آخرین اخبار

اقتصادي

سه هزار فرصت جدید شغلی در استان کرمان ایجاد می شود

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از توافق بر سرمایه‌گذاری 500 میلیون دلاری میدکو از محل صندوق توسعه ملی برای توسعه مجتمع فولاد بوتیای کرمان خبر داد و گفت: با اجرای این طرح توسعه، 3 هزار فرصت شغلی به‌صورت مستقیم برای جوانان ایجاد می‌شود،

وضعیت پارک علم و فناوری کرمان مطلوب نیست/ صادرات محصولات دانش بنیان ضرورت اقتصاد ایران است‌

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، صادرات محصولات دانش بنیان را یک ضرورت برای اقتصاد ایران دانست و گفت: وضعیت پارک علم و فناوری در استان کرمان مطلوب نیست.

به دنبال ریشه کنی بیکاری در شهرستان راور هستیم

کرمان آنلاین - کرمان- رییس بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: از زمان انعقاد تفاهمنامه ما بین استانداری کرمان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بعنوان معین اقتصادی شهرستان راور، به دنبال آن بودیم که معضل بیکاری در شهرستان راور را به صورت کامل ریشه کن کنیم.

مدل الگوی مقاومتی تمرین شده در کرمان می تواند به توسعه پایدار کشور منجر شود

کرمان آنلاین - کرمان- استاندار کرمان گفت : نتایج مثبت مدل الگوی مقاومتی که در این استان با همکاری بخش غیردولتی به مدت چهارسال تمرین کرده ایم نشانگر این واقعیت هاست که از این مسیر می توان به توسعه پایدار در کشور دست یافت.

برگزاری رویداد کارآفرینی کارمانو در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - نخستین رویداد کارآفرینی کارمانو روز چهارشنبه با حضور نماینده مردم کرمان در مجلس ، مدیرعامل ارتباطات و جمعی از مسئولان و دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.

اجرای 772 طرح زیربنایی در شهرستان راور

کرمان آنلاین - کرمان - قائم مقام بنیاد برکت به حوزه اقدامات زیربنایی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در شهرستان راور اشاره کرد و گفت: 772 طرح در این حوزه در شهرستان راور با 16 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که خوشبختانه هم اکنون با قوت این طرحها در حال اجرا است.

ایده پردازی در تولید پسته، مس و زعفران ضروری است

کرمان آنلاین - کرمان - معاون توسعه مدیریت جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: باید برای گسترش و رونق تولید در کشت محصولات پسته و زعفران و صنایعی مانند مس به سمت ایده پردازی، ساخت صنایع تبدیلی و تولید فرآوری شده برویم.

کرمان رتبه 11 کشوری در حوزه شرکت های دانش بنیان را دارد

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان با بیان اینکه ایجاد شرکت های دانش بنیان در استان نسبت به آغاز دولت تدبیر و امید رشد بسیار خوبی داشته است گفت: این استان با داشتن 57 شرکت رتبه 11 کشوری را در اختیار دارد.

هدف از حضور معین‌های اقتصادی، تقویت اقتصاد خانوارهای روستایی و شهری است/فرهنگ اقتصاد مقاومتی در کشور نهادینه نشده است

کرمان آنلاین - استاندار کرمان با اشاره به تقسیم بندی استان کرمان به 8 منطقه اقتصادی و حضور 23 معین اقتصاد مقاومتی در مناطق مختلف استان کرمان تصریح ...

اجرای 772 طرح زیربنایی در شهرستان راور

کرمان آنلاین - قائم مقام بنیاد برکت با اشاره به طرح های کوتاه مدت ستاد فرمان اجرایی امام (ره) در شهرستان راور اظهار کرد: 9 طرح اشتغالزایی کوتاه مدت در ...

به دنبال ریشه کنی بیکاری شهرستان راور هستیم

کرمان آنلاین - رییس بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: از زمان انعقاد تفاهمنامه ما بین استانداری کرمان و ستاد اجرایی فرمان ...

کرمان رتبه یازدهم کشور در تعداد شرکت‌های دانش بنیان/نیاز مبرم بخش‌های کشاورزی و صنعت به تحول فناوری

کرمان آنلاین - رییس اتاق کرمان از تشکیل انجمن شرکت های دانش بنیان با حضور جوانان نخبه خبر داد و عنوان کرد: سال آینده معیار اصلی انتخاب صادرات کالاهای ...

وضعیت پارک علم و فناوری کرمان مطلوب نیست/ صادرات محصولات دانش بنیان ضرورت اقتصاد ایران است‌

کرمان آنلاین - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، صادرات محصولات دانش بنیان را یک ضرورت برای اقتصاد ایران دانست و گفت: در قوانین و مقررات ...

