کرمان رصد

آخرين مطالب

فرهنگي

انعکاس موفقیت های علمی و اجرایی برای مردم امید آفرین است

کرمان رصد - کرمان - رئیس جهاد دانشگاهی استان کرمان‌ با اشاره به فعالیت های خوبی که در دستگاههای اجرایی و دانشگاهها انجام می گیرد ، گفت : رسانه ها با انعکاس اقدامات اجرایی و موفقیت های علمی می توانند به تقویت امید و نشاط جامعه کمک کنند .

جهرمی: چرخه سالم واردات گوشی تسهیل شود

کرمان رصد - وزیر ارتباطات با بیان اینکه چرخه واردات گوشی موبایل معیوب است گفت: از وزیر صنعت خواسته ایم که چرخه سالم ورود گوشی به کشور را تسهیل کند

ناامیدی، گناه بزرگ

کرمان رصد - کرمان - نشریه واقعه با انتشار سرمقاله ای با عنوان 'ناامیدی، گناه بزرگ' به قلم مهدیه مختاری مقدم، رعایت برخی اخلاقیات را در ماه مبارک رمضان به تصویر کشیده است.

شماره 38 مجله «ایران‌مهر» منتشر شد

کرمان رصد - شماره سی‌وهشتم مجله ایران‌مهر با نگاهی به خسارت‌های سیل در برخی استان‌ها، تصاویری از حال و هوای رمضان در شهرهای مختلف و نمایه گزارش‌های استانی منتشر شد.

کارگاه رسانه شناسی برای دانشجویان علوم پزشکی جیرفت برگزار شد

کرمان رصد - جیرفت - معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از برگزاری کارگاه سواد رسانه ای با همکاری خبرگزاری جمهوری اسلامی خبر داد و گفت: در این کارگاه اصول خبر نویسی و رسانه شناسی (سواد رسانه ای) به دانشجویان ارائه شد.

امام جمعه کرمان :قرارگاه فرهنگی، چابک سازی لازم را در حوزه فرهنگ ایجاد می کند

کرمان رصد - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تاکید بر این مطلب که نیاز به چابک سازی داریم، گفت: چابک سازی لازم از سوی قرارگاه فرهنگی استان قابل ایجاد است و این مجموعه به صورت شفاف و تحت نظر نهادهای نظارتی فعالیت خواهد کرد.

آیا روابط عمومی‌ها بازیگران اصلی رویدادها هستند؟

کرمان رصد- انجمن جهانی روابط عمومی درماه می 1960 تعریف زیر را جهت روابط عمومی تدوین و تصویب کرد؛ «روابط عمومی بخشی از وظایف مدیریت سازمان است، عملی است ممتد، مداوم و طرح ریزی شده که ازطریق آن، افراد سازمانها می کوشند تا تفاهم و پشتیبانی کسانی را که با آنها سر و کار دارند بدست آورند» حال جای سوال است که این نقش در دستگاه های اجرایی و جامعه ایران چگونه و کجاست؟.

مدیرکل میراث فرهنگی: موزه داران استان کرمان گردهم می آیند

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان به‌ مناسبت 28 اردیبهشت روز جهانی موزه‌ها برنامه‌های مختلفی در شهرستان های استان کرمان اجرا خواهد شد که دورهم نشینی موزه داران از جمله این برنامه ها است .

مشاور رسانه ای استاندار کرمان:مهمترین کالا را رسانه ها تولید می‌کنند

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل روابط عمومی و مشاور رسانه ای استاندار کرمان با اشاره به اهمیت رسانه های در دنیای امروز ، گفت: مهمترین و گرانبهاترین کالای دنیا خبر است که توسط رسانه ها تولید می شود.

دورهم نشینی موزه‌داران استان کرمان

کرمان رصد - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با بیان اینکه مراسمی با عنوان دور هم نشینی موزه داران استان کرمان برگزار می شود، گفت: ...

بازدید از موزه های کرمان 28 اردیبهشت رایگان است

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: بازدید از موزه‌ ها و اماکن تاریخی تحت پوشش این اداره کل در روز 28 اردیبهشت رایگان است.

