آخرين مطالب

اقتصادي

72 درصد بیابان های کرمان گرفتار فرسایش بادی است

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان گفت: 4.7 دهم میلیون هکتار معادل 72 درصد از اراضی بیابانی این استان تحت تاثیر فرسایش بادی قرار دارد.

مرتع‌ داری راه مقابله با بهره برداری بی رویه از مراتع است

کرمان آنلاین - جیرفت - رئیس اداره امور مراتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان گفت: استفاده از طرح‌ های مرتع ‌داری بهترین راهکار برای مقابله با بهره‌ برداری بی‌ رویه از مراتع و چراگاهها است.

بهره برداری بی رویه مراتع را در معرض خطر نابودی قرار داده است

کرمان آنلاین - جیرفت - رئیس اداره امور مراتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از بهره برداری بی رویه از عرصه های مرتعی انتقاد کرد و گفت: این امر مراتع منطقه را در معرض خطر نابودی قرار داده است.

300 هکتار باغ در جنوب کرمان به آفت مگس مدیترانه ای آلوده شد

کرمان آنلاین - جیرفت - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: 300 هکتار از باغات مرکبات این منطقه به آفت مگس میوه مدیترانه ای آلوده شده اند که پیگیر جلوگیری از گسترش این آفت در منطقه هستیم.

بهره‌وری بخش کشاورزی استان کرمان بالاتر از متوسط کشوری/باید با کم آبی؛ سازگاری پیدا کنیم

کرمان آنلاین - رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان بر لزوم اندیشیدن تدابیر لازم در بخش مدیریت آب در زمینه تامین حیات و توسعه پایدار تاکید ...

رویکردها به سمت مدیریت مصرف آب حرکت کرده‌ است/تشکیل کارگروه سازگاری با کم آبی در کشور

کرمان آنلاین - مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان از سوق یافتن رویکردها به سمت مدیریت مصرف آب خبر داد و تصریح کرد: همه مردم در هر سطحی در مدیریت ...

4359حلقه چاه غیرمجاز در کرمان مسدود شد

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کرمان گفت: از سال 85 تا 96 حدود هفت هزار و 496 حلقه چاه غیرمجاز در این استان مسدود شده که چهار هزار و 359 حلقه چاه معادل 60 درصد آن در چهار سال فعالیت دولت یازدهم انجام گرفته است.

550 شغل در نرماشیر ایجاد شده است

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: تاکنون 76 میلیارد تومان سرمایه گذاری در قالب طرح های مثلث توسعه اقتصادی در شهرستان نرماشیر انجام شده که با میزان سرمایه گذاری 550 شغل ایجاد شده است.

اجرای طرحهای توسعه ای در کرمان امید آفرین بوده است

کرمان آنلاین - کرمان – استاندار کرمان گفت: امید به توسعه اقتصادی در میان مردم این استان در سال 90به میزان 35.15 درصد بوده، که بر اساس سرشماری سال 95این میزان به 39.25 درصد رسیده و این روند صعودی نشانگر این هست که استان کرمان در مسیر درست توسعه قرار گرفته است.

موسسه خیریه مشیز 16 هزار شغل در کشور ایجاد کرده است

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرعامل و رئیس هیات مدیره موسسه خیریه کوثر مشیز گفت: این موسسه در راستای مسئولیت اجتماعی خود تاکنون بیش از 15 هزار نفر شغل غیر مستقیم و یکهزار شغل مستقیم در کشور ایجاد کرده است.

کمیته امداد سیرجان به کارگاههای نیمه فعال وام می دهد

کرمان آنلاین - کرمان- کمیته امداد امام خمینی(ره) سیرجان بمنظور ایجاد فرصت های جدید شغلی به کارگاهها و بنگاههای تولیدی نیمه فعال این شهرستان تا سقف یک میلیارد ریال وام با بهره حداقلی می دهد .

نظارت بر مراکز تولید و عرضه فرآورده های خام دامی تشدید می شود

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان انار از تشدید نظارت بر وضعیت بهداشتی مراکز تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی در این شهرستان طی ماه رمضان خبر داد.

