آخرين مطالب

فرهنگي

صنعت گردشگری در سایه اختلافات توسعه نمی یابد

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با بیان اینکه صنعت گردشگری کرمان در سایه اختلافات توسعه نمی یابد گفت: بر طرف نشدن بخشی از مشکلات موجود در صنعت گردشگری کرمان به دلیل نبود تعامل میان بخش های مختلف خصوصی این صنعت است.

نمایشگاه قرآن و عترت در ریگان گشایش یافت

کرمان آنلاین - کرمان - نمایشگاه قرآن و عترت با عرضه سه هزار جلد کتاب قرآن کریم با همکاری کانونهای فرهنگی و هنری مساجد و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان گشایش یافت.

صاحب 20 اثر ادبی در کرمان تجلیل شد

کرمان آنلاین - کرمان - `سیدعلی میرافضلی` صاحب 20 اثر ادبی در قالب مجموعه شعر، پژوهش ادبی و تصحیح و گردآوری آثار در نشست صمیمی روابط عمومی های استان کرمان تجلیل شد.

نگاهی به نمایشگاه نشانه ها

کرمان آنلاین - کرمان - هفته نامه فرهنگی، اجتماعی کرمان شهر، در شماره 627 خود به ویژگی های نمایشگاه آثار هنرمند عکاس فرانسوی فرانسوا دیوُ پرداخته و گزارشی با عنوان نگاهی به نمایشگاه نشانه ها را به چاپ رسانده است.

انتخاب معین های فرهنگی در استان کرمان

کرمان آنلاین - : سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: به دنبال تعیین انتخاب معین های فرهنگی در کنار معین های اقتصادی برای کمک به ...

51 عنوان کتاب در جنوب کرمان چاپ شد

کرمان آنلاین - جیرفت - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: 51 عنوان کتاب با مجوز این اداره کل و با حمایت های دولت تدبیر و امید سال گذشته در جنوب کرمان چاپ شد.

کرمان کمترین میزان حفاری‌ غیر مجاز را در کشور دارد

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: در حال حاضر این استان به عنوان پهناورترین استان کشور دارای کمترین میزان حفاری‌های غیرمجاز در مناطق تاریخی و باستانی است.

شهریه برخی مدارس دولتی در کرمان افزایش یافت

کرمان آنلاین - کرمان- سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: سه درصد از مدارس واقع در مناطق برخوردار استان این کرمان شامل حداکثر 10 درصد افزایش قیمت شهریه می شوند.

بازگشت به دوران طلایی شالبافی در کرمان** مهدی زین الدینی

کرمان آنلاین - کرمان - صنعت یکهزار ساله شالبافی کرمان اکنون پس از 14دهه که به فراموشی سپرده شده بود به دست خیرخواهان دولت تدبیر و امید دوباره احیا و نفسی جانبخش در آن دمیده شده است .

دستاوردهای نظام برای نسل جوان تبیین شود

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان گفت: قدرت دفاعی، نظامی، اقتدار کشور در منطقه و دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف از جمله در زمینه های آموزشی و ارائه خدمات زیربنایی را باید برای نسل جوان تبیین کنیم.

انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت های امام (ره) است

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه بزرگداشت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حقیقت بزرگداشت خوبی ها، ارزش ها و نیکی هاست گفت: امروز نظام و انقلاب اسلامی ایران مرهون مجاهدت های حضرت امام (ره) است.

فتح خرمشهر پیروزی ملت ایران بر اجماع جهانی بود

کرمان آنلاین - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان گفت: فتح خرمشهر یکی از پیروزی های بزرگ ملت ایران علی رغم اجماع جهانی و پشتیبانی ...

جاذبه های گردشگری گلباف ناشناخته مانده است

کرمان آنلاین - کرمان - فرماندار کرمان با تاکید بر لزوم تقویت حوزه گردشگری در بخش گلباف گفت: جاذبه های گردشگری این منطقه ناشناخته مانده است.

میراث فرهنگی کرمان به عنوان هویت تاریخی صیانت شود

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تاکید بر صیانت از آثار تاریخی گفت: میراث فرهنگی هویت تاریخی منطقه و شهر کرمان است و باید برای نگهداری و مرمت آن هزینه کنیم.