روابط عمومی های استان کرمان قطب بندی می شود‌

کرمان رصد- مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان از قطب بندی روابط عمومی های استان کرمان خبرداد و گفت: دستآوردها و توانمندیها در کنار اخبار و اطلاع رسانی های امیدوار کننده نیز سرلوحه کار در سال جاری است

تعامل با مردم رکن اصلی کار در روابط عمومی است

کرمان رصد- سرپرست فرمانداری سیرجان، تعامل با مردم را رکن اصلی روابط عمومی ها دانست و گفت: اگر سازمانها تعامل خوبی با مردم نداشته باشند؛ نمی توانند اعتماد آنها را جلب کنند اما اگر مردم به مسئولان اعتماد کنند به طور قطع بخش عمده ای از مشکلات دستگاه های اجرایی مرتفع می شود

13هزارنفر در کرمان با سواد شدند

کرمان رصد - جیرفت - معاون سواد آموزی استان کرمان گفت : طی 2 سال گذشته ، 13 هزار نفر در این استان با شرکت در کلاس های سواد آموزی از نعمت سواد خواندن و نوشتن برخوردار شدند.

سند توسعه شهربابک باید بر اساس صنعت توریسم تدوین شود

کرمان رصد- فرماندار شهربابک با بیان اینکه سند توسعه شهربابک باید بر اساس صنعت توریسم تدوین شود گفت: توجه به ظرفیت های گردشگری در کنار قابلیت های صنعت، معدن و کشاورزی این شهرستان را متحول می کند.

بخشهایی از باغ شاهزاده ماهان به بخش خصوصی واگذار می شود

کرمان رصد- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: طبق روال سالهای گذشته بهره برداری بخش هایی از باغ شاهزاده ماهان به مدت یک سال از طریق مزایده عمومی به بخش خصوصی واگذار می شود.

آموزش و پرورش باید به نظامی ممتاز تبدیل شود

کرمان رصد - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: نظام آموزش و پرورش با همکاری فرهیختگان باید نظامی ممتاز و متفاوت با نظام های دیگر شود.

اعتبارات میراث فرهنگی پاسخگوی مرمت آثار تاریخی کرمان نیست

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به مرمت 2 بنای تاریخی در شهرستانهای بافت و رابر گفت: اعتبارات فعلی این اداره کل پاسخگو نیازهای مرمتی استان نیست.

محور سخنان ائمه جمعه استان کرمان

کرمان رصد - کرمان - تاکید بر همدلی ، هوشیاری مقابل جنگ روانی دشمن و حمایت قاطع از بیانیه اخیر شورای عالی امنیت ملی در تعیین زمان 60روزه برای اروپایی در اجرای برجام از جمله محورهای سخنان ائمه جمعه این هفته شهرهای استان کرمان است.

منویات رهبری و سند تحول بنیادی خط قرمز آموزش و پرورش است

کرمان رصد- مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان هر برنامه ای خارج از سند تحول بنیادی را مردود دانست و اظهار کرد: سند 2030 در آموزش و پرورش هیچ جایگاهی ندارد و خط قرمز ما منویات مقام معظم رهبری و سند راهبردی است لذا همه برنامه‌های آموزش و پرورش در این راستا می‌باشد.

فضای آموزش و پرورش، حقیقتا فضای یاددادن و یادگرفتن باشد

کرمان رصد- نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان این مطلب که معلمی فرصتی بی‌نظیر برای معلم و فرصتی کم‌نظیر برای متعلم است، اظهار کرد: محیط آموزش و پرورش حقیقتا محیط تعلیم و تربیت باشد و بگذارید فضای تعلیم و تربیت، فضای یاد دادن و یادگرفتن در عمل باشد.

استاندار کرمان: اسناد ملی روشنگر تاریخ ایران زمین است

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان با بیان اینکه اسناد ملی روشنگر تاریخ ایران زمین است، از مردم استان خواست با اهدا، فروش و یا امانت گذاشتن اسناد گنجینه شخصی، در صیانت از این مواریث ارزشمند کرمان اقدام کنند.

24 کاروان از کرمان به حج تمتع اعزام می شود

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل حج و زیارت استان کرمان گفت : 24 کاروان حدود سه هزار و 500 زائر حج تمتع امسال از این استان به سرزمین وحی اعزام می شود.

ساعت کار موزه‌های کرمان در ماه رمضان کاهش یافت

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: ساعت کاری موزه‌ها و اماکن تاریخی تحت پوشش این اداره کل در ماه مبارک رمضان یک ساعت کاهش یافت.

سه میلیارد تومان در حوزه تربیت بدنی دانشگاه ها هزینه می شود

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سالجاری سه میلیارد تومان اعتبارات در زمینه تعمیر و تجهیز اتاق های تندرستی خوابگاه‌ های دانشجویی و کف ‌پوش سالن‌ های ورزشی و فضاهای روباز ورزشی دانشگاه ها هزینه خواهد شد.

