آخرين مطالب

اجتماعي

ریزگردها 25 نفر را راهی بیمارستان‌ها کردند

کرمان آنلاین - مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد افراد آسیب دیده ناشی از گرد و غبار در سطح استان تا ساعت 16 امروز را 25 ...

چند خبر کوتاه از جنوب کرمان

کرمان آنلاین - جیرفت - تولید 700 تن کلزا، دیدار رئیس دانشگاه پیام نور با شهردار جیرفت و برطرف شدن مشکل آب آشامیدنی روستای جهادآباد از اخبار امروز جنوب کرمان است.

سند حقوق کودک در کرمان تدوین شود

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان با تاکید بر اینکه سند حقوق کودک در این استان باید تدوین شود تا بسته حقوق کودک را از مهدکودک ها تا مدرسه داشته باشیم گفت: این طرح از مهرماه سال جاری در کرمان اجرایی می شود.

3950 متر مربع از اراضی جنوب کرمان رفع تصرف شد

کرمان آنلاین - جیرفت - فرمانده یگان حفاظت از ارضی، اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان گفت: سه هزار و 950 متر از اراضی این منطقه که مورد ساخت و ساز قرار گرفته بود در اردیبهشت ماه سال جاری رفع تصرف شد.

آلودگی هوای کرمان برای همه افراد خطرناک است

کرمان آنلاین - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت: آلودگی هوای کرمان بر اساس شاخص pm2.5 میکرون، به مرز 259 رسید و این شاخص به معنی بسیار خطرناک ...

گرد و غبار ادارات کرمان را تعطیل کرد

کرمان آنلاین - سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان کرمان گفت: رسیدن غلظت گرد و غبار پی ام دو نیم به 273 موجب تعطیلی ادارات شهر کرمان شد. ...

آلودگی هوای کرمان به وضعیت بسیار خطرناک رسید

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت: آلودگی هوای کرمان بر اساس شاخص pm2.5 میکرون، به مرز 259 رسید و این شاخص به معنی بسیار خطرناک برای تمامی افراد جامعه است.

بیمه ها برای پیشگیری از تصادفات وارد عمل شوند

کرمان آنلاین - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: در مقوله پیشگیری از تصادفات، بیمه ها می توانند در نصب دوربین ها و یا ...

374 خانه هلال در کرمان به بهره برداری رسید

کرمان آنلاین - کرمان - معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان با بیان اینکه بهره برداری از خانه هلال کرمان از سال گذشته در دستور کار این نهاد قرار گرفت گفت: تاکنون 374 خانه بمنظور فعالیت های بشر دوستانه در استان کرمان به بهره برداری رسیده است.

16 واحد صنفی متخلف در رودبار جنوب پلمب شد

کرمان آنلاین - جیرفت - فرمانده انتظامی شهرستان رودبار جنوب گفت: 16 واحد صنفی متخلف در این شهرستان توسط ماموران اداره اماکن پلیس امنیت عمومی پلمب شد.

شاخص کیفی هوا در شهر کرمان به 240 رسید

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان با بیان اینکه بالا رفتن شاخص های آلایندگی در هوا بالاتر از 200 مرز هشدار و خطرناک را نشان می دهد گفت: شاخص آلایندگی ناشی از ذرات معلق در هوای شهر کرمان امروز در ساعت 9 صبح به 240 رسید.

گرد و غبار در کرمان تا بعد از ظهر امروز ادامه دارد

کرمان آنلاین - کرمان - کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به بروز پدیده گرد و غبار از شبانگاه گذشته در کرمان گفت: گرد و غبار در مناطق مرکزی و شمالی کرمان تا بعد از ظهر امروز ادامه دارد.

خیرین کرمانی یک کارخانه به خانواده زندانیان اهدا کردند

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: یک گروه خیر در ماه مبارک رمضان سال جاری یک کارخانه تولید آب آشامیدنی و گلاب گیری به ارزش چهار و نیم میلیارد تومان به خانواده زندانیان نیازمند به منظور ایجاد اشتغال برای مددجویان اهدا کردند.

دفاتر تسهیلگری درصدد ارتقای کیفیت زندگی در مناطق حاشیه ای است

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان گفت: هدف از ایجاد دفاتر تسهیلگری این است که بخش های رها شده که کمتر به آنها توجه شده، در قالب یک ساختار سازماندهی شوند تا به ارتقای کیفیت زندگی افراد در این مناطق دست یابیم.