طلای بنفش پهناورترین استان کشور در گمنامی صادرات

کرمان آنلاین - کرمان - سایت خبری راه آرمان کرمان در 26 اردیبهشت ماه به محصولات کشاورزی قابل صادرات استان کرمان از سیر مرغوب شهداد پرداخته و گزارشی با عنوان `طلای بنفش پهناورترین استان کشور در گمنامی صادرات` را منتشر کرده است.

بخش خصوصی در یکصد شورای حاکمیتی عضویت دارد

کرمان آنلاین - کرمان - نایب رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: این اتاق و بخش خصوصی کشور در بیش از یکصد نهاد، شورا و مجمع تصمیم گیری حاکمیتی عضو است و باید نقش بخش خصوصی در این شوراهای کشور پررنگ تر شود.

پروژه های نیمه تمام با همکاری بخش خصوصی تکمیل می شود

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان با اشاره به اینکه باید با جلب همکاری بخش خصوصی به روند تکمیل پروژه های نیمه تمام این استان سرعت بیشتری بخشید، افزود:کرمان سال گذشته از استان هایی بوده که بیشترین جذب اعتبارات را داشته و این امر باید با همت مدیران در سال جاری تکرار شود.

کشوری که تولید نکند، نمی‌تواند دنبال آزادی سیاسی برود/نقش بخش خصوصی در سالم سازی نظام اجتماعی

کرمان آنلاین - عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: کشوری که تولید نکند و نتواند در بازار بین الملل سهمی برای اقتصاد خود بگیرد، نمی تواند دنبال آزادی ...

تشکیل ستاد بحران استان کرمان در سطح ملی/کاهش 80 درصدی تولید پسته در استان به دلیل خشکسالی

کرمان آنلاین - استاندار کرمان به موضوع خشکسالی در استان کرمان اشاره و گفت: به دلیل گرمای بی سابقه در شمال استان با خسارات جدی به محصولات پسته مواجه ...

برای عبور از وضعیت کنونی، وجود تشکل‌ها ضروری است/برخی از مشکلات اقتصاد کشور ناشی از تصمیمات خلق الساعه است

کرمان آنلاین - رییس انجمن ملی خرما گفت: باید هر چه زودتر تصمیمی گرفته شود که آیا می خواهیم از این وضعیت عبور کنیم و یا خیر؟ و در این راستا باید دست ...

برخی محدودیت ها تنها با مشارکت مردم برطرف می شود

کرمان آنلاین - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: استان کرمان ظرفیت‌های فراوانی دارد که همیشه از آن ذکر می‌شود اما در کنار ...

خشکسالی زخمی عمیق بر شریان حیاتی کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - کم آبی و مصرف بی رویه و بدون مدیریت به عنوان میراث بجا مانده از گذشته و مهمتر از آن استمرار حدود 2 دهه خشکسالی در استان کویری کرمان به چالش و زخمی عمیق بر بخش کشاورزی به عنوان شریان حیاتی این استان تبدیل شده است.

بازآفرینی شهری امنیت را به شهرها بازگردانده است

کرمان آنلاین - کرمان - معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی گفت: پیش از دولت یازدهم به امنیت و ایمنی به عنوان یک کیفیت در نظام شهری کمتر توجه شده بود و دولت تدبیر و امید با اجرای طرح بازآفرینی، امنیت و ایمنی را به شهرها بازگردانده است.

سیر صعودی قیمت گوشت در کرمان/ ارتباط مستقیم نرخ ارز و قاچاق دام

کرمان آنلاین - کرمان – همزمان با نوسانات قیمت ارز بازار قاچاق دام از مرزهای شرقی نیز داغ شده و سودجویان در کنار ضربه به تولید داخلی بیماری های واگیردار را نیز گسترش می دهند.

849 روستای کرمان در شرایط سخت کم آبی قرار دارد

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمان گفت: 849 روستا با جمعیت 546 هزار نفر از 2 هزار و 530 روستای تحت پوشش این شرکت در شرایط سخت کم آبی قرار دارد.

سهم اندک کرمان از درآمد گردشگران خارجی

کرمان آنلاین - کرمان - استان کرمان با سابقه تمدنی و تاریخی کهن و جاذبه های طبیعی شگفت انگیز و اقلیم زیبا از مقاصد گردشگران خارجی بشمار می رود و این درحالی است که سهم بسیار ناچیزی از درآمدهای حاصل از بازدید این گردشگران نصیب استان می شود.