روحیه مقاومت و ایستادگی در جوانان تقویت شود

کرمان رصد- مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با اشاره به تلاش‌های دشمنان برای ضربه زدن به نظام گفت: باید روحیه مقاومت و ایثارگری در جوانان تقویت شود.

تجربه یک موقعیت جدید برای خبرنگاران رفسنجانی

کرمان رصد- به همت دفتر نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، خبرنگاران رفسنجانی از نمایشگاه بین المللی کتاب در مصلی تهران و مجلس شورای اسلامی بازدید کردند.

240 مبلغ و مبلغه به نقاط مختلف جیرفت اعزام شد

کرمان رصد - جیرفت - سرپرست اداره تبلیغات اسلامی جیرفت از اعزام 240 مبلغ و مبلغه در ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف جیرفت خبر داد و گفت: 200 مبلغ مرد و 40 مبلغه خانم در مساجد و تکیه های این شهرستان فعالیت های مذهبی انجام می دهند.

45 اندیشه جو در جیرفت آثار شهید مطهری را فرا می گیرند

کرمان رصد - جیرفت - عضو شورای سیاست گذاری دبیرخانه `بینش مطهر شهرستان جیرفت` از آغاز فعالیت این دبیرخانه خبر داد و گفت: 45 اندیشه جو در حال فراگیری آثار شهید مطهری در این حوزه هستند.

اعضای جامعه هتل داران کرمان انتخاب شدند

کرمان رصد- مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از انتخاب اعضای نخستین دوره جامعه هتل داران این استان خبر داد.

هویت فرهنگی خانه شهر کرمان حفظ شود

کرمان رصد- نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرمان با بیان این که خانه شهر یک بنای ثبت ملی است افزود: هویت تاریخی و فرهنگی خانه شهر باید حفظ شود.

برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در استان کرمان

کرمان رصد- سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان با اشاره به آغاز نهمین دوره جشنواره ملی کتابخوانی رضوی از آمادگی کتابخانه‌های عمومی استان کرمان برای برگزاری این جشنواره را در استان خبر داد.

3500 زائر از کرمان به حج تمتع اعزام می شوند

کرمان رصد- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به اعزام سه هزار و 500 زائر در قالب 24 کاروان از این استان به مکه مکرمه افزود: این استان همواره با مدیریت حج و زیارت، همکاری مدیران کاروانها و مسئولان، بهترین حج را در بهترین شرایط برگزار کرده است

باید از رسانه های نوین در تحقق اهداف اقتصادی استفاده کرد

کرمان رصد - کرمان - پدر علم رسانه در ایران با تاکید بر اینکه باید از رسانه های نوین در راستای تحقق اهداف اقتصادی و صادرات استفاده کرد گفت: نکته با اهمیت دیگر تغییر شکل منابع انسانی و توانمندسازی آنها توسط رسانه های نوین است.

توسعه زیرساخت های ارتباطی در کرمان ضروری است

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان گفت: این استان از نظر زیرساخت های ارتباطی ضعیف است و کمبودهای زیادی در این حوزه وجود دارد که باید برطرف شود.

ایجاد شکاف بین ملت و دولت بازی در زیست بوم دشمن است

کرمان رصد - کرمان - رئیس مرکز ملی فضای مجازی گفت: رسانه ها باید از ایجاد شکاف بین دولت و ملت جلوگیری کنند و اگر تسلیم این شکاف و وارد این بازی شده و شکاف را تعمیق کنند در هر جناح سیاسی که باشند در زیست بوم دشمن بازی کرده اند.

وزیرارتباطات: اصل رسانه های نوین درکشورتوسط برخی تکفیرمی شود

کرمان رصد - کرمان - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اصل رسانه های نوین توسط برخی در کشور تکفیر می شود و آن را قبول ندارند، گفت: جای تعجب است که عده ای در استفاده از ابزارهای رسانه ای تردید به خود راه می دهند.

نمی‌توانیم روی سکوی لغزان فیسبوک و توئیتر باشیم/دشمن را فراموش کرده و خودمان را می‌کوبیم

کرمان رصد - رییس مرکز ملی فضای مجازی گفت: و اقتصاد پلت فرمی را در کشور توسعه داده ایم اما متاسفانه در توسعه پلت فرم رسانه ای ناموفق بوده ایم و علت آن ...

کرمان از لحاظ زیرساخت‌های ارتباطاتی ضعیف است

کرمان رصد - استاندار کرمان گفت: رسانه های نوین و فناوری ارتباطات می تواند در سرعت و گسترش توسعه کشور و استان موثر بوده و نقش مهمی داشته باشد. به گزارش ...

