آخرين مطالب

فرهنگي

بهبود فضای کسب و کار برای تولید کننده

کرمان آنلاین - کرمان - سعید امیرمحمدی مدیر مسئول دنیای توسعه در شماره 62 این نشریه تیتر اصلی خود را در تحقق شعار سال ` مهمترین حمایت از کالای ایرانی را بهبود فضای کسب و کار برای تولید کننده ` انتخاب کرده است .

600 گردشگر خارجی وارد کرمان شدند

کرمان آنلاین - کرمان - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: حدود 600 گردشگر خارجی از ابتدای سال جاری تاکنون وارد کرمان شدند و از جاذبه های گردشگری این استان بازدید کردند.

راه نجات اقتصاد کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - دوهفته نامه زن و اجتماع در شماره 154 خود به بررسی مسائل اقتصادی استان کرمان در مقایسه با سایر استان ها پرداخته و مقاله ای به عنوان 'راه نجات اقتصاد کرمان' را به قلم مسعود باژیان مدیرمسئول این نشریه به چاپ رسانیده است.

پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی افزایش یافت

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: از سال 94 تا سال جاری میزان پذیرش دانشجو در این دانشگاه 25درصد رشد داشته و برای سال تحصیلی 97 پیش بینی جذب 250 هزار دانشجو در این دانشگاه را داریم.

رسانه ها در تحقق شعار سال نقش کلیدی دارند

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: رسانه ها در تحقق این هدف مهم نقش موثر و کلیدی دارند.

چپق بادگیر چاق شد؟

کرمان آنلاین - کرمان - هفته نامه محلی سخن تازه استان کرمان به مرمت و احیای بادگیر چپقی و میراث فرهنگی سیرجان پرداخته و گزارشی با عنوان 'چپق بادگیر چاق شد؟' را در شماره 495 خود به چاپ رسانیده است.

در دفاع از تلگرام

کرمان آنلاین - کرمان - نشریه نگارستان در شماره 1121 خود به توصیف فواید فضای مجازی و برخی پیام رسان ها پرداخته و مقاله ای با عنوان 'در دفاع از تلگرام' به قلم شهسوار صادقی را به چاپ رسانیده است.

ورود گردشگران به کرمان 34 درصد رشد داشته است

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: حدود چهار میلیون و 500 هزار گردشگر نوروزی از 27 اسفند 96 تا هفدهم فروردین سالجاری به این استان وارد شده اند که نسبت به سال گذشته 34 درصد رشد داشته است.

ضرورت مرمت بناهای تاریخی کوهبنان پس از زلزله

کرمان آنلاین - کرمان - زمین لرزه 30 آذرماه 96 در شهرستان کوهبنان به 30 اثر تاریخی(برخی تا 50 درصد) آسیب وارد کرده است لذا بمنظور تقویت گردشگری و حفظ میراث تاریخی بام فرهنگی استان کرمان سرعت بخشی به رو.ند مرمت و احیای این بناها ضرورت دارد .

افزون بر چهار میلیون گردشگر وارد کرمان شدند

کرمان آنلاین - کرمان - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان از ورود چهار میلیون و 388 هزار و 496 نفر به این استان طی ایام نوروز سال جاری خبر داد و گفت: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 32 درصد رشد داشته است.

32300 گردشگر از خانه حاج آقاعلی رفسنجان بازدید کردند

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رفسنجان گفت: 32 هزار و 300 گردشگر از 25 اسفند سال گذشته تا 18 فروردین امسال از بزرگترین خانه خشتی جهان در رفسنجان بازدید کردند.

رزم حسینی، گردشگری استان را احیا کرد

کرمان آنلاین - کرمان- سرمقاله روزنامه کرمان امروز شماره روز یکشنبه نوزدهم فرورودین به قلم یحیی فتح نجات مدیر مسئول این نشریه با عنوان ` رزم حسینی ،گردشگری استان را احیا کرد `به تلاش های استاندار کرمان جهت رونق گردشگری این منطقه اختصاص یافته است .

رونق کالای ایرانی در گرو فرهنگ مصرف

کرمان آنلاین - کرمان - روزنامه واقعه در شماره 18 فروردین خود به حمایت از تولید کالای داخلی پرداخته و سرمقاله ای با عنوان 'رونق کالای ایرانی در گرو فرهنگ مصرف' را به قلم محمدصادق طاهری (مدیرمسئول این روزنامه) به چاپ رسانده است.