سهم 4.8 درصدی استان کرمان از صادرات کل کشور/بزرگ‌ترین چالش حوزه صادرات، نبود هلدینگ ها و کنسرسیوم های صادراتی

کرمان آنلاین - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: تقریبا چهار و هشت دهم درصد صادرات کل کشور مربوط به استان کرمان است و تراز تجاری استان ...

رونق و شکوفایی صنعت و معدن تدبیر اشتغال زایی در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - اشتغالزایی دغدغه امروز جامعه به شمار می رود و بر همین اساس رونق حوزه صنعت و معدن در استان کرمان بمنظور ایجاد فرصت های شغلی جدید تدبیری است که تیم اقتصادی دولت دوازدهم در این استان آن را همزمان با دیگر بخشهای تولیدی مقتدرانه پیگیری می کند.

رونق صنعت و معدن تدبیر اشتغال زایی در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - اشتغالزایی دغدغه امروز جامعه به شمار می رود و بر همین اساس رونق حوزه صنعت و معدن در استان کرمان بمنظور ایجاد فرصت های شغلی جدید تدبیری است که دولت دوازدهم آن را بطور جدی پیگیری می کند.

صادرات 2.2 میلیارد دلاری کرمان/ هدف گذاری 6.3 میلیارد دلار صادرات

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: صادرات این استان اکنون 2.2 میلیارد دلار است که باید در پایان برنامه ششم تا 6.3 دهم میلیارد دلار افزایش یابد.

اراده مسئولان بر به پایان رسیدن پروژه های شهری است

کرمان آنلاین - کرمان- معاون امور عمرانی استانداری کرمان گفت: اراده جدی بر به سرانجام رسانده پروژه های شهری کرمان است و در این راستا ضمن پیش بینی های لازم، همکاری مورد نیاز را نیز خواهیم داشت.

هفت پروژه بیابان زدایی در شرق استان کرمان در دست اجراست

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان گفت: اینک هفت پروژه بیابان زدایی با اعتبار 500میلیارد تومان با محوریت شهرستان ریگان در شرق این استان در حال انجام است .

رویش درختان مالچ پاشی شده در مناطق کویری ریگان

کرمان آنلاین - کرمان - مدیر بیابان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان گفت:درختانی که در مناطق کویری شهرستان ریگان مالچ پاشی شده بودند، رویش و جوانه زدند .

میدکو،رتبه برتر صادرات گرا را کسب کرد

کرمان آنلاین - کرمان - شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) به عنوان 10شرکت برتر صادرات گرا از میان ٥٠٠ شرکت بزرگ ایران معرفی و لوح تقدیر دریافت کرد.

نیاز جدی استان های کرمان و یزد به انتقال آب

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار یزد با بیان اینکه استانهای یزد و کرمان برای چشم انداز آینده خود نیاز جدی به انتقال آب دارند گفت: این 2 استان در بخش تامین آب از گزینه های ممکن و میسر استفاده می کنند و معتقدیم با ورود بخش خصوصی تکرار پروژه های بزرگ انتقال آب امکان پذیر است.

تشکیل کمیته مشترک استان های یزد، کرمان و هرمزگان برای اجرای پروژه انتقال آب از دریای عمان

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان گفت: بزودی کمیته مشترک استان های یزد، کرمان و هرمزگان با هدف اجرایی شدن پروژه انتقال آب از دریای عمان برای استفاده مصارف صنعتی و غیر صنعتی این استانها تشکیل خواهد شد.

نرخ مشارکت اقتصادی کرمان به 38 درصد رسیده است

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان اینکه نرخ مشارکت در این استان در سال 92 حدود 33 درصد بوده است گفت: این رقم در حال حاضر به 38 درصد رسیده که به ازای هر درصد افزایش نرخ مشارکت 20 هزار نفر به بازار کار ورود پیدا می کنند.

افتتاح 63 طرح با اعتبار 13 میلیارد تومان در ریگان استان کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - فرماندار ریگان از افتتاح 63 طرح با اعتبار 13 میلیارد تومان در شهرستان ریگان خبر داد و گفت: با افتتاح این طرح‌ها بمناسبت دهه مبارک فجر بیش از 2 هزار و 500 خانوار ریگانی از مزایای آنها بهره‌مند شدند.

یک طرح راهسازی در زرند افتتاح شد

کرمان آنلاین - کرمان - پروژه روکش آسفالت مسیر کرمان - زرند به طول 27 کیلومتر امروز (شنبه) با حضور استاندار کرمان افتتاح شد.

