد - کرمان - رئیس اتاق بازرگانی صنایع ، معادن و کشاورزی ایران با بیان اینکه قانون ضرورت اجرایی دارد، گفت : لحاظ شدن نظرات و پیشنهادات فعالان اقتصادی در تدوین قوانین امری ضروری و تسهیل کننده است.

600 میلیارد ریال اعتبار بین شهرداری های جیرفت توزیع شد

کرمان رصد - جیرفت - فرماندار جیرفت گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 600 میلیارد ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده به شهرداری ها، دهیاری ها و روستاهای بدون دهیاری در این شهرستان پرداخت شده است.

60 درصد جمعیت استان در چهار دهک پایین جامعه

کرمان رصد - استاندار کرمان گفت: راه اندازی پنجره واحد فیزیکی و الکترونیک، راه اندازی واحدهای صنعتی راکد با استفاده از منابع دستگاه ها و جلب سرمایه گذاری ...

40 درصد برق تولیدی استان وابسته به آب است

کرمان رصد - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان با اشاره به لزوم احصاء مسایل و مشکلات برق خورشیدی در کشور، اظهار کرد: 40 درصد برق ...

ادبیات پوپولیستی در اقتصاد کشور حاکم است/باید دهه پنجم انقلاب را به دهه اقتصادی انقلاب اسلامی تبدیل کنیم

کرمان رصد - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ادبیات پوپولیستی در اقتصاد کشور حاکم است و ادامه مسیر کشور را با این ادبیات سنتی امکان ...

مشکل کشور قاعده‌گذاری است نه اقتصاد خرد و کلان/بخش صادرات کشور به منبع ارز بری تبدیل شده است

کرمان رصد - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با تاکید برآنکه استان‌ها باید براساس قابلیت‌های داخلی خود بتوانند توسعه خود را رقم بزنند، ...

حل مشکل شرکت روغن نباتی گلناز در اولویت وزارت صمت است

کرمان رصد - کرمان - معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به سهمیه 10 هزار تنی روغن در نظر گرفته شده برای شرکت روغن نباتی گلناز و رایزنی ها برای پرداخت تسهیلات بانکی به کارخانه، امیدواریم مشکلات این واحد به زودی حل شود.

احداث گورآب ها نقش موثری در تقویت سفره های زیرزمینی آب دارد

کرمان رصد - کرمان - کارشناس مرتع و جنگلداری منابع طبیعی و آبخیزداری رفسنجان با اشاره به نقش احداث گور آب ها در تقویت آب سفره های زیرزمینی گفت: از سال 1377 تاکنون در 33 هزار و 325 هکتار اراضی ملی این شهرستان گورآب جهت ذخیره نزولات آسمانی ایجاد شده است.

افزایش قیمت شکر در بازار کرمان قابل قبول نیست

کرمان رصد - کرمان - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با انتقاد از افزایش قیمت شکر در بازار استان کرمان گفت: از آنجا که برای تامین شکر در کشور مشکلی نداریم ،افزایش بی رویه قیمت شکر در این استان را غیر قابل قبول خواند .

قانون دست و پا گیر نیست، ما سواد لازم را نداریم!

کرمان رصد - استاندار کرمان با اشاره به اینکه همه مسوول توسعه استان و حل مشکل اشتغال هستیم، تصریح کرد: قانون دست و پا گیر نیست بلکه ما سواد لازم را برای ...

خودروسازان با جایگزینی سبد تحویل خودرو پاسخگوی مشتریان باشند

کرمان رصد - کرمان - معاون امور صنایع وزارت صنعت،معدن و تجارت (صمت) رفع مشکلات خودروسازان بمنظور ایجاد اشتغال و حفظ تولید را اولویت نخست این وزارتخانه برشمرد و گفت : شرکت ها می توانند با جایگزینی سبد تحویل خودروهایی که موجود است در قبال تعهداتشان به مشتریان پاسخ دهند.

همت مردم قلعه گنج مثال زدنی است

کرمان رصد - جیرفت - رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با بیان اینکه آبادانی با خلاقیت و دست در دست هم گذاشتن انسان ها رقم می خورد گفت: همت مردم قلعه گنج در رسیدن به خودکفایی، مثال زدنی است و ما همواره در کنار این مردم خواهیم بود.