32 هزار نفر در خانه های بومگردی کرمان اقامت کردند

کرمان آنلاین - کرمان - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: حدود 32 هزار نفر طی ایام نوروز امسال در خانه های بومگردی این استان اقامت داشته و تعداد زیادی نیز از امکانات جانبی این خانه ها استفاده کرده اند.

پیکر پیشکسوت مطبوعات کرمان در آرامستان رفسنجان آرام گرفت

کرمان آنلاین - کرمان- پیکر زنده یاد سید مهدی نعمت الله زاده ماهانی از قدیمی ترین روزنامه نگاران کشور و پیشکسوت مطبوعات استان کرمان ظهر امروز ( سه شنبه) در زادگاهش رفسنجان تشییع و در قطعه مفاخر این شهر به خاک سپرده شد.

اکران 10 فیلم حوزه هنری در کرمان َآغاز شد

کرمان آنلاین - کرمان - مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان کرمان گفت: اکران 10 فیلم از امروز (شنبه) در هفته فیلم حوزه هنری کرمان همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در این استان آغاز شد.

تولید دانش مبنای حمایت از کالای ایرانی است

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه مبنای حمایت از تولید ایرانی، تولید دانش، فکر و خلاقیت است گفت: بکارگیری توانایی های داخلی مهمترین محرک رشد و توسعه کشور است.

پیرمرد نفس گرم «استقامت» بود

کرمان آنلاین - کرمان - محمد لطیف کار فعال رسانه ای در استان کرمان و سردبیر هفته نامه استقامت در کانال تلگرامی یاد نوشت خود در مطلبی با عنوان ` پیرمرد نفس گرم `استقامت` از مرگ حاج سید مهدی نعمت الله زاده ماهانی صاحب امتیاز هفته نامه استقامت در سن 97سالگی خبر داده است .

کالای ایرانی باید در بازارهای جهانی رقابت کند

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان علت خرید کالای ایرانی را کمک به اقتصاد کشور، خروج از رکود و رونق اشتغال عنوان کرد و گفت: تولیدکنندگان نیز باید به ارتقای کیفیت کالا توجه و کالای ایرانی را در بازارهای داخلی و جهانی رقابتی کنند.

جیرفت مرکز ساتراپی کرمان در دوره هخامنشی بوده است

کرمان آنلاین - جیرفت – استاد باستان شناسی و تاریخ دانشگاه فودان شانگ های چین گفت: جیرفت مرکز ساتراپی (حکومتی) کرمانیا (استان کرمان) در دوره هخامنشی بود و جایگاه مهمی در مدیریت سیاسی منطقه جنوب شرق کشور داشته است.

ورود مسافران نوروزی به کرمان 61 درصد افرایش داشت

کرمان آنلاین - کرمان - دبیر ستاد سفرهای نوروزی استان کرمان گفت: حدود چهار میلیون نفر در ایام تعطیلات نوروزی وارد این استان شده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 61 درصد افزایش نشان می دهد.

370هزار مسافر نوروزی به ریگان سفر کردند

کرمان آنلاین - کرمان - فرماندار ریگان گفت: در ایام نوروز 370 هزار مسافر و گردشگر نوروزی از چاذبه های طبیعی این شهرستان دیدن کردند.

بازدید از جاذبه های گردشگری رفسنجان 50درصد افزایش یافت

کرمان آنلاین - کرمان- فرماندار رفسنجان گفت: از 29اسفند 96تا روز چهاردهم فروردین جاری 117 هزار نفر مسافر نوروزی از جاذبه های طبیعی، باستانی و تاریخی این شهرستان دیدن کردند که نسبت به مدت مشابه 50درصد افزایش داشته است .

43 هزار کرمانی در مراسم اعتکاف شرکت کردند

کرمان آنلاین - کرمان- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: 43 هزار و 30 نفر در استان کرمان در مراسم معنوی اعتکاف شرکت کردند.

عمارت موسی خانی شهربابک؛ شاهکار معماری ایرانی

کرمان آنلاین - کرمان - دیوارهایی بلند، درهایی چوبی، حیاطی بزرگ که اتاق هایی با پنجره های وسیع و شیشه هایی رنگی را در بر گرفته، شاهکار معماری ایرانی را در عمارت موسی خانی شهربابک به نمایش گذارده است.