روابط تجاری و مبادلات بازرگانی بین افغانستان و کرمان افزایش می یابد

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان با اشاره به اینکه کار ما تسهیل امور تجاری است گفت: روابط تجاری و مبادلات بازرگانی بین کشور افغانستان و این استان افزایش می یابد.

ارائه 750 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک توسعه و تعاون در کرمان

کرمان آنلاین - جیرفت - مدیر شعب بانک توسعه و تعاون استان کرمان با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: 750 میلیارد ریال تسهیلات از ابتدای امسال تاکنون توسط این بانک در کرمان و در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی به متقاضیان ارائه شده است.

برداشت بیش از 360 تن محصولات ارگانیک در دانشگاه پیام نور رفسنجان

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان گفت: سالانه بیش از 360 تن محصولات خیار و گوجه ارگانیک در فاز اول و دوم گلخانه تولید محصولات ارگانیک در این دانشگاه تولید می شود.

بیش از 75 درصد قبوض برق در عنبرآباد زیر 50 هزار تومان است

کرمان آنلاین - جیرفت - مدیر امور برق عنبرآباد با بیان اینکه بیش از 75 درصد قبوض برق در این شهرستان زیر 50 هزار تومان است گفت: کاهش یا افزایش میزان تعرفه های برق، یک موضوع ملی بوده و اداره امور برق شهرستان صلاحیت تصمیم گیری در این مورد را ندارد.

چند خبر کوتاه از اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان

کرمان آنلاین - جیرفت - واکسیناسیون بیش از 119 هزار راس دام سبک شهرستان قلعه گنج علیه بیماری تب برفکی، ضبط و معدوم سازی 813 کیلوگرم مواد خام دامی غیربهداشتی در شهرستان کهنوج و واکسیناسیون رایگان دامهای شهرستان عنبرآباد علیه آبله از اخبار امروز اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان است.

خرید تضمینی 100 تن خرما از نخلداران ریگان

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان ریگان گفت: بیش از 100 تن خرما از اول فصل برداشت تاکنون بصورت تضمینی از نخلداران این شهرستان خریداری شده است.

صدور 27 پروانه علامت استاندارد در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل استاندارد استان کرمان گفت: 27 پروانه کاربرد علامت استاندارد برای محصولات واحدهای تولیدی این استان در سه ماه اخیر صادر شده است.

صدور مجوز1800هکتار عرصه منابع طبیعی برای منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان

کرمان آنلاین - کرمان - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت :مجوزهای لازم از سازمان منابع طبیعی برای هزار و 800 هکتار اراضی برای منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان اخذ شده است.

تزریق 441 میلیارد تومان اعتبار به طرح های زیر بخش کشاورزی جنوب کرمان

کرمان آنلاین - جیرفت - معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: 441 میلیارد تومان اعتبار از ابتدای سال جاری تاکنون به طرح های زیر بخش کشاورزی جنوب کرمان تزریق شده است.

رشد 16 برابری شرکت های هواپیمایی کرمان پس از انقلاب

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل فرودگاه های استان کرمان با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در کرمان فقط یک شرکت هواپیمایی با نام هواپیمایی ملی ایران (هما) وجود داشت گفت: این تعداد در 39 سال گذشته به 16 مورد افزایش یافته است.

با حضور معاون رئیس جمهوری مجتمع سمابانو در کرمان افتتاح شد

کرمان آنلاین - کرمان - با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده ، مجتمع ' کاربا افتخارسما بانو' وابسته به موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) با اشتغال زایی یکصد نفر برای بانوان کرمانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

احداث تونل انتقال آب از سد شهیدان تیموری به کرمان میراث ارزشمندی برای آیندگان

کرمان آنلاین - کرمان - معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار کرمان گفت : از احداث تونل آب از سد شهیدان تیموری به کرمان که اینک با رشد فیزیکی 45درصدی در حال انجام است به عنوان میراثی ارزشمند برای آیندگان یاد کرد.

چند خبرکوتاه از راهسازی در جنوب کرمان

کرمان آنلاین - جیرفت – بهره برداری از 12کیلومتر راه روستایی در فاریاب، بهره برداری از 13کیلومتر راه روستایی منوجان، کلنگ زنی کنار گذر جیرفت و افتتاح یک پل و یک راه در عنبرآباد و برگزاری کارگاه پدافند غیرعامل از اخبار امروز(چهارشنبه ) اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان است.

گشایش پانزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - پانزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی کرمان با حضور 120 شرکت داخلی و خارجی امروز (چهارشنبه ) در محل نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق کرمان گشایش یافت.