ایجاد دفاتر تسهیلگر در رفع آسیب های اجتماعی تاثیرگذار است

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به اینکه جوانان به خوبی مطالبات جامعه را می شناسند و خوب است کار در دفاتر تسهیلگری به دست جوانان باشد گفت: ایجاد این دفاتر در رفع آسیب های اجتماعی تاثیرگذار است.

خیر کرمانی ؛ کارخانه 4 ونیم میلیارد تومانی برای کمک به خانواده زندانیان نیازمند اهدا کرد

کرمان آنلاین - رئیس کل دادگستری استان کرمان بر ضرورت ترویج فرهنک کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه تاکید کرد و گفت: در حال حاضر 545خانواده زندانیان نیازمند ...

اشتغال 60 نیروی جوان و متخصص در دفاتر تسهیل گری

کرمان آنلاین - رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان گفت: 60 نفر نیروی جوان و متخصص در دفاتر تسهیل گری فعال شده اند که با روحیه جهادی کار می کنند. به گزارش ...

کلاهبرداری میلیاردی با وعده سودای پولدار شدن

کرمان آنلاین - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گفت: دو کلاهبردار حرفه ای که با تبلیغات جعلی به سوژه های خود نوید پولدار شدن می دادند دستگیر و ...

بره میش وحشی به محیط زیست قلعه گنج تحویل داده شد

کرمان آنلاین - جیرفت - رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان قلعه گنج گفت: یکی از دوستداران طبیعت یک راس بره میش وحشی را به این اداره تحویل داد که توسط محیط بانان این شهرستان در حیاط وحش رها سازی شد.

پنج قنادی در کهنوج پلمب شد

کرمان آنلاین - جیرفت - دادستان عمومی و انقلاب کهنوج گفت: پنج واحد صنفی شیرینی فروشی در راستای ارتقای امنیت غذایی شهروندان در این شهرستان به دلیل رعایت نکردن نکات بهداشتی پلمب شد.

نیروی انتظامی پشتیبان فعالیت های توسعه ای است

کرمان آنلاین - کرمان - فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: نیروی انتظامی مقتدر و توانمند پشتیبان فعالیت های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سایر اقدامات توسعه ای این استان است.

160 هزار کرمانی از خدمات هلال احمر استفاده کردند

کرمان آنلاین - کرمان - معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کرمان گفت: بیش از 160 هزار نفر طی یکسال گذشته از خدمات درمانی، دارویی و توانبخشی جمعیت هلال احمر این استان بهره مند شدند.

کاروان سلامت هلال احمر به 1244 کرمانی خدمت رسانی کرد

کرمان آنلاین - کرمان - معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: کاروان های سلامت این نهاد با حضور پزشکان عمومی، متخصص و پیراپزشکان در هفته هلال احمر به یکهزار و 244 نفر در مناطق محروم این استان خدمت رسانی کرده و این روند همچنان ادامه دارد.

اقلام طرح ضیافت رمضان در جنوب کرمان توزیع می شود

کرمان آنلاین - جیرفت - مدیرعامل شرکت پیشتیبانی امور دام جنوب استان کرمان گفت: 120 مرکز فروش بصورت ثابت و سیار برای رفاه بیشتر شهروندان در هفت شهرستان این منطقه اقلام پروتئینی طرح ضیافت ماه مبارک رمضان را توزیع می کنند.

چرخه معیوب بهبود بیماران اعتیاد

کرمان آنلاین - کرمان - بیکاری، طرد شدن از جامعه، بازگشت به شرایط قبل و فراهم نبودن شرایط ادامه روند زندگی سالم از جمله موانع پیش روی و حلقه های مفقوده زنجیره حفظ سلامت بیماران مبتلا به اعتیاد مواد مخدر است.

باند مسلحانه آدم ربایی در جیرفت منهدم شد

کرمان آنلاین - جیرفت - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: باند مسلحانه گروگانگیری در جنوب استان کرمان منهدم و پنج نفر از اعضای اصلی این باند دستگیر شدند.