جشن ملی نوروزگاه در کرمان تمدید شد

کرمان آنلاین - مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان  از تمدید جشن ملی نورزگاه، به علت استقبال بالای مسافران نوروزی خبر داد. به ...

142 هزار نفر روز مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان کرمان پذیرش شدند

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: 142 هزار و 216 نفر روز مسافر نوروزی از اول تعطیلات نوروزی سال جاری تاکنون در ستاد اسکان فرهنگیان این استان پذیرش شده اند.

موزه های کرمان؛ بستر نمایش فرهنگ و تاریخ دیار کریمان

کرمان آنلاین - کرمان - تاریخ و فرهنگ غنی کرمان در بستری امن در موزه های این استان آنچنان آرمیده است که روزانه دهها گردشگر داخلی و خارجی را به سوی خود فرا می خواند تا سرافرازانه تاریخ سراسر عزت و سربلندی دیار کریمان را به میهمانانش معرفی کند.

آرامش بهاری در جوار بقعه متبرکه امامزاده سید جلال الدین رفسنجان

کرمان آنلاین - کرمان – امامزاده سید جلال الدین از نوادگان امام موسی کاظم (ع) در منطقه نوق شهرستان رفسنجان یکی از امامزاده های واجب التعظیم در استان کرمان با قدمت هزار ساله مکانی برای رسیدن به آرامش است.

رشد 10 درصدی گردشگری در نوروز 97

کرمان آنلاین - رییس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور از رشد قابل ملاحظه گردشگری در نوروز سال جاری در کشور خبر داد و بیان کرد: حدود 12 ...

مونسان: کرمان جز اهداف مهم گردشگری کشور است

کرمان آنلاین - کرمان - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، هدف از سفر به کرمان را بازدید از ارگ بم اعلام کرد و گفت: کرمان جز اهداف مهم گردشگری کشور است.

بافت تاریخی شهر کرمان قابلیت ثبت جهانی دارد

کرمان آنلاین - معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشورگفت: بافت تاریخی شهر کرمان قابلیت ثبت در فهرست میراث جهانی را دارد. به ...

رییس میراث فرهنگی کشور به کرمان سفر می کند

کرمان آنلاین - مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: معاون رئیس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به استان ...

دعوت به چالش برای انتخاب «داستان و شعر» برتر

کرمان آنلاین - کرمان - محمد لطیف کار فعال رسانه‌ای استان کرمان از اهل نظر دعوت کرده است تا با مدد گیری از فرصت تعطیلات نوروزی و با مشارکت فعال خود، دست به انتخاب آثار برتر «داستان و شعر» کشورمان، با تاکید بر نمونه‌های برتر استان کرمان بزنند.

نگاهی به جاذبه های گردشگری رفسنجان

کرمان آنلاین - کرمان- رفسنجان با داشتن آثار گردشگری، بناهای تاریخی و جاذبه های طبیعی سالانه گردشگران بیشماری را میزبانی می کند .

61 هزار و 26 نفر روز مسافر در مراکز اقامتی فرهنگیان کرمان اسکان یافتند

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان از اسکان 61 هزار و 26 نفر روز مسافر از 24 اسفند ماه سال گذشته تاکنون در ستادهای اسکان فرهنگیان استان کرمان خبر داد.

جشن ملی نوروزگاه در کرمان آغاز شد

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: جشن ملی نوروزگاه از امروز (پنجشنبه) دوم تا هشتم فروردین ماه سال 1397در محل کاروانسرای گنجعلیخان شهر کرمان اجرا می شود.

شکوه بهار را در باغ شاهزاده ماهان

کرمان آنلاین - کرمان - زمزمه صدای آب، فواره های سرشار از نشاط و درختانی که دست به دست هم داده اند تا خنکای آرامش را مهمان دلهای مهمانان خود کنند، گوشه ای از زیبایی های طبیعی باغ شاهزاده ماهان کرمان را به نمایش می گذارند.

پیام نوروزی استاندار کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان به مناسبت فرا رسیدن بهار 97، پیام نوروزی را صادر کرد.

2257 خانوار در ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش کرمان پذیرش شدند

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: 2 هزار و 257 خانوار شامل 9 هزار و 174 نفر در قالب 21 هزار و 100 نفر روز از آغاز فعالیت ستادهای اسکان نوروزی آموزش و پرورش در اماکن اقامتی این استان پذیرش شده اند.