ذخیره آب سدهای کرمان 380 میلیون متر مکعب است

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرعامل آب منطقه ای استان کرمان با بیان اینکه مجموع ظرفیت مخازن سدهای این استان بیش از 583 میلیون متر مکعب است گفت: 380 میلیون متر مکعب آب در سدهای کرمان ذخیره شده است.

آثار اقتصادی ناشی از خروج امریکا از برجام، کمترین میزان خواهد بود/پیشنهاد تشکیل بازار متشکل ارزی

کرمان آنلاین - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: آثار اقتصادی ناشی از خروج امریکا از برجام را کمترین میزان می دانیم زیرا کشور در سال ...

نمایشگاه عرضه کالای ایرانی در جیرفت گشاش یافت

کرمان آنلاین - جیرفت – نمایشگاه عرضه کالای ایرانی در جیرفت بمنظور تحقق شعار سال با 380 غرفه در زمینی به مساحت سه هزار و 500 مترمربع امروز (پنجشنبه ) گشاش یافت .

20 هزار مگاوات بار سرمایشی کشور است

کرمان آنلاین - کرمان - معاون دفتر مدیریت مصرف شرکت سهامی مدیریت تولید ،انتقال و توزیع برق ایران ( توانیر) گفت: بحث انرژی های سرمایشی بیشترین سهم مصرف را از انرژی الکتریکی کشور به خود اختصاص داده ،طوریکه 20 هزار مگاوات بار سرمایشی در تابستان است.

سازمان های مردم نهاد توانمند می شوند

کرمان آنلاین - کرمان - معاون مشارکت های اجتماعی وزارت کشور گفت: توانمند کردن سازمان های مردم نهاد در سطح کشور بمنظور رساندن جامعه به توسعه پایدار از جمله اولویت های مهم این حوزه است.

سال 97 باید سال جهش صادرات در استان کرمان باشد

کرمان آنلاین - رئیس اتاق کرمان در ادامه با تاکید براینکه سال 97 باید سال جهش صادرات در استان کرمان باشد، بیان کرد: استان با یک میلیارد و 200 میلیون ...

تنش آبی اقتصاد تک محصولی شهرستان انار را تهدید می کند

کرمان آنلاین - کرمان- امام جمعه و فرماندار شهرستان انار می گویند :استمرار خشکسالی و تنش آبی اقتصاد تک محصولی مبتنی بر باغات پسته این شهرستان را در معرض تهدید جدی قرار داده است .

زمینه اشتغال 200 بانو در راین کرمان فراهم شد

کرمان آنلاین - کرمان - امام جمعه راین گفت: با اجرای طرحهای اقتصاد مقاومتی و در سایه وحدت موجود در راین، 200 نفر از بانوان این منطقه در حوزه صنایع دستی (رشته پته دوزی )مشغول به کار شدند.

9.6 درصد، نرخ بیکاری استان در زمستان 96

کرمان آنلاین - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با تاکید بر اینکه رویکرد اصلی استان تکیه بر بخش غیردولتی و به کار گیری بخش دولتی در خدمت ...

جهاددانشگاهی معین اقتصادی شهر کرمان شد

کرمان آنلاین - تفاهمنامه فی ما بین علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان و دکتر رضا کامیاب مقدس رییس جهاد دانشگاهی استان به عنوان معین اقتصادی شهر کرمان ...

650 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در جیرفت پرداخت شد

کرمان آنلاین - جیرفت - رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی جیرفت گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون 650 میلیارد ریال تسهیلات به 138 طرح اشتغالزایی در مناطق روستایی و عشایری این شهرستان پرداخت شده است.

استاندار کرمان از واحدهای تولیدی کارآفرینان جوان بازدید کرد

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان از چهار واحد تولیدی مربوط به کارآفرینان جوان استان در شهرک صنعتی شماره 2 (خضرا) بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل کاری آنان قرار گرفت .

نیروگاه های حرارتی95درصد انرژی را تولید می کنند

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی مدیریت تولید ،انتقال و توزیع برق ایران ( توانیر) گفت: بحث مدیریت مصرف امروز بر تولید انرژی پاک متمرکز است و هم اکنون بیش از 95 درصد ظرفیت انرژی کشور توسط نیروگاه های حرارتی تولید می شود.