قاتل فراری پس از هشت سال در قلعه گنج دستگیر شد

کرمان آنلاین - جیرفت - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج گفت: قاتل فراری روستای بلبل آباد این شهرستان پس از هشت سال توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان دستگیر شد.

افزون بر 2 هزار پرونده در فاریاب رسیدگی شد

کرمان آنلاین - جیرفت - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: 2 هزار و 260 پرونده سال گذشته در حوزه قضایی شهرستان فاریاب مورد رسیدگی قرار گرفت.

باند مسلحانه آدم ربایی در جنوب کرمان منهدم شد/رهایی 6 گروگان

کرمان آنلاین - جیرفت - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از انهدام یک باند مسلحانه گروگان گیری در جنوب استان کرمان خبر داد و گفت: در این رابطه پنج نفر از اعضای اصلی باند در چنگال قانون گرفتار شدند.

ضرورت ثبت بازی های بومی

کرمان آنلاین - کرمان - پایگاه خبری و نشریه گلدشت به بازی ها و آیین های در خطر فراموشی روستاهای استان کرمان پرداخته و یادداشتی به عنوان 'ضرورت ثبت بازی های بومی' را بقلم مهدیه شهسواری منتشر کرده است.

توصیه های بهداشت غذایی در ماه مبارک رمضان

کرمان آنلاین - کرمان - مدیر گروه بهداشت محیط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به منظور تامین سلامت شهروندان بر رعایت توصیه هایی بهداشتی غذایی در ماه مبارک رمضان تاکید کرد.

هلال احمر کرمان به 14 نفر امدادرسانی کرد

کرمان آنلاین - کرمان - معاون عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: امدادگران و نجاتگران این نهاد در 16 عملیات امدادی به 14 فرد آسیب دیده طی هفته گذشته امدادرسانی کرده اند.

طرح تشدید نظارت بر تولید و عرضه فرآورده های دامی اجرا می شود

کرمان آنلاین - کرمان-رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی کرمان از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی طی ماه مبارک رمضان در کرمان خبر داد.

آیا مسئولان دردهای زندگی کارگری را درک می کنند؟

کرمان آنلاین - کرمان - سایت خبری کرمان 1400 به مسائل و مشکلات کارگران به عنوان قشر کم درآمد جامعه پرداخته و گزارشی با عنوان آیا مسئولان دردهای زندگی کارگری را درک می کنند را منتشر کرده است.

قاتل فراری زن منوجانی دستگیر شد

کرمان آنلاین - جیرفت – سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان منوجان گفت: قاتل فراری خانم 38ساله این شهرستان پس از 17 روز در استان هرمزگان شناسایی و دستگیر شد.

آرزوی دانش آموز منوجانی برآورده شد

کرمان آنلاین - جیرفت - رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان منوجان در جنوب استان کرمان گفت: آرزوی دانش آموز منوجانی که داشتن یک ویلچر بود با کمک دانش آموزان شهر پارسیان استان هرمزگان نیز برآورده شد.

بانوان در آرامش و امنیت خانواده نقش کلیدی دارند

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: زنان نقش کلیدی در امنیت و آرامش خانواده داشته و خط مقدم آموزش و تربیت خانواده به شمار می روند.

دیدار اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان با نماینده ولی فقیه در استان

کرمان آنلاین - به مناسبت 27 اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی؛ اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان با نماینده ولی ...

بایدها و نبایدهای تغذیه ای در ماه مبارک رمضان

کرمان آنلاین - کرمان - روزه داران فقط در شرایطی می ‌توانند سلامت جسم و روح خود را حفظ کنند که تغذیه مناسب و اصولی را در برنامه سحر و افطار خود بگنجانند.

موزه پلیس کرمان افتتاح شد

کرمان آنلاین - با حضور استاندار کرمان، فرمانده انتظامی استان و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی استان و شهرستان، موزه پلیس کرمان افتتاح شد. به ...

حوزه فرهنگی میزبان 40 درصد گردشگران خارجی است

کرمان آنلاین - استاندار کرمان گفت: بیش از 40 درصد گردشگران خارجی که به کشور می آیند، در حوزه فرهنگی هستند و موزه ها مورد توجه آنهاست و موزه ها تابلویی ...