شورای فرهنگ عمومی کرمان فعالانه تر اقدام می کند

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: بررسی شده تا شورای فرهنگ عمومی به شکلی قوی تر وارد عرصه شده و وظایف خود را به شکل بهتری انجام دهد.

پیشرفت تکنولوژی موجب قدرتمند شدن روابط عمومی ها می شود

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: هر چه علم و تکنولوژی در دنیا پیشرفت می کند جایگاه روابط عمومی در عرصه ارتباطات ارتقا پیدا می یابد و این نهاد قدرتمندتر می شود.

بسوی شکوفایی ارتباطی در روابط عمومی*عباس تقی زاده

کرمان آنلاین - کرمان- روابط عمومی را می توان مدیریت ارتباطات دانست و از همه بسترهای ارتباطی و فناورانه برای تحکیم ارتباطات انسانی و سازمانی بهره می برد تا با آگاهی بخشی، تفاهم و همگرایی اجتماعی را ارتقا بخشد.

17 میلیارد ریال پروژه مرمت در بافت تاریخی کرمان آغاز شد

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: عملیات پروژه مرمت و بازسازی بافت تاریخی شهر کرمان با اعتبار 17 میلیارد ریال همزمان با هفته میراث فرهنگی آغاز شد.

رژه موتوری نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی کرمان برگزار شد

کرمان آنلاین - کرمان - در آستانه روزجهانی موزه و آغاز هفته میراث فرهنگی عصر پنجشنبه رژه موتوری یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از محل بلوار جمهوری اسلامی تا گلزار شهدای شهر کرمان برگزار شد.

رسانه ها نقش مرجعیت معلمان در جامعه را تبیین کنند

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست آموزش و پرورش استان کرمان با تاکید بر نقش موثر رسانه در تنویر افکار عمومی و فرهنگ سازی افزود: معلمان نقش مرجع را در جامعه دارند و رسانه ها می توانند این مرجعیت را برجسته و تبیین کنند.

مرکز اسناد جنوب شرق از محققان حمایت می کند

کرمان آنلاین - کرمان - مدیر مرکز اسناد و کتابخانه جنوب شرق کشور حمایت از پژوهشگران و محققان در راستای شناخت و معرفی بیش از پیش منطقه جنوب شرق را یکی از اهداف خود در جایگاه مدیریت این مرکز اعلام کرد.

اقتدار جمهوری اسلامی به اندیشه و باورها است

کرمان آنلاین - رییس مرکز اسناد و کتابخانه های ملی کشور با اشاره به وجود 9 میلیون برگ و سند تاریخی و کتب خطی در این سازمان اظهار کرد: علم در حال تحول ...

آداب ماه ضیافت الهی در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - مردم استان کرمان با نوای روحبخش سحر و نغمه دعای افطار و آداب و رسومی که با این ایام اختصاص دارد، به مهمانی برترین روزها و شب های سال می روند.

همایون تک بود و او را بد شناساندند!

کرمان آنلاین - کرمان - محمد لطیف‌کار فعال رسانه ای در استان کرمان در کانال یادنوشت خود در فضای مجازی با انتشار مطلبی با عنوان `همایون تک بود و او را بد شناساندند!` به بخشی از گفته های ابراهیم گلستان پیرامون شخصیت همایون صنعتی زاده از بزرگان دیار کریمان پرداخته است .

اقتدار ایران اسلامی در فرهنگ گفت و گو است

کرمان آنلاین - کرمان - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: اقتدار کشور و نظام جمهوری اسلامی تنها در ابزار نظامی نیست بلکه اقتدار ما در حوزه های مختلف از جمله فرهنگ گفت و گو است و در واقع فرهنگ زیرساخت تمامی مسائل حتی مسائل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است.

انجمن های گردشگری کرمان تعلیق شد

کرمان آنلاین - کرمان - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: فعالیت انجمن های گردشگری تحت نظارت این اداره کل به حالت تعلیق درآمده است.

خانه مطبوعات کرمان دوره های آموزشی آنلاین برگزار می کند

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس خانه مطبوعات استان کرمان با تاکید بر لزوم مستمر آموزش خبرنگاران گفت :درصدد هستیم در سال جاری دوره های آموزشی گزارش نویسی و خبرنویسی آنلاین را با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار کنیم.