پتروشیمی برای استان کرمان حیاتی است/ کرمان پایین‌تر از میانگین کشوری از لحاظ وضعیت گازرسانی

کرمان آنلاین - نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به نشست خود با وزیر نفت گفت: وزیر نفت اذعان داشتند که استان کرمان به لحاظ گازرسانی عقب است، ...

20 درصد از اراضی کشور به آبیاری نوین مجهز شد

کرمان آنلاین - جیرفت - مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مجری طرح سامانه های نوین آبیاری کشور گفت: 20 درصد از اراضی آبی کشور شامل 770 هزار هکتار در دولت تدبیر و امید مجهز به سیستم های نوین آبیاری تحت فشار شده است.

خرید تضمینی سیب زمینی در جنوب کرمان آغاز شد

کرمان آنلاین - جیرفت - رئیس سازمان تعاون روستایی جنوب استان کرمان گفت: این سازمان اقدام به خرید تضمینی سیب زمینی در هفت شهرستان این منطقه کرده است.

مدیریت صادرات و تغییر الگوی کشت نسخه شفابخش کشاورزی

کرمان آنلاین - جیرفت – ایرنا – قیمت پایین محصولات کشاورزی طی سال های اخیر، کام کشاورزان را به شدت تلخ کرده و این یعنی هنوز نتوانسته ایم بازار فروش را پیدا و با آن ارتباط برقرار کنیم پس نیازمند سیستمی هستیم که بتوانیم با اِشراف بر بازار، از مرحله کشت محصول تا صادرات آن را مدیریت کنیم.

فراکسیون توسعه صادرات همراه صادرکنندگان است

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس فراکسیون توسعه صادرات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخش خصوصی باید مسائل صادرات را پیگیری کند گفت: این فراکسیون نیز برای رفع مشکلات اساسی و در راستای حمایت از کالای ایرانی، همراه صادرکنندگان است.

بخشنامه های بانک مرکزی صادرات را دچار مشکل کرده است

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: بخشنامه های بانک مرکزی، صادرات را دچار مشکل کرده و با این بخشنامه ها بخش خصوصی نمی تواند محموله ای را صادر کند.

409 کارگاه اقتصاد مقاومتی در کرمان راه اندازی شده است

کرمان آنلاین - کرمان - مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه 409 کارگاه اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی طی سال گذشته در این استان راه اندازی شده است گفت: قصد آن داریم در سال جدید نیز نقاط ضعف و قوت این کارگاهها را راستی آزمایی و شناسایی کنیم.

900 میلیون مترمکعب آب کرمان اضافه برداشت می شود

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان با اشاره به شدت کم آبی در این استان گفت: سالانه 900 میلیون مترمکعب از سفره های زیرزمینی این استان اضافه برداشت می شود.

توسعه زیر ساخت ها در کرمان متوازن ادامه دارد

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان با اشاره به پروژه ها و طرح های در دست اقدام گفت: امروز توسعه زیر ساخت ها در سراسر استان بطور متوازان ادامه دارد.

استخر امید بردسیر پس از 20سال وقفه به بهره برداری رسید

کرمان آنلاین - استخر شنای امید بردسیر پس از 20سال وقفه به همراه ساختمان اداره برق این شهرستان صبح امروز (یکشنبه )با حضور استاندار کرمان و جمعی از مسئولان محلی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

بردسیر الگوی طرح جامع کشاورزی می شود

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان گفت: طی چند ماه آینده شهرستان بردسیر پایلوت طرح جامع کشاورزی خواهد شد که در کشور به عنوان الگو معرفی می شود.

1500 شغل در سال گذشته در بردسیر ایجاد شد

کرمان آنلاین - فرماندار برسیر گفت: یک هزار و 500 شغل در سال گذشته در بردسیر ایجاد شد. به گزارش ایسنا منطقه کویر، "نجف‌پور" صبح امروز9 اردیبهشت ماه در ...

نخستین طرح صنایع معدنی قلعه گنج اجرا می شود

کرمان آنلاین - جیرفت – ایرنا – فرماندار قلعه گنج در جنوب استان کرمان از بهره برداری کارخانه آهک این شهرستان (شهر الگوی اقتصاد مقاومتی) به عنوان نخستین صنعت معدنی با هدف محرومیت زدایی، در نیمه دوم سال جاری خبر داد.