کشاورزان جنوب کرمان با شرکت های حمل و نقل قرارداد منعقد کنند

کرمان رصد - جیرفت - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان گفت: کشاورزان هفت شهرستان جنوبی این استان برای حمل بار محصولات کشاورزی خود بدون واسطه، با شرکت های حمل و نقل و باربری ها قرارداد حمل منعقد کنند.

استان‌ها از تصمیم‌های استانی و جزیره‌ای خودداری کنند/نهاده دامی با ارز 4500 تومانی در کشور وجود ندارد

کرمان رصد - معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با تاکید برآنکه ورود و خروج مرغ بدون فاکتور ممنوع است، تا بتوانیم تخلفات ...

قیمت 2 برابری شکری در کرمان ناشی از عدم هماهنگی 3 دستگاه اجرایی/7000 تن شکر اختصاص داده به کرمان کجاست؟

کرمان رصد - معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بیان این مطلب که به صورت شفاف اذعان می‌کنم که مردم استان کرمان به دلیل ...

تا دوشنبه هفته آینده بدهی خودروسازان به قطعه سازان به طور کامل پرداخت می‌شود/بازگشت رنو به ایران

کرمان رصد - معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به مطالبات قطعه‌سازان از خودروسازان، عنوان کرد: یک برنامه 10 گانه‌ای در ستاد کل فرماندهی ...

چرا با گذشت 8 ماه از جلسه اقتصاد مقاومتی هیچ اتفاقی در یکی از شهرستان‌ها نیفتاده است؟

کرمان رصد - استاندار کرمان با تاکید بر اینکه یکی از کارهایی که باید انجام شود، فعال کردن نظام و سیستم اداری است و لازمه آن این است همه به اشکالات نظام ...

هتل‌های کرمان هنوز پر نشده‌اند/تعیین تکلیف واحدهای غیرقانونی در پاسکاری بین نهادهای ذیربط

کرمان رصد - رییس انجمن هتلداران استان کرمان با اشاره به اینکه 5 هتل چهار ستاره و یک هتل 5 ستاره در استان کرمان مشغول به فعالیت و خدمات رسانی به مردم ...

سوء مدیریتها در صندوق بازنشستگی فولاد باید برطرف شود

کرمان رصد- نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صندوق بازنشستگان فولاد از ثروتمندترین صندوق های کشور است، گفت: سوء مدیریتها در این صندوق باید برطرف شود.

650 فرصت شغلی در سیرجان ایجاد شده است

کرمان رصد - کرمان - فرماندار سیرجان گفت: 650 فرصت شغلی طی سال جاری برای جوانان شهر بلورد از توابع این شهرستان ایجاد شده است.

تکاپو در بازار کرمان در آستانه سال نو/ سبدهای خرید کوچک شده است

کرمان رصد - کرمان - در آستانه سال نو حضور مردم در مراکز خرید پررنگ تر شده است اما به وضوح می توان کوچک شدن سبدهای خرید مردم را مشاهده کرد و همه سعی می کنند دخل و خرجشان را مدیریت کنند.

دستگیری 5 متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور

کرمان رصد - رئیس حوزه قضایی شهرستان فاریاب از انهدام یک باند گسترده جعل اسکناس که به صورت گسترده در چندین استان کشور فعالیت داشته است خبر داد و گفت: در ...

آغاز طرح پایش محیط کسب و کار زمستان 97/بدتر شدن وضعیت کسب و کار استان در پاییز 97 نسبت به سال گذشته

کرمان رصد - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان اظهار کرد: در راستای اجرای ماده 4 قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار مصوب سال 90 مجلس ...

نمایشگاه توانمند سازی جوامع محلی ریگان گشایش یافت

کرمان رصد - کرمان - نمایشگاه توانمند سازی جوامع محلی شهرستان ریگان با مشارکت اهالی 56روستای این شهرستان امروز(دوشنبه ) با حضور معاون عمرانی استانداری کرمان گشایش یافت .

50000 نهال در جنوب کرمان توزیع شد

کرمان رصد - جیرفت - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان گفت: به مناسبت هفته منابع طبیعی، در هفت شهرستان جنوبی استان کرمان تعداد 50 هزار اصله نهال به صورت رایگان توزیع شد.

