آخرين مطالب

ورزشي

صحبت های سرپرست پرسپولیس درباره محرومیت از آسیا

کرمان رصد - سرپرست باشگاه پرسپولیس با توجه به حواشی اخیر این تیم و خصوصا ماجرای مربوط به احتمال کنار گذاشتن این باشگاه از لیگ قهرمانان آسیا به واسطه بدهی به گفتگو پرداخت

بازی با مس کرمان دلچسب نبود

کرمان رصد - کرمان – سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر گفت: بازی با تیم مس کرمان از نظر فنی دلچسب نبود و نداشتن آمادگی فنی مناسب تیم های فوتبال در پنج هفته نخست لیگ دسته یک طبیعی است.

مس کرمان بر شهرداری ماهشهر غلبه کرد

کرمان رصد - تیم فوتبال مس کرمان در نخستین هفته از رقابت های لیگ دسته یک مقابل شهرداری بندر ماهشهر قرار گرفت و با 2 گل به پیروزی رسید تا با این پیروزی در نخستین گام خود را مدعی صعود به لیگ برتر معرفی کند.

مس کرمان با اجرای برنامه تاکتیکی به پیروزی رسید

کرمان رصد - کرمان – سرمربی تیم فوتبال مس کرمان با بیان اینکه شناخت خوبی از تیم شهرداری بندر ماهشهر داشتیم ، گفت: برای این دیدار بدلیل قدرت فیزیکی حریف روی برنامه تاکتیکی حساب کردیم که به پیروزی رسیدیم.

هواداران، تیم فوتبال مس کرمان را تنها نگذارند

کرمان رصد - کرمان - سرمربی تیم فوتبال مس کرمان با بیان اینکه بدلیل سربلندی استان به این تیم آمدم ، گفت: ضربه کمبود بودجه باشگاه به این تیم فوتبال می خورد لذا در چنین شرایطی، هواداران تیم مس کرمان را تنها نگذارند.

چاقوکشی در تمرین پرسپولیس !!

کرمان رصد - شرایط تمرین دیروز پرسپولیس به طرز عجیبی متشنج شده است و حتی چاقوکشی نیز اتفاق افتاد

کمبودهای مس کرمان با حمایت هواداران جبران می شود

کرمان رصد - کرمان – سرپرست باشگاه مس کرمان و رئیس هیات فوتبال استان کرمان با بیان اینکه بودجه این باشگاه نسبت به سالهای قبل 500 میلیون تومان کمتر است ،گفت: شرایط امسال تیم فوتبال مس کرمان متفاوت است و جبران کمبودها با جذب حامی مالی و حمایت هواداران جبران می شود.

همه چیز در مورد درگیری شدید ماهینی و لیدر سرشناس پرسپولیس

کرمان رصد - بعد از اتمام دیدار پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان که با جنجال های فراوانی همراه بود، درگیری شدیدی بین حسین ماهینی کاپیتان پرسپولیس و رئیس کمیته مشوقین این باشگاه در گرفت

صعود مس کرمان به لیک برتر امید ورزش استان است

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه با برنامه ریزی های مناسب انجام شده، تیم فوتبال مس کرمان به لیگ برتر صعود خواهد کرد گفت: صعود این تیم امید مردم و ورزش این استان است.

کرمان نیازمند رشد همه جانبه ورزش سنگ نوردی است

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: این استان در تقویم و برنامه ها شهریورماه امسال میزبان مسابقات نوجوانان و جوانان کشور خواهد بود لذا نیازمند رشد همه جانبه ورزش سنگ نوردی برای شرکت در این مسابقات هستیم که تاکنون اتفاقات مناسبی در این زمینه رخ داده است.

ورزشگاه امام علی کرمان برای مسابقات لیگ یک تکمیل می شود

کرمان رصد - کرمان - رئیس هیات مدیره باشگاه مس کرمان گفت: چمن ورزشگاه امام علی (ع) این شهر برای مسابقات لیگ دسته یک فوتبال تکمیل می شود و باشگاه صنعت مس مسابقات خانگی خود را در این ورزشگاه برگزار می کند.