12میلیاردریال صرف مهار ریزگردها در ریگان می شود

کرمان آنلاین - کرمان- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت :امسال بمنظور مهار هر چه بیشتر ریزگردهای شرق این استان خاصه شهرستان ریگان ، 12میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

بحران آب در کرمان جدی است

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: بحران آب در کشور و به تبع آن استان کرمان جدی است و شوخی بردار نیست و اگر مصرف این مهم را مدیریت نکنیم با مشکلات جدی روبرو خواهیم شد.

صادرات آب در ظرفی بنام هندوانه -کمیل بهشتیان**

کرمان آنلاین - کرمان- با تمام توصیه ها و تاکیداتی که دولت طی سال های اخیر بر تغییر الگوی کشت داشت باز هم مشاهده می کنیم در منطقه خشکِ جنوب این استان، صادرات آب با کشت هندوانه ای که برای تولید هر کیلوی آن 280 لیتر آب مصرف می شود همچنان ادامه دارد.

مدیریت منابع آب در استان بسیار ضعیف است

کرمان آنلاین - نماینده مردم شهرستان های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت منابع آب در استان بسیار ضعیف است و رها شده در حالی ...

استانداردسازی هتل های کرمان در دست انجام است

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس انجمن هتلداران استان کرمان گفت: استاندارد سازی هتل های این استان در حال انجام است و تلاش داریم تا پایان سال تمامی هتل ها در چرخه استاندارد قرار گیرند.

نرم افزارهای نظارتی در کرمان به بودجه نیاز دارند

کرمان آنلاین - کرمان - مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان به معرفی نرم افزار نظارت عالیه اشاره کرد و گفت: باید بودجه سنواتی برای استفاده و تولید نرم افزارهای نظارتی به این اداره کل تخصیص یابد.

روحانیون رابطه دیرینه ای با بازار داشته و دارند

کرمان آنلاین - کرمان- یکی از فعالان اقتصادی استان کرمان نیز با اشاره به اینکه رابطه بازار و روحانیت رابطه ای بس دیرینه است، گفت: همیشه رابطه بازار و روحانیت رابطه ای مستحکم بوده است.

دولت تدبیر پنج کارخانه رب گوجه در جنوب کرمان ایجاد کرد

کرمان آنلاین - جیرفت - معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: از ابتدای شروع به کار دولت تدبیر و امید تا کنون تعداد پنج کارخانه رب گوجه فرنگی در این منطقه ایجاده شده و چهار کارخانه دیگر در حال ساخت تا پایان دولت دوازدهم به بهره برداری خواهد رسید.

خرید توافقی گوجه در رودبار جنوب ادامه دارد

کرمان آنلاین - جیرفت - فرماندار رودبار جنوب با اشاره به انتشار شایعاتی مبنی بر اتمام خرید توافقی گوجه فرنگی گفت: ️خرید توافقی تا اتمام برداشت محصول در این شهرستان ادامه دارد.

50 هزار هکتار آبیاری نوین در کرمان اجرا شده است

کرمان آنلاین - کرمان - معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان سطح آبیاری تحت فشار شمال این استان را 50 هزار هکتار اعلام کرد و گفت: این وسعت نسبت به سطح زیر کشت موجود حدود 20 درصد است.

مدافع حقوق کارگران هستیم

کرمان آنلاین - کرمان – استاندار کرمان گفت : ما مدافع حقوق کارگران هستیم و شواهد امر نشانگر این واقعیت است که در استان با روحیه مدارا و وفاق با اعتراضات صنفی و کارگری برخورد می شود.

کرمان ،مقام نخست تشکل های کارگری کشور را دارد

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : در این استان 640 تشکل کارگری و کارفرمایی فعالیت دارند که به لحاظ درصد و تعداد بترتیب رتبه های نخست و سوم کشور ی را دارد.