طریق نجات - محمد بهمن بیگی *

کرمان رصد - کرمان - زنده یاد محمد بهمن بیگی که به سبب اقدامات کم نظیرش در باسواد کردن عشایر ایران در سال 1353موفق به دریافت جایزه فرهنگی آموزش (کروپسکایا) از سازمان فرهنگی یونسکو شد، در مقاله ` طریق نجات ` در کتاب `طلای شهامت ` خود ، بخوبی به منزلت حرفه معلمی پرداخته که می تواند نقشه راه تصمیم گیران نظام آموزشی قرار گیرد.

9 دفترخدمات مسافرتی در کرمان تذکر و اخطار گرفتند

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از دادن اخطار به 9 دفتر خدمات مسافرتی به دلیل عدم فعالیت و رعایت قوانین نظارتی در شهرستانهای کرمان و سیرجان خبرداد.

هوای بهاری فرهنگ در کرمان

کرمان رصد- سال 98 برای اهالی و دوستداران فرهنگ و هنر استان کرمان بسیار دلپذیر و شورانگیز آغاز شد و در واقع با اجرای برنامه های متنوع هوای فرهنگ این استان بهاری شده است

قبه سبز کرمان؛ آماده احیاء و بازسازی

کرمان رصد - استاندار کرمان بر لزوم ساماندهی قبه سبز اشاره و بر پیگیری‌های لازم در راستای کاوش، تملک و طراحی این پروژه تاکید کرد و گفت: تملک، اولین گام ...

«بردیا کیارس» در کرمان کنسرت برگزار می‌کند

کرمان رصد - کیارس درباره فعالیت‌های آینده کاری خود گفت: آخر اردیبهشت ماه قصد دارم به کرمان بروم و کلاس‌هایم را در آنجا آغاز کنم. همچنین قصد برگزاری ...

جشنواره گنج سی ساله در کرمان ادامه دارد

کرمان رصد - کرمان - دبیر اجرایی جشنواره گنج سی ساله گفت: جشن های ویژه شهرستانهای استان کرمان از روز شنبه هفتم تا چهاردهم اردیبهشت ماه در تالار بسطامی ادامه دارد.

استاندار : قبه سبز 700ساله کرمان بازسازی می شود

کرمان رصد- استاندار کرمان گفت : بر اساس پیگیری های انجام شده، کار بازسازی قبه سبز کرمان با قدمت 700سال و به عنوان اولین دانشگاه و مرکز علمی این استان بزودی آغاز می شود

معاون استاندار کرمان:امام خمینی (ره) اسلام را از مهجوریت نجات داد

کرمان رصد- سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: امام راحل (ره) با زبان الهی، روح بلند و اطلاعات کامل از اسلام، مردم را به صحنه آورد و اسلام را از مهجوریت و گمنامی نجات داد.

جوان پشیمان پای چوبه دار از قصاص رهایی یافت

کرمان رصد-- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافت گفت: خانواده نیکوکار بافتی و اولیای دم به مناسبت اعیاد شعبانیه و در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان با اعلام رضایت از اجرای حکم قصاص باعث رهایی یک جوان پشیمان از پای چوبه دار شدند.

میدان تاریخی کرمان غرق در نوای موسیقی اصیل سنتی

کرمان رصد - کرمان - کرمان در میان همه شهرهای تاریخی این مرز و بوم با اجرای «ارکستر سمفونیک ملی ایران» در میدان تاریخی گنجعلی خان کرمان پیشگام چنین اقدامات است.

22 برنامه ویژه ماه مبارک رمضان در کرمان برگزار می‌شود

کرمان رصد - کرمان - معاون تبلیغات اسلامی کرمان از برگزاری 22 برنامه ویژه ماه مبارک رمضان در این استان خبر داد و گفت: تبیین بیانیه گام دوم انقلاب محور برنامه‌هاو مأموریت‌های اداره کل تبلیغات اسلامی است.

استاندار کرمان:مرکز کرمانشناسی موجب توسعه فرهنگی کرمان شود

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان و رئیس شورای عالی کرمانشناسی گفت: توسعه همه جانبه با پرداختن به توسعه فرهنگی محقق می شود و مرکز کرمانشناسی می تواند موجب توسعه فرهنگی این استان شود.

همایش گنج سی ساله در کرمان آغاز به کار کرد

کرمان رصد - کرمان - جشنواره گنج سی ساله به مناسبت سی امین سال تأسیس مرکز کرمان شناسی از امروز(شنبه) در محل دانشگاه های شهید باهنر کرمان آغاز به کار کرد.