تولید کاتد مس با روش نوین بومی در شهربابک آغاز شد

کرمان رصد - کرمان - عملیات بهره برداری و تولید کاتد مس با اتکا بر دانش بومی به روش تانک بایولیچینگ برای نخستین بار در دنیا در مجتمع بابک مس ایرانیان شهربابک از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ میدکو از امروز(دوشنبه) آغاز شد.

دانشگاه پیام نور رفسنجان 2طرح اقصاد مقاومتی اجرا کرد

کرمان رصد - کرمان - رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان گفت : طی سه سال گذشته 2 طرح گلخانه و استخر پرورش ماهی در حوزه اقتصاد مقاومتی در این دانشگاه اجرا و مورد بهره بردرای قرار گرفته است .

نهادهای نظارتی پیگیرحمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هستند

کرمان رصد- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با اشاره به اینکه در حال حاضر یک میلیون و260 هزار قطعه مرغ در مرغداری های این استان آماده کشتار است، گفت: نهادهای نظارتی با جدیت پیگیر حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هستند.

اکنون زمان جبران ضرر سال‌های قبل مرغداران نیست/ مرغ در استان به اندازه کافی وجود دارد

کرمان رصد - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان در پاسخ به اظهار نظری مبنی بر افزایش سود مرغداران برای جبران ضرر سال های ...

اقتصاد مقاومتی قطار پرشتاب توسعه کرمان

کرمان رصد- به گفته متولیان امور اقتصادی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در استان کرمان به عنوان پایلوت کشور با اجرای 271پروژه و سرمایه گذاری 35 هزار میلیارد تومان طرح به توسعه متوازن این استان شتاب بخشیده است

ساير مطالب

سیلاب 34میلیارد تومان به زیرساخت های ریگان خسارت زد

برداشت گوجه فرنگی در کهنوج یک ماه زودتر آغاز شد

چگونه ممکن است به عصر کوپن برگردیم؟

راهداری 24ساعته به مسافران نوروزی خدمات می دهد

کشاورزان در کنترل بیماریهای گندم بکوشند

آغاز فاز جدید واکسیناسیون تب برفکی در استان کرمان

منابع طبیعی رفسنجان 2400 هکتار زمین برای توسعه روستاها واگذار کرد

از پیش‌بینی تبادل 800 میلیون دلاری اقتصادی بین ایران و اندونزی تا بررسی راه‌های همکاری‌های مشترک

از پیش‌بینی تبادل 800 میلیون دلاری اقتصادی بین ایران و اندونزی تا بررسی راه‌های همکاری‌های مشترک کرمان - اندونزی

380 تن میوه در جنوب کرمان ذخیره سازی شد

تکمیل پروژه های بنیاد مسکن در روستاهای کرمان و راور

خط انتقال آب از دریا به کرمان تامین مالی شد

نیت، باور و فرهنگ اصول مهم در خدمت رسانی به مردم است

نمایندگی فروش خودرو متخلف در کرمان تعلیق شد

فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی در دست دادستانی موجود است