ساير مطالب

آماده ایم گوجه بدون سبد را 250 تومان از کشاورزان بخریم

بدهی میلیاردی سازمان‌های بیمه‌گر به داروخانه‌های هلال‌احمر/دلیل جابه‌جایی داروخانه هلال‌احمر شهر کرمان

شرکت برق از تولید ایده ها حمایت می کند

بازدید استاندار کرمان از پروژه‌های غیرهمسطح شهر کرمان

سیستم جدید تامین برق اضطراری فرودگاه جیرفت راه اندازی شد

فعالیت مجدد کارخانه تولید جدول و قطعات بتنی شهرداری کرمان

بنیاد برکت در ریگان 6مدرسه می سازد

دانشگاه ها برای کمک به تولید داخل آمادگی کامل دارند

100 میلیارد ریال پروژه دانشگاهی در رفسنجان افتتاح شد

با حضور وزیر علوم چند پروژه عمرانی در رفسنجان افتتاح شد

اختصاص بازار قلعه محمود به عرضه محصولات خانگی زنان سرپرست خانوار

جذب یک هزار و 350 عدد تسهیلات بلاعوض به زلزله‌زدگان راور

مبارزه جدی با فرار مالیاتی/سپاه با دیدگاه مدیریت انقلابی در کنار دستگاه‌های اجرایی استان است

خرید حمایتی از گوجه کاران جنوب کرمان ادامه دارد

کرمان آینده؛ شیفت از کشاورزی به صنعت ! آبی برای صنعتی شدن وجود دارد؟

دلال ها کشاورزی جنوب کرمان را بی ثبات کرده اند

حرکت کرمان بر ریل توسعه در آغازین سال 97

کشاورزان جنوب کرمان در انتظار پایانه صادراتی-کمیل بهشتیان**

و اما بیچاره مردم ...

800 شغل پایدار در دهستان گوغر بافت ایجاد شد

سه طرح درمانی و خدماتی در بافت افتتاح شد

چند خبر کشاورزی از جنوب کرمان

تولید بنزین یورو 4 در رفسنجان/ کلنگ احداث پالایشگاه میعانات گازی در رفسنجان به زمین زده شد

اجازه خروج ارز از کشور را نخواهیم داد

1300 میلیارد تومان پروژه در رفسنجان افتتاح و کلنگ زنی شد

امنیت موجود کشور زمینه سرمایه گذاری را فراهم کرده است

ذغالسنگ استان کرمان مشکل جدی دارد

کرمان باید به سمت صنعتی شدن حرکت کند

تفویض اختیارات دولت مشکلات بخش خصوصی را رفع می کند

موفقیت کالای ایرانی مستلزم حمایت دولت از تولید است

کارخانه 60 هزار تنی فروکروم رفسنجان افتتاح شد

حامی درآمد منصفانه مالیاتی برای کشور هستیم

رمز موفقیت استان کرمان در مدیریت جهادی است

بخش خصوصی باید وضعیت کشور را درک کند

لزوم حمایت های لازم از مناطق آزاد همچون مناطق ویژه اقتصادی

اختلافات سیاسی سم مهلک مسایل اقتصادی است

ایجاد 500 اشتغال تا پایان سال در منطقه ویژه رفسنجان

عملکرد موفقیت آمیز مناطق ویژه در استان کرمان

کارخانه فروکروم رفسنجان بزرگترین کارخانه خاورمیانه است

قوانین بانکداری امسال اصلاح و اجرایی خواهد شد

1300 میلیارد تومان پروژه در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان افتتاح و کلنگ‌زنی شد

چندین پروژه در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان افتتاح و کلنگ‌زنی شد

هجمه تبلیغات منفی علیه کشور، قدرت تحرک را از کارفرینان صلب کرده است/اقتصاد مقاومتی یک وظیفه است

رمز موفقیت استاندار کرمان، مدیریت جهادی ایشان بوده است/باید از کاریکاتوری عمل کردن، پرهیز کنیم

دولت پایش را از روی ترمز ماشین توسعه کشور بردارد

پایان خام فروشی فروکروم در کشور با افتتاح کارخانه فروکروم شهرستان رفسنجان

قیمت دلار به 10 هزار تومان می‌رسید اگر دیرتر تصمیم‌گیری می‌شد

حرکت‌های جهادی استاندار کرمان باید ادامه پیدا کند

سردرگمی صادرکنندگان به دلیل تصمیمات هیجانی دولت برای نرخ ارز

بنیاد مستضعفان طرح اقتصاد مقاومتی قلعه‌گنج را در 12 شهرستان محروم دیگر کشور کلید زد