لباس تیم فوتبال مس کرمان رونمایی شد

کرمان رصد - کرمان – ایرنا – لباس های تیم فوتبال مس کرمان برای شرکت در رقابت های لیگ دسته یک چهارشنبه شب با حضور مسئولان و ورزشکاران این باشگاه رونمایی شد.

با اتحاد تمامی کرمان مس به لیگ برتر صعود می کند

کرمان رصد - کرمان - سرپرست باشگاه مس کرمان گفت: این تیم فوتبال امسال با اتحاد، همدلی و همراهی تمامی استان کرمان مردم، مسئولان، اصحاب رسانه، بازیکنان و کادر فنی به لیگ برتر صعود می کند.

21 کرمانی به مسابقات جاکارتا راه یافتند

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: تاکنون 21 نماینده این استان با کسب افتخار در رشته های متفاوت ورزشی به رقابت های آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتای اندونزی راه یافتند.

اصل ماجرای عجیب زدن زیرآب سیدجلال حسینی پیش برانکو

کرمان رصد - شاید عجیب باشد اما چندسال پیش یکی از هموطنان برانکو زیرآب سیدجلال حسینی را زده بود و همین امر باعث شده بود که برانکو مخالف بازگشت سیدجلال به پرسپولیس باشد

اتومبیلرانان رفسنجانی در مسابقات کشوری خوش درخشیدند

کرمان رصد - کرمان - رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی رفسنجان گفت: 2 اتومبیلران این شهرستان با شرکت در سومین دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی کشور موفق به کسب جایگاه نائب قهرمانی و مقام سوم شدند.

شطرنج باز جیرفتی مدال نقره آسیا را کسب کرد

کرمان رصد - جیرفت - رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت گفت: پوریا درینی استاد بزرگ شطرنج ایران موفق به کسب مدال نقره مسابقات انفرادی قهرمانی آسیا شد.

بانوی تکواندوکار جیرفت مدال طلای جهانی گرفت

کرمان رصد - جیرفت نرجس شریفی بانوی تکواندو کار جیرفتی در ادامه موفقیت های مقتدرانه خود طی ماه های اخیر، به مدال طلای مسابقات جهانی هانمادانگ کره جنوبی دست یافت.

دوره مربی گری وزنه داری بانوان در رفسنجان برگزار می شود

کرمان رصد - کرمان- مسئول کمیته تحقیق، توسعه، آموزش و استعدادیابی هیات وزنه برداری رفسنجان با اشاره به علاقمندان پرشمار به این رشته ورزشی گفت: بزودی دوره مربی گری وزنه داری بانوان در این شهرستان برگزار می شود.

کاپیتان مس کرمان رکورددار باشگاه های کشور شد

کرمان رصد - کرمان - قرارداد فرزاد حسین خانی برای بیستمین سال متوالی با تیم فوتبال مس کرمان منعقد شد تا یک کرمانی رکورددار باقی ماندن در یک تیم باشگاهی کشور را کسب کند.

'دست نشان، دست نشان کیست؟

کرمان رصد - کرمان - پایگاه خبری کرمان نو با انتشار گزارشی باعنوان 'دست نشان، دست نشان کیست؟ پای بابابزرگ مس در میان است' به شفاف سازی در باشگاه مس و نحوه انتخاب نادر دست نشان به عنوان سرمربی تیم فوتبال مس کرمان پرداخته است.

4000 طرح نیمه تمام ورزشی در کشور وجود دارد

کرمان آنلاین - جیرفت – وزیر ورزش و جوانان گفت: در حال حاضر چهارهزار طرح ورزشی نیمه تمام ورزشی در سطح کشور وجود دارد که براساس قیمت های سال96برای تکمیل این طرح ها به بیش از 10 هزار میلیون تومان نیاز است.

مدیریت اماکن ورزشی در جنوب کرمان ضعیف است

کرمان آنلاین - جیرفت - وزیر ورزش و جوانان گفت: مدیریت مکان های ورزشی در جنوب کرمان ضعیف است چرا که امروز شاهد فرسودگی و تخریب بناهای ورزشی این مناطق هستیم.

سرانه ورزشی استان کرمان 72 صدم درصد است

کرمان آنلاین - جیرفت - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه به دنبال تقویت امکانات ورزشی در شهرستانهای استان هستیم گفت: سرانه ورزشی در این استان به ازای هر نفر 72 صدم درصد است.