خاطره نوروز در سیرجان، شهر جهانی گلیم

کرمان آنلاین - کرمان - دیار گهرنشان سیرجان واقع در 180 کیلومتری غرب کرمان، در آستانه نوروز باستانی ردای سبز به تن کرده و با تمام زیبایی های خود مهیا شده تا خاطره یک نوروز به یاد ماندنی را برای مسافران نوروزی رقم بزند.

گفتمان مطالبه گری باید عمومی شود

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت : گفتمان مطالبه گری معقول را باید عمومی کنیم چرا که با تحقق این امر ارکان حکومتی زیر ذره بین ملت قرار گرفته و میزان انحراف ها به حداقل خواهد رسید.

جشن‌های شاد شبانه ویژه نوروز در کرمان برگزار می شود

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهردار کرمان، از تدارک فعالیت‌های گوناگون نوروزی برای شهروندان و مسافران نوروزی توسط معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان خبر داد.

خستگی تاریخ شهربابک در خمیازه غار ایوب

کرمان آنلاین - کرمان - تاریخ شهربابک سیراب و غنی از گذر زمان، خستگی خود را با خمیازه بزرگترین غار آذرین ایران به شیوه ای زیبا، هنرمندانه و شگفت انگیز به نمایش گذاشته است.

زندگی نامه 6500 شهید استان کرمان منتشر شد

کرمان آنلاین - کرمان - کتاب زندگی نامه 6هزار و 500شهید انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس استان کرمان با عنوان `فرهنگ اعلام شهدا `به وسیله ی مرکز مطالعات و پژوهش های بنیاد شهید و امور ایثارگران با شمارگان یکهزار نسخه منتشر شد .

تلفیقی از معماری شش قرن!

کرمان آنلاین - کرمان- محمد لطیف کار فعال رسانه ای در استان کرمان در آستانه نوروز باستانی که نشاط اجتماعی در میان ایرانیان به اوج خود می رسد ،در صفحه تلگرامی یاد نوشت خود با نگاشتن مطلبی تحت عنوان ` تلفیقی از معماری شش قرن `از مهمانان نوروزی که مقصد امسال خود را کهن دیار کرمان انتخاب نموده اند خواسته که از آرامگاه شاه نعمت الله ولی که به تنهایی یک موزه کامل است دیدن کنند.

85 درصد لباس فرم مدارس از واحدهای تولیدی استان کرمان تهیه شد

کرمان آنلاین - کرمان – مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: بیش از 85 درصد لباس فرم دانش آموزان مدارس در سال تحصیلی جاری از واحدهای تولیدی داخل این استان تهیه شد که به لحاظ کیفی رضایت والدین را به همراه داشت.

تاج گردشگری جنوب شرق بر سر «تخت سرتشتک»/اینجا در بهشت باز می‌شود

کرمان آنلاین - کرمان - دمای هوا در بخشی از مناطق کرمان به 74 درجه رسیده اما در ارتفاعات مرکز استان جنگل‌های انبوهی که صدها رودخانه در زیر آن‌ها روان است با آبشارهایش روح را نوازش می‌دهد.

دوره‌ آموزشی زبان انگلیسی کاربردی در حوزه‌ گردشگری برگزار شد

کرمان آنلاین - کرمان-مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرمان گفت:در ادامه‌ دوره‌های آموزش رانندگان تاکسی ترمینال با موضوع گردشگری، دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی کاربردی برای رانندگان تاکسی برگزار شد.

آغاز طرح عیدانه کتاب در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: طرح عیدانه کتاب از امروز (سه شنبه) در این استان همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

شمار گردشگران خارجی کرمان به مرز 40 هزار نفر رسید

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: شمار گردشگران خارجی در این استان از هفت هزار نفر در سال 92 به مرز 40 هزار نفر در سال جاری رسیده است.

ساخت گنبد امام حسین (ع) در جهان تشیّع کاری منحصر به فرد است

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرعامل سازمان عمران و توسعه حریم حرم حضرت امام رضا (ع) ساخت گنبد امام حسین (ع) در کرمان را کاری منحصر به فرد در جهان تشیّع دانست و گفت: لازمۀ ورود به این کار، داشتن عشق و علاقه است زیرا ممکن است از نظر اقتصادی اجرای این نوع کار مقرون به صرفه نباشد.