نوای ارکستر ملی ایران در کرمان طنین انداز شد

کرمان رصد - کرمان - نوای ارکستر ملی ایران در بازار گنجعلیخان کرمان در میان استقبال کم نظیر دیار کریمان و علاقمندان به هنر موسیقی طنین انداز شد.

توسعه فرهنگی زمینه‌ساز توسعه همه جانبه است

کرمان رصد - استاندار کرمان گفت: اگر در استان کرمان خواهان توسعه همه جانبه باشیم، لازم است ابتدا به توسعه فرهنگی بپردازیم و مرکز کرمانشناسی می تواند این ...

همایش "گنج سی ساله" آغاز بکار کرد

کرمان رصد - رییس مرکز کرمانشناسی گفت: امروز مرکز کرمانشناسی سرافراز است که در سایه بنیاد ایران شناسی عرضه خدمت می کند و از روز نخست اعلام کردیم اگر ...

هوشنگ مرادی کرمانی: دیگر نمی خواهم بنویسم

کرمان رصد - هوشنگ مرادی کرمانی گفت: معتقدم نویسنده مانند بوکسور و فوتبالیست و ... یک دوره ای دارد و تمام می شود و دوره من تمام شده و دیگر نمی خواهم ...

این نشانه خوبی است

کرمان رصد - کرمان - سرمقاله شماره اخیر روزنامه واقعه به قلم محمد صادق طاهری مدیر مسئول این نشریه با عنوان `این نشانه خوبی است` به مبحث تحریم های نفتی آمریکا بر علیه کشورمان و امیدواری به آینده اختصاص داده شده است.

هنرمند آلمانی:اشعار حافظ روح انسان را از دنیای مادی آزاد می کند

کرمان رصد - کرمان - هنرمند و نقاش آلمانی با اشاره به تاثیر پذیری از حافظ گفت: مطالعه اشعار این شاعر بزرگ روح و احساس انسان را از تعلقات دنیای مادی آزاد می کند و به پیشرفت های زیادی می رساند.

600 کرمانی آموزش های گردشگری را فرا گرفتند

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون 6 دوره آموزشی ویژه دست اندرکاران حوزه گردشگری برگزار شده که 600 نفر در این دوره ها آموزش های گردشگری را فرا گرفته اند.

کرمان هنوز چوب اتفاق 12 سال پیش را می‌خورد

کرمان رصد - کرمان هنوز هم چوب اتفاق ناگوار آدرم‌ربایی 12 سال پیش را می‌خورد. وزارت خارجه بسیاری از کشورها همچنان به اتباع خود توصیه می‌کنند از سفر به ...

سواد رسانه ای جامعه تقویت شود

کرمان رصد - رفسنجان - مدیر آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان بر لزوم تقویت سواد رسانه ای جامعه تاکید کرد.

اقامتگاه‌ های بوم گردی در جنوب کرمان ایجاد شود

کرمان رصد- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه تا پایان سال گذشته 318 اقامتگاه بوم گردی در این استان راه اندازی شده است گفت: جنوب کرمان شرایط مناسبی برای ایجاد اقامتگاه ‌های بومی دارد.

ارکستر ملی در کرمان برگزار می‌شود

کرمان رصد - کرمان - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال استان کرمان از برگزاری ارکستر ملی طی اردیبهشت ماه در کرمان خبر داد.

321 اقامتگاه بوم گردی در کرمان ایجاد شد

کرمان رصد - کرمان - مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمان با اشاره به ایجاد 318 اقامتگاه بوم گردی در استان کرمان تا پایان سال گذشته گفت: اخیراً سه مجوز دیگر در شهرستان‌های سیرجان و شهربابک صادر شده است.

مدیرکل ارشاد :ارکستر ملی ایران در کرمان برگزار می شود

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: ارکستر ملی در 6 و 7 اردیبهشت ماه جاری با خوانندگی `سالار عقیلی`و نمایشگاه هنرمند آلمانی گونتراوکر gonter oker با عنوان `کرنش به حافظ` در پنجم این ماه در کرمان برگزار و دایر خواهد شد.

استاندار کرمان:مدیریت واحد مهم ترین عنصر رونق صنعت فرش در کرمان است

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان با اشاره به قدمت صنعت فرش دستباف و نامشخص بودن جایگاه اصلی آن در استان ، مهم ترین عنصر رونق صنعت فرش را اعمال مدیریت واحد نام برد که باید دنبال شود.

مجوز2 دفتر خدمات مسافرتی در کرمان لغو شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از لغو مجوز و پلمپ 2 دفتر خدمات مسافرتی در این استان به دلیل رعایت نکردن قوانین خبر داد.