واژگونی خودرو در سیرجان 2کشته برجا گذاشت

کرمان آنلاین - کرمان - فرمانده پلیس راه سیرجان گفت :واژگونی خودرو پژو سواری در محور سیرجان به بافت 2 کشته و یک زخمی بر جای گذاشت .

9 میلیون برگ سند در سازمان اسناد موجود است

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس مرکز اسناد و کتابخانه های ملی کشور گفت: 9 میلیون برگ سند تاریخی و کتب خطی در این سازمان وجود دارد.

خداحافظی محمودآبادی و آغاز به کار رفیع پور در سازمان اسناد و کتابخانه ملی جنوب شرق کشور

کرمان آنلاین - طی حکمی از سوی مشاور رییس جمهور و رییس سازمان اسناد و کتابخانه های ملی کشور «معصومه رفیع‌پور» به عنوان مدیر کل جدید مرکز اسناد و ...

سند توسعه فرهنگی و اجتماعی کرمان تبیین می شود

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان گفت: مقرر شده سند توسعه اجتماعی و فرهنگی این استان به عنوان سندی نمونه و موفق از تولید سند و برنامه ارتقای وضعیت اجتماعی و فرهنگی مبتنی بر ظرفیت های بومی در جلسه شورای اجتماعی کشور توسط استاندار کرمان مطرح شود.

شوراها باید صدای مردم باشند

کرمان آنلاین - رییس شورای اسلامی استان کرمان با تاکید برآنکه شوراها باید صدای مردم باشند، ادامه داد: مدیران نیز پس از طرح مشکلات مردم در شورای اسلامی ...

زلزله های چهار ریشتری کشور 2.4 برابر شده است

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی گفت: تعداد زلزله های بیش از چهار ریشتر کشور در سال 96 نسبت به سال قبل از آن 2.4 برابر شده است.

شورای مشورتی در شهرداری کرمان ایجاد شد

کرمان آنلاین - کرمان - شهردار کرمان گفت: شورای مشورتی در شهرداری کرمان با حضور جامعه متخصص دانشگاهی و صاحبان حرفه ایجاد شد و جمع بندی خوبی در این زمینه به نفع شهرسازی کرمان در حال وقوع است.

دختر جوان جیرفتی ناجی سه نیازمند دریافت عضو شد

کرمان آنلاین - جیرفت - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: اعضای بدن دختر 20 ساله جیرفتی بعد از مرگ مغزی در بیمارستان افضلی پور کرمان ناجی سه زن نیازمند دریافت عضو شد.

روحانیون دستاوردهای انقلاب اسلامی را معرفی کنند

کرمان آنلاین - کرمان - معاون سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه کشور به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در برهه کنونی روحانیون و طلاب باید نسبت به معرفی این دستاوردها به دنیا تلاش بیشتری داشته باشند.

هرگونه استخدام در شهرداری کرمان ممنوع است

کرمان آنلاین - شهردار کرمان گفت: هرگونه استخدام و تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری نیز طبق دستورالعمل وزارت کشور ممنوع است. به گزارش ایسنا منطقه ...

پنج هزار خانواده محروم کرمان مورد دلجویی قرار می گیرند

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان گفت: بیش از پنج هزار خانواده محروم و نیازمند این استان در طرح مفتاح الجنه طی ماه مبارک رمضان سال جاری توسط حداقل 12 تیم مورد سرکشی و دلجویی قرار می گیرند.

71 درصد زندانیان کرمان جرایم مواد مخدر دارند

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان کرمان گفت: 71 درصد زندانیان این استان به دلیل جرایم مربوط به مواد مخدر و 20 درصد نیز به دلیل سرقت وارد زندانها شده اند.

روحانیون کرمانی خروج آمریکا از برجام را محکوم کردند

کرمان آنلاین - کرمان - بسیج طلاب، روحانیون و حوزه های علمیه استان کرمان امروز (یکشنبه) در راستای محکوم کردن سخنان اخیر سخیف رئیس جمهوری آمریکا و خروج این کشور از برجام، دست به تجمع زدند.

330 مددجوی جرایم غیرعمد در کرمان آزاد شدند

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: 330 مددجوی جرایم غیرعمد سال گذشته با کمک ستاد دیه از زندان های این استان آزاد شدند.