اقدام برای افزایش ارتفاع گنبد امام رضا (ع) در مشهد

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرعامل سازمان عمران و توسعه حریم حرم امام رضا (ع) با اشاره به دغدغۀ دیده نشدن گنبد حرم امام رضا (ع) از فاصلۀ دور گفت: در صورت امکان نسبت به افزایش ارتفاع گنبد اقدام می کنیم.

سینما شوباد کهنوج پس از 11سال تعطیلی در دولت عقلانیت راه اندازی شد

کرمان آنلاین - جیرفت - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب استان کرمان گفت: با حمایت های دولت تدبیر و امید، سینما شوباد کهنوج پس از 11سال تعطیلی با حضور مردم و مسئولان دوباره راه‌اندازی شد.

برگزاری جشنواره موسیقی نواحی ایران بر نشاط اجتماعی می افزاید

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با بیان اینکه یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران، اردیبهشت ماه سال آینده در کرمان برگزار می شود ، گفت : این حرکت های فرهنگی گامی در جهت نشاط اجتماعی و ماندگاری هنر های فاخر بومی جامعه ایرانی است .

فرهنگی غنی ایرانی باید در جامعه نهادینه شود

کرمان آنلاین - جیرفت - معاون حقوقی ، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فرهنگی غنی ایرانی باید در جامعه نهادینه شود چرا که تمام دنیا فرهنگ غنی ایران را می شناسند.

برنامه ریزی های خوبی در حوزه فرهنگ جنوب استان کرمان انجام گرفته است

کرمان آنلاین - جیرفت - معاون حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این مطلب که برنامه ریزی خوبی برای حوزه فرهنگ در جنوب کرمان انجام شده است گفت: زیر ساخت های فرهنگی در این مناطق تقویت خواهد شد.

محور فعالیت های وزارت فرهنگ و ارشاد بر پایه قرآن کریم است

کرمان آنلاین - جیرفت - معاون حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به جایگاه رفیع قرآن کریم در میان مسلمانان گفت : در این وزارتخانه محور اصلی کارهای ما توسعه فرهنگ نورانی قرآن کریم است.

شناسایی 60 نخبه بسیجی در استان کرمان

کرمان آنلاین - مسئول بسیج کارگری استان کرمان بیان کرد: در سه سال گذشته نزدیک به 60 نخبه بسیجی را شناسایی کردیم و با اکثر آنها دیدار حضوری داشتیم و ...

پایگاه ثبت جهانی لوت در راور راه اندازی می شود

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از راه اندازی پایگاه ثبت جهانی لوت در نیمه دوم اسفندماه جاری با حضور رئیس پایگاه جهانی لوت در شهرستان راور در شمال این استان خبر داد.

جریان رسانه ای استان باید مطالبه گر و پویا باشد

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: جریان رسانه ای استان باید قوی، عادل، منصف، متقی، مطالبه گر، تیزهوش، زرنگ و پویا باشد.

رسانه‌های استان نتوانسته‌اند با ایجاد وحدت، موضوعات مورد نظر رهبری و مسائل استان را پی ریزی کنند

کرمان آنلاین - مسوول بسیج رسانه استان کرمان گفت: رسانه های زیادی در استان داریم اما نتوانسته ایم وحدت ایجاد کنیم تا اتفاقات و موضوعات مورد نظر رهبری و ...

راه‌اندازی پایگاه ثبت جهانی لوت در راور

کرمان آنلاین - مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: رئیس پایگاه جهانی لوت جهت راه اندازی پایگاه ثبت جهانی لوت در راور از کویر این ...

آموزش و پرورش کرمان رتبه اول شاخص های عمومی و خصوصی را کسب کرد

کرمان آنلاین - کرمان - اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در تحقق اهداف مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی سال 95 رتبه اول را در بین ادارات کل آموزش و پرورش کشور کسب کرد و استان های اردبیل و آذربایجان شرقی بترتیب دوم و سوم شدند.

فرهنگ غربی به دنبال نابودی بنیان خانواده است

کرمان آنلاین - کرمان - امام جمعه سیرجان گفت : فرهنگ غرب امروزه می خواهد خانواده ها را از هم بپاشد و در صدد بی بندو باری و بی حجابی برای رسیدن به اهداف شوم خود است که باید مردم بیشتر مواظب باشند.

