آخرین اخبار

فرهنگي

وضعیت پارک علم و فناوری کرمان مطلوب نیست

کرمان آنلاین - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس صادرات محصولات دانش بنیان را یک ضرورت برای اقتصاد ایران دانست و گفت: در قوانین و مقررات زیرساختی برای فعالیت‌های دانش‌بنیان باید بودجه و مشوق‌های لازم دیده شود.

از جان گذشتنِ پایدار برای پایداری ایران - کمیل بهشتیان**

کرمان آنلاین - خون های ریخته شده بر خاک ایران عزیز، گواهی می دهد که سرشت و جوهره اهالی این سرزمین با ایثارگری و ازخودگذشتگی آمیخته شده است همانگونه که سردار شهید محمود پایدار برای پایداری ایران اسلامی، از جان خود گذشت.

5 اسفدماه، کنگره شهدای دانشجوی کرمان برگزار می‌شود/ رونمایی از سه کتاب درباره شهداء

کرمان آنلاین - رییس دانشگاه آزاد اسلامی کرمان گفت: سه کتاب در حوزه شهداء با عنوان "حنظله کرمانی" پیرامون زندگی شهید ناصر فولادی، "ماه به خانه می آید" ...

کرمان در سوگ مادری پهلو شکسته

کرمان آنلاین - کرمان - استان کرمان امروز (سه شنبه) در سوگ شهادت بانوی 2 عالم، فخر زنان جهان، مایه مباهات خلقت و مادری پهلو شکسته، سیه پوش و به سوگ نشسته است.

تشییع پیکر مطهر شهدای گمنام در سیرجان و شهر بابک

کرمان آنلاین - کرمان- در آستانه شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) سیرجان و شهر بابک در استان کرمان میزبان پیکر های مطهر 21شهید گمنام بودند که در میان حزن و اندوه مردم و با شکوه خاصی تشییع شدند.

90 هزار نفر به مکه مکرمه مشرف می شوند

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از تشرف 90 هزار نفر طی سال جاری به زیارت خانه خدا خبر داد.

آرمان های شهدا برای جوانان تبیین شود

کرمان آنلاین - رفسنجان - نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان بر لزوم تبیین راه و آرمان های شهدا برای جوانان جامعه تاکید کرد.

رویدادهای خبری روز دوشنبه در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان با حضور استاندار از جمله رویدادهای خبری امروز (دوشنبه) در کرمان است.

چتر مهربانی نوع دوستی بر سر زلزله زدگان کوهبنانی

کرمان آنلاین - کرمان - اهدای 18 دستگاه کانکس از سوی انجمن صنفی کارفرمایی فروشندگان اسباب‌ بازی و پولشی استان تهران به زلزله ‌زدگان کوهبنان، بار دیگر جلوه‌ ای از مهربانی را به همنوعان با گسترانیدن چتر مهربانی به نمایش گذاشت.

پیشرفت 40درصدی مرمت قلعه خان نرماشیر

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از پیشرفت 40درصدی مرمت قلعه 2 طبقه مشهور به قلعه خان شهرستان نرماشیر خبر داد.

رویدادهای خبری روز چهارشنبه در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - افتتاح همزمان 2 هزار و 583 واحد مسکن مهر استان با حضور قائم مقام وزیر شهرسازی از جمله رویدادهای خبری امروز چهارشنبه در کرمان است.

آغاز عملیات اجرایی و افتتاح پنج طرح عمرانی در دانشگاه جیرفت

کرمان آنلاین - جیرفت - پنج طرح عمرانی با اعتبار 42 میلیارد و 500 میلیون ریال با حضور فرماندار و نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در دانشگاه جیرفت افتتاح و کلنگ زنی شد.

رویدادهای خبری روز پنجشنبه در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - جلسه بازآفرینی شهری با حضور رئیس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس از جمله رویدادهای خبری امروز (پنجشنبه) در کرمان است.

وقتی روابط عمومی از حرکت می ایستد - هادی شفیعی مجاز**

کرمان آنلاین - کرمان-کیفیت فرایند اطلاع رسانی هر منطقه بسته به میزان کیفیت روابط عمومی های آن منطقه، کم و زیاد می شود چرا که روابط عمومی ها می توانند با اطلاع رسانی صحیح و به موقع، تعادلی نسبی بین افکار عمومی و سازمان خود برقرار کنند اما گردونه اطلاع رسانی کرمان به گونه ای از حرکت ایستاده که می توان گفت بیشتر روابط عمومی های این دیار، دچار یک ایست ناگهانی شده اند.