آمادگی دیوان محاسبات برای واگذاری اختیارات به استان کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس کل دیوان محاسبات کشور با اشاره به قرار گرفتن کرمان به عنوان پایلوت تفویض اختیار در کشور گفت: درچارچوب قانون آمادگی لازم برای واگذاری اختیارات این بخش را به استان کرمان داریم .

نمی توان با قوانین شرایط صلح، جنگ اقتصادی را مدیریت کرد

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم متناسب با شرایط امروز کشور در جنگ اقتصادی، امور را مدیریت کنیم با قوانین صلح اقتصادی نمی توان این کار را کرد.

شهرداری کرمان 350 میلیارد تومان به پیمانکاران بدهکار است

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس شورای اسلامی شهر کرمان گفت: از مجموع 350 میلیارد تومان بدهی شهرداری کرمان به پیمانکاران، 200 میلیارد تومان مربوط به شهرداری است که در آینده پرداخت خواهد شد.

پل باغ ملی کرمان افتتاح شد

کرمان آنلاین - کرمان - پل روگذر باغ ملی کرمان با حضور استاندار، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، فرمانده موسسه شهید رجایی قرارگاه خاتم الانبیاء، معاون سیاسی وامنیتی استانداری و جمع کثیری از مسئولان استانی افتتاح شد.

تامین 90 درصدنیروی کار قرارگاه خاتم الانبیاء از نیروهای بومی کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرعامل گروه تخصصی شهیدرجایی ادامه داد: تنها 10 درصد نیروهای قرارگاه خاتم الابنیاء در اجرای پروژه های کرمان غیر بومی هستند و مابقی از جوانان همین استان هستند که اکنون با تخصص بالایی آماده اجرای پروژه های دیگری هستند.

کرمان، از الگوی اقتصاد مقاومتی تا پایلوت تفویض اختیار - بهنام احمدی*

کرمان آنلاین - کرمان- تشریک مساعی کم نظیر ارکان حکومتی که همزمان با دولت تدبیر و امید و به همت استاندار کرمان شکل گرفت موفقیت های درخشانی را در حوزه اقتصاد مقاومتی برای این استان و کشور رقم زد و زمینه را برای پایلوت قرار گرفتن تفویض اختیار این استان پیشرو در جلب و جذب سرمایه گذاری فراهم کرد.

افتتاح پروژه 60میلیاردتومانی عمران شهری در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان- جمعه ای که گذشت در شهر کرمان شاهد به بهره برداری رسیدن پروژه عمرانی روگذر پل باغ ملی با اعتبار عمرانی 40میلیارد تومانی و اعتبار تملک اراضی معارض 20میلیارد تومانی بودیم که به گفته استاندار این از جمله چندین طرحی است که در دولت یازدهم در شهر کرمان کلنگ زنی شده بود.

افزایش چهار برابری تولید ماهی پرورشی در ریگان

کرمان آنلاین - کرما- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ریگان گفت: با اقدامات انجام گرفته شده در زمینه پرورش ماهیان گرمابی در این شهرستان هم اکنون میزان برداشت و تولید چهار برابر نسبت به سال قبل افزایش نشان می دهد.

صنعت پسته نیاز به اصلاح کلی دارد

کرمان آنلاین - نایب رییس اتحادیه پسته کرمان گفت: صنعت پسته نیاز به اصلاح کلی دارد و باید از ابتدای تولید محصول تا ورود به بازار های خارجی، اصلاح شود و ...

17 هزار صادرکننده پسته در کشور وجود دارد

کرمان آنلاین - رییس بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمان گفت: 17 هزار صادرکننده پسته در کشور داریم که فایده ای برای کشور ندارد در حالی که ...

باید صادرات از حالت یکنواختی خارج شود

کرمان آنلاین - معاون دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: افزایش سهم ایران در بازارهای نهایی برای ما ...

باید به فکر جایگزینی برای پسته بود

کرمان آنلاین - معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: در 70 سال گذشته همواره رتبه اول صادرات کالاهای غیرنفتی متعلق به پسته بوده و ...

نمی‌‍خواهیم قدرت تصمیم گیری را از مدیران بگیریم/تفویض اختیار دیوان محاسبات به استان کرمان

کرمان آنلاین - رییس کل دیوان محاسبات کشور اظهار کرد: به دنبال مچ گیری نیستم بلکه باید تلاش کنیم که مدیران به سلامت جاده مسئولیت خود را بگذرانند و ...