نامگذاری 22اسفند به نام شهدا موجب ماندگاری فرهنگ شهادت می شود

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با اشاره به 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا گفت: نامگذاری این روز به نام شهدا موجب ماندگاری فرهنگ شهادت در جامعه و انتقال ارزشهای انقلاب و نظام اسلامی به ایندگان خواهد شد.

ساير مطالب

گواهینامه سه رشته مهارتی در شهرهای جنوبی این استان صادر شد

جشن گلریزان ویژه بانوان جرایم غیر عمد کرمان برگزار می شود

اقدامات شهرداری منطقه چهار شهر کرمان برای استقبال از عید نوروز

450 پایگاه جشن نیکوکاری در استان کرمان راه اندازی شد

جشن نیکوکاری در مدارس کرمان برگزار شد

طَیاری فرمانده گردان 419 - کمیل بهشتیان**

استقبال از بهار در دیار کریمان

مجوز 6 نشریه و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی در کرمان صادر شد

35 مکان در منوجان آماده اسکان میهمانان نوروزی است

تهیه 20 هزار نقشه گردشگری در رفسنجان

اقامه نماز طلب باران در ریگان

جشن ملی پسته سال آینده در رفسنجان برگزار می شود

شناسایی نخبگان گویش رودباری در دستور کار است

دانشکده خبر در مرکز استان کرمان راه اندازی شود/ عمر بسیاری از خبرنگاران بدون بیمه سپری می‌شود

خواب خوش سودجویان در حوزه میراث فرهنگی پریشان می‌شود

جشن نیکوکاری در مدارس زرند برگزار می شود

تدوین مجموعه «ضوابط و مقررات ارتقای کیفی سیما و منظر شهری»

تدوین سند توسعه اجتماعی و فرهنگی به توسعه همه جانبه استان کرمان می انجامد

تالیف کتاب وصینامه‌های شهدا یکی دیگر از ابتکارات استان کرمان است

تالیف 128 عنوان کتاب با محوریت نقش استان کرمان در دفاع مقدس

برگزاری جشنواره بزرگ اقوام و فرهنگ ایران زمین در دانشگاه جیرفت

موافقتنامه بازسازی و ساخت هتل عمارت وزیری کرمان امضا شد

سیزدهمین جشنواره دانش آموزی فیلم دفاع مقدس برگزار شد

شرکت 4 هزار نفر در آزمون کانون کارشناسان رسمی قوه قضائیه در کرمان

توجه ویژه به قرآن انسان را به جایگاه عالی می رساند

160 هزار دانشجو در دانشگاه شهید باهنر کرمان تحصیل می کنند

همایش پیشگیری از خشونت، چالش ها و راهکارها در حال برگزاری است

رویدادهای خبری روز پنجشنبه در کرمان

رویدادهای خبری روز چهارشنبه در کرمان

1596 پایگاه ویژه جشن عاطفه ها در کرمان ایجاد می شود

طرح «کتابخانه گردی» 17 اسفند درسراسر استان کرمان اجرا می شود

جشنواره عکس «رفسنجان زیبا» در رفسنجان آغاز به کار کرد

رفسنجان به قطب خوشنویسی کشور تبدیل می شود

موزه خوشنویسی استان کرمان در رفسنجان ایجاد می شود

بررسی دو کتاب از دو مولف رفسنجانی در سی و یکمین نشست یک مؤلف یک کتاب سرچشمه

کنگره شهدای دانشجو در کرمان برگزار می شود

وضعیت پارک علم و فناوری کرمان مطلوب نیست

سالانه 10 هزار نفر متقاضی حضور در اردوهای راهیان نور هستند

افتتاح دانشکده ایران‌شناسی دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان

طرح «راز عشق» در مدارس دخترانه رفسنجان اجرا می شود

از جان گذشتنِ پایدار برای پایداری ایران - کمیل بهشتیان**

چاپ دایره المعارف دست بافته های عشایری و روستایی سیرجان

ارسال 76 تخته فرش دستباف توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمان برای صحن حضرت زهرا(س)

چاپ کتاب دایرة المعارف دستبافته‌های عشایری و روستایی سیرجان

5 اسفدماه، کنگره شهدای دانشجوی کرمان برگزار می‌شود/ رونمایی از سه کتاب درباره شهداء