بزرگترین دستاورد سفررییس جمهوری به کرمان**علی علویان

کرمان آنلاین - کرمان- مدیر مسئول نشریه آینده ما طی یادداشتی با اشاره به دستور حجت الاسلام دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری در سفر اخیرش به استان کرمان و معرفی کردن این استان به عنوان پایلوت تفویض اختیار ، این اقدام را بزرگترین دستاورد سفر 2روزه رئیس جمهوری به استان کرمان دانسته است.

کرمان دانشگاه اقتصاد - کمیل بهشتیان**

کرمان آنلاین - به درستی، با اقدامات و ابتکارات حساب شده و زیربنایی که در دولت تدبیر و امید برای تقویت معیشت مردم دیار کریمان انجام شده، این استان پهناور به دانشگاهی برای افزایش دانش اقتصادی مردمان سایر استان های کشور نیز مبدل شده است.

مرمت و بازسازی بادگیر چپقی سیرجان

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از مرمت و بازسازی بادگیر چپقی سیرجان با همکاری بخش خصوصی خبر داد.

دوازدهم اسفندماه آخرین مهلت نام نویسی در مسابقه بین المللی نامه نگاری

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل پست استان کرمان از اجرای مسابقه بین المللی نامه نگاری 2018 در این استان خبر داد و گفت: دوازدهم اسفندماه آخرین مهلت نام نویسی برای شرکت در این مسابقه است.

رویدادهای خبری روز سه شنبه در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - سفر `معصومه ابتکار` معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده امروز (سه شنبه) به کرمان از جمله رویدادهای خبری در کرمان است.

وقتی مغازه‌ای رسانه‌ی فرهنگی می‌شود

کرمان آنلاین - کرمان - ` محمد لطیف کار ` سردبیر نشریه استقامت در صفحه تلگرامی یادنوشت خود مطلبی با عنوان ` وقتی مغازه ای رسانه ی فرهنگی می شود ` را به رشته تحریر در آورده و نشان داده که در هر جایگاه ، صنف و حرفه ای می توان به کار فاخر فرهنگی پرداخته شود.

آغاز عملیات اجرایی سه مدرسه خیرساز در جیرفت

کرمان آنلاین - جیرفت - عملیات اجرایی سه مدرسه خیرساز در بخش اسماعیلی جیرفت امروز (سه شنبه) با حضور امام جمعه بلوک، فرماندار و جمعی از مسئولان محلی این شهرستان آغاز شد.

جریان فرهنگی به گفتمان سازی تبدیل شود

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل حوزه استانداری کرمان گفت: نهادها و تشکل های فرهنگی به دنبال الگو گرفتن و گفتمان سازی در حوزه های مختلف هستند و زمانی این تشکل ها موفق خواهند شد که جریان فرهنگی را به گفتمان سازی تبدیل کنند.

تشییع و تدفین 16 شهید گمنام در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان از تشییع و تدفین 16 شهید گمنام به مناسبت سوم جمادی الثانی، سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در این استان خبر داد.

تاکید بر کارآمدی و خروج از مهجوریت برخی روابط عمومی ها

کرمان آنلاین - کرمان - در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان کرمان بر لزوم درک واقعی جایگاه روابط عمومی ، ارتقای سطح و کارامدی و راهکار برون رفت از مهجوریت فعلی برخی روابط عمومی ها بحث و تبادل نظر شد.

برای موفقیت در گردشگری نوین از امکانات و فناوری های جدید استفاده شود

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: اگر بخواهیم در گردشگری نوین موفق شویم باید از شیوه های گردشگری سنتی عبور کنیم و از امکانات و فناوری های جدید استفاده کنیم.

انجام هرگونه عملیات عمرانی در شهر راین منوط به کسب مجوز از میراث فرهنگی است

کرمان آنلاین - کرمان - مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: با توجه به اینکه پرونده ثبت جهانی شهر راین به عنوان باغ شهر تدوین و تهیه شده است، هر گونه انجام عملیات عمرانی و اقدامات توسعه ای در این شهر منوط به کسب مجوز از میراث فرهنگی است.