رییس دیوان محاسبات کشور وارد کرمان شد

کرمان آنلاین - رییس دیوان محاسبات کشور دقایقی پیش وارد فرودگاه کرمان شد. به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، دکتر عادل آذر رییس دیوان محاسبات کشور ...

19 پهنه معدنی کرمان برای اکتشاف واگذار شد

کرمان آنلاین - کرمان - معاون امور معدن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان گفت: 19 مورد از 25 پهنه معدنی این استان برای اکتشاف واگذار شده است.

بازدید رسانه‌های خارجی از استان کرمان فرصتی بی نظیر برای ارائه و معرفی فرصت‌های اقتصادی و گردشگری استان

کرمان آنلاین - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان از بازدید نمایندگان رسانه های خارجی از کشورهای آذربایجان، ترکیه، فلسطین، لبنان، انگلیس، ...

افغانستان یکی از بازارهای هدف استان کرمان است

کرمان آنلاین - رفسنجان - رئیس اتاق استان کرمان با بیان اینکه رویکرد صادرات‌محوری را در اتاق کرمان ایجاد کرده ایم، گفت: یکی از بازار هدف ما کشور افغانستان است.

بودجه لازم برای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان کرمان تامین شود

کرمان آنلاین - کرمان-نماینده ولی فقیه در کرمان گفت: اگر می خواهیم در استان کرمان در زمینه اقتصاد مقاومتی به نتیجه دلخواه برسیم باید متناسب با هدفی که در چشم انداز استان دیده شده بودجه لازم وجود داشته باشد.

تعامل شرکت نفت استان کرمان با جایگاه‌داران سوخت پیرامون مشکل عرضه بنزین فقط با پول نقد

کرمان آنلاین - سخنگوی شرکت ملی پخش فراوده‌های نفتی منطقه کرمان گفت: طی جلسه‌ای که مدیر شرکت ملی نفت استان کرمان بارییس صنف جایگاه‌داران سوخت استان ...

می‌توانیم بحران آب و خشکسالی را مدیریت کنیم

کرمان آنلاین - استاندار کرمان گفت: اگر مقداری اندیشمندانه رفتار کنیم می توانیم بحران آب و خشکسالی را به خوبی مدیریت کنیم. به گزارش ایسنا منطقه کویر، ...

صادرات بنزین کشور تا پایان سال جاری/طلب 32 هزار میلیارد تومانی دولت به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء

کرمان آنلاین - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با اشاره به فعالیت این قرارگاه در 10 حوزه در سطح کشور اظهار کرد: هم اکنون این قرارگاه در حوزه نفت ...

محرومیت سقف ندارد

کرمان آنلاین - نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان این مطلب که محرومیت سقف ندارد، اظهار کرد: به دلیل آنکه تکامل حد ندارد لذا هرچه آبادانی و رفاه ...

بسته شدن پرونده مسکن مهر تا سال آینده

کرمان آنلاین - قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با ابراز امیدواری از اتمام پروژه مسکن مهر در سال آینده عنوان کرد: با توجه به تاکیدات رییس جمهور امیدواریم ...

ایجاد اشتغال 4800 نفری طی سال‌جاری در کرمان/ ارزیابی عملکرد مسئولین در عملیاتی کردن تعهد خود در ایجاد اشتغال

کرمان آنلاین - رئیس کارگروه اشتغال شهرستان کرمان ایجاد اشتغال 4800 نفری از تعهد 6561 نفری شهرستان در سالجاری را به رغم موفق بودن کافی ندانست و ...

میزان فعالیت معین اقتصادی راین قابل قبول نیست

کرمان آنلاین - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با گلایه از معین اقتصادی بخش راین عنوان کرد: معین‌های اقتصادی بخش‌هایی مانند گلباف و ...

افتتاح 10 طرح مختلف در جنوب کرمان

کرمان آنلاین - جیرفت - افتتاح هفت طرح در شهرستان فاریاب، 2 سردخانه نگهداری و بسته بندی خرما در عنبرآباد و بهره برداری از ساختمان دانشگاه پیام نور رودبار جنوب طرح های افتتاح شده در پنجمین روز از دهه مبارک فجر در جنوب استان کرمان است.

انتظار ارزان شدن قیمت دلار را نداریم/ بازیگران اصلی بازار ارز دولت و شرکت‌های شبه دولتی هستند

کرمان آنلاین - رییس بخش اقتصاد دانشگاه شهید باهنر کرمان با بیان این مطلب که موافق نظریه‌ای که عنوان می‌کند بازیگران غیررسمی باعث افزایش قیمت دلار ...