منتظر تحقق وعده رییس جمهوری برای تفویض اختیار هستیم

در راستای تحقق شعار سال از ظرفیت‌های استان استفاده شود

افتتاح مرحله نخست بزرگترین طرح فروکروم کشور با حضور وزیر اقتصاد

سیاست‌های ارزی چند روز اخیر در جهت حمایت از کالای داخلی اتخاذ شده است

اقدامات خوبی در استان کرمان در حوزه اقتصاد مقاومتی و شعار سال صورت گرفته است

وزیر اقتصاد و دارایی و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی وارد کرمان شدند

هزار میلیارد تومان پروژه در استان کرمان افتتاح می شود

چرای غیرمجاز دام مراتع جیرفت را تهدید می کند

50 میلیارد ریال صنایع دستی کرمان فروش رفت

صادرکننده طرفدار چه قیمتی برای ارز است؟

تشریح برنامه‌های وزیر اقتصاد و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس به کرمان

فروش 5میلیارد و 250 میلیون تومان صنایع دستی در ایام نوروز97

اشک پیازکاران در آمد/ سقوط آزاد قیمت محصولات کشاورزی کرمان

کرمان، رتبه نخست کشور در جذب سرمایه‌گذاری/افتتاح 10 هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی با حضور رییس جمهور در سال 97

برداشت گل محمدی از گلستان‌های شهرستان کرمان آغاز شد

پایان هفته، کرمان میزبان وزیر اقتصاد و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس

جای خالی محصولات کشاورزی جنوب کرمان در بازار جهانی

کشت کلزا در ریگان 90درصد افزایش یافت

گندم زارهای جنوب کرمان آفت زدایی شد

زعفران کاران گلباف کرمان آموزش می بینند

خیر کرمانی پنج دستگاه دیالیز به کوهبنان اهدا کرد

خرید حمایتی گوجه فرنگی در جنوب کرمان آغاز شد

اشتغال پایدار با حمایت از کالای داخلی محقق می شود

زنگ خطر کشاورزی جنوب کرمان به صدا درآمد

دولت درصدد رفع مشکل صادرات محصولات کشاورزی است

سه شرکت حمل و نقل در رودبار تعطیل شد

مسئولیت اجتماعی شرکت های بزرگ اقتصادی زمینه ساز توسعه است

پذیرش 40 هزار مشترک گاز طبیعی در استان کرمان

59 واحد مناطق زلزله‌زده کرمان در مرحله نازک‌کاری است

مردم کرمان باید از معادن بهره مند شوند

حمایت از کالای ایرانی اقتصاد مقاومتی را تثبیت می کند-کمیل بهشتیان**

خرید توافقی گوجه در رودبار جنوب آغاز شد

400 تن میوه در جنوب کرمان توزیع شد

مردم باید احساس کنند در استان معدنی قرار دارند

مشارکت مردم در فضای یأس‌آلود غیر ممکن است

جذب 30 درصدی حقوق دولتی معادن استان در سال گذشته

دادستان مانع تعطیلی یک کارخانه در کرمان شد

استارت آپ ها در کرمان حمایت مالی می شوند

6 هزار میلیارد تومان پروژه در کرمان افتتاح می شود

173 تن مرغ در رودبار جنوب توزیع شد

کاشت کلزا در رودبار جنوب 60 درصد افزایش یافت

بهبود کسب و کار در کرمان رهاورد مثلث توسعه اقتصادی ** حامد سالاری

نرخ گوجه در مزرعه 200 و در بازار 2000 تومان/دلال بازی ادامه دارد

دولت و بانک مرکزی می‌خواهند در بازار ارز دو سر اَلا کلنگ را پایین نگه دارند!

نگرانی گوجه کاران جنوب کرمان برطرف شد

تنور داغ پنل های خورشیدی در کرمان/کویرلوت پایتخت انرژی پاک می شود

کالای ایرانی چشم انتظار حمایت - سمیه حسن شاهی*

92 درصد اعتبار اشتغال فراگیر کرمان به بانکها معرفی شد

اقتصاد اسلامی، اقتصادی است با نظارت دولت و رسمیت پذیرفتن بخش خصوصی

صدور مجوز به واحدهای تولیدی ظرف مدت 2 هفته در پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان کرمان

6 شرکت حمل و نقل در جنوب کرمان تعطیل شد

دولت برای حمایت کالای ایرانی تسهیلات دهد

پرداخت به موقع کرایه حمل گندم به ناوگان

بهره‌مندی 984 شهر و روستای استان کرمان از نعمت گاز

ایران بالاترین نرخ مالیات بر تولید را دارد/ بخش عمده‌ای از قاچاق استمرار دارد

60طرح هادی در روستاهای ریگان اجرا شده است

طعم هنداونه در کام کشاورزان تلخ شد/ افت قیمت محصولات کشاورزی

نماینده شهرستان‌های جنوبی استان:لزوم بستن تعرفه معقول بر واردات/قاچاق کالا در کشور سازماندهی شده است!