جشن رمضان در استان کرمان برگزار می شود

کرمان آنلاین - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: با همکاری ادارات و دستگاه های استان در ماه مبارک رمضان امسال برنامه های متعددی در شهرهای شمالی ...

دانشکده ایران‌شناسی رفسنجان به مرکز فرهنگی در کرمان تبدیل شود

کرمان آنلاین - رفسنجان - عضو پیوسته فرهنگستان زبان و ادب فارسی و چهره ماندگار حوزه ادبیات خواستار این شد که دانشکده ایران‌شناسی رفسنجان به مرکز فرهنگی در استان کرمان تبدیل شود.

تقدیر ویژه از یک جامعه‌شناس مردم‌مدار

کرمان آنلاین - کرمان- محمد لطیف کار فعال رسانه ای استان کرمان در تازه ترین کانال فضای مجازی یادنوشت خود با انتشار مطلبی با عنوان ` تقدیر ویژه از یک جامعه شناس مردم مدار `این حرکت فرهنگی فاخر و انگیزه پروری بمناسبت ایام گرامیداشت هفته معلم را ستوده است .

جشنواره پژوهشی سیرجان شناسی برگزار شد

کرمان آنلاین - کرمان - جشنواره پژوهشی سیرجان شناسی با هدف حمایت از محیط زیست و تولید صنایع دستی در سالن حضرت امیرالمومنین (ع) این شهرستان برگزار شد.

هزینه یک مسافرت کوتاه به کرمان چقدر است؟

کرمان آنلاین - کرمان - سایت خبری راه آرمان کرمان در اردیبهشت ماه 97 به بررسی گردشگری استان پرداخته و گزارشی با عنوان 'هزینه یک مسافرت کوتاه به کرمان چقدر است؟' را منتشر کرده است.

هفته‌ی گرم فرهنگی در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - محمد لطیف کار فعال رسانه ای استان کرمان در کانال فضای مجازی یاد نوشت خود مطلبی تحت عنوان ` هفته گرم فرهنگی در کرمان ` را انتشار داده و در این مطلب به برگزاری موسیقی نواحی و برپایی نمایشگاه آثار تونی کرگ مجسمه ساز بریتانیایی - آلمانی بطور همزمان در کرمان پرداخته است .

قیام دوباره شال بافان کرمانی

کرمان آنلاین - صنعت شال‌بافی در کرمان بیشینه هزار ساله داشته و طبق اسناد تاریخی در دوره قاجار پایه اصلی اشتغال در کرمان بوده و برخی جهانگردان و شرق ...

محور سخنان امامان جمعه شهرهای استان کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - تاکید بر دفاع مسئولان از شرافت ملت ایران در برجام و ابراز تنفر شدید از بدعهدی آمریکا از عمده محورهای سخنان امامان جمعه شهرهای مختلف استان کرمان در نماز جمعه این هفته است .

رسانه ها به فرهنگسازی اقتصاد مقاومتی کمک کنند

کرمان آنلاین - کرمان - مشاور رسانه ای و مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان با قدردانی از زحمات دست اندرکاران خبرگزاری ها و مطبوعات در انعکاس فعالیتهای انجام شده در حوزه اقتصاد مقاومتی این استان گفت : رسانه ها باید در راستای جا انداختن فرهنگ اقتصاد مقاومتی نیز اهتمام ویژه تری داشته باشند.

6 رسانه جنوب کرمان مجوز انتشار دریافت کرد

کرمان آنلاین - جیرفت - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: در آخرین جلسه هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با درخواست صدور پروانه 6 نشریه در جنوب کرمان موافقت شد.

تجهیزات گروه ارکستر در کهنوج توقیف شد

کرمان آنلاین - جیرفت - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج گفت: تجهیزات یک گروه ارکستر عروسی در این شهرستان که تا ساعت چهار بامداد، اقدام به برهم زدن آسایش عمومی کرده بود، توقیف شد.

مردان کهکشانی

کرمان آنلاین - کرمان - روزنامه واقعه در تازه ترین شماره ، سرمقاله خود را با عنوان ` مردان کهکشانی `به قلم محمد صادق طاهری مدیر مسئول این روزنامه انتشار داده و در این سرمقاله به ویژگی های سربازان گمنام امام زمان(عج ) پرداخته است .