اخبار خواندنی

50 درصد مدارس استان کرمان نیاز بازسازی دارد

78 طرح به مناسبت دهه فجر در فاریاب افتتاح می شود

بهره برداری از 24 پروژه عمرانی در کرمان

بهره‌مندی 5 هزار خانوار روستایی استان از راه آسفالت

افتتاح طرح های دولت در جنوب کرمان به مناسبت دهه مبارک فجر

بانک ها همکاری لازم برای حل مشکلات واحدهای تولیدی را داشته باشند

اعطای 22 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی رفسنجان

زیرساخت های کرمان برای صدور بارنامه الکترونیکی فراهم شد

افتتاح بیش از 50طرح به مناسبت ایام الله دهه فجر در ریگان

تعلیق 11 پروانه علامت استاندارد در کرمان

افتتاح 459 طرح کشاورزی در جنوب کرمان

چهار طرح کشاورزی در رفسنجان به بهره برداری رسید

با خرید تضمینی خرما مخالف هستیم

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان تشریح کرد: چالش‌های معدن در استان کرمان/پیگیری برای اختصاص یارانه به صنعت زغالسنگ

33 پروژه منابع طبیعی در جنوب کرمان افتتاح و کلنگ ‌زنی می‌ شود

فقط یک هزارم تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت شده است

بهره برداری از 49 طرح در دهه فجر در سیرجان

پرداخت 750 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی بانک توسعه تعاون در کرمان

آذری جهرمی :تمامی مشکلات ارتباطی استان کرمان برطرف می شود

کشاورزی استان، غیراقتصادی و غیربهره‌ور است

اختصاص 33 درصد منابع بانکی به بخش صنعت

33 درصد منابع بانکی به بخش صنعت اختصاص پیدا کرد

بهره برداری از فاز 2 مجتمع فرو کروم آلیاژ رباط کرمان

همه توانمان را برای زندگی مطلوب تر مردم به کار می گیریم

افتتاح بیش از 3500 میلیارد تومان پروژه مس در سفر رئیس جمهوری به کرمان

اصلاح آلایندگی زیست محیطی از برنامه های صنعت مس است

افزایش تولید مس محتوا به 400 هزار تن تا سال 99

بیش از 3500 میلیارد تومان پروژه‌های شرکت ملی صنایع مس ایران افتتاح شد

برنامه وزارت نیرو برای گسترش انرژی پاک/ با فاصله گرفتن از بدمصرفی جیره‌بندی نخواهیم داشت

74 درصد پروژه های سفر قبل رییس جمهور به کرمان عملیاتی شده است

سرمایه‌گذاری 16 هزار میلیاردتومانی شرکت ملی مس تا پایان دولت دوازدهم

انتخاب کرمان بعنوان پایلوت اجرای اقتصاد مقاومتی نیازمند ابزار و لوازم اجرایی است

افتتاح طرح‌های توسعه‌ای در کرمان با اعتباری بیش از 10 هزار میلیارد تومان

1719 طرح در زمینه آب و خاک، صنایع تبدیلی، دامپروری و باغبانی در استان کرمان افتتاح شد

سال 97، سال پر از امید برای کشور

آغاز عملیات اجرایی پروژه راه آهن «کرمان – سیرجان»

افتتاح 9 پروژه صنعت آب و برق استان کرمان

8 میلیارد دلار منابع برای فعالیت‌های درون صنعت نیاز است/ 62 درصد تولید فولاد خاور میانه در ایران

بزرگترین طرح آبیاری زیرسطحی شهرستان رفسنجان به بهره برداری رسید

حمایت وزارت جهاد کشاورزی در جهت رفع مشکلات تعاونی مرغداران رفسنجان

افتتاح خط 7 تولید کنسانتره شرکت گل‌گهر

مشکل بازنشگستگان فولاد سال آینده حل خواهد شد

رشد اقتصادی در کشور به امکانات جدید نیاز دارد

کاهش وضعیت زیست محیطی کارخانجات نسبت به سال‌های گذشته/ افزایش 3 برابری سرمایه شرکت مس