برای ورزش مناطق محروم منابع بیشتری اختصاص داده شود

کرمان آنلاین - جیرفت - وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه دولت تدبیر همواره با رویکرد عدالت، نگاه ویژه ای به مناطق محروم دارد ، گفت: باید برای تقویت ورزش این مناطق منابع مالی بیشتری اختصاص داده شود.

سرانه ورزشی در بخش های شهرستان جیرفت صفر است

کرمان آنلاین - جیرفت - فرماندار جیرفت با بیان اینکه جوانان با استعداد این شهرستان از نعمت امکانات ورزشی ایده آل محروم هستند گفت: در حال حاضر سرانه ورزشی در بخش های جیرفت صفر است.

وزیر ورزش و جوانان از شهرهای جنوبی کرمان دیدن می کند

کرمان آنلاین - جیرفت - مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان که به دعوت نمایندگان جنوب کرمان امروز (سه شنبه )واردجیرفت شده قرار است در یک سفر یکروزه فشرده به شهرهای جنوبی این استان سفر کند و از نزدیک در جریان مشکلات ورزشی این مناطق قرار گیرد.

شطرنج باز جیرفتی سریع ترین استاد سیمولتانه کشور شد

کرمان آنلاین - جیرفت - رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت گفت: پوریا درینی شطرنج باز جیرفتی، عنوان سریع ترین استاد بزرگ سیمولتانه (بازی همزمان) کشور را که در تبریز برگزار شد از آن خود کرد.

جوان جیرفتی به بزرگترین رویداد شطرنجی کشور راه یافت

کرمان آنلاین - جیرفت - رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت گفت: پوریا درینی استاد بزرگ شطرنج این شهرستان توانست در بزرگترین مسابقات سیمولتانه (نمایش همزمان) ایران حضور پیدا کند.

دستیاران حسینی در مس مشخص شدند

کرمان آنلاین - مجتبی حسینی دستیاران خود برای فصل پیش رو را معرفی کرد. به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، بر این اساس مهدی حسینی نسب، غبیشاوی، خانی ...

بانوی کوهنورد سیرجانی مورد استقبال قرار گرفت

کرمان آنلاین - کرمان - صدیقه بازمانده عضو تیم کوهنوردی آرارات سیرجان پس از فتح قله آرارات ترکیه به ارتفاع پنج هزار و 138 متر مورد استقبال مسئولان و ورزش دوستان سیرجانی قرار گرفت.

دانش آموزان جیرفتی به مسابقات قهرمانی فوتسال کشور راه یافتند

کرمان آنلاین - ‍ جیرفت - رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت با اشاره به راهیابی تیم فوتسال دانش آموزان این شهرستان به مسابقات قهرمانی کشور گفت: با توجه به توان این دانش آموزان، در بین تیم های مختلف کشور خوش خواهند درخشید.

کرمان قهرمان مسابقات کارتینگ رنتال شد

کرمان آنلاین - کرمان - اتومبیلرانان تیم کرمان مقام قهرمانی مسابقات کارتینگ رنتال این استان را در پیست ماندگار کرمان از آن خود کردند.

جودوکار کرمانی در اردوی تیم ملی حضور یافت

کرمان آنلاین - کرمان - محبوبه حریفی، جودوکار کرمانی در تمرینات اردوی آماده سازی تیم ملی بانوان به میزبانی تهران برای حضور در رقابت های آسیایی جاکارتا حضور یافت.

کرمانی ها از قهرمانان مسابقات جهانی باکو استقبال کردند

کرمان آنلاین - کرمان - مدال آوران و قهرمانان کرمانی رقابت های جهانی کیوکوشین ufk باکو(آذربایجان) صبح امروز پنجشنبه با حضور مردم و مسئولان این استان در ایستگاه راه آهن کرمان مورد استقبال قرار گرفتند.

4 بازیکن با مس قرارداد امضاء کردند

کرمان آنلاین - فرامرزی، جهان کهن، پور محمد و شروین بزرگ فصل آینده در تیم مس توپ خواهند زد. به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، تیم فوتبال مس کرمان ...