افتتاح نمایشگاه نقاشی های مریم بیگمرادی در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - نمایشگاه نقاشی های مریم بیگمرادی هنرمند کرمانی جمعه شب با حضور جمعی از هنر دوستان و علاقمندان به هنر نقاشی در محل گالری دیبا شهر کرمان گشایش یافت .

ورود تور رسانه ای خارجی به استان کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - تعدادی از نمایندگان و خبرنگاران رسانه های خارجی شامگاه پنجشنبه برای سفری 2 روزه و بمنظور آشنایی با جاذبه ها و فرصت های اقتصادی و گردشگری استان کرمان وارد این استان شدند.

2 هزار ایستگاه صدا و سیما در کشور به سامانه دیجیتال مجهز شده است

کرمان آنلاین - کرمان - قائم ‌مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی با بیان اینکه 2 هزار ایستگاه صدا و سیمای کشور مجهز به سامانه دیجیتال شده است گفت: نیاز است پنج هزار ایستگاه دیگر در کشور به این سامانه مجهز شود.

پیکر 20 شهید دفاع مقدس وارد کرمان شد

کرمان آنلاین - کرمان - پیکر مطهر 20 شهید دوران دفاع مقدس صبح امروز (شنبه) با حضور جمعی از مسئولان و مردم شهیدپرور کرمان از طریق فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی وارد این استان شد.

یک رکاب عتیقه 4500 ساله در جیرفت کشف شد

کرمان آنلاین - جیرفت - دادستان عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت از کشف یک رکاب عتیقه چهار هزار و 500 ساله در جیرفت خبر داد.

پروژه‌ باغ‌ملی همزمان با افتتاح روگذر آزادی تکمیل می شود

کرمان آنلاین - کرمان - شهردار کرمان با اشاره به عدم تملک املاک محدوده‌ پل باغ‌ملی گفت: امیدواریم با تملک املاک محدوده‌ پروژه و رفع معارض‌ها، این پروژه همزمان با افتتاح زیرگذر آزادی تکمیل شود.

کرمان آماده میزبانی از گردشگران نوروزی است

کرمان آنلاین - مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از آمادگی این استان جهت میزبانی از گردشگران نوروزی خبر داد. به گزارش ایسنا منطقه ...

آیین تعزیه خوانی در شهر راور برگزار شد

کرمان آنلاین - راور - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان راور گفت: همزمان با دهه دوم فاطمیه (س) دو مجلس تعزیه در زیارتگاه بی‌بی معصومه ‌(س) شهر راور برگزار شد.

16 شهید گمنام در کرمان تشییع و تدفین می شوند

کرمان آنلاین - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان از تشییع و تدفین 16 شهید گمنام به مناسبت سوم جمادی الثانی، سالروز شهادت حضرت ...

استان کرمان میزبان 16 شهید گمنام خواهد بود

کرمان آنلاین - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان گفت: همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها استان کرمان میزبان 16 شهید ...

جامعه به فرهنگ ایثار و شهادت نیاز دارد/سفره شهید ضیافت الله است

کرمان آنلاین - فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه جامعه ما امروز نیز به فرهنگ ایثار و شهادت نیاز دارد و لازم است که آن را در جامعه و در دانشگاه ها تبیین کنیم، گفت: مسئولان برگزاری کنگره 6500 شهید استان کرمان، خودشان اعضای اصلی لشکر ثارالله هستند.

بادگیر چپقی سیرجان مرمت و بازسازی می‌شود

کرمان آنلاین - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از مرمت و بازسازی بادگیر چپقی سیرجان خبر داد. به گزار ایسنا منططقه کویر، ...

پیشرفت 40درصدی مرمت قلعه "خان" نرماشیر

کرمان آنلاین - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از پیشرفت 40درصدی مرمت قلعه دوطبقه مشهور به"قلعه خان" شهرستان نرماشیر خبر داد. ...

افتتاح نمایشگاه پنج هزار جلدی کتاب در ریگان

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ریگان گفت: نمایشگاه پنج هزار جلدی کتاب امروز (سه شنبه) به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان گشایش یافت.

کمیسیون گردشگری در دل جاذبه‌های گردشگری شهداد

کرمان آنلاین - اعضا کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کرمان به منظور‌آشنایی با جاذبه های گردشگری استان از جاذبه های گردشگری بخش شهداد کرمان بازدید کرد. ...