رشد 32 درصدی ورود مسافران نوروزی به استان کرمان

میوه‌های بهشت معادن در کام غیربومی‌ها

در قلعه‌گنج به دنبال سودآوری نیستیم/ ماهیگیری را به مردم قلعه‌گنج یاد می‌دهیم

ظرفیت تولید شرکت ملی مس باید 2 برابر شود/ وضعیت آلایندگی مجتمع مس سرچشمه نگران کننده است

ظرفیت تولید شرکت ملی مس باید افزایش یابد

توفان 640میلیاردریال به نخیلات ریگان خسارت زد

فراگیری فرهنگ خرید کالای داخلی به رفع بیکاری می انجامد

6000 میلیارد تومان پروژه در کرمان افتتاح می شود

جمع‌آوری سبزه شهروندان کرمانی برای تولید کود «ورمی‌کمپوست»

حمایت از کالای ایرانی عالمانه و دلسوزانه است

هر گردشگر‌خارجی بیش از یک بشکه نفت درآمد‌دارد / باید تولیدات روستایی را احیا کنیم

144 صندوق خرد روستایی در قلعه گنج فعال است

تعاونی ها در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش موثری دارند

حمایت از کالای ایرانی یک هدف‌گیری عالمانه است

جهانگیری از کارخانه خودرو سازی بم بازدید کرد

رونمایی از خودروی هیوندای اکسنت جدید شرکت کرمان موتور

رونمایی از اولین خودروی تولیدی هیوندای اکسنت شرکت کرمان موتور

بازدید معاون اول رییس جمهور از خط تولید مودم شرکت ارگ جدید بم

اجرای طرح اشتغال فراگیر توسط سازمان میراث فرهنگی کشور/کرمان از قطب ها و اهداف مهم گردشگری ایران است

نگاهی به 110 پروژه اولویت دار استان کرمان در سال 97

قانون بانکداری اسلامی در سال 97اصلاح می شود

اصلاح قانون بانکداری اسلامی اولویت اصلی کمیسیون اقتصادی/دولت برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز اهتمام بیشتری داشته باشد

جهانگیری: ادارات دولتی حق خرید کالای خارجی را ندارند

110 پروژه اقتصاد مقاومتی در دستور کار سال 97 استان قرار دارد

1500 میلیارد تومان ارز حاصل از فروش پسته وارد کشور می شود

هلال احمر به زلزله زدگان کرمانی عیدی می دهد

570 تنور گازی به اهالی حاشیه جنگل های جنوب کرمان اهدا شد

تولید مس محتوا در ایران 35 درصد رشد داشته است

معادن کوچک بخش عمده مشکل اشتغال را برطرف می کند

پیشرفت 40 درصدی احداث باند دوم فرودگاه کرمان/گشایش باند تا شهریور 97

13 هکتار از اراضی ملی قلعه گنج کرمان رفع تصرف شد

چه زمانی قرار است ترمینال جدید فروگاه کرمان افتتاح شود؟

«لاکی دو» اولین نوشابه لبنی کشور توسط شرکت کاله تولید شد

یکهزار و 200فرصت شغلی در رودبار جنوب ایجاد شد

توزیع بذر گندم نامرغوب در فاریاب کرمان مشکل ساز شد

مردم از کالاهای داخلی برای خرید عید نوروز استفاده کنند

نرخ تورم در دولت تدبیر و امید به 10 درصد کاهش یافت

بیشتر از تعهد پذیرفته شده سالانه در استان کرمان اشتغالزایی شده است

محدودیتی برای کارورزی فارغ التحصیلان در کرمان وجود ندارد

کمیته امداد کرمان بیش از 6800شغل ایجاد کرد

پنج شرکت تعاونی فراگیر ملی در قلعه گنج راه اندازی شد

کرمان در آستانه جهش بزرگ اقتصادی است