2شهید گمنام در عنبرآباد تشیع و تدفین شدند

کرمان در سوگ مادری پهلو شکسته

تشییع پیکر مطهر شهدای گمنام در سیرجان و شهر بابک

90 هزار نفر به مکه مکرمه مشرف می شوند

2 شهید گمنام در دانشگاه آزاد رفسنجان آرام گرفتند

آرمان های شهدا برای جوانان تبیین شود

دشمن از طریق فضای مجازی در ذهن جوانان رخنه می کند

رویدادهای خبری روز دوشنبه در کرمان

چتر مهربانی نوع دوستی بر سر زلزله زدگان کوهبنانی

پیشرفت 40درصدی مرمت قلعه خان نرماشیر

رویدادهای خبری روز چهارشنبه در کرمان

بنای شتر گلو ماهان به منظور مرمت به بخش خصوصی واگذار شد

آغاز عملیات اجرایی و افتتاح پنج طرح عمرانی در دانشگاه جیرفت

اخلاق مداری مهمترین ویژگی مدیران جوامع اسلامی است

رویدادهای خبری روز پنجشنبه در کرمان

وقتی روابط عمومی از حرکت می ایستد - هادی شفیعی مجاز**

بزرگترین دستاورد سفررییس جمهوری به کرمان**علی علویان

کرمان دانشگاه اقتصاد - کمیل بهشتیان**

مرمت و بازسازی بادگیر چپقی سیرجان

دوازدهم اسفندماه آخرین مهلت نام نویسی در مسابقه بین المللی نامه نگاری

رویدادهای خبری روز سه شنبه در کرمان

وقتی مغازه‌ای رسانه‌ی فرهنگی می‌شود

آغاز عملیات اجرایی سه مدرسه خیرساز در جیرفت

جریان فرهنگی به گفتمان سازی تبدیل شود

گشایش نمایشگاه تخصصی گردشگری،فناوری و خدمات سفر در کرمان

تشییع و تدفین 16 شهید گمنام در کرمان

تاکید بر کارآمدی و خروج از مهجوریت برخی روابط عمومی ها

برای موفقیت در گردشگری نوین از امکانات و فناوری های جدید استفاده شود

انجام هرگونه عملیات عمرانی در شهر راین منوط به کسب مجوز از میراث فرهنگی است

افتتاح نمایشگاه نقاشی های مریم بیگمرادی در کرمان

ورود تور رسانه ای خارجی به استان کرمان

2 هزار ایستگاه صدا و سیما در کشور به سامانه دیجیتال مجهز شده است

بازدید خبرنگاران خارجی از فرصت ها و جاذبه های گردشگری کرمان

پیکر 20 شهید دفاع مقدس وارد کرمان شد

یک رکاب عتیقه 4500 ساله در جیرفت کشف شد

یک رکاب عتیقه ٤ هزار و 500 ساله در جیرفت کشف شد

کارتونیست کرمانی در جشنواره رومانی افتخار آفرید

بازدید خبرنگاران رسانه‌های خارجی از ظرفیت‌های گردشگری استان کرمان

پای «باغ شهر راین» در مسیر ثبت جهانی لرزید/ قطع چنارهای شهر

پروژه‌ باغ‌ملی همزمان با افتتاح روگذر آزادی تکمیل می شود

تبلیغ جاذبه های استان کرمان در فضای مجازی در دستور کار است

فن آوری و تبلیغات حلقه مفقوده صنعت گردشگری استان کرمان است

کرمان آماده میزبانی از گردشگران نوروزی است

آیین تعزیه خوانی در شهر راور برگزار شد

16 شهید گمنام در کرمان تشییع و تدفین می شوند

استان کرمان میزبان 16 شهید گمنام خواهد بود

تسلیت استاندار کرمان در پی درگذشت رئیس فقید جامعه جراحان کرمان

جشنواره تخم مرغ‌های رنگی نوروز در کرمان برگزار می شود

جامعه به فرهنگ ایثار و شهادت نیاز دارد/سفره شهید ضیافت الله است

معارف دفاع مقدس برای همه آحاد جامعه نجات بخش است

کنگره 6500 شهید استان کرمان سال آینده برگزار می شود

راه اندازی اولین کافه‌ون گردشگری استان کرمان در رفسنجان

نمایشگاه فاطمیه و انقلاب در رفسنجان افتتاح شد

بادگیر چپقی سیرجان مرمت و بازسازی می‌شود

تعدد دستگاه‌های متولی فرهنگی باعث از دست دادن تمرکز در تصمیم‌گیری‌ها می‌شود