فعالین گردشگری هلندی اسفندماه به کرمان‌سفر می کنند / تهیه طرح جامع گردشگری استان توسط شرکت اسپانیایی

کرمان آنلاین - رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کرمان گفت: روسای آژانسهای مسافرتی و تورلیدرهای هلندی در اسفند ماه سال جاری به کرمان‌سفر میکنند. ...

جشنواره دانش آموزی پخت غذای سنتی در ریگان

کرمان آنلاین - کرمان - به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر جشنواره غذاهای سنتی با پخت 70نوع غذای سنتی توسط دانش آموزان در یکی از مدارس شهرستان ریگان برگزار شد .

متولی مشخصی در مساجد وجود ندارد

کرمان آنلاین - مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان گفت: متأسفانه متولی مشخص در مساجد وجود ندارد و این باعث مختل شدن فعالیت های فرهنگی ...

باید در مساجد جریان سازی قوی انجام شود

کرمان آنلاین - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: باید در مساجد جریان سازی قوی بدون ریاست بر کسی، انجام دهیم. به گزارش ایسنا منطقه کویر، ...

اعطای تسهیلات روستایی به صنعتگران صنایع دستی کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از اعطای تسهیلات روستایی به صنعتگران صنایع دستی دارای گواهی مهارت از معاونت صنایع دستی این اداره کل خبر داد.

درصد باسوادی در کرمان به 92.5 رسیده است

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: قبل از انقلاب درصد باسوادی در استان کرمان بین 50 تا 52 درصد بوده که بعد از انقلاب این رقم به 92.5 درصد رسیده است.

اشتغال 4000 نفری در صنعت گردشگری استان کرمان

کرمان آنلاین - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: امروزه حدود 4 هزار نفر به طور مستقیم در صنعت گردشگری استان ...

همه اقشار حضور گسترده ای در راهپیمایی دهه فجر داشته باشند

کرمان آنلاین - کرمان - فرمانده سپاه ثارالله کرمان با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: شرایط امسال خاص است و همه اقشار باید حضور گسترده تری نسبت به سالهای گذشته در راهپیمایی 22 بهمن داشته باشند.

جشن سده در کرمان برگزار شد

کرمان آنلاین - کرمان - آیین باستانی جشن باستانی سده عصر امروز (سه شنبه) با حضور جمعی از هموطنان زرتشتی و مردم کرمان در محل باغچه بداغی کرمان برگزار شد.

پیکر مطهر شهید مدافع حرم وارد کرمان شد

کرمان آنلاین - پیکر مطهر شهید «غلامرضا لنگری زاده» از مدافعان حرم در فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان مورد استقبال مردم و مسئولان استان قرار گرفت.

اکران فیلمهای جشنواره عمار در رفسنجان آغاز شد

کرمان آنلاین - رفسنجان-دبیر جشنواره فیلم عمار در رفسنجان بااشاره به آغاز اکرانهای مردمی فیلم های این جشنواره گفت:امسال بحث اکران در مساجد،هیئت ها،مدارس،حوزه های علمیه و دانشگاهها باجدیت بیشتر دنبال می شود.

اثر عکاس رفسنجانی در مسابقه کشوری تالاب های ایران پذیرفته شد

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان گفت: از یکهزار و 500 اثر ارسالی از سراسر کشور به مسابقه کشوری تالاب های ایران 29 اثر از جمله عکس ایرج علی پور از رفسنجان پذیرفته شد.

کمپ کویری شهداد به بخش خصوصی واگذار می شود

کرمان آنلاین - مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: کمپ کویری شهداد از طریق مزایده به بخش خصوصی واگذار می شود. به گزارش ایسنا ...

جشن سده در کرمان برگزار می شود

کرمان آنلاین - کرمان - مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان کرمان گفت: آیین جشن سده در روز دهم بهمن ماه سال جاری در محل خیابان سده شهر کرمان برگزار می شود.