قرارداد سامره با مس رفسنجان تمدید شد

کرمان آنلاین - کرمان - مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان گفت: قرارداد علی سامره سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال این باشگاه، برای یک فصل دیگر تمدید شده است.

بانوی جیرفتی داور برتر تکواندو کشور شد

کرمان آنلاین - جیرفت – ایرنا – رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت گفت: بانوی تکواندار کار این شهرستان در مسابقات قهرمانی خردسالان موفق به کسب مقام برتر داور کشور شد.

نبردکازان ، از جنس دفاع مقدس بود** خلیل همایی

کرمان آنلاین - کرمان- بازی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران با اسپانیا در شب چهارشنبه 30 خرداد 97 واکنش های متفاوتی را در سراسر جهان و در مجامع مختلف به دنبال داشت. این یک یادداشت کارشناسی در خصوص ترکیب تیم ، تاکتیک و نتیجه‌ی بازی نیست بلکه نگاهی نو با رویکرد تطبیقی بر اساس تجربه‌ای دیرین به رویکرد بازیکنان در زمین بازی ست .

نبرد «کازان»، از جنس دفاع مقدس بود

کرمان آنلاین - بازی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران با اسپانیا در شب چهارشنبه 30 خرداد 97 واکنش های متفاوتی را در سراسر جهان و در مجامع مختلف به ...

کمانداران برتر کرمان و یزد معرفی شدند

کرمان آنلاین - کرمان - نفرات برتر مسابقات تیراندازی با کمان استان های کرمان و یزد جام تکریم رمضان با ورزش و یادواره حضرت امام خمینی (ره) به میزبانی استان کرمان معرفی شدند.

پنج کاراته کای کرمانی به اردوی تیم ملی راه یافتند

کرمان آنلاین - کرمان - پنج نفر کاراته کای استان کرمان با درخشش در مرحله نخست اردوی انتخابی تیم ملی نونهالان ایران در خراسان رضوی مجوز حضور در مرحله دوم این اردوها را به دست آوردند.

سیرجان قهرمان کشتی دانش آموزی شد

کرمان آنلاین - کرمان - مسابقات کشتی فرنگی دانش آموزان استان کرمان در 12 وزن رده سنی نونهالان پسر برگزار شد و تیم سیرجان بر سکوی قهرمانی این رقابت ها ایستاد.

کارته کای کرمانی قهرمان آسیا شد

کرمان آنلاین - کرمان- میلاد پورجعفری کارته کای کرمانی پس از قهرمانی در مسابقات اتحادیه کیوکوشین آسیا صبح امروز (چهارشنبه)وارد کرمان شد.

«وینگو بگوویچ» با گل گهر تمدید کرد

کرمان آنلاین - ینگو بگوویچ قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با گل گهر سیرجان تمدید کرد. به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، وینگو بگوویچ سرمربی ...

کرمان نایب قهرمان لیگ دوچرخه سواری جوانان کشور شد

کرمان آنلاین - کرمان - تیم دوچرخه سواری استان کرمان در مجموع تیمی پس از کاشی پرسپولیس یزد عنوان نایب قهرمانی رقابت های لیگ دوچرخه سواری جوانان کشور را کسب کرد.

رکاب زنان کرمانی خوش درخشیدند

کرمان آنلاین - کرمان - تیم دوچرخه سواری استان کرمان شامگاه دوشنبه، در نخستین روز از اولین مرحله لیگ جوانان باشگاه های کشور به میزبانی تهران با کسب سه مقام سومی خوش درخشید.

مس با سرمربی جدید استارت زد

کرمان آنلاین - دور جدید تمرینات کرمانی ها برای حضور در فصل جدید دسته اول از دیروز با حضور سرمربی جدید استارت خورد. به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه ...

سهمیه داوری کرمان در لیگ برتر فوتسال کاهش یافت

کرمان آنلاین - کرمان - رئیس هیات فوتبال استان کرمان گفت: با کاهش سهمیه داوران استانها برای حضور در رقابت های لیگ برتر فوتسال، تعداد داوران این استان نیز کاهش یافته است.