گیاه آنغوزه در 1100 هکتار عرصه ملی رفسنجان کشت شد

116 میلیارد ریال صرف مددجویان کمیته امداد رفسنجان شد

پهنه های معدنی متعلق به ایمیدرو به زودی فعال می شوند

150 اصله درخت در باغ شاهزاده ماهان غرس شد

21 میلیون مترمکعب روان آب در کرمان مدیریت شد

طرح های توسعه فضای سبز و حفظ محیط زیست تداوم یابد

روستاهای دارسینوئیه و دهخانی در حوزه زیرساختی مشکلی ندارند

خط انتقال آب از دریا به استان کرمان سال آینده به بهره برداری می رسد

زمینه آغاز فعالیت شرکت روغن نباتی گلناز کرمان فراهم شد

آغاز فعالیت شرکت روغن نباتی گلناز بعد از چندین ماه تعطیلی

افزون بر 20 درصد عملیات کاداستر کشور در کرمان انجام شده است

جنوب کرمان در طرح ملی کاداستر کشور برتر شد

512 سازه آبخیزداری در کرمان احداث شد

سامانه کشوری کسب و کار در کرمان راه اندازی شد

قیمت مرغ در استان کرمان تعیین شد

فضای مشارکت عمومی و خصوصی برای اجرای طرح های عمرانی توسعه یابد

اقتصاد استان کرمان مبتنی بر دانش نیست/ فعالیت سامانه کشوری کسب و کار در کرمان

قیمت مرغ زنده 10 هزار تومان و قیمت برای مصرف‌کننده 14 هزار و 400 تومان

سه هزار و 100 پروژه استانی و 191 پروژه ملی در استان کرمان وجود دارد

سیلاب 142 میلیارد تومان به زیرساخت های کهنوج خسارت وارد کرد

بیش از 29 میلیارد ریال سهم در بورس منطقه ای کرمان معامله شد

مطالبه گری کارگران روغن نباتی گلناز کرمان از استانداری

تازه‌ترین قیمت خودرو‌های داخلی

شرایط وام ازدواج 60 میلیونی مشخص شد

دلار در بالاترین سطح در 10 هفته اخیر ایستاد

شاخص فلاکت در دولت روحانی رکورد زد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/11

افتتاح آخرین قطعه باند دوم محور کرمان زرند

کارگران حقوق ثابت می‌خواهند نه بن کارت!

آخرین قطعه باند دوم محور کرمان زرند افتتاح شد

نرخ هتل‌ها برای نوروز 98 گران نمی‌شود

افزایش20 درصدی مزد؛ کارمندان ضعیف‌تر می‌شوند

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/09

بلیت نوروزی اتوبوس گران می‌شود

کاهو را گران‌تر از 8700 تومان نخرید!

114 آبگرمکن خورشیدی در جنوب کرمان توزیع شد

حقوق کارمندان 500 هزار تومان افزایش می‌یابد

هدایتی: همسر و فرزندانم هنوز ماشین ندارند!

اتحادیه رستوران‌داران: تغییر روزانه منو نداشته‌ایم

قیمت مرغ در بازار کاهش می‌یابد

لاریجانی از بررسی افزایش حقوق کارکنان خبر داد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/08

بیمه شدگان اجباری کارگاه های فعال کرمان افزایش یافت

شرایط دشوار اقتصادی بر کمک های مردمی تاثیر منفی نداشته است

نگاه کارآفرینانه به منابع داشته باشیم

دستورالعمل جدید گمرک درباره ارزش‌گذاری کالا

دلار بانکی به کانال 12 هزار تومان بازگشت

قیمت مرغ به 16 هزار تومان رسید

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/07

35 هزار میلیارد تومان طرح اقتصاد مقاومتی در کرمان در دست اجراست

35 هزار میلیارد تومان طرح اقتصاد مقاومتی در کرمان در دست اجراست

پرداخت سود سهام عدالت کارگران از فردا

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/06

دلایل گرانی میوه و سبزی در بازار

تعهدات شرکت زغالسنگ تا پایان سال براساس آخرین قیمتها نهایی می شود

کارخانه روغن نباتی گلناز کرمان احیا می شود

مسئولان یک فروشگاه زنجیره ای کرمان به تعزیرات احضار شدند

271طرح اقتصاد مقاومتی در استان کرمان عملیاتی شده است

انجام توافقات جهت احیای مجدد کارخانه روغن نباتی گلناز

اتحادیه طلا: بازار سکه هیجان‌زده شد

ورود سازمان بازرسی به موضوع گرانی گوشت

25 درصد باغات کشور در کرمان قرار دارد

زکات در ایجاد توازن اقتصادی نقش اساسی دارد

جمع آوری زکات در کشور 36 درصد افزایش یافت

بررسی مسائل و مشکلات تعاونی‌های مسکن مهر استان کرمان/ افتتاح 42 هزار و 498 واحد مسکن مهر

سرعت بخشی به انجام قطعی مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/04

تورم اقلام خوراکی رکورد زد

متهم اصلی بحران گوسفند

دولت موظف به حذف یارانه ثروتمندان شد

پراید، 51 میلیون تومان شد

ساختار اقتصادی کشور نیازمند اصلاح است

آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به 8 شهر و 4 محور صنعتی در کرمان

مصوبه یک درصد از فروش معادن برای جبران خسارت در مناطق استقرار معدن؛ استانی شد

اختیارات شوراهای اسلامی شهرهای کرمان افزایش یابد

90میلیارد تومان از محل درامد مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری کرمان اختصاص یافت