کرمان، الگو و پایلوت استفاده صحیح از منابع زیست‌محیطی در کشور

پیش‌بینی ایجاد یک میلیون و 33 هزار فرصت شغلی در بودجه سال97

دولت مجوز احداث شهرک انرژی در سیرجان را صادر کند

تبدیل سیرجان به قطب معدنی، سنگ معدنی و مس کشور

نیروگاه سیکل ترکیبی سمنگان سیرجان افتتاح شد

کلنگ‌زنی کارخانه تولید شیر خشک شهرستان کرمان

2 برابر شدن رشد صادرات استان کرمان نسبت به دولت دهم

بازدید وزیر جهاد كشاورزی از ترمینال تولید مغز سبز پسته شهرستان كرمان

به دنبال جلوگیری از تصمیمات خلق الساعه در راستای توسعه استان کرمان هستیم

بهره‌برداری از 2 واحد صنعتی و معدنی و نیروگاه سیکل ترکیبی شرکت گل گهرکرمان

افتتاح و کلنگ‌زنی 15 هزار میلیارد تومان پروژه در سفر رییس جمهور به کرمان

آهنگ صنعتی شدن جنوب کرمان نواخته شد

بهره برداری از خط خردایش مجدد کنسانتره سنگ آهن سیرجان

افتتاح 9 پروژه آب و برق و کلنگ‌زنی 2 پروژه برقی

خرید توافقی خرما در کرمان آغاز شد

از پروژه‌های مصوب سفر دور قبل رییس جمهور به کرمان چه خبر؟

چهار هزار اشتغال در ناوگان حمل و نقل مسافر کرمان ایجاد شده است

افتتاح بیش از 3500 میلیارد تومان از پروژه ‌های شرکت ملی صنایع مس ایران

افتتاح 59 طرح کشاورزی همزمان با دهه فجر در کرمان

افتتاح 3 پروژه بزرگ شرکت گل گهر در سفر رییس جمهور به کرمان

دعوت از وزیر رفاه جهت حضور در جمع کارگران معادن زغالسنگ شهرستان راور

افتتاح بیش از 3500 میلیارد تومان از پروژه‌های شرکت ملی مس ایران در سفر رئیس جمهور به کرمان

218 هزار و 500 تن گندم از مزارع استان کرمان برداشت شد

اولین کوره ذوب فولاد میدکو در مجتمع فولاد بردسیر راه اندازی شد

6000 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت استان/تامین نیاز فرآوری کرومیت استان پس از 60 سال

برگزاری همایش توسعه روابط آموزش عالی و بازرگانی ایران و افغانستان در رفسنجان

بدهی 600 میلیارد تومانی کارفرمایان استان به تامین اجتماعی

لزوم بررسی تمام اعتراضات استخدامی و پاسخگویی شفاف به مردم /اولویت به کارگیری نیروهای بومی در شرکت فولاد راور

مهلت یک هفته ای معاون استاندار کرمان به بانکها برای رفع مشکل اسناد خزانه

حجم مالیات 111 هزار میلیارد تومانی رقم بالایی است

بیش از 27هزار شغل پایدار در استان کرمان ایجاد شده است

یکی از ویژگی‌های لایحه بودجه 97، کم کردن فاصله بین اقشار ضعیف و غنی بود

رد شدن کلیات بودجه تصمیم خاصی در تاریخ مجلس بود/انتقادات جدی به لایحه بودجه 97 وارد بود

امیدواریم با اصلاحات صورت گرفته، هفته آینده با کلیات بودجه موافقت شود

راه اندازی کارخانه‌های اسید سرچشمه و خاتون آباد به کاهش آلایندگی ها می انجامد

90 درصد از بودجه هزینه‌ای استان، هزینه‌های پرسنلی و اداری است/گنجاندن مسائل اجتماعی در برنامه ششم توسعه استان