تب سرد جام جهانی در کرمان

کرمان آنلاین - کرمان - پایگاه خبری کرمان نو با انتشار گزارش 'تب سرد جام جهانی در کرمان' به قلم راضیه زنگی آبادی، به تب و تاب فوتبالی این استان در آستانه جام جهانی 2018 روسیه پرداخته است.

تیم ملی سنگ نوردی در کرمان اردو زد

کرمان آنلاین - کرمان - تیم های ملی سنگ نوردی سرعت و کمباین بمنظور آمادگی حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا از امروز (یکشنبه) در شهر کرمان اردو زدند.

ساير مطالب

9 کاراته کای کرمانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

مجتبی حسینی سرمربی مس کرمان شد

ناکارآمدی صعود مس کرمان به لیگ برتر- حامد سالاری**

نفرات برتر مسابقات مینی گلف کرمان معرفی شدند

ملی پوشان بسکتبال در کرمان اردو زدند

بانوی تکواندو کار جیرفتی به تیم ملی راه یافت

سه تیم از استان کرمان به لیگ برتر راه می یابند

روستاهای کرمان استعدادیابی ورزشی می شوند

11 زمین فوتبال روستایی در ریگان افتتاح شد

کرمان نایب قهرمان مسابقات کونگ فو قهرمانی کشور شد

رئیس هیات فوتبال کرمان انتخاب شد

کشور به 9 منطقه فوتبالی تقسیم بندی شد

کرمان درصدد تعالی ورزش است

از اعزام تیم فوتسال "رسانه ورزش کرمان" به گرجستان حمایت خواهیم کرد

نفرات برتر مسابقات تنیس مناطق پنجگانه کشور معرفی شدند

درب بسته ای با رسانه ها نداریم

روابط عمومی نشاط را در جامعه ترویج کند

روابط عمومی ها خود را با جهانی شدن ورزش تطبیق دهند

امکانات لازم برای موفقیت تیم ملی فراهم شده است

تیم کرمان قهرمان مسابقات روبوکاپ بین المللی ایران شد

تیم فوتسال رسانه ورزش کرمان در گرجستان اردو می‌زند

تیم فوتسال "رسانه ورزش کرمان" در گرجستان اردو می‌زند

خلق فرصت ها ثمره سرمایه گذاری در ورزش ** حامد سالاری

مس رفسنجان هفت گل به صبای قم زد

سند توسعه ورزش نباید کتابخانه ای شود

تیم فوتبال سهرانی قهرمان مسابقات زمین خاکی کرمان شد

بازی چوگان از قرن هشتم در کرمان رواج داشته است

ورزش باستانی چوگان در کرمان احیا شده است

رالی خانوادگی مسیر گنبد جبلیه – باغ شاهزاده برگزار شد

بازی چوگان در میدان گنجعلیخان کرمان برگزار می شود

اجرای سند ورزش همگانی استان بدون همکاری خیرین امکان پذیر نخواهد بود

کرمان،جزء 3 استان برتر کشور در حوزه خیرین ورزش یار

شهرداری بم قهرمان لیگ برتر بانوان شد

مس کرمان‌فاتح المسینو کرمان شد

مجتمع سوارکاری در رفسنجان احداث می شود

سمینار تخصصی والیبال در کرمان برگزار می شود

نفرات برتر مسابقات کاراته کرمان معرفی شدند

تیم رفسنجان قهرمان مسابقات تنیس روی میز دانشگاههای منطقه هشت کشور شد