زمان بندی پروژه های شهری آسیب شناسی شود

رویکرد شهرداری کرمان مردم محوری است

احتمال تولید «لادا» در ایران

مرغ ارزان شد

فروش محصولات سایپا، امروز هم ادامه دارد

کارخانه روکش لاستیک در راور احداث می شود

رونق صنعت گردشگری به تقویت اقتصاد و تولید کمک می کند

وزیر نیرو به منظور افتتاح چند طرح عمرانی وارد استان کرمان شد

کرمان در زمان پیک مصرف هزار لیتر در ثانیه کمبود آب دارد

ساکنان جبالبارز جیرفت از آب سالم بهره مند شدند

ساخت پلهای خروجی جیرفت 170 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

6میلیون روستایی در دولت تدبیر از شبکه آب سالم بهره مند شدند

ظرفیت نیروگاهی کشور 11 برابر افزایش یافت

2 میلیون مسکن روستایی نوسازی و مقاوم سازی شد

تامین آب آشامیدنی سالم و کیفی اولویت اصلی این حوزه است

گزارش افتخار آمیز و غرور آمیزی برای جامعه جهانی داریم

4 میلیارد تومان برای تامین قیر روستاهای رفسنجان و انار اختصاص یافت

افزایش اختیارات استانها یکی از تغییرات اصلاح ساختار کشور است/ امکان اشتغال دو برابر در معادن راور

تامین آب شرب مردم از وظایف حاکمیت است

75 درصد جمعیت روستایی کشور از آب آشامیدنی سالم بهره مند هستند

قیمت خودرو‌های خارجی در بازار تهران

مأموریت لاریجانی درباره بررسی گرانی خودرو

اردکانیان: استان کرمان 147 طرح با 16 هزار میلیارد تومان اعتبار در دست اجرادارد

اتحادیه آجیل و خشکبار: قیمت پسته حباب دارد

قیمت اقلام مورد نیاز شب عید کاهش می‌یابد

انعقاد موافقنامه احداث کارخانه روکش لاستیک در راور /اشتغال 200نفری در فاز اول

وزیر صنعت: قیمت خودرو کاهش می‌یابد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/01

برنامه های اقتصاد مقاومتی، اولویت کار مدیران است

کلنگ زنی بیمارستان 150 تختخوابی شهرستان شهربابک

کلنگ زنی پروژه های معدنی شهرستان شهربابک با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت

اولویت وزارت صنعت و معدن حفظ تولید موجود است

جهت گیری وزارت صنعت و معدن احداث صنایع کوچک است

عملیات اجرایی چند طرح صنعتی در کرمان آغاز شد

کلنگ زنی بیمارستان 150 تختخوابی شهرستان شهربابک

اولویت وزارت صنعت و معدن حفظ تولید موجود است

کلنگ زنی پروژه های معدنی شهرستان شهربابک با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت

41 پروژه اقتصاد مقاومتی در استان کرمان به بهره‌برداری رسیده است

حقوق و مزایای کارگران تا پایان سال پرداخت شود

آغاز فروش فوری خودرو؛ قیمت‌ها نزدیک به نرخ روز!

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/11/30

احتمال تعیین دستمزد کارگران بعد از عید

آدرس اینترنتی جدید برای جاماندگان بسته حمایتی

مجلس با مسببین گرانی خودرو برخورد می‌کند

مجتمع مسکونی 584واحدی کارگران گل گهر سیرجان افتتاح شد

زرند در چهل سالگی انقلاب اسلامی متحول شده است

بهره‌برداری از 746 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در شهریورماه 98

طرح احداث راه آهن سیرجان به کرمان30 ماه به اتمام می رسد

آبرسانی به 850خانوارروستایی سیرجان به بهره برداری رسید

نمایشگاه بهاره عرضه کالا در جیرفت برگزار نمی شود

328 نیروگاه خورشیدی در شمال کرمان احداث شده است

کالا‌های اساسی با قیمت مصوب در نمایشگاه بهاره

صدور مجوز اخذ وام 5 میلیارد دلاری ایران از روسیه

عملیات مالچ پاشی یکهزار هکتار از اراضی فهرج آغاز شد

سه طرح آبرسانی در سیرجان به بهره برداری رسید

ساخت راه آهن سیرجان به کرمان آغاز شد

بسیاری از مشکلات با تفویض اختیارات حل می شود

جمع شدن پرونده مسکن مهر در سطح استان کرمان تا سال آینده

راه اندازی مجدد کارخانه روغن نباتی گلناز در آینده نزدیک