160 هزار گردشگر داخلی و خارجی از راین دیدن کردند

کرمان آنلاین - کرمان - بخشدار راین گفت: در یک سال گذشته 150 هزار گردشگر داخلی و 10 هزار گردشگر خارجی از جاذبه های طبیعی و تاریخی این منطقه بازدید کرده اند .

210 واحد بوم گردی در کرمان راه اندازی شد

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: تاکنون بیش از 210 واحد اقامتگاه بوم گردی در این استان راه اندازی شده است.

هنر شالبافی کرمان با پیگیری جوانان احیا شده است

کرمان آنلاین - کرمان - استاندار کرمان نقش جوانان در احیا و فعال کردن کارگاههای شالبافی در این استان را ستود و خواستار ساماندهی و شتاب بخشی روند فعالیتهای این کارگاهها شد.

20هزار جلد کتاب در نمایشگاه کتاب کهنوج ارایه شد

کرمان آنلاین - جیرفت – رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهنوج از برگزاری نمایشگاه کتاب در این شهرستان خبر داد و گفت: در این نمایشگاه 20هزار جلد کتاب با سه هزار موضوع ارائه شده است.

کرمان زادگاه؛ جشنواره موسیقی محلی/بودجه‌ای که برای جشنواره موسیقی نواحی هزینه می‌شود، خنده‌دار است

کرمان آنلاین - دبیر پژوهشی یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی گفت: اگر اجازه ندهند این جشنواره در کرمان برگزار شود آن بخش از بودجه‌ای را که دفتر موسیقی ...

نمایشگاه اسناد خلیج فارس در کرمان گشایش یافت

کرمان آنلاین - کرمان - نمایشگاه تصاویر و اسناد تاریخی خلیج فارس امروز (یکشنبه) به منظور معرفی حقانیت نام خلیج فارس در مرکز اسناد جنوبشرق کشور در کرمان گشایش یافت.

یارانه مطبوعات جنوب کرمان بصورت منطقه محروم لحاظ می شود

کرمان آنلاین - جیرفت - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب استان کرمان گفت: یارانه مطبوعات این منطقه با حمایت معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بصورت منطقه محروم لحاظ می شود.

موسیقی نواحی بر شور و نشاط دیار کریمان افزود

کرمان آنلاین - کرمان- اجرای چند روزه جشنواره موسیقی نواحی در خطه کریمان بر شور و نشاط هنرمندان و علاقه مندان هنرهای بومی افزود و جان دوباره ای به اهل هنر این دیار داده است .

اجرای برنامه های فرهنگی باید با خلاقیت همراه باشد

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری باید با خلاقیت و نگاهی نو وارد شویم و البته برخی از برنامه ها از جمله غبارروبی و گل افشانی قبور شهدا باید همانند گذشته برگزار شود.

نخستین آلبوم تخصصی دفاع مقدس در کرمان رونمایی می شود

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان گفت: نخستین آلبوم تخصصی دفاع مقدس در کرمان تدوین شده و در شامگاه سوم خرداد در این استان رونمایی می شود.

نخستین "آلبوم عکس تخصصی دفاع مقدس کرمان" رونمایی می‌شود/ برنامه‌های سوم خرداد در کرمان

کرمان آنلاین - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان گفت: همزمان با سوم خرداد از نخستین "آلبوم تخصصی دفاع مقدس کرمان" مجموعه عکس های ...

بحران کتاب نخوانی کمتر از بحران آب نیست!

کرمان آنلاین - کرمان- محمد لطیف کار فعال رسانه ای استان کرمان در تازه ترین مطلب کانال تلگرامی یادنوشت خود با انتشار مطلبی با عنوان ` بحران کتابخوانی کمتر از بحران آب نیست !`به نحوه معرفی کتاب و بی تفاوتی ها امروزی ها نسبت به نقد کتابهای منتشره اعتراض کرده است .

راه اندازی مرکز دائمی موسیقی نواحی در کشور ضروری است

کرمان آنلاین - کرمان - آهنگساز و پژوهشگر موسیقی گفت: موسیقی نواحی بخش بزرگی از موسیقی کشور را در برمی گیرد لذا وجود مرکز دائمی برای انسجام بخشی و ثبت و ضبط فعالیت های این حوزه ضروری به نظر می رسد.