وصول مطالبات خدمات شهری را تسریع می بخشد

کرمان آنلاین - کرمان - شهردار کرمان گفت: در سایه مشارکتهای مردمی و با وصول بموقع مطالبات، می توان خدمات شهری را در این شهر 13هزار هکتاری تسریع و کیفیت خدمات را بهبود بخشید .

ما میگیم کارتن خوابیم، شما میگید کدپستی محل اقامت ...

کرمان آنلاین - کرمان - مرد در حالی که درخواست وامش را از روی پیشخوان بانک با عصبانیت برمی داشت در پاسخ به کارمند بانک که از وی 10 میلیون تومان موجودی حساب خواسته بود گفت، ما میگیم کارتن خوابیم، شما میگید کدپستی محل اقامت ...

سه پروانه زیر یک سقف/ مصائب بیماران EB در میانه تاول و زخم

کرمان آنلاین - در خانه‌ای محقر حوالی شهر کرمان سه خواهر مبتلا به بیماری پروانه‌ای در رنج و درد روزگار می‌گذرانند و تنها امیدشان برای بهبود شرایط، دست سخاوت هموطنانی است که یاریگر آنها باشد در سخت روزی‌ها.

آلودگی هوا در کرمان به سه برابر حد مجاز رسید

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت: شاخص آلودگی هوا در شهر کرمان امروز (یکشنبه) بر اساس آخرین برداشت از ایستگاه های پایش ریزگرد، به سه برابر حد مجاز رسیده است.

مبارزه با قاچاق کالا و ارز متمرکز شود

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: اگر طی سال جاری مبارزه با قاچاق کالا و ارز را بطور سیستماتیک و متمرکز دنبال کنیم ، قطعا موفقیت ها در این حوزه افزایش خواهد یافت.

چهار هکتار از ارضی ملی قلعه ‌گنج رفع تصرف شد

کرمان آنلاین - جیرفت - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از رفع تصرف چهار هکتار از اراضی ملی روستای صولان شهرستان قلعه ‌گنج خبر داد.

580 دانش آموز جیرفتی سواد رسانه را فرا گرفتند

کرمان آنلاین - جیرفت - رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان جیرفت گفت: 580 دانش آموز این شهرستان با توجه به افزایش روز افزون فعالیت رسانه ای داخلی و خارجی در فضای مجازی با همکاری دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی جیرفت آموزش سواد رسانه ای را فرا گرفتند.

استان کرمان حیات خلوت رانندگان در سرعت شده است

کرمان آنلاین - کرمان – معاون عمرانی و فنی استانداری کرمان گفت: امروز با وجودی که تمامی محورهای مواصلاتی استان های مجاور تحت کنترل دوربین های کنترل سرعت اقرار دارد ولی بازهم این استان حیات خلوت رانندگان در سرعت شده است.

شورای شهر راین آماده استقبال از سرمایه گذاران است

کرمان آنلاین - کرمان- رئیس شورای شهر راین از آمادگی این شورا برای استقبال از سرمایه گذاران خبر داد و گفت: در چارچوب قانون آماده همکاری با سرمایه گذاران بمنظور توسعه عمران شهری و زیرساختی هستیم.

استان کرمان؛ حیات خلوت رانندگان در سرعت/افزایش تلفات جاده ای افغانی کش ها در سال گذشته

کرمان آنلاین - معاون عمرانی و فنی استانداری کرمان گفت: امروز شاهد هستیم که تمامی محورهای مواصلاتی استان‌های مجاور تحت کنترل دوربین های کنترل سرعت است ...

سانحه رانندگی در جیرفت یک کشته برجا نهاد

کرمان آنلاین - جیرفت - فرمانده قرارگاه پلیس راه جنوب کرمان گفت: بر اثر برخورد دو دستگاه خودروی وانت در شهرستان جیرفت یک نفر جان خود را از دست داد.

پرونده شهادت سرباز وظیفه کرمانی خارج از نوبت رسیدگی می شود

کرمان آنلاین - کرمان - دادستان عمومی و انقلاب کرمان از دستور رسیدگی ویژه و خارج از نوبت به پرونده شهادت سرباز وظیفه نیروی انتظامی که در حین انجام ماموریت توسط سارقان به شهادت رسید بود خبر داد و گفت: شروران و ضاربان در حال حاضر در بازداشت بسر می برند.