آغاز پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی در استان کرمان

دولت با فراهم کردن زیرساخت ها درصدد توسعه منطقه است

شرکت های توسعه ای کنسرسیوم صادرات را دنبال کنند

عزم جدی برای افزایش 10 برابری میزان صادرات کرمان

تولیدات داخلی با کیفیت و قابل رقابت باشند

نخستین کارخانه دربهای روکش دار در جنوب کرمان به بهره برداری رسید

اقتصاد زیرزمینی تولیدکنندگان داخلی را داغ کرده است

سهم ایران از تجارت جهانی 0.24درصد است

40 درصد وصول حقوق دولتی از کرمان است/درخواست منطقه ای شدن قوانین

ایران با 10 کشور پیمان صادرات بسته است

در 9 ماهه امسال تراز تجاری کشور منفی شد

شفاف سازی و قبول واقعیت، لازمه خروج از وضع موجود کشور است

باید با دنیا براساس منافع مشترک تعامل داشت

از صادرکنندگان برتر استان کرمان تجلیل شد

قاچاق و اقتصاد زیرزمینی تولیدکننده، صادرکننده و مردم را داغ کرده است

تولیدکننده در کنار صادرکننده می‌تواند رونق اقتصادی ایجاد کند

40 درصد وصول حقوق دولتی از کرمان است

نظام اداری و شبکه مدیریتی ما ناکارآمد است

بعید است عدد 128 هزار میلیارد تومان مالیات سال آینده محقق شود

سیستم بروکراسی به جایی رسیده که تلاش می‌کنیم کاری نشود

100 هزار میلیارد تومان برای تهاتر بدهی‌های تولید و صنعت در نظر گرفته شده است

تجارت خارجی و صادرات تنها راه نجات کشور و تولید است

در نشست صمیمی استاندار با اعضای اتاق فکر جوانان چه گذشت؟

ایجاد شهر جوانان در کرمان

برای دستیابی به توسعه به ایده و کمک‌ جوانان نیاز داریم

یارانه بخش کشاورزی هدفمند شود

پرداخت هزار و 700 میلیارد تومان معوقات بانکی شرکت صنایع ملی مس ایران

تحقق 80 درصدی تعهدات اشتغال دستگاههای اجرایی استان کرمان

ساخت پنج مرکز بهداشتی درمانی در مناطق محروم شهرستان ریگان

سرمایه‌گذاری 500 میلیون دلاری برای توسعه مجتمع فولاد کرمان

راه اندازی مجهزترین مرکز توریستی جنوب کشور در منوجان

همایش "پایش ملی محیط کسب و کار ایران" در کرمان برگزار شد

رتبه 124 فضای کسب و کار ایران، این علامت را می دهد که فضا مطلوب نیست

استفاده از هورمون در پرورش مرغ غیرعلمی و غیرقابل اجراست

استاندار کرمان: فرهنگ کار و تلاش در استان نهادینه شود

لایه بعدی اقتصاد مقاومتی در استان، راه اندازی شورایاری های مساجد و محلات است

دولت پنجهزار میلیاردریال تسهیلات به بخش روستایی استان کرمان اختصاص داد

طرح گازرسانی به شهر رودبار جنوب به بهره برداری رسید

نماینده مجلس: بنیان های اقتصادی استان کرمان نیاز به تقویت دارد

تحقق 104 درصدی تعهد اشتغال در رودبار جنوب

74 درصد سهمیه شغل رفسنجان جذب شد

ارتباط موثر صنعت و دانشگاه موتور محرکه اقتصاد - نجمه حسنی*

پیشرفت 83 درصدی پروژه زیرگذر آزادی

اختصاص 60 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنایع بخش کشاورزی عنبرآباد

برنامه ششم احکام مناسبی در حوزه گردشگری مصوب کرده است

تولید مجتمع سنگ آهن گل گهر سیرجان از مرز 20 میلیون تن گذشت

بانک مرکزی به هیچ وجه استقلال در تصمیم گیری ندارد

عملکرد اقتصادی سفرای کشور بسیار ضعیف است

چالش اساسی فرآروی فعالان اقتصادی تامین مالی بانک هاست

پتروشیمی کرمان شتاب می گیرد

اتاق بازرگانی باید پیش قراول توسعه اقتصاد و اشتغال باشد

با محافظه کاری و مصلحت اندیشی مشکلات حل نخواهد شد

کرمان رتبه دهم کشور در حوزه فضای کسب و کار را از آن خود کرد

اختصاص بیش از 1360 میلیارد تومان به توسعه خوداشتغالی در کرمان

مشکل تامین مالی دغدغه همه فعالان اقتصادی است

زمان انتخابات انجمن های تخصصی خانه صنعت ، معدن و تجارت کرمان اعلام شد

ارتقاء سطح معیشت مردم هدف اصلی در اقتصاد مقاومتی است

تنگنای توسعه آب در کرمان را با ارتقای بهره وری جبران کنیم

کم کاری در مسیر توسعه استان را از هیچ فرد و دستگاهی نمی پذیریم

مدیران با تکیه بر ظرفیتهای استان اقدامات توسعه ای را ادامه دهند

احیاء بافت‌های فرسوده شهری در دستور کار دولت است

بخشودگی ‌100 درصد جریمه‌های مالیاتی با هدف حمایت از واحدهای تولیدی

فعالیت 26 مجمع خیران/220 کلاس درس به آموزش و پرورش تحویل داده شد

معان وزیر بهداشت از مراکز درمانی بم بازدید کرد

بهره‌مندی 974 شهر و روستای استان کرمان از نعمت گاز طبیعی

دفاتر خدمات مسافرتی استان فعالیت موثری انجام نمی دهند

زعفران زرند قربانی نبود صنایع تبدیلی

اختصاص 275 هکتار از گلخانه های جنوب کرمان به محصول توت فرنگی

ایجاد اشتغال برای 1800 نفر در رفسنجان در سال جاری

توسعه استان کرمان در سایه ارتباط جدی تر صنعت با دانشگاه