برگزاری ارکستر ملی ایران در کرمان برای اولین بار

کرمان رصد- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: ارکستر ملی در کرمان توسط انجمن موسیقی استان با هماهنگی بنیاد فرهنگی هنری رودکی در 6 و 7 اردیبهست ماه جاری ساعت 21 با خوانندگی «سالار عقیلی» برگزار خواهد شد.

برپایی نمایشگاه «کرنش به حافظ» از 5 اردیبهشت در موزه هنرهای معاصر کرمان

کرمان رصد- مدیر موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان گفت: اوکر و تیم همراهش در تنها شهری که به جزء شیراز حضور خواهند داشت، کرمان بوده که در همین راستا وی و تیم همراهش عصر چهارشنبه به کرمان سفر کرده

جشن نیمه شعبان در امامزادگان استان کرمان برگزار شد

کرمان رصد - کرمان - سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: ویژه برنامه های جشن نیمه شعبان در آستان امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص این استان برگزار شد.

400 نفر دوره های توانمند سازی گردشگری کرمان را فرا گرفتند

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: 400 نفر دوره های آموزشی توانمندسازی ویژه فعالان صنعت گردشگری استان را فرا گرفته و موفق به دریافت گواهی نامه شدند.

ساير مطالب

کرمان به قطب بوم گردی کشور تبدیل شده است

تجلی محبوبیت سپاه در قلب ملت

جشنواره گنج 30 ساله در تهران و کرمان برگزار می شود

ورودی مسافران نوروزی به کرمان 41 درصد افزایش یافت

نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی کرمان در آماده باش کامل قرار دارند

تورهای گردشگری جنوب کرمان لغو شد

بانوی بردسیری در جشنواره بین المللی شعر انقلاب خوش درخشید

گردشگر برزیلی :کاش می توانستم در ایران بیشتر بمانم

نامه سرگشاده اساتید دانشگاه های کرمان به سازمان ملل متحد

بارندگی به برخی از بناهای تاریخی کرمان خسارت وارد کرد

28 فروردین روز سیل همدلی در مدارس کرمان نام گرفت

معاون استاندار :مرکز کرمان شناسی موفق عمل کرده است

پنجمین فصل بررسی های باستان شناسی جنوب کرمان به پایان رسید

ابن هیثم دانشی بر پایه علوم حسی و منطقی است

ولایتی:رساله های علمی با مشی اقتصادی همخوانی داشته باشد

بیایید در 98 تمرین اخلاق و انسانیت کنیم

گردشگران از سفر به عمق کویر لوت خودداری کنند

یک اتفاق بزرگ در نام‌گذاری خیابان‌ها

کارتونیست کرمانی رتبه برتر نمایشگاه بین‌المللی فیلیپین را کسب کرد

مدیرکل ارشاد :کرمان برنامه های فرهنگی و هنری در حمیدیه اجرا می کند

عملیات مرمت چهار بنای تاریخی در کرمان آغاز شد

«کرنش به حافظ» در موزه هنرهای معاصر کرمان

جشنواره حضرت علی اکبر(علیه السلام) در کرمان برگزار می شود

رشد 30 درصدی اعزام زائران راهیان نور در کرمان

برگزاری جشنواره گنج سی ساله در دانشگاه‌های تهران و باهنر کرمان

سیگنال‌های مثبت ژاپن برای بازگشت به کرمان

خطر سیل موزه جیرفت را تهدید نمی‌کند/تمهیدات لازم برای کاهش آسیب به بناهای تاریخی

نمایش جلوه های خدمت در جشنواره نوروزی پلیس

بارندگی‌های اخیر برای قنوات ثبت جهانی مشکلی ایجاد نکرده است

موزه جیرفت تا اطلاع ثانوی تعطیل شد/ لغو تورهای گردشگری به مقصد جنوب کرمان

بارندگی به برخی از بناهای تاریخی استان کرمان خسارت وارد کرده است

سیل، دلیل افزایش حضور گردشگران در کرمان نبود/ آمار اقامت گردشگران نوروزی در کرمان

تکذیب اشغال 110 درصدی هتل‌های کرمان/ عدم اقدام اصولی در ارائه آمارها

پایین‌بودن نرخ سرمایه‌گذاری به ازای هر شغل در حوزه گردشگری استان

آغاز عملیات مرمت 4 بنای تاریخی در استان کرمان

معاون استاندار :مرکز کرمان شناسی موفق عمل کرده است

28 فروردین روز سیل همدلی در مدارس کرمان نام گرفت

سیل، دلیل افزایش حضور گردشگران در کرمان نبود/ آمار اقامت گردشگران نوروزی در کرمان