تجلیل از «نادر فلاح» در حاشیه جشنواره فیلم فجر در کرمان

عمارت شترگلو ماهان به سرمایه‌گذار بخش خصوصی واگذار شد

پیشرفت 40درصدی مرمت قلعه "خان" نرماشیر

افتتاح نمایشگاه پنج هزار جلدی کتاب در ریگان

کمیسیون گردشگری در دل جاذبه‌های گردشگری شهداد

فعالین گردشگری هلندی اسفندماه به کرمان‌سفر می کنند / تهیه طرح جامع گردشگری استان توسط شرکت اسپانیایی

راه اندازی 2واحد بوم گردی/هفت مجتمع گردشگری در دست اجرا در رفسنجان

جشنواره دانش آموزی پخت غذای سنتی در ریگان

متولی مشخصی در مساجد وجود ندارد

باید در مساجد جریان سازی قوی انجام شود

4500 مدرسه تخریبی در کرمان وجود دارد/برگزاری همایش «من مدرسه ام»

هتل سنتی پایاب شهداد در اوایل سال 97 افتتاح می شود

برگزاری نمایشگاه هنرهای دستی معلول 99 درصدی در سیرجان

اعطای تسهیلات روستایی به صنعتگران صنایع دستی کرمان

اعطای تسهیلات روستایی به صنعتگران صنایع دستی استان کرمان

چهارمین مرکز اوتیسم استان کرمان در رفسنجان افتتاح شد

درصد باسوادی در کرمان به 92.5 رسیده است

سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در کرمان آغاز شد

نابسامانی جوامع به دلیل نبود خوراک دینی برای فرزندان است

اشتغال 4000 نفری در صنعت گردشگری استان کرمان

همه اقشار حضور گسترده ای در راهپیمایی دهه فجر داشته باشند

برگزاری جشن 120 ساله «سده» در کرمان/ دل زمین گرم شد

شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بر عموم شیعیان جهان تسلیت باد

جشن سده در کرمان برگزار شد

رتبه های برتر کنکور 96 در رفسنجان تجلیل شدند

امام جمعه کرمان از طرح ترفیع گنبد حرم امام حسین (ع) بازدید کرد

پیکر مطهر شهید مدافع حرم وارد کرمان شد

اکران فیلمهای جشنواره عمار در رفسنجان آغاز شد

دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت کرمان گشایش یافت

اثر عکاس رفسنجانی در مسابقه کشوری تالاب های ایران پذیرفته شد

چند خبر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان

کمپ کویری شهداد به بخش خصوصی واگذار می شود

جشن سده در کرمان برگزار می شود

برترین های شاهد در کنکور 96 در رفسنجان تجلیل شدند

فضای مجازی جایی برای گذراندن اوقات فراغت دانش آموزان نیست

جشن سده در کرمان برگزار می شود

اجرای 200 برنامه کلیدی توسط کمیته بانوان ستاد دهه فجر استان کرمان

حضور مردم و اطاعت از ولایت فقیه نقشه های دشمنان را خنثی می کند

پیش ثبت نام نوروزی عتبات از 12 بهمن آغاز می شود

مسجد جمکران سالانه بیش از 20 میلیون نفر زائر ایرانی و غیرایرانی دارد

عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی کرمان به مناسبت دهه مبارک فجر

رویکرد خبرگزاری جمهوری اسلامی اعتماد سازی و نشاط در جامعه است

حدود پنج هزار برنامه دهه فجر در کرمان اعلام شده است

خانه حاج آقا علی رفسنجان ثبت جهانی می شود

زنگ انقلاب در مدارس زرند نواخته می شود

مدیرکل نوسازی مدارس: 9 هزار کلاس درس کرمان نیازمند بازسازی است

توسعه فضای درمانی و آموزشی بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان

«خانه حاج آقا علی رفسنجان» ثبت جهانی می‌شود/افتتاح در سفر رییس جمهور به کرمان

1386 صندلی به ظرفیت سینماهای کرمان اضافه شد

یک کرمانی برگزیده‌ بیستمین جشنواره بین‌ المللی قصه ‌گویی شد