مسابقات نیرومندترین زنان جنوب کرمان در جیرفت برگزار شد

کرمان میزبان المپیاد ورزشی بانوان کارگر کشور

مجریان تخصصی ورزش کرمان خانه نشین شده اند

دیدار سختی برابر ارومیه داشتیم/ تاثیر جو سالن روی بازیکنان

کرمان برای حضور در سطح اول والیبال کشور خیز برداشت

نفرات برتر مسابقات تکواندوی استان کرمان معرفی شدند

درخشش هوگوپوشان کرمانی در مسابقات تکواندو قهرمانی کشور

رفسنجان مقام نخست مسابقات ورزشی پتانک استان کرمان را از آن خود کرد

مس کرمان در هفته بیست چهارم به مصاف تیم شهرداری ماهشهر می رود

کرمان قهرمان رقابتهای کشتی نوجوانان کشور شد

قله کوه چه خبر است...؟ علیجان آبکار**

آغاز مسابقات تنیس مناطق پنجگانه کشور در کرمان

کرمان قهرمان رقابت های تنیس مناطق پنجگانه بانوان کشور شد

نتایج تیم های کرمانی درلیگ دسته یک کشور

نتایج تیم های کرمانی در هفته نوزدهم لیگ دسته یک کشور

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس کرمان استعفا داد

نتایج رقابت های عمومی کشتی نوجوانان آزاد و فرنگی کشور

کسب مقام برتر هیات اسکیت زرند در استان کرمان

صعود تیم آرارات سیرجان به قله نصیری استان هرمزگان

فرماندار: ورزش اتومبیلرانی و موتورسواری در جیرفت احیا می شود

470 شرکت کننده در لیگ کاراته کرمان

نفرات برتر مسابقات تکواندو کرمان معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات فوتبال رومیزی استان کرمان معرفی شدند

سالن ورزشی چند منظوره کارگران راور در استان کرمان بهره برداری شد

سیاست دولت تکمیل پروژه های نیمه تمام است

شکست تیم فوتبال بانوان خرم آباد مقابل سیرجان

گل گهر سیرجان ،شهرداری قزوین را برد

آغاز اردوی آمادگی تیم ملی جودو در سیرجان

نفرات برتر مسابقات تنیس کرمان معرفی شدند

3500 مترمربع به سرانه فضاهای ورزشی شهرستان بردسیر افزوده شد

تیم فوتبال گل گهر بر صبای قم غلبه کرد

برگزاری مرحله نهایی مسابقات کشتی کشور در سیرجان

برگزاری مسابقات فوتبال دستی بانوان برای نخستین بار در جنوب کرمان

سومین دوره مسابقات عملیاتی - ورزشی آتش‌نشانان کرمان برگزار شد

اعلام آمادگی 10تیم خارجی برای شرکت در مسابقات هنرهای رزمی کارگران جهان

شکست تیم فوتبال بانوان خرم آباد مقابل سیرجان

گل گهر سیرجان ،شهرداری قزوین را برد

استادیوم ورزشی انار سال آینده تجهیز، تکمیل و بازسازی می شود

مرثیه ای بر فوتبال کرمان/ تیمی که از عرش به فرش رسید

مدیرعامل مس کرمان منصوب شد

سونامی استعفا در تیم فوتبال مس کرمان

نفرات برتر مسابقات تکواندو کرمان معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات فوتبال رومیزی استان کرمان معرفی شدند