برنامه مبارزه با قاچاق کالا باید بومی سازی شود

کرمان آنلاین - کرمان – سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: باید برنامه های مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید بطور متمرکز و بومی و براساس قانون اجرایی شود.

ساير مطالب

76 میلیارد ریال کالای قاچاق در کرمان کشف شد

گستردگی شهر بزرگترین تهدید کرمان است

راه‌اندازی مراکز درمانی سوانح در شمال و جنوب استان کرمان

رسیدگی خارج از نوبت به پرونده شهادت سرباز وظیفه کرمان

باید اشتغال دغدغه همه مدیران و مسئولان استانی باشد

کرمان، رتبه دوم کشوری در تعداد تلفات تصادفات جاده‌ای در سال 96

تنها یک پرواز مورد تایید حج و زیارت در هفته به عتبات عالیات داریم

سیستم اداری درک متقابلی از مشکلات مردم ندارد

پیش‌بینی افزایش ورود دام قاچاق به استان کرمان

هزار بیمار در طرح مردم یاری ریگان ویزیت شدند

پیکر سرباز وظیفه در کرمان تشییع شد

انقراض در کمین گونه های جانوری منطقه حفاظت شده مارز

پرواز جیرفت به تهران همه روزه شد

80 درصد دستگاه های اجرایی کرمان آموزش های پدافندغیرعامل را آموختند

برنامه های پدافند غیرعامل باید متناسب با تهدیدات باشد

آسیب شناسی اولویت اصلی در حوزه پدافند غیرعامل است

محیط بانان کرمان به جلیقه ضد گلوله مجهز شدند

اتوبوس مطالبه گری کرمان در ایستگاه کار توقف کرد

تماس های تلفنی مزاحم با آتش نشانی در کرمان افزایش یافت

ایران در صف مقدم علم ژنتیک دنیا قرار دارد

کارگروه نظارت بر حقوق شهروندی در استانها شکل می گیرد

همراهی سمن ها راه نجات محیط زیست است

حاشیه نشینی محصول عملکرد بد مدیریت در روستاها است

تنش آبی را حس می کنیم

سرانه آب استان کرمان حدود 2 هزار مترمکعب است

نباید سازمان های مردم نهاد؛ نگاه و بوی دولتی به خود بگیرند/ شفافیت؛ مهمترین برگ برنده سازمان های مردم نهاد

تهدید امروز امنیت کشور، ریزگردهاست نه داعش/ محیط زیستی رنجوری داریم

مجتمع رعد به دنبال جلوگیری از تولد نوزادان توان یاب است

معین های فرهنگی وارد عرصه توسعه اجتماعی کرمان می شوند

63 هزار خانوار کرمانی در طرح خادم آموزش دیدند

نیازمند حضور همه برای حل مشکلات هستیم

اجرای طرح برهم زدن بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه در کرمان