بانوی بردسیری در جشنواره بین المللی شعر انقلاب خوش درخشید

بارندگی به برخی از بناهای تاریخی کرمان خسارت وارد کرد

بارش باران مدارس نرماشیر را به تعطیلی کشاند

موزه جیرفت تا اطلاع ثانوی تعطیل شد/ لغو تورهای گردشگری به مقصد جنوب کرمان

بارش باران موجب تعطیلی برخی مدارس در کرمان شد

285 تشکل مردم نهاد کرمان در جشن چهل سالگی انقلاب شرکت کردند

فعالیت های حوزه هنری تولید محور شده است

تجلیل از دست اندرکاران ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کرمان

12 هتل و مهمانپذیر در کرمان استاندارد سازی شد

افزون بر 19 هزار جانباز در کرمان وجود دارد

کلوت‌های شهداد؛ زیر چرخ‌های آفرودسواران!

بیش از سه میلیارد تومان صنایع دستی در کرمان فروخته شد

232 هزار نفر از آثار گردشگری رفسنجان دیدن کردند

74 هزار گردشگر نوروزی از آثار تاریخی شهربابک دیدن کردند

وقتی مطبوعات غروب کنند!

50 هزار نفر از جاذبه های کویر لوت بازدید کردند

ارسال بیش از 550 میلیون ریال کمک به سیل‌زدگان استان گلستان توسط موکب خاتم الانبیا رفسنجان

شیعه و سنی با همدلی و اتحاد برای سربلندی نظام تلاش کنند

روز طبیعت در جنوب کرمان خسارت نداشت

کرمان در سالروز بعثت پیامبر اکرم (ص) مملو از سرور و شادی

جشن ملی نوروزگاه در کرمان تمدید شد

بیش از 85 هزار نفر از اماکن گردشگری رفسنجان بازدید کردند

مجلس از برنامه های سازمان میراث فرهنگی حمایت می کند

شن درمانی التیامی بر درمان بیماران در مناطق کویری کرمان

615 هزار نفر از اماکن متبرکه و موقوفه کرمان بازدید کردند

750 تور نوروزی در کرمان برگزار شد

از سرنوشت یخدان لنگر در عجبم!

افزون بر 157 هزار مسافر نوروزی در ستاد اسکان کرمان پذیرش شدند

نظارت بر تاسیسات گردشگری کرمان ادامه دارد

411 مرکز اقامتی در کرمان فعال است

ورودی مسافران به کرمان رشد 42 درصدی دارد

بومگردی موجب توزیع سفر در شهرستان های کرمان شده است

شال، سوغات اصیل کرمان

کرمان آماده میزبانی از موج دوم مسافران نوروزی است

288 هکتار از اراضی عنبرآباد به آبیاری تحت فشار مجهز شد

رشد 42درصدی مسافران ورودی به استان کرمان

اقامتگاه های بوم گردی موجب توزیع سفر در تمام شهرستان های استان کرمان شده است

بازدیدکنندگان از ارگ بم 42 درصد افزایش یافت

کرمان بدون باغ شاهزاده کامل نیست!

آمار مهمانان نوروزی در مدارس کرمان از مرز 120 هزار نفر گذشت

واحدهای بومگردی کرمان بیشترین اقامت را دارند

تورهای یکروزه کرمان گردی برگزار می شود

مسافران محور سیرجان در واحد اقامتی بردسیر اسکان رایگان شدند

اقامت گردشگران خارجی و داخلی در بومگردی های ریگان افزایش یافت

رویکرد هنرمندانه دولت در واگذاری امور هنرمندان به خودشان

باران آسیبی به بناهای تاریخی کرمان وارد نکرده است

ورود بیش از یک میلیون و 700 هزار نفر مسافر به استان کرمان

اقامت در واحدهای بومگردی کرمان رشد 50 درصدی دارد

آمادگی اسکان مسافران نوروزی در اماکن متبرکه کرمان وجود دارد

310 هزار مسافر نوروزی از امامزادگان کرمان بازدید کردند

نرخ ورودی موزه های کرمان در نوروز افزایش نمی یابد

اجرای برنامه های فرهنگی در توسعه کرمان موثر واقع شود

بی‌رونقی تولید، یکی از معضلات کشور است/استفاده از ظرفیت جشنواره‌ها و فرهیختگان برای رونق تولید در استان