میزان پیشرفت پروژه‌ی تکمیل ورزشگاه شهدای مس شهربابک به صورت ماهانه

470 شرکت کننده در لیگ کاراته کرمان

فرماندار: ورزش اتومبیلرانی و موتورسواری در جیرفت احیا می شود

صعود تیم آرارات سیرجان به قله نصیری استان هرمزگان

کسب مقام برتر هیات اسکیت زرند در استان کرمان

نتایج رقابت های عمومی کشتی نوجوانان آزاد و فرنگی کشور

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس کرمان استعفا داد

مدیرعامل باشگاه مس کرمان استعفا کرد

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس کرمان استعفا داد

نتایج تیم های کرمانی در هفته نوزدهم لیگ دسته یک کشور

ورزش شنای کرمان رو به رشد است

نتایج تیم های کرمانی درلیگ دسته یک کشور

کرمان قهرمان رقابت های تنیس مناطق پنجگانه بانوان کشور شد

آغاز مسابقات تنیس مناطق پنجگانه کشور در کرمان

جشنواره زیبایی اسب اصیل در شهربابک برگزار می شود

ورزش رزمی استان در مسیر رو به رشد قرار دارد

کرمان میزبان یکی از بزرگ ترین رویدادهای ملی رزمی خواهد بود

پایان مسابقات رالی بزرگ جنوب شرق کشور در ریگان

کرمان قهرمان رقابتهای کشتی نوجوانان کشور شد

اگر پاراالمپیکی ها نبودند/ لزوم توجه به ورزش کرمان

محرومیت مادام‌العمر رییس هیات فوتبال سیرجان و مسئول ورزشگاه امام علی

کسب نائب قهرمانی مسابقات وزنه برداری جهان توسط جوان رفسنجانی

نوتریکا کرمان نایب قهرمان نیم فصل لیگ برتر فوتبال رومیزی کشور شد

کُشتی در زرند مورد بی توجهی مسئولان قرار گرفته است

کهندل سرمربی تیم فوتبال دانشگاه آزاد کرمان شد

رقابت های والیبال مؤسسه خیریه کوثر مشیز در بم

نفرات برتر مسابقات تکواندوی کرمان به تیم استان معرفی شدند

تساوی و باخت نماینده های کرمان در هفته پانزدهم لیگ دسته یک

ایران کشور پیشتاز آسیا در رشد داوری است

استعدادیابی گسترده در هیات والیبال استان کرمان

البرز میزبان مسابقات کشتی شاهد / میزبانی شهر کرمان در مسابقات جهانی کشتی سال 2018

نفرات برتر مسابقات سنگ نوردی کشور به میزبانی کرمان معرفی شدند

تیم عنبرآباد قهرمان مسابقات کیک بوکسینگ استان کرمان شد

بازتاب گرفته شدن حق میزبانی مسابقات کشتی بین المللی از سیرجان

مسابقات شنا، تکواندو و دارت نیروی دریایی ارتش در سیرجان پایان یافت

برتری تیم فوتبال شهرداری منوجان مقابل خلیج فارس میناب

مس رفسنجان در نیم فصل جایگاه خوبی در جدول خواهد داشت

دعوت دانش آموز عشایر کرمانی به تیم ملی فوتبال نوجوانان جمهوری اسلامی ایران

فراهم شدن مقدمات مسابقات بین المللی کشتی آزاد و فرنگی در سیرجان

اردوی تیم ملی راگبی بانوان زیر 17 سال کشور در کرمان

مسابقات کشتی آزاد و فرنگی کرمان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد

میزبانی شهرستان کرمان از رقابتهای کشتی قهرمانی نوجوانان استان

رقابت‌های کشتی قهرمانی نوجوانان استان کرمان فردا برگزار می شود

پیروزی تیم مس کرمان مقابل ماشین سازی تبریز

تماشاگر نماها دلیل ضعف تیم مس کرمان

ماشین سازی مستحق سه امتیاز بود

فینال زودرس فوتبال بانوان را شهرداری بم برد

تک گل مس رفسنجان به بار ننشست و بازی را واگذار کرد

پایان مسابقات اسکواش قهرمانی کارگران کشور در سیرجان

پیروزی سه بر یک نارنجی پوش ها در کرمان

آغاز رقابت های اسکواش قهرمانی کارگران کشور در سیرجان

احداث زمین ورزشی فوتبال در محله سرآسیاب

اقدامات موثری در حوزه ورزش جانبازان در دولت انجام شده است

مشکل فوتبال کرمان عدم اتحاد است

آماده‌ایم تا زمینه قهرمانی ورزشکاران استان را در عرصه ملی و جهانی فراهم سازیم

نگاه مس به ورزش همیشه سخاوتمندانه است/ افزایش 35 درصدی حضور خانواده مس در ورزش

سفر وزیر ورزش و جوانان به كرمان/ایجاد 140 زمین فوتبال چمن مصنوعی در کرمان

جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان اداره کل های استان کرمان آغاز به کار کرد

جوانمردی ورزشکاران کشور زبانزد عام و خاص در صحنه های بین المللی است

مشارکت 21 درصدی مردم در ورزش های همگانی

سرمایه گذاری در حوزه ورزش، هزینه های گزاف درمان را کاهش می دهد

سند توسعه ورزش همگانی استان تدوین شد

سفر وزیر ورزش و جوانان به استان کرمان

وزیر ورزش و جوانان وارد کرمان شد

کرمان به سمت ایجاد عدالت ورزشی گام برداشته است

رشد 2 برابری بودجه وزارت ورزش و جوانان در سال 96

نیاز به 10 هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل 4000 پروژه نیمه تمام ورزشی

کرمان میزبان مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی نوجوانان کشور/کاش دوچرخه سواری کرمان به سال 87 باز گردد!

حیات دوباره سازمان ملی جوانان در دستان اعضای خانه ملت