نقش سازمان‌های مردم نهاد در زمان حوادث طبیعی

دفاتر تسهیل گری با هدف توانمندسازی مردم فعالیت می کنند

همسنگ مسائل اقتصادی باید به مباحث اجتماعی و فرهنگی توجه شود

نخستین دفتر تسهیل گری کشور به همت جهاد دانشگاهی کرمان افتتاح شد

وقوع 2 هزار و 500 پس‌لرزه در 5 ماه اخبر در استان کرمان

زیرساخت حذف کپی از مدارک هویتی در کرمان فراهم است

هفت پست قرنطینه در کرمان بر ورود دام و طیور نظارت دارد

زلزله 4.6 ریشتری کهنوج در استان کرمان را لرزاند

قاتل فراری در جیرفت دستگیر شد

چند خبر کوتاه از جنوب کرمان

همکاری کامل شهروندان را در مصرف بهینه آب نیاز داریم

جمعیت عشایری توان بازپرداخت تسهیلات را ندارند

15 پست قرنطینه در کرمان افتتاح می شود

تابستان بسیار سختی پیش رو داریم/ پیش بینی خشکیدگی قنوات روستاهای استان

استان کرمان 69 درصد کاهش بارندگی دارد

11هزار قطعه جوجه مرغ در شهربابک تلف شد

هلال احمر 63 هزار خانوار کرمانی را آموزش داده است

300 هزار واحد مسکونی در کرمان بازسازی شده است

آموزش 63 هزار خانوار در طرح خادم / پرداخت عیدانه به یک هزار و 751 خانوار

راه‌اندازی پدهای بالگرد در مناطق هشتگانه استان با کمک معین‌های اقتصادی

لزوم تصمیم گیری برای تعیین تکلیف اراضی حریم شهر کرمان

6 هزار هکتار پرونده اراضی ملی در دبیرخانه کمیسیون ماده 34 معطل مانده است

یک هزار و 544 هکتار اراضی ملی و منابع طبیعی استان در سال قبل رفع تصرف شد

دولت تدبیر بیمه سلامت را از حاشیه به متن آورد

طلاق توافقی 29 درصد در رودبار جنوب کاهش یافت

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی معرفی شد

دستگیری 5 حفار غیر مجاز در منطقه شهداد

65 درصد امدادرسانی هلال احمر مربوط به حوادث جاده‌ای است/13 دقیقه، زمان حضور بر سر حوادث

زلزله 4.1 ریشتری ریگان کرمان خسارتی نداشت

به دنبال کار هستیم نه روزمرگی

استاندار کرمان از چند واحد صنعتی بازدید کرد

دفاتر تسهیل‌گری؛ پیشرانان رفع آسیب‌های اجتماعی

ساخت و سازهای غیرمجاز حریم رودخانه سیرچ کرمان تخریب شد

راه‌اندازی دفاتر تسهیل‌گر در 10 استان کشور

آغاز به‌کار دفاتر تسهیل‌گری در استان کرمان

دفاتر تسهیل‌گر بازوی توانمندی برای رفع آسیب‌های اجتماعی هستند

چهار محل تجمع معتادان در عنبرآباد تخریب شد

مجازات‌های تکمیلی جایگزین حبس در قوانین منابع طبیعی می شود

6 نفر از عاملان نزاع در زرند بازداشت شدند

تعداد کلینیک های مددکاری اجتماعی افزایش یافت

رسانه ها نقش موثری در افزایش گردشگران استان کرمان داشته اند

6 نفر از عاملان نزاع خونین سنگ سیریز بازداشت شدند/با مخلان نظم وامنیت عمومی برخورد قاطع می شود

رویکرد مددکار محوری بهزیستی گسترش داده شود

اندیشکده نظم و امنیت کشور در کرمان راه اندازی شد

تلویزیون شهری در بم سقوط کرد

چند خبر کوتاه از جنوب کرمان

عملیات اجرایی احداث باند دوم ریگان - نرماشیر آغاز شد

خشکسالی جان جازموریان پرآب را هم گرفت

سربازان گمنام امام زمان (عج) نامداران عرصه رشادت هستند

باید شهر کرمان از خمودگی خارج شود

به اذعان تحلیلگران بزرگ دنیا، جمهوری اسلامی ایران امن ترین کشور در منطقه است

76 نفر در سیرچ کرمان دچار مسمومیت غذایی شدند

مسمومیت غذایی 76 نفر در مسجد جامع سیرچ

امنیت پایدار در استان کرمان نتیجه وفاق عمومی است

نداری مریضی به بد حالی من ...

پرداخت وام با کارمزد 4 درصد به معتادین بهبود یافته تحت پوشش بهزیستی سیرجان و بردسیر

1600نفر در بردسیر آموزش مهارت زندگی دیدند

مرکز دائمی آموزش مهارت زندگی در بردسیر راه‌اندازی می‌ شود

کودکان خیابانی اتباع خارجی ساماندهی می شوند

یک دستگاه کانکس برای خانه سلامت پرسنل و خانواده‌های نیروی انتظامی راور اختصاص می یابد

وجود یک میلیون و 400 هزار معلول در سطح کشور/تحول اساسی در خانواده بزرگ بهزیستی

اشغال حجم زیادی از فرصت‌های شغلی استان کرمان توسط اتباع بیگانه

هلال احمر کرمان به 38 هزار نفر امدادرسانی کرد

چند خبر کوتاه از جنوب کرمان

19 هزار نفر به کمپین "نه به تصادف جاده‌ای" پیوستند

وقوع 1100 حادثه در سال 96 در استان کرمان

حمایت از کالای ایرانی به منزله تشویق علم، نوآوری و خلاقیت کارگر ایرانی است

دستگاه پایش غلظت ریزگردها در ریگان به بهره برداری رسید

به نام رادیو جوان به کام کلاهبرداران!!