باغ شاهزاده ماهان جواهری در دل کویر

مهاجرت کنسرتی - هادی شفیعی مجاز**

بازی نمادین چوگان در میدان گنجعلی خان کرمان برگزار شد

هفت هزار سال تولید - مریم جلالی پور **

باغ شاهزاده ماهان در صدر بازدید مسافران نوروزی قرار دارد

باغ شاهزاده ماهان در صدر بازدید مسافران نوروزی

مهاجرت کنسرتی

جاذبه های قلعه گنج

جشن ملی نوروزگاه در کرمان در حال برگزاری است

7 هزار مسافر نوروزی از اقامتگاه های بومگردی کرمان استفاده کردند

داستان باغ پنج انگشت منتشر شد

امنیت کامل گردشگران نوروزی در استان کرمان تامین شده است

استاندار کرمان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد

چشمه آبگرم سیرچ جاذبه گردشگری سلامت در جنوب شرق کشور

جشنواره مردمی کرمان مینیاتور ایران در ایام نوروز برگزار می شود

نفیس ترین پته جهان در ماهان نگهداری می شود

برگزاری جشن ملی نوروزگاه از سوم تا دوازدهم فروردین ماه سالجاری در کرمان

کرمان،دیار مینیاتوری ایران آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی

بازارچه صنایع دستی شهر کرمان مملو از مسافران نوروزی است

برای اسکان مسافران نوروزی در استان کرمان مشکلی وجود ندارد

ورود مسافران نوروزی به استان کرمان 48 درصد افزایش یافت

گاهی خیلی زود دیر می شود

بازدید خبرنگاران از اماکن گردشگری کرمان رایگان است

شروع به کار بازارچه صنایع دستی شهر کرمان

افزون بر 9 هزار مسافر نوروزی در ستاد اسکان کرمان پذیرش شدند

12 بوم گردی در جیرفت ظرفیتی جدید برای پذیرایی از مسافران نوروزی

طبیعت کم نظیر فاریاب را از دست ندهید

بیش از 2 هزار نفر در رفسنجان معتکف شدند

آیین سنتی چوچاپ در ریگان استان کرمان

شورای روابط عمومی موجب تولید محتوای فاخر می شود

21 مدرسه شهربابک پذیرای مسافران نوروزی است

مکان‌های بلااستفاده بقاع در اختیار اشتغال جوانان قرار می‌گیرد/ اجرای طرح «آرامش بهاری» در بقاع متبرکه کرمان

رسانه های کرمان هنرمندانه رویداد چهل سالگی انقلاب و کنگره6500شهید را پوشش دادند

پیش دستی میزبان برای استقبال از میهمان

بیش از پنجهزار کلاس در استان کرمان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

کنگره شهدای کرمان برای سایر استان‌ها الگو شود

1500 ساعت برنامه فرهنگی هنری طی نوروز در کرمان اجرا می‌شود

کتاب ماهی سیاه اثر بهرنگی مرا به نویسندگی واداشت

سومین خانه بومگردی در رفسنجان افتتاح شد

کتاب ماهی سیاه اثر بهرنگی مرا به نویسندگی واداشت

کاروان راهیان نور خواهران بسیجی سیرجان به مناطق جنوب کشور اعزام شد

10کارگاه مرمتی در استان کرمان راه اندازی می شود

رسانه ها مهمترین عامل پیشبرد اهداف گام دوم انقلاب هستند

27 پژوهشگر برتر دانشگاه صنعتی سیرجان تجلیل شدند

عزت امروز انقلاب مرهون از جان گذشتگی شهداست

کنگره بزرگداشت 6500 شهید کرمان یک رخداد ملی بود

کتاب لحظه های عاشقی در کرمان رونمایی شد

کار برگزاری کنگره شهدا، مدیریت جهادی از جنس هشت سال دفاع مقدس است

کسب رتبه دوم طراحی در همایش بین المللی مدرسه ایرانی_معماری ایرانی

راه اندازی 10 کارگاه مرمتی در استان کرمان

نگره بزرگداشت 6500 شهید کرمان یک رخداد ملی بود

بزرگداشت شهدا عمل به سیره ایثارگران است

روح حاکم بر جریان فرهنگی استان کرمان مبتنی بر خردجمعی باشد

70 کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی در عنبرآباد آماده شد

132 هزار گردشگر از اماکن گردشگری رفسنجان دیدن کردند

آمار دقیق سرانه مطالعه در کرمان اعلام شود

برنامه‌های فرهنگی متناسب با دستورالعمل‌های گام دوم انقلاب باشد

برنامه‌های کنگره شهدای کرمان به مدت 3 سال ادامه دارد

70 اثر به جشنواره پویانمایی شهید شهسواری راه یافت