آوای جشنواره موسیقی نواحی در کرمان پایان یافت

کرمان آنلاین - کرمان - یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در تالار خواجه نصیر دانشگاه فرهنگیان کرمان با حضور دوستداران موسیقی به کار خود خاتمه داد.

نقاره خانه بازار وکیل کرمان دوباره بازگشایی شد

کرمان آنلاین - کرمان - همزمان با آغاز یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در کرمان ،نقاره خانه بازار وکیل این کهن شهر تاریخی پس از 90سال تعطیلی دوباره بازگشایی شد.

ساز موسیقی نواحی ایران در کرمان کوک شد

کرمان آنلاین - کرمان - ساز موسیقی نواحی ایران همزمان با آغاز یازدهمین این جشنواره عصر امروز(سه شنبه) در میدان گنجعلیخان کرمان کوک شد.

آثار تونی کرگ در کرمان به نمایش درآمد

کرمان آنلاین - کرمان - نمایشگاه آثار تونی کرگ هنرمند انگلیسی - آلمانی با عنوان `ریشه ها و سنگ ها` امروز (سه شنبه) در موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان گشایش یافت.

حوزه تعلیم و تربیت نیازمند نیروی انسانی باانگیزه است

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان، آموزش و پرورش را بخشی مهم و سرنوشت ساز عنوان کرد و گفت: حوزه تعلیم و تربیت علاوه بر زیرساخت ها، نیاز به نیروی انسانی با انگیزه و پرتلاش دارد.

مجسمه سازی مطالعه مواد پیرامون است

کرمان آنلاین - کرمان - مجسمه ساز معاصر بریتانیا گفت: مفهوم جهان را در هنر مسجمه سازی می توانیم نشان بدهیم و معتقدم مجسمه سازی مطالعه مواد پیرامونمان است.

آثار انتخابی تونی کرگ با فرهنگ کرمان مرتبط است

کرمان آنلاین - کرمان - دستیار اول هنرمند مجسمه ساز، نقاش و طراح معاصر بریتانیا با اشاره به زمان سه ماهه برای انتخاب آثار این هنرمند معاصر گفت: آثار انتخاب شده از بین آثار جدید و مرتبط با فرهنگ و آب و هوای ایران و استان کرمان است.

135 اثر از تونی کرگ در کرمان نمایش داده می شود

کرمان آنلاین - دستیار تونی کرگ گفت: 35 مجسمه و حدود 100 اثر طراحی و گرافیک در نمایشگاه کرمان در معرض دید قرار گرفته است. به گزارش ایسنا منطقه کویر، ...

تونی کرگ چهار اثر به موزه معاصر کرمان اهدا کرد

کرمان آنلاین - مدیر موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان گفت: تونی کرگ چهار اثر نقاشی و طراحی خود را به موزه معاصر کرمان اهداء کرد. به گزارش ایسنا منطقه ...

صالحی:موسیقی نواحی در مسیر کمال ایستاده است

کرمان آنلاین - کرمان - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جشنواره موسیقی نواحی ایران با واژگان سرشار از حماسه و عشق آراسته و در متن اینگونه موسیقایی، حضور مستدام و پررنگ داشته و در مسیر کمال و پویایی فرهنگ بومی این مردم، به سربلندی و طراوت ایستاده است.

پیام وزیر فرهنگ به جشنواره موسیقی نواحی

کرمان آنلاین - سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیامی خطاب به یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی صادر کرد. به گزارش ایسنا، در پیام سیدعباس ...

2 هزار جوان کرمانی در طرح خادمیار رضوی نام نویسی کردند

کرمان آنلاین - کرمان - سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان با اشاره به استقبال جوانان از طرح خادمیار رضوی گفت: تاکنون 2هزار جوان این استان در این طرح نام‌نویسی کرده‌اند.

کرمان نقش ارزشمندی در احیای موسیقی نواحی ایران دارد

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: کرمان در سالهای اخیر میزبان جشنواره موسیقی نواحی ایران بوده و نقش ارزشمندی در احیا، حفظ و ضبط این هنر داشته است.

جشنواره موسیقی نواحی در کرمان برگزار می شود

کرمان آنلاین - کرمان - مسئول دبیرخانه یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی کشور گفت: از استان کرمان شش گروه در بخش اصلی جشنواره موسیقی نواحی شرکت می‌کنند.