سود قرارگاه سازندگی خاتم در کجا هزینه می‌شود؟

33 درصد گرد و غبار داخلی مربوط به کرمان است

17 روستای ریگان در محاصره ریزگردها قرار دارد

تصادف در رودبار جنوب 2کشته بر جا نهاد

ریزگرد در ریگان 47نفر را راهی مراکز درمانی کرد

87 گوسفند در روستای فوسک کرمان تلف شد

شوراها محل وحدت و برادری است/به عزم ملی و جدی برای مبارزه با کم آبی نیازمندیم

حدف 36 قانون مالیاتی زاید و موازی در کمیسیون اقتصادی مجلس

تشکیل 85 خانه هلال در رفسنجان

جوانان باید دولت را به تسخیر خود درآورند

نهضت صرفه جویی آب در کرمان راه اندازی شود

دستگاه قضائی از مطالبات به حق معیشتی کارگران حمایت می‌کند

استاندار کرمان از بازارچه جهانی گلیم بازدید کرد

2 زمین لرزه در هجدک به وقوع پیوست

برخی‌ها مثل مگس دنبال زخمی هستند

57هکتار از اراضی ملی ریگان رفع تصرف شد

باید با صدای بلند به دنبال کوچک بودن دولت باشیم/به معترضین دی‌ماه 96 در کرمان هیچگونه تعرضی نشد

کرمان رتبه نخست کشور را در ساماندهی جوانان کسب کرد

ستاد ساماندهی جوانان استان کرمان با رشد 400 درصدی رتبه نخست کشور را کسب کرد

کارزار پیشگیری از مصرف گل در کرمان آغاز شد

باورهای نادرست اعتیاد را فراگیر کرده است

چندخبر کوتاه از جنوب کرمان

راه‌اندازی آرمستان جدید کرمان تا 2 ماه آینده

هنوز تصمیم قطعی در خصوص المان میدان آزادی اتخاذ نشده است/راه‌اندازی مرکز پژوهش‌های شهرداری

2100 کلاه ایمنی به موتورسواران جنوب کرمان اهدا شد

13 زندانی بدهکار مالی از زندان منوجان آزاد شدند

تصادف در محور منوجان یک کشته بر جا گذاشت

تصادف در جیرفت سه کشته بر جای گذاشت

چند خبر کوتاه از جنوب کرمان

آیت‌الله جعفری حجت دین‌داری بسیاری از عناصر شهر کرمان است

برخورد یگان حفاظت میراث فرهنگی کرمان با تورهای غیرمجاز در بیابان لوت

قرن‌ها نام نیک آیت الله جعفری در کرمان ماندگار باقی خواهد ماند

ایستگاه سیار کارت ملی هوشمند در کرمان راه اندازی شد

هیچ کس به پلیس اجازه نداده شخصی را مورد ضرب و شتم قرار دهد

80 درصد از گروه سنی فعال کشور در فضای مجازی بین 18 تا 49 سال سن دارند

دلایل کمرنگ شدن پیوند بین روحانیت و بازار/آیت الله جعفری همواره نگاه مردمی و حرکت در مسیر اعتدال را داشته است

آیت الله جعفری ستون فقرات دستگاه نماز جمعه استان کرمان است

دعاگویی سرپرست آموزش و پرورش استان کرمان شد

ناپایداری های جوی در کرمان تا شنبه ادامه دارد

100 هزار بازنشسته در کرمان حضور دارند

راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی دراستان کرمان

کانون سلامت در محله های سراسر کشور تشکیل می شود

"ماه نساء شهسواری پور"؛ مادر صنایع دستی ایران درگذشت

افزایش 5 درصدی جذب کارگر در استان کرمان نسبت به سال گذشته/کمترین تنش های کارگری در استان کرمان

تب کریمه جان یک مرد در بافت را گرفت

واژگونی پراید در محور جیرفت2 کشته برجا گذاشت

پل سیدی پایان تیرماه به بهره برداری می رسد

پروژه تقاطع غیرهم سطح آزادی 84 درصد پیشرفت دارد

اتمام پروژه‌های شهری، اولویت شهرداری است