اخبار خواندنی

فضای مجازی جایی برای گذراندن اوقات فراغت دانش آموزان نیست

جشن سده در کرمان برگزار می شود

اجرای 200 برنامه کلیدی توسط کمیته بانوان ستاد دهه فجر استان کرمان

حضور مردم و اطاعت از ولایت فقیه نقشه های دشمنان را خنثی می کند

پیش ثبت نام نوروزی عتبات از 12 بهمن آغاز می شود

مسجد جمکران سالانه بیش از 20 میلیون نفر زائر ایرانی و غیرایرانی دارد

عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی کرمان به مناسبت دهه مبارک فجر

رویکرد خبرگزاری جمهوری اسلامی اعتماد سازی و نشاط در جامعه است

حدود پنج هزار برنامه دهه فجر در کرمان اعلام شده است

خانه حاج آقا علی رفسنجان ثبت جهانی می شود

زنگ انقلاب در مدارس زرند نواخته می شود

مدیرکل نوسازی مدارس: 9 هزار کلاس درس کرمان نیازمند بازسازی است

توسعه فضای درمانی و آموزشی بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان

«خانه حاج آقا علی رفسنجان» ثبت جهانی می‌شود/افتتاح در سفر رییس جمهور به کرمان

1386 صندلی به ظرفیت سینماهای کرمان اضافه شد

یک کرمانی برگزیده‌ بیستمین جشنواره بین‌ المللی قصه ‌گویی شد

اضافه شدن 1386 صندلی سینما در کرمان طی 4 سال گذشته

افزایش 1386 صندلی به سینماهای استان/کرمان به جایگاه نهم کشور رسید

اجرای کنسرت خیریه سراج به نفع زلزله زدگان کوهبنان کرمان

ثبت نام 1500 نفر در طرح خادم یار رضوی در کرمان

نرده‌های بین مردم و مسئولان در نماز جمعه کرمان حذف می شود

خانواده ها در مورد ازدواج جوانان سخت گیری نکنند

لزوم حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن

مسابقه نقاشی کودکان با موضوع چالشهای شهری در بردسیر برگزار شد

آیین و رسوم ‌یزدان آباد در جشنواره بین المللی گردشگری به نمایش گذاشته شد

توضیحات فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان در خصوص لغو یک کنسرت

توضیحات مدیرکل ارشاد کرمان پیرامون برگزار نشدن کنسرت بنیامین بهادری

از هنرمندان `بهارستان کرمان` شرم نکنیم

کرمان به استقبال سی و ششمین جشنواره فیلم فجر می‌رود

در سایت ها و شبکه های اجتماعی دنبال دارو نباشید

چند خبر از دانشگاه علوم پزشکی جنوب کرمان

اکران فیلم های جشنواره بین المللی فجر در جنوب کرمان

دلتنگی مادر برای سردار 17 ساله - کمیل بهشتیان**

مسئولان و روابط عمومی ‌های مسلح به اندروید*محمدعلی جمشیدی

برگزاری 90 درصد برنامه های هفته قرآن و عترت در شهرستان های استان

دوازدهمین نمایشگاه قرآن استان 10 تا 16 بهمن ماه جاری برگزار می شود

جزئیات برنامه های دومین هفته قرآن و عترت در کرمان

حفظ بافت تاریخی بازار بزرگ کرمان ضروری است

دوازدهمین نمایشگاه قرآن در کرمان برگزار می شود

مدارس برخی مناطق کرمان امروز تعطیل است

نقش‌آفرینی مساجد بستگی به برنامه‌ریزی دست‌اندرکاران آن دارد

آغاز کاوش در سایت باستانی کنارصندل پس از ده سال وقفه

قدردانی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی از استاندار کرمان

اعطای وام تاسیس، نوسازی و تجهیز به کتابفروشی های کرمان

حضور شایسته کرمان در نمایشگاه بین المللی گردشگری

دشمنان اعتقادات مذهبی جامعه را هدف قرار داده اند

خون شهدا بر اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه افزوده است

اقامتگاه های بوم گردی باید محلی برای معرفی آداب و رسوم هر منطقه باشند

کرمان رتبه اول اقامتگاههای بوم گردی در کشور را دارد

وقف یکی از راهکارهای محرومیت زدایی مناطق جنوب استان/ وقف 4 میلیارد ریالی در کهنوج

زرند نماینده میراث فرهنگی کرمان در نمایشگاه بین المللی گردشگری

خواجوی زغال فروش در جوار میدانش

با رفع نظام تمرکزگرایی، نخبگان بسیاری از مشکلات کشور در حوزه آموزش و پرورش را مرتفع می کنند