شورای هماهنگی قصد مصادره جشن های مذهبی را ندارد

کرمان آنلاین - کرمان - مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: ما قصد مصادره جشن های ملی و مذهبی را نداریم بلکه در تلاشیم جلوی آسیب های موجود را بگیریم و جشن ها مردمی برگزار شود.

معرف افزایی در جشن های مذهبی مد نظر قرار گیرد

کرمان آنلاین - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: باید در جشن ها و اعیاد مذهبی برنامه هایی اجرا شود که معرفت افزایی و نشاط بدون گناه را در دستور کار داشته باشد.

ساير مطالب

برگزاری جشنواره موسیقی محلی 11 اردیبهشت ماه، در کرمان

برگزاری جشنواره موسیقی محلی زمینه‌ای برای معرفی استعداد و ظرفیت‌های استان کرمان

آیت الله جعفری ذخیره دینی و فرهنگی استان کرمان هستند

کارآفرینان جوان گردشگری کرمان شناسایی شدند

تشکیل سازمانی برای انجام بایدها

به یاد بانویی که در 110 سالگی به شهرت رسید

مادر صنایع دستی ایران در 110سالگی درگذشت

صدای‭ ‬جوامع‭ ‬محلی

طرح منطقه ویژه گردشگری کرمان تدوین شد

پیکر شهید عجب‌ گل غلامی وارد کرمان شد

تقدیر از رابطین نماز دستگاه‌های اجرایی استان کرمان

ترویج مسایل دینی از گسستگی بین نسل‌ها جلوگیری می‌کند

جشنواره موسیقی نواحی فرصتی برای شنیدن آواهای سرزمین مادری

پیشکسوت تئاتر جنوب کرمان فوت کرد

دومین جشنواره مطبوعاتی قلم و عدالت در کرمان برگزار می شود

10بنای تاریخی در کرمان مرمت می شود

30 هزار شرکت دانش بنیان در کشور راه اندازی شده است

نیازمند نقشه راه علمی دانشگاهی با کشور افغانستان هستیم

حضور دانشجویان افغان در ایران نماد همدلی است

بیش از 10 بنای تاریخی در استان کرمان جهت مرمت به مناقصه گذاشته شد

لزوم جهت‌دهی نیات واقفین به وقف‌های نوین

مقرنس سر در ورودی کاروانسرای گنجعلیخان کرمان مرمت شد

حریم کویر لوت را پاس بداریم*داود رجبی

تلاش برای جلوگیری از آسیب به محوطه "گزک" کرمان

کرمان، میزبان چهل‌ویکمین شهید مدافع حرم استان

روز سعدی در کرمان گرامی داشته شد

نگذاریم با سیاست های اتخاذ شده در حوزه ارزی، عقب گردی در مسیر گردشگری داشته باشیم

بهبود فضای کسب و کار برای تولید کننده

600 گردشگر خارجی وارد کرمان شدند

راه نجات اقتصاد کرمان

جشن و شادمانی مردم کرمان در سالروز بعثت پیامبر اکرم (ص)

پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی افزایش یافت

رسانه ها در تحقق شعار سال نقش کلیدی دارند

مسابقات سراسری قرآن کریم اردیبهشت ماه در کرمان برگزار می‌شود

چپق بادگیر چاق شد؟

در دفاع از تلگرام

ورود گردشگران به کرمان 34 درصد رشد داشته است

ضرورت مرمت بناهای تاریخی کوهبنان پس از زلزله

افزون بر چهار میلیون گردشگر وارد کرمان شدند

بازدید بیش از 30 هزار گردشگر نوروزی از شهرستان زرند

32300 گردشگر از خانه حاج آقاعلی رفسنجان بازدید کردند

رشد 61 درصدی بازدید از مکان‌های گردشگری استان در نوروز 97

رزم حسینی، گردشگری استان را احیا کرد

رونق کالای ایرانی در گرو فرهنگ مصرف

32 هزار نفر در خانه های بومگردی کرمان اقامت کردند

پیکر پیشکسوت مطبوعات کرمان در آرامستان رفسنجان آرام گرفت

اکران 10 فیلم حوزه هنری در کرمان َآغاز شد

تولید دانش مبنای حمایت از کالای ایرانی است

پیرمرد نفس گرم «استقامت» بود

بازدید از جاذبه های گردشگری رفسنجان 50درصد افزایش یافت

کالای ایرانی باید در بازارهای جهانی رقابت کند

جیرفت مرکز ساتراپی کرمان در دوره هخامنشی بوده است

ثبت یک میلیون بازدید نورزی از اماکن متبرکه کرمان

ورود مسافران نوروزی به کرمان 61 درصد افرایش داشت

370هزار مسافر نوروزی به ریگان سفر کردند

استقبال مردم از برگزاری مراسم اعتکاف در کرمان

بازدید از جاذبه های گردشگری رفسنجان 50درصد افزایش یافت

43 هزار کرمانی در مراسم اعتکاف شرکت کردند

43 هزار کرمانی در مراسم اعتکاف شرکت کردند

اسلام مخالفتی با نشاط ندارد/حضور پررنگ جوانان در آیین اعتکاف

برگزاری جشنواره نوروزی در آبشار «دوساری» کرمان

عمارت موسی خانی شهربابک؛ شاهکار معماری ایرانی

جشن ملی نوروزگاه در کرمان تمدید شد

ورود بیش از یک میلیون و 281 هزار گردشگر نوروزی به استان کرمان

خدمت رسانی 30 موزه دار و راهنمای گردشگری در ارگ بم/راه اندازی 65 غرفه صنایع دستی

یک میلیون و 600 هزار نسخه اقلام تبلیغاتی معرفی جاذبه های استان کرمان منتشر شد

باغ شاهزاده ماهان در صدر بازدید مسافران نوروزی قرار دارد

برگزاری تورهای یکروزه کرمانگردی در ایام نوروز 1397

142 هزار نفر روز مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان کرمان پذیرش شدند

اجرای رقص آئینی چوب بازی در جشن ملی نوروزگاه کرمان

موزه های کرمان؛ بستر نمایش فرهنگ و تاریخ دیار کریمان

آرامش بهاری در جوار بقعه متبرکه امامزاده سید جلال الدین رفسنجان

معاون اول رئیس جمهوری از روند بازسازی ارگ قدیم بم بازدید کرد

رشد 10 درصدی گردشگری در نوروز 97

مونسان: کرمان جز اهداف مهم گردشگری کشور است

بافت تاریخی شهر کرمان قابلیت ثبت جهانی دارد

رییس میراث فرهنگی کشور به کرمان سفر می کند

معاون اول رئیس جمهوری به مقام شامخ شهدای کرمان ادای احترام کرد

دعوت به چالش برای انتخاب «داستان و شعر» برتر

نگاهی به جاذبه های گردشگری رفسنجان

61 هزار و 26 نفر روز مسافر در مراکز اقامتی فرهنگیان کرمان اسکان یافتند

جشن ملی نوروزگاه در کرمان آغاز شد

شکوه بهار را در باغ شاهزاده ماهان

پیام نوروزی استاندار کرمان

2257 خانوار در ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش کرمان پذیرش شدند

بزرگترین مهمانخانه ایران، آماده پذیرش مسافران نوروزی

خاطره نوروز در سیرجان، شهر جهانی گلیم

مراکز کانون پرورش فکری کرمان در تعطیلات نوروز دایر است

گفتمان مطالبه گری باید عمومی شود

جشن‌های شاد شبانه ویژه نوروز در کرمان برگزار می شود

خستگی تاریخ شهربابک در خمیازه غار ایوب

زندگی نامه 6500 شهید استان کرمان منتشر شد

تلفیقی از معماری شش قرن!

آیین «شدّه گردانی» روستای داوران رفسنجان ثبت ملی شد

ایرنا مسابقه عکس موبایلی ویژه نوروز برگزار می کند

85 درصد لباس فرم مدارس از واحدهای تولیدی استان کرمان تهیه شد

تاج گردشگری جنوب شرق بر سر «تخت سرتشتک»/اینجا در بهشت باز می‌شود

دوره‌ آموزشی زبان انگلیسی کاربردی در حوزه‌ گردشگری برگزار شد

یادواره شهدای دانش آموز دبیرستان امام کرمان برگزار شد

حجت الاسلام قرائتی:چهره تبلیغات باید تغییر کند

باید به قرآن برگردیم/ خاک آموزش و پرورش را باید عوض کرد

آغاز طرح عیدانه کتاب در کرمان

شمار گردشگران خارجی کرمان به مرز 40 هزار نفر رسید

بزرگ ترین مهمانخانه ایران، آماده پذیرش مسافران نوروزی

ساخت گنبد امام حسین (ع) در جهان تشیّع کاری منحصر به فرد است

اقدام برای افزایش ارتفاع گنبد امام رضا (ع) در مشهد

سینما شوباد کهنوج پس از 11سال تعطیلی در دولت عقلانیت راه اندازی شد

برگزاری جشنواره موسیقی نواحی ایران بر نشاط اجتماعی می افزاید

آغاز بازسازی و مقاوم‌سازی حرم مطهر امام رضا (ع)/افزایش ارتفاع گنبد امام رضا

فرهنگی غنی ایرانی باید در جامعه نهادینه شود

برنامه ریزی های خوبی در حوزه فرهنگ جنوب استان کرمان انجام گرفته است

محور فعالیت های وزارت فرهنگ و ارشاد بر پایه قرآن کریم است

اجرای طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه استان/ لزوم جهت دهی به نیات مردم در وقف

شناسایی 60 نخبه بسیجی در استان کرمان

مهر دولت تدبیر و امید پای احیای هنر هزار ساله کرمانی‌ها

پایگاه ثبت جهانی لوت در راور راه اندازی می شود

جریان رسانه ای استان باید مطالبه گر و پویا باشد

پیمودن راه ارتقاء استان، بدون رسانه ها غیرممکن است/ رسالت رسانه رسالت الهی است

رسانه‌های استان نتوانسته‌اند با ایجاد وحدت، موضوعات مورد نظر رهبری و مسائل استان را پی ریزی کنند

راه‌اندازی پایگاه ثبت جهانی لوت در راور

آموزش و پرورش کرمان رتبه اول شاخص های عمومی و خصوصی را کسب کرد

برگزاری یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران، اردیبهشت 97 در کرمان

جشنواره موسیقی نواحی اردیبهشت ماه در کرمان برگزار می شود

فاطمه زهرا الگویی زیبا و درس آموز برای مادران جامعه است

فرهنگ غربی به دنبال نابودی بنیان خانواده است

نامگذاری 22اسفند به نام شهدا موجب ماندگاری فرهنگ شهادت می شود

گواهینامه سه رشته مهارتی در شهرهای جنوبی این استان صادر شد

جشن گلریزان ویژه بانوان جرایم غیر عمد کرمان برگزار می شود

اقدامات شهرداری منطقه چهار شهر کرمان برای استقبال از عید نوروز

450 پایگاه جشن نیکوکاری در استان کرمان راه اندازی شد

جشن نیکوکاری در مدارس کرمان برگزار شد

طَیاری فرمانده گردان 419 - کمیل بهشتیان**

استقبال از بهار در دیار کریمان

مجوز 6 نشریه و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی در کرمان صادر شد

35 مکان در منوجان آماده اسکان میهمانان نوروزی است

تهیه 20 هزار نقشه گردشگری در رفسنجان

اقامه نماز طلب باران در ریگان

جشن ملی پسته سال آینده در رفسنجان برگزار می شود

شناسایی نخبگان گویش رودباری در دستور کار است

دانشکده خبر در مرکز استان کرمان راه اندازی شود/ عمر بسیاری از خبرنگاران بدون بیمه سپری می‌شود

خواب خوش سودجویان در حوزه میراث فرهنگی پریشان می‌شود

جشن نیکوکاری در مدارس زرند برگزار می شود

تدوین مجموعه «ضوابط و مقررات ارتقای کیفی سیما و منظر شهری»

تدوین سند توسعه اجتماعی و فرهنگی به توسعه همه جانبه استان کرمان می انجامد

تالیف کتاب وصینامه‌های شهدا یکی دیگر از ابتکارات استان کرمان است

تالیف 128 عنوان کتاب با محوریت نقش استان کرمان در دفاع مقدس

برگزاری جشنواره بزرگ اقوام و فرهنگ ایران زمین در دانشگاه جیرفت

موافقتنامه بازسازی و ساخت هتل عمارت وزیری کرمان امضا شد

سیزدهمین جشنواره دانش آموزی فیلم دفاع مقدس برگزار شد

شرکت 4 هزار نفر در آزمون کانون کارشناسان رسمی قوه قضائیه در کرمان