40 درصد از دانش آموزان سیرجان در مدارس غیرانتفاعی تحصیل می کنند

وجود تبعیض در نظام آموزشی/حوزه پرورش مورد غفلت قرار گرفته است

98 درصد اعتبارات وزارت آموزش و پرورش صرف پرداخت حقوق می شود

مدیر خاطی مدرسه شهید فاریابی جیرفت بازداشت شد

استاندار کرمان: توسعه بدون حضور موثر نیروی انسانی میسر نمی شود

98 درصد اعتبارات آموزش و پرورش در بخش حقوق صرف می شود

دیدار مدیران استانداری با خانواده تنها جانباخته سانحه کشتی سانچی از کرمان

درصد باسوادی در این استان به 93 و نیم درصد رسیده است

7000 دانش آموز زرندی آموزش های ایمنی را فرا گرفتند

راه اندازی 160 اقامتگاه بوم گردی در کرمان

دفاتر خدمات مسافرتی غیرفعال، حذف می شوند

نامقاوم بودن دلیل جابجایی دانش آموزان برخی مدارس کرمان اعلام شد

ترویج فرهنگ دفاع مقدس نسخه‌ای شفابخش برای جامعه است

خانه عامری های بم به بخش خصوصی واگذار می شود

همدلی چاشنی توسعه در کرمان**سمیه حسن شاهی

حضور گردشگران در بلندترین قسمت ارگ تاریخی بم ممکن شد

فرماندار: خانه عامری های بم به بخش خصوصی واگذار می شود

خانه عامری های بم به بخش خصوصی واگذار می شود

امکان حضور گردشگران در بلندترین قسمت ارگ تاریخی بم

امام جمعه کرمان: هشت سال دفاع مقدس دانشگاه و ارزشی دینی است

برگزاری کنگره بزرگداشت 6500 شهید استان کرمان طی سال آینده

سخنان ائمه جمعه شهرهای استان کرمان

رسانه ها مطالبه گری خواسته های مردم را در اولویت کاری خود قرار دهند

رسانه های جنوب کرمان در مهار اغتشاشات اخیر نقش مهمی ایفا کردند

فعالیت 35 اقامتگاه بوم گردی در حاشیه بیابان لوت

پیش بینی 10هزار دقیقه ویژه برنامه دهه فجر در صدا و سیمای کرمان

پیکر پاک شهید «منصور گروئیه» وارد کرمان شد

همایش روز شهربابک برگزار شد

رونمایی از یک اثر نفیس دفاع مقدس در نمایشگاه کتاب کرمان

مدارس برخی مناطق استان کرمان به علت بارش برف سه شنبه تعطیل اعلام شد

راه اندازی کمیته گردشگری مذهبی در کرمان

سیرجان :: بارش برف و شادی مردم سیرجان

بارش برف باعث تعطیلی مدارس برخی مناطق استان کرمان شد

توسعۀ حرم حضرت زینب (س) آغاز شد

امام جمعه کرمان :سهم گردشگری در اقتصاد استان کرمان افزایش یابد

وضعیت هنری کرمان مطلوب نیست/بنگاه های اقتصادی از فرهنگ و هنر حمایت کنند

راه‌اندازی دبیرخانه انجمن کرمانیان خارج از کشور در کرمان/تبدیل یکی از خانه‌های قدیمی کرمان به خانه خوشنویسان

رونمایی ازکتاب چیستی وچگونگی تربیت اندیشه آیت الله هاشمی رفسنجانی

احیای کاروانسرای حاج عبدالوهاب رفسنجان در آینده‌ای نزدیک

کاروانسرای حاج عبدالوهاب رفسنجان بازسازی و احیا می شود

آیت الله هاشمی رفسنجانی از جان و مال خود در راه انقلاب گذشت

سخنان ائمه جمعه شهرهای استان کرمان

خانواده های شهداء و ایثارگران ذخیره و آبروی نظام هستند

راه‌اندازی 140 اقامتگاه بوم گردی روستایی در استان کرمان

زرند به انجمن جامعه ایمن کشور می پیوندد

انتشار کتاب مدیریت روابط عمومی در ایران

صدور سند تک برگ برای 64 درصد زمینهای متعلق به دانشگاههای کشور

48 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب کرمان عرضه می شود

نمایشگاه کتاب در کرمان آغاز به کار کرد

تشکیل خوشه گردشگری استان برای اولین بار در کشور

شانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان و سیصد و چهل و نهمین نمایشگاه کتاب استانی افتتاح شد

شانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب در کرمان گشایش یافت

آتش‌‌سوزی در باغ شاهزاده ماهان و سوختن طبقات زیرین عمارت شاه نشین

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: دوره رسانه های یکطرفه پایان یافته/ایرنا از جایگاه ویژه ای برخوردار است

همایش تخصصی آموزش صادرات خرده فروشی صنایع دستی در کرمان برگزار می شود

طرح جامع گردشگری شرق استان تا یکماه آینده تصویب شود

سید ضیاء هاشمی مدیر عامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی شد

سفر به سرزمین نور**معین رحیمی

مشق قلم در توسعه جنوب استان کرمان - کمیل بهشتیان**

نماز باران فردا در کرمان اقامه می شود

دانشگاهیان در مباحث شهری بیشتر مشارکت کنند

تخریب 80 درصدیِ بناهای تاریخی کوهبنان

سرانه کتابخوانی در استان پایین است/عرضه 48 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب استان

یادواره 36 شهید نجف شهر سیرجان برگزار شد

رویدادهای مهم پنجمین نمایشگاه استانی کتاب جنوب کرمان

خسارت 20 تا 50 درصدی زلزله به آثار تاریخی کوهبنان

نرخ باروری و رشد کرمان بالاتر از متوسط کشوری است

330 غرفه در نمایشگاه کتاب کرمان آماده واگذاری است

خسارت 20 تا 50 درصدی زلزله به آثار تاریخی شهرستان کوهبنان

ترویج فرهنگ مطالعه یک نیاز اساسی و جدی است

نمایشگاه کتاب دی ماه در کرمان برگزار می شود

برگزاری شانزدهمین نمایشگاه کتاب کرمان از 13 الی 19 دی ماه

بافت تاریخی کرمان با رونق گردشگری به ثمر می‌نشیند

وجود بیش از 1200 کودک بازمانده از تحصیل در ریگان

ادامه پس لرزه ها و تعطیلی سه شنبه و چهارشنبه مدارس کوهبنان

70 واحد آموزشی غیراستاندارد در ریگان وجود دارد

مدارس کوهبنان تا پایان هفته جاری تعطیل شد

مدارس کوهبنان روز دوشنبه تعطیل است/برگزاری امتحانات نهایی

عملیات ساخت گنبد شریف حرم مطهر حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) به مرحله جدید رسیده است/خرید10 هزار خشت طلای گنبد حرم امام حسین(ع)

10 هزار خشت طلای گنبد حرم مطهر حضرت سیدالشهدا (ع) خریداری شد

فعالیت 120 هزار صنعتگر صنایع دستی در استان کرمان

سه هزار و 870 کلاس درس غیرمقاوم در استان کرمان وجود دارد

آسیب 70 درصدی به آثار تاریخی کوهبنان کرمان در زلزله

فعالیت 120 هزار صنعتگر صنایع دستی در استان کرمان/13 هتل در حال ساخت در کرمان

پنجمین نمایشگاه کتاب استانی جنوب کرمان در جیرفت گشایش یافت

زمینه مشارکت حداکثری مردم در نمایشگاههای کتاب فراهم شود

مدارس کوهبنان دو روز تعطیل شد

دلیل ریزش رواق های میدان ارگ کرمان/مسئولان شهرداری اول نظرات کارشناسان را بشمنوند بعد اظهارنظر کنند

اشتغال 2 هزار نفر در صنعت گردشگری کرمان

صدور مجوز 2 پروانه نشر کتاب در جنوب کرمان

100 میلیارد تومان گردش مالی شاغلین صنعت گردشگری

سقف و ستون بخشی از رواق های پیرامون میدان ارگ کرمان فرو ریخت

ماجرای ریزش بدنه سازی میدان ارگ کرمان چیست؟

آماده‌سازی زیرساخت‌های حوزه‌ گردشگری ضروری است

بخشی از دیوارهای اطراف میدان تاریخی ارگ کرمان فرو ریخت

طرح یلدا توسط کمیته امداد کرمان اجرا می‌شود

روابط عمومی بخش خصوصی نزدیک به کارکرد واقعی*محمدعلی جمشیدی